Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) balint355 válasza mrThomi (#450) üzenetére


balint355
aktív tag

Szia!
Kapacitív érintő ceruza/toll néven keresd őket, nem lesz pont olyan mint a Samu note-oknál, a szoftverben sincsenek igazán ehhez tervezett funkciók, de a lehetőség adott. Figyelj hogy tényleg kapacitív legyen, a rezisztívet nem fogja érzékelni a kijelző :)

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#452) mrThomi válasza balint355 (#451) üzenetére


mrThomi
addikt

köszi ;)

(#453) Halihólaci


Halihólaci
tag

Sziasztok!
A családban már van egy Xiaomi (Redmi3, a Párom nagyon szereti), most a fiamnak szeretnék egy jó telefont. Nála már magasabbak a követelmények, pici játék, és a hosszú akkuidő mellett a jó fényképező is feltétel.
Ha az eustock-tól veszem a frissítés nélküli magyarított szofttal akkor jó az akkuidő? azt gondolom nem érinti a 8-as frissítés. Illetve mi a tapasztalat, a Redmi3 elképesztően jó üzemidőben, hol van ahhoz képest a Note3 Pro?
Illetve mennyire jó az életben a fényképező? A Redmi3-ról is jókat írtak, de azért valójában csak az árszintjét hozza.
A dilemmám az,h érdemes-e kivárni a Redmi Pro-t, vagy elég lehet a a Note Pro3?
Köszi!

(#454) Auratech


Auratech
őstag

Holnap belépek a klubba. Már várom, hogy az iPadom általanos színvonalán működő telóm legyen normális kamerával, tévétávirányítoval :) a régi meg inivializálva megfordított akkuval fóliába mumifikálódik..

Auratech Field Recording

(#455) szabolcs77


szabolcs77
tag

üvegfóliát honnan érdemes rendelni hozzá? minőségit keresek...

(#456) szabolcs77 válasza szabolcs77 (#455) üzenetére


szabolcs77
tag

másik fórumban ezt ajánlották. ránézésre minőségi, egy próbát megér :)
[link]

(#457) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Unokaöcsémnek szeretnénk telefont vásárolni, ezt a modellt néztem 2 GB RAM-mal illetve 16 GB belső memóriával. Amit telefont a szánna, az maximum 60 000 Ft.
Szerintetek ebben az árban van ennél jobb választás?
Néhány tapasztalt ezzel a telefonnal, milyen hibái vannak, ha vannak?
Köszönöm szépen!

(#458) danee91 válasza matyi19 (#457) üzenetére


danee91
senior tag

Sztem válaszd a 32 gigás modellt, eustock-on találsz nem sokkal drágábban, mint 60 ezer.

A 2/16-ost nem vállalnám, bár akár az is elég lehet.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#459) szabolcs77 válasza danee91 (#458) üzenetére


szabolcs77
tag

ha nem kell 2 sim akkor jó a 16/2 is, persze ha játék is lesz rajta jobb a 32/3 :)

(#460) beyruth82 válasza matyi19 (#457) üzenetére


beyruth82
veterán

Nincs ennél jobb ajánlat ebben az árkategóriában.A 3/32-es 65 ezer.Érdemesebb azt venni.

(#461) Auratech


Auratech
őstag

A legelső hevenyészett próbálkozásom a távcsőhöz tartott telóval..
A tőlünk kb 150m-re lévő ház kéménye volt a cél. A note3 proval lőttem auto módban mindkettőt.
Az eredeti fotóból kivágtam a részt, ami a telén látszik, a másikból is vágtam, mert a teló látószöge miatt gyűrű van.
Jó raw képes fotós alkalmazással még lehet finomítani a képeken, meg rendesen összeépítve egy tokkal, állványon, időzítetten, bemozdulás nélkül.. beállított tónussal, egyebekkel..


hehe.

Auratech Field Recording

(#462) matyi19


matyi19
őstag

Tegnap megrendeltem egy 2/16-os valtozatot.
Nem volt betervezve a telefon vasarlas, egyik naprol a masikra romlott el az unokaocsem elozo telefonja, igy ez volt a max. amit telefonra szant.

