Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gixxer-tomee válasza ToniSoprano (#86) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Gondolom te is hasonszőrű lehetsz.. Gratulálok! Sok boldogságot!

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#102) KAMELOT válasza gixxer-tomee (#63) üzenetére


KAMELOT
titán

Elég szomorú, hogy piával bírod a dolgokat! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#103) monti0222w


monti0222w
addikt

Tetszett a teszt, semmi gondom nincs vele és kár bántani Bone-t is, mert nem érdemli meg!
Jó a telefon, nem sok hibája van az is elnézhető, de a Xiaomi amit csinál, na az nem gyere be nálam. 2 év után cserélném a telefonom, így be jött a Xiaomi a Mi 5-tel, de egyre mélyebbre kerül a kosaramba, és előtérbe kerültek mások! :)

(#104) Kolondrum

Kellemes telefon, az akku és a sebesség is kiváló számomra.
Páromnak is ilyen van, neki is bevált.

(#105) rdt89


rdt89
addikt

Én szerintem ez a B20 hiánya miatt is különösen ajánlott ezért az összegért. Nagyon szép és masszív telefon lett és plusz pont az üzemidőért. :)

(#106) Rodi 4.80 válasza Departed (#23) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A töltési idő szerintem jó, 0-ról 60%-ra kb 45 perc alatt tölt fel. Utána lassabb :U

(#107) Wesder


Wesder
félisten

Unalmas, hogy a licencdíjakkal jönnek egyesek. Majd leboxoljàk a nagyok, engem az érdekel hogy mi a végtermék és mennyiért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#108) Criminal017


Criminal017
őstag

Egy ideje nyúzzuk a telefont és a témát, akit érdekel a "hivatalos" PH fórumtéma, itt megtalálja: [link]

(#109) Digger


Digger
senior tag

Volna pár kérdésem!
Az EuStock kínálata drágább mint pl a TinyDeal-é, de szimpatikus a gyors szállítás, a javítás a gariztatás és, hogy kérésre akár nyitott bootloaderrel és rootolva küldik. Feltéve, hogy lesz hamarosan, mert most éppen nincs raktáron! :(
Kétféle sw. változatban kínálják. Jól feltételezem, hogy a magyarítást ők készítették és, hogy a "gyárilag" telepített alkalmazásokat is ők válogatták és fllashelték a telóra? A másik megoldásban angol és két kínai nyelvváltozattal kérhető és ebben az állapotban várható, hogy neten keresztül frissülni is fog. A TinyDeal-nál rendelhetőnél is angol és két kínai nyelv van fent. Ez lenne az eredeti állapot és akkor várható, hogy ez is frissülni fog neten keresztül? Vajon ebben az állapotban várható, hogy egy csomó kínai sw. is van rajta?

(#110) balint355 válasza Digger (#109) üzenetére


balint355
aktív tag

Eustocknál a másik, nem magyarosított verzió - a teszt állításával ellentétben - nem kínai szoftver, hanem global. Magyar nyelv nincs benne, ahogy kínai dolgok sem, frissül rendesen.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#111) Digger válasza balint355 (#110) üzenetére


Digger
senior tag

Nézegetem a MiniDeal.net oldalát. Ez még olcsóbb is kicsit mint az ES ajánlata és azt állítják, hogy van is nekik raktáron. Vajon szokott füllenteni a kicsi kínai? :F

(#112) Wesder válasza Digger (#111) üzenetére


Wesder
félisten

A kommentedből úgy làtom nem vagy tisztàban a külföldi rendelésekkel, így azt ajànlom hogy inkàbb itthon vedd meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#113) Surda- válasza Digger (#111) üzenetére


Surda-
őstag

Innen 1 nap alatt itt van magyar garival. Nem jobb?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#114) #19708160 válasza balint355 (#110) üzenetére


#19708160
törölt tag

tévedsz mert beszéltem velük,és.a honlapon is ott van hogy nyitot bootloaderrel adják global verzióval,Magyar nyelvvel.

Ja és van raktáron ha minden jól megy akkor ma nálam is lessz :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#115) Graphics válasza Digger (#111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

70ezerért a Minidealről megveheted, és akkor ha gond van vele küldd ki.. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116) balint355 válasza #19708160 (#114) üzenetére


balint355
aktív tag

Ott van az is a honlapjukon, hogy kétféle verzióval lehet kérni, az egyik magyarosított, a másik pedig a gyári, ami nem magyar.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#117) batai15 válasza Graphics (#87) üzenetére


batai15
félisten

Ja csak rengeteg a kinai téma. Ami jó az vagy fizetős, vagy tele van kinai írás jelekkel.

(#118) KAMELOT válasza batai15 (#117) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem alapból angol volt rajta minden. Nem kellett semmit buherálni cask frissítettem és kész!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#140) Napfénysüti

Megint egy remek ár/érték arányú készülék a Xiaomitól csak folytassák így tovább. Egyedül a zárt bootloaderért kár.

Més que un club!

(#141) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Mocskosul olajfestmény hatásúak még a nappali képek is. Ez a gyatra minőség azért túlzás.

(#142) Graphics válasza G-Guts (#141) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kicsit mossa, nekem ez már tökéletes, fotózni fényképezővel, telefonálni mobillal szoktam.
P70-hez képest nekem bőven előrelépés, főleg az ár fényében.

Van jobb fotós képességű telefon ezen az ársávon?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#143) Criminal017 válasza Graphics (#142) üzenetére


Criminal017
őstag

Én várnék egy kicsit, MIUI8-ban várhatóan új kamera app lesz, reméljük camera2 apival és egyéb nyalánkságokkal. :)

(#144) ToniSoprano válasza G-Guts (#141) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ezekkel a xiaomikkal szinte mindig HDR-ben kell fotózni, ott nincs olajfestmény effektus. Élesebb is a kép, világosabb is, ennyi, a gyors exponálás miatt simán jó képek születnek HDR-ben.

(#145) Haneto válasza G-Guts (#141) üzenetére


Haneto
tag

Azt hittem már én vagyok az egyedüli akinek ez szúrja a szemét...
Szerintem ennél az én telefonom is jobb.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#146) Graphics válasza ToniSoprano (#144) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ez jó hír, kardinális mindig ez a kameramodul kérdése, lehet kivárok még az M3 Note-ra, nem tudom..

Ott meggyőző volt a Meizu, kint preferáltabb márka is. a Xiaomi kint tucattermék, ami nem gond.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147) gixxer-tomee válasza KAMELOT (#102) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Nem mindent! Csak ezt a karcos videólemezt! ;)

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#148) G-Guts válasza Graphics (#142) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Az a baj, hogy nem kicsit mossa. Nem is közepesen, hanem nagyon. Úgy látszik ez a Xiaomi-k rákfenéje, mert a színek alapvetően elég jók és a dinamikatartomány sem rossz. De hiába a sok megapixel, ha az erőteljes zajszűrő algoritmus miatt a képből csak nagy felbontású olajfestmény lesz.

(#149) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Szerintem telefonhoz képest - ebben az ársávban - jó képeket csinál. :K

Amúgy nem tudjátok, hol készült a hatos kép?

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#150) atike válasza ericssonfan2 (#149) üzenetére


atike
nagyúr

...ez nem csak ebben az árban számít jónak szerintem. Sajnos, de nem egy jóval drágább is örülhetne, ha ilyen képeket tudna lőni.... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.