Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Helló

http://www.geekbuying.com/item/ES-Stock-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-372167.html

Ebből lehet csinálni full magya nyelvet?
:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#602) pvt.peter válasza Tommi000001 (#601) üzenetére


pvt.peter
őstag

igen

már benne van a magyar nyelv a global stable illetve developer romban

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#603) danee91 válasza Tommi000001 (#601) üzenetére


danee91
senior tag

Global developer Rom-ban már jó ideje van magyar, Global Stable-ben MIUI 8.1 óta talán

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#604) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!szemezek egy ilyen keszulekkel (SE). Nagyon halk a topik, ez jot jelent, ugye? :) A mobilfotos csoportban lattam, hogy eleg jo a keszulek kameraja. Slowmotiont 120fps@720p viszi, ugye?

(#605) fabiandaniel válasza motoflug (#604) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

[link]

Fabi

(#606) motoflug


motoflug
őstag

Beszálltam egy ilyen telefonnal. Elvileg SE, de nem tudom ezt hol tudnám megnézni. Ahogy látom a topic nem pörög, így majd más helyeken kérdezek, ha olyan. Egyelőre ismerkedem a MIUI-val, nem volt még ilyesmi, aztán jövök beszámolókkal, hátha valakinek majd segítenek.

(#607) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Gyors kérdés: Redmi Note 3 SE tudja a hívásrögzítést?
(gondolom igen, de fontos lenne egy gyors megerősítés)

(#608) Oldman2 válasza SkyLaci (#607) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, tudja a Hívásrögzítést. Be kell kapcsolni, alapból inaktív.

(#609) pvt.peter válasza SkyLaci (#607) üzenetére


pvt.peter
őstag

csak az előttem levő kollégát tudom megerősíteni

és nem utolsó sorban elég stabil a gyári rögzítő app, ellenben a sok 3rd party alkalmazással

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#610) motoflug


motoflug
őstag

Szerintetek azt hol tudom megnézni a telefonon, hogy a B20 modul megvan-e benne? :R

(#611) Oldman2 válasza motoflug (#610) üzenetére


Oldman2
veterán

Legegyszerűbben úgy, ha feltelepíted az AIDA64 -et, majd ebben megnézed a Rendszer menüpontban megjelenő adatokat. Ha itt ezek láthatóak, akkor B20-at tudó SE verziód van:

Eszköz: kate
Termék: kate

A teló fizikai mérete is elárulja ezt, ha a függőleges méret 152mm, akkor B20-at tudó SE-d van, ha 150mm, akkor pedig nem az.

(#612) motoflug válasza Oldman2 (#611) üzenetére


motoflug
őstag

Wow. Ez szuper, köszönöm. Ki is írta egyébként "szavakkal is" (Special Edition). :R

(#613) evooo


evooo
aktív tag

Sziasztok!

Van bárkinek tapasztalata Redmi 3S-ről.
Váltanék Note 3 Pro-ra, de nem tudom megéri-e.
A 3S-ben durván gáz, hogy a videóknál a rögzitett hangminőség minősíthetetlenül rossz. Illetve telefonhívásnál is vannak hibák, a másik fél nem hall normálisan.
Ez itt is probléma?

(#614) beyruth82 válasza evooo (#613) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem.Hibátlan a telefon.Legjobb ár-érték arányú ami csak létezik jelenleg

(#615) evooo válasza beyruth82 (#614) üzenetére


evooo
aktív tag

Ok, THX.
Akkor holnap cserélem a 3S-t.

(#616) motoflug


motoflug
őstag

Egy hét után (és i6S) után:

- Kamera: Nappal egész jó, fókusz gyors, a képek szépek. Sötétben már nem annyira fényes, de nem rossz.
- Rendszer: gyors, pörgös, nem akad, nem dadog, nincsenek felesleges várakozási idők, amit anno nem szerettem droidban. A messenger most vacakol, de más készüléken is, így sztem vmi bug lehet.
- Üzemidő: zseniális. Hétfőn reggel töltőről levettem, és szerdán 10. órakor dobtam rá 18%-on. Mondjuk az fura, hogy akkukímélőn jobban merült, mint simán, wtf.
- Külső: i6S-ről érkezve azért akarva akaratlanul is, de az ember viszonyít. Szuper az összeszerelés, szeretem a fém hátlapot, a gombok finomak. Viszont a töltőnyílásnál kicsit nyekereg. Nem kell ott nyomkodni, na. :)

Összességében eléggé jó vétel volt 60-ért újan, hazai garival.