(#463) matyi19


matyi19
őstag

Amugy ennel a telefonnal, hogy mukodik a soft. update, ha egyeltalan kap update-t?
Van PC-s program, es azon keresztul?

(#464) beyruth82 válasza matyi19 (#462) üzenetére


beyruth82
veterán

Gyorsaságra egyébként semmi különbség a 2/16 és 3/32 között.
https://youtu.be/bLZk-XrinBU

(#465) gyuri2008 válasza matyi19 (#463) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezekre a kérdésekre én is kíváncsi lennék.

(#466) Auratech


Auratech
őstag

Egy apróság. Átizzadt ingben a telefont képernyővel befele kell zsebre tenni, mert az ujjnyom azonosító a zsebbélésben a nedves ruhához érve "próbálkozik". Meg-megremeg :) és végül letilt.. :)

Az üzemidő szokatlanul hosszú. korábban kényszerem volt, hogy 60% környékén este feltegyem, de most egész nap után 78%-on volt és bátran nem tettem fel töltésre.. most is 66%..Az én kímélő használatommal simán kinéz egy 3 napos töltési ciklikusság... Szóval tetszik.. :)

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#467) pvt.peter válasza Auratech (#466) üzenetére


pvt.peter
őstag

ha befelé van a képernyő akkor meg bejövő hívásnál szoktam úgy járni, hogy véletlenül "megnyomódik" a telefont felvevő gomb

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#468) Auratech válasza pvt.peter (#467) üzenetére


Auratech
őstag

Akkor nincs mit tenni. :)

Auratech Field Recording

(#469) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Tegnep megerkezett a telefon, amit unokaocsemnek rendeltem.
Meg kell, hogy mondjam azert a penzert nagyon jo valasztas volt.
Egyetlen bajom a gyarilag telepitett appokkal van, azokat hogy lehetne torolni?
Van par, ami hasztalan szamara, a nevuket nem tudom mar...

Tudna valaki ebben segiteni?

(#470) balint355 válasza matyi19 (#469) üzenetére


balint355
aktív tag

Honnan rendelted és milyen appokra gondolsz? Ha külföldi rendelés akkor valószínűleg nem is gyári szoftver van rajta. Egyébként van a telefonnak aktívabb topikja is, itt többen tudnak segíteni :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#471) sanyika987


sanyika987
aktív tag

Üdv mindenkinek
Belèptem vègre èn is xiaomi tulajai közè
De szembesültem egy hibával
Nekem egy global romos megoldás van fent amin minden szèp is meg jó is de ha fotózok a kamera alkalmazás le áll
Videó rögzitès hibátlan csak a fotózásnál van gáz
Mi lehet a gond??
Újra inditottam de semmi
Talán egy gyári vissza állitás??
Global 8.6.8.11

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#472) balint355 válasza sanyika987 (#471) üzenetére


balint355
aktív tag

Ha a kamera beállításainál be van kapcsolva a dátum feliratozás, akkor azt kapcsold ki, az okozza.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#473) akos_g


akos_g
csendes tag

Úgy néz ki, hogy megyek a vodatol a t-mobilehoz. Vidéken hogy fogom tudni használni a HSPA+-t? Ok is 800 mhz-en lövik? Meg a fővárosban fogok tudni 4G-t használni?

[ Szerkesztve ]

(#474) beyruth82 válasza akos_g (#473) üzenetére


beyruth82
veterán

4G-t minden városban fogsz tudni használni.HSPA+-t városon kívűl nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#475) danee91 válasza akos_g (#473) üzenetére


danee91
senior tag

A T-Mobile csak 2100MHz-en ad HSPA-t, sztem vidéken gyéren fogod tudni venni.

A Vodafone 900MHz-en is sugároz ugyanilyet.

Fővárosban sztem menni fog a 4G, vidéken szintén nem nagyon, de ez már a telefon miatt.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#476) akos_g válasza danee91 (#475) üzenetére


akos_g
csendes tag

És a Telenorral mi a helyzet? Azt hogy tudnám használni?

