Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoo80


Zsoo80
tag

Ár/értékben azért ez eléggé Best buy lett! :Y

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon jó készülék lett, de nem tudom hogy a kínaiak sosem fotoznak este, mi4c-nél is mindig bemozdult a kép este

Ettől függetlenül nagyon meggondolandó készülék

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) szabyka95


szabyka95
őstag

2.5 ora toltesi ido az szep ..

(#5) Bone123 válasza szabyka95 (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nagy az akksi. :)

Qualcomm QuickCharge 2.0-s töltőfej nem volt kéznél, hogy kipróbáljuk, azzal működik-e.

(#6) batai15


batai15
félisten

maga a telefon nagyon tetszik. az ára is elég jó, és a teljesítménye is .
Viszont : a zárt bl mizéria, a még nem tökéletes magyar nyelv, és maga a xiaomi üzlet politika hogy szórják kifele egyre jobban a pro telefonokat , nem jön be. Ahogy maga a miui sem, legalábbis 1-2 hibát orvosolnak, és újakat hoznak bugokat.
Ettől független tetszik a telefon, és ha ténylegesen telefon vásár előtt leszek, azért elgondolkodom majd rajta is.

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az élő adás is tetszett és a teszt is szuper, köszi.

(#8) kcsa


kcsa
veterán

B20 nélkül nem igazán jöhet szóba, pedig a Note anno egészen kellemes ár/érték arányú volt.

(#9) imibogyo


imibogyo
veterán

Vacak telefon: nincs B20... ;] :P

Viccet félretéve nekem ez tényleg fájó pont, megörültem amikor olvastam a cikkben, hogy bővült a frekvencia felhozatal, aztán a mondat végére lekonyult a szám gyorsan. Sajnos olyan szolgáltatónál vagyok, akinél ez számít. Pedig minden másban nekem tökéletes lenne a telefon és hamarosan nagyon is aktuális lesz egy új telefon vásárlása.

[ Szerkesztve ]

(#10) ravebp


ravebp
senior tag

Ugye nfc itt sincs? Lehet átsiklottam de nem találtam utalást rá

Rave

(#11) Surda- válasza batai15 (#6) üzenetére


Surda-
őstag

Szerintem ezeknek a problémáknak egy része nem létező.
Eustockos redmi 3-am van. MInden magyar benne,minden!
Unlockolni egy program segítségével lehet, teljesen hivatalosan.
Inkább a B20-at hiányolom.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#12) roli543


roli543
őstag

Most akkor úgy van, hogy a miui nem, de esetlegesen az android főverzió frissül?
Amúgy még mindig nem értem, hogy Európa miért nem éri meg nekik... Lenne bőven vásárló.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#13) vicze válasza Bone123 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Annak ellenére, hogy némelyik oldalon ott szerepel a QC2 támogatás, eléggé sokan megerősítették, hogy se 2.0-t se 3.0-t nem támogat.

(#14) grosy válasza imibogyo (#9) üzenetére


grosy
senior tag

Nekem Zuk z1-em van, amiben szintén nincs B20, de ennek ellenére vodásként full HD-ban tudom a youtube videokat nézni a metrón (4 gigás mobilnet-csomagom van, mielőtt kérdeznétek, hogy miért így nézem). Milyen egyéb felhasználási mód van, ahol ez a sávszélesség kevés?

(#15) Weeman1 válasza ravebp (#10) üzenetére


Weeman1
veterán

Jól látod,tényleg nincs.

Xiaomi 11T Pro

(#16) imibogyo válasza grosy (#14) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen, de én nem Vodás vagyok és nem a fővárosban lakom...
Amíg ott laktam nekem is mellékes volt a B20 megléte.
Vidéken más a lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#17) stevve válasza grosy (#14) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem a sávszél a legnagyobb gond, hanem a lefedettség. A pesti metró azért messze van egy 2-3 órás vonatúttól, át az ország egyik-másik felén. Na, ott jól jön a B20. Persze aki kínai telefont akar venni (itthon nem hivatalosan forgalmazott), legyen tisztában ezzel is, szóval kicsit túl van ez is misztifikálva, bár tény, hogy lehet fájó pont könnyedén ez is.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Meggyőzött, főleg, hogy kiváló a minősége.

Ha a Redmi 3 Pro lenne fullHD-val, akkor azt venném, így viszont erős a gyanúm, hogy ez lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) laci0530


laci0530
senior tag

Köszi a tesztet, jó lett, ahogy a telefon is. Nagyon feljöttek a kínai gyártók. :)

(#20) Jeanne d'Arc

Igy elolvasva a tesztet, ez egy baromi jó telefon lett. Lehet lecserélem rá majd az almát.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Akinek nem kell a b20, annak ez best buy lehet. Hardver teljesítménye s810 szintje alatt van, valószínűleg kevésbé throttlingol.. Az akkumulátor meg kitűnő. Nem sok készülék van ami ezzel versenyezhet.
Egyedül a szoftver lehet kérdés, de az átlag user azzal így sem foglalkozik.