(#617) danee91 válasza motoflug (#616) üzenetére


danee91
senior tag

Messenger az KO, én 2016 nyári verziót használok, most oda jutottunk, hogy súlyosan optimalizálatlan lett a program.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#618) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!
Lehetseges, hogy szert teszek egy pro verziora hamarosan. Az lenne a kerdesem, hogy a b20 hianya Budapesten mennyire zavaro? A mostani telom sokszor dobalja a jelet es nem mindig hozza a 4g-t. Ennel van ilyen?
Illetve a Kinabol rendelt nem international verziorol mit erdemes tudni? Koszonom elore is!

(#619) beyruth82 válasza kisqp (#618) üzenetére


beyruth82
veterán

Budapesten már semennyire.Mindhárom szolgáltatónál teljes értékű 4G-re tudsz kapcsolódni az egész városban b20 nélkül is.

(#620) kisqp válasza beyruth82 (#619) üzenetére


kisqp
tag

Koszonom!

Ebbol lehet tudni, hogy milyen a telefon? Ugy ertrm teljes erteku magyar rom van-e rajta, vagy rootolt. Lesz e vele bajom?

Bocs, nem ertek ehhez...

(#621) beyruth82 válasza kisqp (#620) üzenetére


beyruth82
veterán

Global developer 7.2.9 van rajta.Teljesen magyar nyelvű fejlesztői rom.Hetente frissül de nem kötelező frissítened ha nem akarod.Az enyémen is ez van.Tökéletes nem is frissítgetem tovább.

(#622) kisqp válasza beyruth82 (#621) üzenetére


kisqp
tag

Pompás!

Köszönöm!

(#623) b0bcat válasza Oldman2 (#611) üzenetére


b0bcat
addikt

Ma rendeltem az íbéjről három (olcsóbb) tokot egy Redmi Note 3 Pro-hoz. (Eustock B20 változat.) Készüljek lelkiekben, hogy ezek a tokok nem fognak méretben stimmelni? :W

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#624) motoflug válasza b0bcat (#623) üzenetére


motoflug
őstag

Én is így jártam. Egy szilikonnal használom sután, amíg meg nem jön rendesen...

(#625) b0bcat


b0bcat
addikt

És nektek is 1%-ról indult a töltés, amikor először töltőre tettétek a készüléket? :Y

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#626) beyruth82 válasza b0bcat (#625) üzenetére


beyruth82
veterán

Soha életemben nem indult egyetlen telefonom sem 1%-ról.25-40 között volt mindegyik.

(#627) b0bcat válasza beyruth82 (#626) üzenetére


b0bcat
addikt

Én is csodálkoztam... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#628) motoflug válasza b0bcat (#625) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem asszem' igen.

(#629) b0bcat válasza motoflug (#628) üzenetére


b0bcat
addikt

Mindegy, szépen feltöltött 100-ra. :K Köszi a választ! ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#630) motoflug válasza b0bcat (#629) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem ne 100-ra töltsd, elvileg valami 20-90 közötti szint az ideális az akksiknak.

(#631) Oldman2 válasza b0bcat (#623) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha ezt csak "most kérded", akkor szerintem nyugodtan készülj.

Amennyiben nem volt egyértelműen jelezve, hogy Internatinal vagy Taiwan-i verzióhoz készültek, akkor esélyes hogy a sima Snapdragonos verziót rendelted meg.

(#632) beyruth82 válasza b0bcat (#629) üzenetére


beyruth82
veterán

Nyugodtan töltsd 100-ra.Mindig minden telefonom 100-ra töltöm és soha semmi bajuk nem lett.Én inkább azt javaslom,hogy kikapcsolt állapotban töltsd.Én mindig azt szoktam.