(#477) danee91 válasza akos_g (#476) üzenetére


danee91
senior tag

Sztem az is hasonló, mint a T-Mobile esetében.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#478) akos_g válasza danee91 (#477) üzenetére


akos_g
csendes tag

Akkor jól ertem, hogy ha vidéken szeretnék normális sebességű mobilnetet használni, akkor az csak a vodafone-al lehetséges?

(#479) akos_g


akos_g
csendes tag

Ja és még egy kérdés. Az UPC-vel mi a helyzet? Ha jól tudom a vodan keresztül lovik a mobilnetet.

[ Szerkesztve ]

(#480) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Üdv mindenkinek a topikban, mától én is a RN3P tulajok közé tartozom. :)

[ Szerkesztve ]

(#481) papp54 válasza Mr.Silkó (#480) üzenetére


papp54
aktív tag

Üdv gyere át ebbe a topikba ez jóval sürüben járják.https://mobilarena.hu/tema/re_befutott_a_snapdragon_650-es_redmi_note_3_pro/friss.html

Honor 50 5G

(#482) beyruth82


beyruth82
veterán

Gratulálok!Jó döntés volt.A másik topic sokkal jobban pörög.Érdemes átnézni abba.

(#483) Mr.Silkó válasza papp54 (#481) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és beyruth82

Köszönöm, átköltözöm akkor. :)

[ Szerkesztve ]

(#484) Auratech válasza beyruth82 (#482) üzenetére


Auratech
őstag

Én is olvasom a másik topikot. Az viszont néha elriaszt, hogy jóformán semmi más nincs, csak a különböző romokkal mókolásokban tobzódás ezerrel. Ilyen stab, olyan dev ,trwp, meg dalvik..
Mintha az egész közösség akörül forogna, hogy végre minden funkciót kiaknázhasson, ami a telóban van.
Én használom, minden nap. Nem tehetem meg, hogy hazardírozzak egy-két előnyös funkció miatt egy munkaeszközt. Ráadásul a leírások nem alaposak.
Ha megcsinálom azt ami nekem hasznos lenne, le fogom írni így:
Tehát van egy telóm, ez van rajta, ezt szeretném. Ehhez minimálisa kell egy ilyen rom, ilyen körítéssel.
És elemi lépésenként leírom, mit csinálok. Nem csak felsorolom a laza "elkövetési" sorrendet, utólag említve, hogy ja, ahhoz global dev kell...És az meg hogy, és miért?
Nokián és korábbi droidos telókon bőséges előtapasztalatot, ismeretet felszívva bővítettem a funkciókat. Nem a címszavak elolvasása után no vágjunk bele, aztán majd meglátjuk...
Nem az a gond, hogy hülye lennék megérteni a leírtakat, hanem, hogy én igénylem, a felépítést, a háttérismereteket is érteni. Ahogy a főzéskor a recepten kívül az alapanyagok kémiája sem lényegtelen, sőt biztos kezet ad, ha tudom, miért jó, ha pont 174 fok az olaj hőmérséklete hasábburgonya sütésekor. kémia, fizika..

Auratech Field Recording

(#485) beyruth82 válasza Auratech (#484) üzenetére


beyruth82
veterán

Teljesen igazad van.Én eustockos magyar rommal vettem.Azóta is az van rajta és hibátlanul működik.Igaz ez nem frissül soha de nem is érdekel már mert olvasom a fórumon,hogy mindig van valami hiba vagy baj a hetente vagy havonta frissülő romokkal.Ráadásul nekem még mindig bonyolultnak tünik ahhoz képest,hogy előző telefonom redmi note 2 volt és azt pofon egyszerű volt frissíteni nem kellett hozzá semmilyen hókuszpókusz.Szerintem ha van rajta egy normális stabil rom amivel megveszi az ember akkor nem érdemes hozzányúlni.Nekem ez a tapasztalatom a redmi note 2-nél amin én is hetente cserélgettem a romokat.