(#22) tibcsi0407 válasza Graphics (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem biztos, hogy sok különbséget látnál a kisebb kijelző miatt. Annyira azért nem nagy a pixelsűrűség különbsége. :)

https://utdetailing.hu/

(#23) Departed válasza szabyka95 (#4) üzenetére


Departed
őstag

Az egész csak matematika, brutál 4.1Ah aksi 2 amperes töltővel bő 2 órás töltés. Innentől bármilyen panasz érthetetlen. Ha nem panasz volt akkor meg OK.

Mindenesetre akinek 5.5-ös phablet kell ez egy kiváló ajánlat, nekem az 5 colos Redmi 3 a családtag, szinte tökéletes telefon számomra. Ez meg ugyanaz csak nagyobb. :K

(#24) sajo13


sajo13
senior tag

Az pozitív, hogy a telefon méreteit tekintva is utolérte a nagyobb (nevesebb) gyártókat. A Redmi 3 Pro kb. ugyanakkora mint a szintén 5.5"-os kijelzős LG G4. (szélesség egyforma és mindössze 1mm-el hosszabb a Xiaomi)

(#25) Bone123 válasza vicze (#13) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm az infót! Hát, akkor nincs QC2.0.

(#26) ASHGAE


ASHGAE
csendes tag

Dupla koppintásos képernyő felébresztést tudja ez a pró??

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a helyzet, hogy akinek nem lényeges a 800-as LTE, mindig jó alternatíva egy Xiaomi. Én is akár hányszor megnézem egy adott ár intervallumban a telefonokat, a legelső kattintásom 100%-ban valamelyik Xiaomi telefon.
Örülnék, ha ide is pozícionálna hivatalosan a gyártó. Nekem már az 1S is tetszett, meg azóta szinte mindegyikre minimum közepest mondtam. (Persze a szoftvert nem ismerem és az eltántoríthat még. Egy stock droiddal kitűnő lenne.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) ollie válasza ASHGAE (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tud.

***

(#29) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi a tesztet.jó áron,jó teló.nekem tetszik.

(#30) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a tesztet, nagyon bejön ez a teló ...egy igencsak "best buy" gyanús készülék lett. :) Elgondolkodtató, h vajon miért kerül a Samum kb négyszer ennyibe... Költő kérdés. :B

[ Szerkesztve ]

(#31) dkface válasza bulikavagyok (#30) üzenetére


dkface
aktív tag

Van béhúsz, tud úszni, magyar support, nagy eséllyel van Samsung szervíz a 30km-es körzetedben. A vizállóság kivételével ez az összes itthon támogatott telefonra igaz. Nekem megéri a felárat a kényelem/támogatottság.

[ Szerkesztve ]

(#32) stevve válasza bulikavagyok (#30) üzenetére


stevve
nagyúr

Van azért pár nyilvánvaló pont:
Marketing, szállítás, hivatalos forglamazás x országban egy helyett, támogatás és azért tegyük hozzá a nevet is sok egyáb mellett. ersze nyilván van egy jó árrés, de ezt a Xiaomi nem lőheti túl nagyra, mert akkor nem fogynának ennyire a készülékei. Nem igazán érdemes így összehasonlítani.

(#33) bulikavagyok válasza dkface (#31) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És stevve: A B20-at nem vágom, a többi stimmel, de szerintem így is irreális az árbeli különbség. Ha így fejlődnek a kínaiak, lehet, h a következő telóm már nem Samu lesz. Bár ezt évek óta hangoztatom már.. :B

[ Szerkesztve ]

(#34) darvinya


darvinya
titán

…egy 2 amperes Doogee töltőfejet…

Na ezt el kell dobni, mert már Doogee készüléken is gondot okoz.
Nem bántani akarom, de EUStock-osok is tudnak erről a hibáról.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#35) Beri78


Beri78
őstag

Jó "kis" telefon lett!
Ha jönnének rá a hivatalos frissítések, már venném is ezért a pénzért...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#36) tibcsi0407 válasza bulikavagyok (#33) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nézd meg egy Samsung esetén a bill of material-t. Meg fogsz lepődni, mekkora pofátlan haszon van rajta.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#37) Graphics válasza darvinya (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez legyen a legkevesebb probléma :)

@dkface: 4x annyit neked megér az? Az kellemetlen... :D

stevve: Ennek van hazai garija, tehát azért nem egy nulla supportos sokadrangú gyártóról van szó

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) stevve válasza bulikavagyok (#33) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem olyan irreális az. Ha azt veszed, a Samsung kifizeti a szállítást, a vámot és még egy támogató hálózatot is fenntart itthon. Az, hogy ki szereti őket, most lényegtelen. Ez mind pénz. Erre jön még a brand és az, hogy kapsz magyar lokalizált ROM-ot, frissítéseket, prémium támogatást, ha kéred. Ezek csak a téged közvetlenül érintő költségek, de van még kismillió más is.