(#633) motoflug válasza beyruth82 (#632) üzenetére


motoflug
őstag

(#634) beyruth82 válasza motoflug (#633) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen olvastam ezt sok helyen de szerintem nem igaz.Én nem tapasztaltam soha akksiteljesítmény csökkenést,mindig kikapcsolt állapotban töltöm 100%-ra.

(#635) b0bcat válasza beyruth82 (#634) üzenetére


b0bcat
addikt

Teljesen egyetértek. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#636) Digger


Digger
senior tag

Eszméletlen ez az akkumegóvás mizéria! :F
Mindenféle ökörségek terjednek "okos" emberektől a neten!
A telefon és az akku azért van, hogy használd! Ha lemerül töltsd fel, ha tele van húzd ki.
Az ilyen-olyan mendemondáknak meg ne ülj föl! A legtöbb "hasznos" tanács valóban használ az akkunak, körülbelül azon a szinten, hogy így kibír 3 évet, úgy meg akár 37 hónapot is! :O

(#637) beyruth82 válasza Digger (#636) üzenetére


beyruth82
veterán

A redmi note 3 pronak ráadásul annyira jó üzemideje van,hogy némi teljesítménycsökkenés után is bőven az átlag felett van.Nincs ok tehát az aggodalomra. :)

(#638) b0bcat válasza Digger (#636) üzenetére


b0bcat
addikt

Én két vetületét látom ennek a dolognak:

1) Tény, hogy ha 20 és 80 százalékos töltöttség között használod az akkut, akkor kevésbé károsodik hosszabb távon a cella, bár a több száz ciklusnyi élettartam (ahol egy ciklus 0-tól 100%-ig töltve, majd merítve értendő) több napos üzemidővel számolva olyan hosszú élettartamot ad ki, ameddig senki nem tart meg manapság egy készüléket. :N

2) Visszautalva a fent említett tényre, miszerint a ciklus 100%-os töltést majd merítést jelent, ha valaki mindig 20 és 80% között használja a telepet, akkor gyakorlatilag csak a ciklus 60%-át használja ki, tehát eleve 66%-kal megnő a látszólagos élettartam.

Abból kiindulva, hogy közel négy éve megvan a Haier W910-em, és ez idő alatt nem tapasztaltam számottevő akkuidő csökkenést (2-2,5 napot bír egy töltéssel a mai napig, nulla perces kora óta), pedig mindig csurig volt töltve, én személy szerint nem tartok attól, hogy a teljes töltés tönkrevágná az akkut. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#639) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!

S.O.S. segítségre van szükségem. Telefonáltam és közben jöttek hívások, meg üzenetek. Letettem a hívást és azóta nem reagál az érintésekre a telefon. Próbáltam újraindítani, de ugye ahhoz is kell egyszer érinteni. Hogyan tudnám életre kelteni???

Köszi, előre is!

(#640) motoflug válasza Digger (#636) üzenetére


motoflug
őstag

Ha személyeskedésnek szántad, akkor gondold át még egyszer, ennek itt helye nincs!

Leírtam, hogy én kezdtem el használni a telefont a cikk (és sok más megerősített forrás) alapján, s láss csodát 2 nap 11 órát elment a telefon. Ha jobban használom, akkor másfél. Tény, hogy nagy a telep, de attól még, hogy 100-an berögzülés szinten végeznek egy tevékenységet "A" módon, attól még lehet a "B" a jó megoldás... Mindegy, az ilyenekkel lehet elérni, hogy a segítő szándék kivesszen a fórumozókból.

(#641) kisqp válasza kisqp (#639) üzenetére


kisqp
tag

Sziasztok!

Ezt közben megoldottam "force restart"-tal. 10 másodpercig kell benyomva tartani legalább a bekapcsológombot és újraindul. Legalábbis nekem újraindult. Azóta minden patent.