(#486) Auratech válasza beyruth82 (#485) üzenetére


Auratech
őstag

Fiamnak is az van, azért választottam a 3-mat. Nagy akku és tényleg brutál üzemidő, bár úgy érzem ez a normális, nem a hazaérve töltőre sietni.. Szép a képe elég jó a kamerája bár abból szerintem nincs minden kihozva, de elfogadható. Tok és üvegfólia kell rá, meg normális füles és egy memkari, ami úgyis korábbról áthozott általában. A 32 Gb elég, ha nem tolom tele játékkal, videótárral, 4K videóval..
Most olyan offline, gpst használó riasztót keresek, aminek a tennivalóit össze tudom kattintgatni esetleg pc-n.
Ezt azért tehetem meg, mert az akku miatt nem kell kikapcsolni a gps-t, meg az adatátvitelt, bt-kapcsolatot..
Ez az, amiért nekem nagyon bejön ez a teló. A normális akkuidő lehetővé teszi a képességek teljesebb kihasználását, ilyen teljesítmény mellett is...

Auratech Field Recording

(#487) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok!

Ma kapta kézhez egy ismerősöm a telefont az Eustocktól, ez a szoftver van rajta:

Ez jó SW? Frissül magától? Vagy mit érdemes rárakni?

Köszi!

(#488) beyruth82 válasza szkorhetz (#487) üzenetére


beyruth82
veterán

A telefon ami a ismerősödé az xiaomi redmi 3 ez pedig xiaomi redmi note 3 topic.Két külön telefonról van szó.Mobilarénán a xiaomi redmi 3 tesztje alatt van a telefon fóruma ott biztos tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#489) szkorhetz válasza beyruth82 (#488) üzenetére


szkorhetz
őstag

Jogos, telefonról voltam, elnéztem valamit.. Bocsi! :)

(#490) A texasi válasza szkorhetz (#487) üzenetére


A texasi
aktív tag

Az EUStock ROM nem frissül !

[ Szerkesztve ]

(#491) beyruth82 válasza A texasi (#490) üzenetére


beyruth82
veterán

De ez nem is baj annyira mert ahogy olvasom a másik topicban az eustockos az egyik legstabilabb,legjobb üzemidőket produkáló rom.

(#492) dredbiro válasza A texasi (#490) üzenetére


dredbiro
senior tag

Bizony, a flashelés a kisérletező lelkű felhasználóknak való akik nagyon ráérnek :D Tegnap majdnem megszívtam, másik topikban olvasható, de megoldódott.

Good hunting,STALKER !

(#493) fa4hu


fa4hu
őstag

A 616-os procijúnak van külön topikja?

(#494) pvt.peter válasza fa4hu (#493) üzenetére


pvt.peter
őstag

Amennyiben a Xiaomi Redmi 3 -ra gondolsz, akkor igen: Xiaomi Redmi 3

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#495) fa4hu válasza pvt.peter (#494) üzenetére


fa4hu
őstag

Az Eustock szerint amit én keresek, azt Redm 3 Pro-nak hívják (3/32 GB-os). Ugyanarról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#496) fa4hu válasza fa4hu (#495) üzenetére


fa4hu
őstag

Közben megtaláltam, a linkelt fórum a Redmi 3 Pro-val is foglalkozik, köszi a segítséget!

(#497) akos_g


akos_g
csendes tag

Hogyan lehet a telefon kijelzőjét kivetiteni okostevere? Regebben a beallitasok-megjelenitesen belül volt, de ott most nincs semmi ilyen.

(#498) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Érdemes ilyen telefont venni? (3/32)
Mik a gyengeségei?
Eustock b20 -as verziót árul?

(#499) beyruth82 válasza akos_g (#497) üzenetére


beyruth82
veterán


Beállítások továbbiak wifi display

(#500) beyruth82 válasza LantosBerry8 (#498) üzenetére


beyruth82
veterán

Érdemes.Nincs gyengesége csak a b20 hiánya esetleg.Nem árulnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.