Ezzel szemben a Xiaomi kiadja a telefont kínában és ennyi. A többi a te dolgod: a szállítás, a vám, a ROM, a frisstések, 0 támogatás, 0 garanciális ügyintézés, stb.

Ne érts félre, nagyon jó készülék és árban is fantasztikus, de a fentiek fényében értendő a jó ár is.

Persze itthon sokan inkább vesznek piacon telefont, ha egy húszassal olcsóbb, de mi még továbbra is balkán vagyunk és pici piac, ne feledjük.

tibcsi0407:
A nagyobbak nagyobb hasznot tudnak húzni, ez a brand. Az Apple is bőven jól jár, de ezen fanyalogni eléggé elfecsérelt idő lenne. Ilyen a világ.

[ Szerkesztve ]

(#39) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Milyen launcher van rajta ezen a képen?
Köszi

(#40) darvinya válasza Graphics (#37) üzenetére


darvinya
titán

Ja…szólj mikor tönkre megy tőle az érintő, rosszabb esetben maga a készülék.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41) balint355 válasza bozarjoska (#39) üzenetére


balint355
aktív tag

Ez egy MIUI téma, talán Android N néven fut a MIUI téma áruházában.

Köszi a tesztet, jó teló, egy hete van meg, eddig nincs problémám vele :) A tesztben azt írjátok, hogy Eustocknál vagy ezzel a nemhivatalos ROM-mal, vagy kínaival lehet kérni a telefont, de a honlapjuk szerint gyári globallal is lehet. Én pl ezzel használom, magyarul nem tud, de frissül, és Google cuccok is vannak benne.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#42) bulikavagyok válasza stevve (#38) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem speciel semmi bajom a Samuval, sőt! Nem véletlenül veszek mindig tőlük telefont (is). :) Csak miután ennyire beindultak a kínai gyártók, vártam egy kis árcsökkentést a Samu részéről is, amiből sajnos nem lett semmi. Bár miért is tennék, hiszen így is szárnyalnak az eladások...

[ Szerkesztve ]

(#43) stevve válasza Graphics (#37) üzenetére


stevve
nagyúr

Jogos, szerződött partner. Nem írtam, hogy sokadrangú, ennek ahhoz nincs köze. :)

Töltőfej: a telefonhoz adott hivatalos töltőt érdemes használni hosszú távon.

(#44) fornettisuti


fornettisuti
veterán

redmi 3 pro-t vártam, de ez is jó volt

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#45) tibcsi0407 válasza stevve (#43) üzenetére


tibcsi0407
félisten

EUstock nem adhatja hozzá a gyári Xiaomi töltőt, mert átalakítós lenne, EU-ban pedig nem lehet.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#46) stevve válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez szintén egy olyan pont, amit a felhasználóra bíznak. Megértem és tudom, hogy így van, de van átalakító... ez sokkal olcsóbb és jobb megoldás, mint mindenféle 3rd party töltőt használni.

Miért ne lehetne átalakítós? Nem tudok olyan szabályról, hogy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#47) ASHGAE válasza ollie (#28) üzenetére


ASHGAE
csendes tag

előlapi fizikai gomb vagy ujjlenyomat olvasó nélkül ez elég nagy baki a telefon méretétől függetlenül is (akármilyen gyártót nézve)...

(#48) Surda- válasza bulikavagyok (#42) üzenetére


Surda-
őstag

Én spec sosem értettem ki az,aki 200-250ezerért vesz telefont.
Nekem ezek a tárgyak egyszerűen nem érnek ennyit,akkor sem,ha valóban az adott korszak csúcsát képviselik.
Persze tudom van aki ilyenolyan előfizuval olcsóbban kapja stb.
A Xiaomi betöltötte azt a rést,amire szerintem sokan vártak.
Kínai telefon,de nem gagyi kínai support és minőség.
Mióta itthon is megkapható, ráadásul magyar menüvel és hazai garanciával árulják,azóta szerintem az olcsóbb készülékekre vágyók majd minden igényét kielégíti.
Ráadásul kamerában is fejlődtek szerencsére, hoznak egy közepes szintet.
ár/érték arányban a legjobbak.
Nézem ahogy egyre másra jönnek ki az új csúcs mobilok,mint 200ezer fölött, nem akar esni az áruk.
Előfizetéssel is horror áron lehet megkapni őket, úgyhogy én nagy mázlinak tartom a Xiaomi megjelenését a piacon.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#49) dkface válasza Graphics (#37) üzenetére


dkface
aktív tag

Természetesen négyszer annyit nem. De ha az MI5 -öt hasonlítjuk az S7-hez akkor már koránt sem jön ki a négyszeres szorzó. :U (Meg persze amúgy sem :D )

[ Szerkesztve ]

(#50) tibcsi0407 válasza stevve (#46) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Link

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.