Az "akksimizériáról" pedig az én véleményem (ami nyilván senkit sem érdekel), hogy én is olvastam a cikket kb egy éve és meg is próbáltam az alapján használni a telefonjaimat. Sokszor fizikailag nem tudom megtenni töltő, illetve idő hiányában. Szerintem viszont lehet benne valami és logikus is. Ha bekapcsolva töltesz egy telefont (főleg ekkora akksival, ami miatt jó sokáig tart), mondjuk 30%-ról, akkor elég valószínű, hogy közben használni kell. Még, ha nem is telefonálsz rajta, vagy netezel vagy akármi, akkor is jönnek értesítések rá, veszi a jelet stb. A töltés úgy működik amennyire én tudom, hogy feltöltődik 100%-ra, aztán visszaesik 2-3%-ot és újratölt, ha rajtahagyod töltőn. Pl. egy MM-ban kiállított telefon akksija vszínű néhány hónap alatt leamortizálódik a használati sajátosságok miatt.

Ha próbálod mindig 60-70 százaléknál feltölteni, mondjuk 20%-ot, ami viszonylag rövid idő, tehát kicsi az esélye, hogy közben használódik is, akkor jó eséllyel jobban fogja bírni, mert nincs folyton a merülés-töltés fázisában.

Bocs az offért.

(#642) motoflug


motoflug
őstag

Egyébként sztem ennyiért nagyon jó telefon. Nekem a PRO SE van, elvileg az tudja fogadni a max 64 GB memóriakártyát, míg a sima max. 32-t. Ezt meg tudja valaki erősíteni?

(#643) beyruth82 válasza motoflug (#642) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem pro verzió volt és kezelte a 64gb-s samsung micro sd kártyát.

(#644) Digger válasza motoflug (#640) üzenetére


Digger
senior tag

Semmi személyeskedés nem volt a hozzászólásomban, mivel senkit nem szólítottam meg! Csupán a véleményemet mondtam el, ami röviden megismételve: használd a telefont és vele az akkut és ne azon morfondírozz, hogy úristen, ma tíz perccel kevesebb ideig bírta!

(#645) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!

Valakinek volt olyan problémája, hogy a füles mikrofonján nem hallották?

(#646) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Csepp tanácsot kérnék tőletek.
Céges teló választás közeleg, elég esélyes a 32 gigás változat. A kérdés, hogy melyik variánst érdemes/célszerű rendelni innen? (nyilván nem az ár számít)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#647) beyruth82 válasza Petyyyyy (#646) üzenetére


beyruth82
veterán

Innen egyiket sem.A gsm home egy megbízhatatlan sufni gsm.Ahogy nézem normális magyar nyelvel 70 ezerért adják.Akkor már innen rendeld inkább: http://m.emag.hu/xiaomi-redmi-note-3-se-mobiltelefon-kartyafuggetlen-dual-sim-32gb-lte-arany-redmi-note-3-dual-sim-32gb-gold/pd/DYQD33BBM/#Aranysárga

(#648) Petyyyyy válasza beyruth82 (#647) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszönöm a headsupot. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#649) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Szemeztem sokat a Xiaomi termékeivel, elősször a Redmi 3S tetszett meg, de aztán úgy itéltem meg a 4 Prime-al jobban járok. Azonban most rábukkantam erre a topikra, bele olvasgattam a hozzászólásokba és kezd bennem az a vélemény kialakulni hogy lehet evvel a telefonnal jobban járnék? Tapasztalatok alapján mit tudtok elmondani az üzemidőröl, a kamera képminőségéről illetve hogy jelentkezik e itt is hangfelvétel közben a rossz minőség? Esetleg ha tudna valaki kamerával fotózott tájképeket linkelni azt is megköszönném, mert igy össze tudom hasonlítani a minőséget a mostani telefonommal.
Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy ebből a tipusból létezik B20-as verzió, vagy csak B20 nélküli?
Godolom a root-ot könnyen rá lehet tenni ha nyitok bootloadert és már erre a készülékre is a MIUI 8.2 elérhető.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#650) motoflug válasza Norby86 (#649) üzenetére


motoflug
őstag

Szia,

A mobilfotós topikban rengeteg képet találsz én amiatt vettem ezt a telefont. Keress rá: Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

A B20-as verzió Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE néven érhető el. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.