Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Halkow.


Halkow.
senior tag

Prrrty a mindenit! Nagyon jó az ár! Még a LeTV 1s-nél is sokkal jobb.

A tulajoktól szeretném kérdezni, osztott képernyős mód van benne?

(#152) Orlin


Orlin
addikt

Szerintem is teljesen jók a képek,bár az éjszakai képek nekem sem annyira tetszenek.Amúgy meg ne felejtse el senki,hogy a telefon 60-70 pár ezer forint,így ebben az árban szerintem teljesen korrekt képek.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#153) AS


AS
félisten

Ár teljesítmény bajnok. Ebben az árban ez nagyon jó és még Phablet is .
Ami oldal árulja, hogy Magyar nyelv nem frissül. Hát igen ez nem legjobb de sok embert ez nem érdekli csak legyen egy jó telojuk ..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#154) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Kb. 2 hete nyúzom, eddig tökéletesen teszi a dolgát. Stabil Global rom van rajta, gyors, pörgős és nekem elég a kamera által hozott minőség is. Jön nemsokára Miui 8 ami reméljük előrelépés lesz kamera ügyben akinek nem felelne meg a mostani minőség. Ha nem tulságosan számít a magyar nyelv ideiglenes hiánya, nagyon tudom ajánlani ezt a telót. Az akku meg csak hab a tortán. Egyszóval aki ezen a telón gondolkozik, garantáltan nem bánja meg a vételt. :K

(#155) Weeman1 válasza sputyi70 (#154) üzenetére


Weeman1
veterán

Én a kamera miatt kicsit félek váltani,pedig nagyon szeretem a Miui-t.

Xiaomi 11T Pro

(#156) sputyi70 válasza Weeman1 (#155) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Talán ez az egyetlen hiba ami felróható. ;) Reméljük orvosolják hamarosan.

(#157) tibcsi0407 válasza sputyi70 (#156) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem azért a tesztképek alapján nem tűnik annyira rossznak a nappali fény. Az éjszakai meg szoftveresen még sokat javulhat. :K

https://utdetailing.hu/

(#158) Siriusb válasza tibcsi0407 (#157) üzenetére


Siriusb
veterán

Navigációt használ valaki, Waze, Google Maps? Mik a benyomások?
Illetve hívásrögzítés megy?

(#159) ollie válasza Siriusb (#158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Maps és Here tökéletesen működik, felvételt nem próbáltam.

***

(#160) Borg76 válasza Siriusb (#158) üzenetére


Borg76
tag

Google maps, maps.me tökéletesen megy :K Hangrögzítés teljesen rendben működik.

[ Szerkesztve ]

(#161) Siriusb válasza ollie (#159) üzenetére


Siriusb
veterán

+Borg76
Kösz a válaszokat!

(#162) Surda- válasza sputyi70 (#156) üzenetére


Surda-
őstag

HDR-ben is próbáltad , próbáltátok már?
Nekem a sima redmi 3-am van,nem a note.
Alaphelyzetben ez sem brilliroz,de a HDR képek szerintem teljesen jók, még mozgó témáknál is.
Pár példa: Redmi3képek

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#163) Weeman1 válasza sputyi70 (#156) üzenetére


Weeman1
veterán

Ha javulna a képek minősége tényleg beruházok egyre. :)

Xiaomi 11T Pro

(#164) AS


AS
félisten

Ismerőmnek akartam venni egyet erre már nincs raktáron, gyorsan ellet kapkodva :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#165) Surda- válasza AS (#164) üzenetére


Surda-
őstag

nincs raktáron? Vagy a 3gigás kellett volna?

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#166) AS válasza Surda- (#165) üzenetére


AS
félisten

Persze hogy a 3 gb- os :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#167) sputyi70 válasza Surda- (#162) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Persze, HDR- ben is lőttem vele képeket nappal. A másik topikba raktam is fel képeket. Szerintem annyira nem lettek rosszak. Persze ez szubjektív. :)

katt

[ Szerkesztve ]

(#168) grosy


grosy
senior tag

Valószínűleg én nem értek valamit, de leírnátok, hogy a B20 hiánya miben jelent problémát? Én vodás vagyok, tehát a max net elérhetőségem "csak" H+ lehet. Ennek ellenére mind Budapesten, mind a Dél-Alföldi kis faluban gond nélkül nézem 1080p-ben 60 fps-es videókat YouTube-on.

(#169) Weeman1 válasza grosy (#168) üzenetére


Weeman1
veterán

Tessék.

Xiaomi 11T Pro

(#170) Kolondrum válasza Napfénysüti (#140) üzenetére

Én még nem éreztem hiányát, mit nem tud így? Érted. Nem fut egy app vagy mi?

(#171) Kolondrum válasza Orlin (#152) üzenetére

Minták.
[link]
[link]

[link]
[link]
[link] - Ez pl fókusszal kiég hátul, így olyan használható. Nem a kamerájáról híres az fix.

Én azt tapasztaltam, hogy TILOS fókuszálni. Ahogy elindul a kamera úgy kell lekapni a témát.

[ Szerkesztve ]

(#172) #80439296


#80439296
törölt tag

(#173) ollie válasza AS (#164) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vigyázni kell, nem szabad gyorsan elleni. :DDD

***

(#174) ollie válasza grosy (#168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vannak olyan területek Magyarországon (és valszeg egyre gyakoribb lesz), ahol nincs 3G, csak 4G meg 2G. Na itt vered a fejed a falba, ha netezni akarsz. Persze nem sűrűn találkozol ilyennel, ha nem szoktál utazni, bár konkrétan tudok településeket is, ahol nincs 3G lefedettség.

***

(#175) #80439296 válasza ollie (#173) üzenetére


#80439296
törölt tag

Az ezt követő hozzászólásodban is valószínűleg ő hibázott, hiszen 'vállszeget' akartál írni.
Vagy nem?

(#176) kaldib


kaldib
csendes tag

1. Aki teljes magyar nyelvet szeretne, és/vagy nem komálja a miui-t, annak van hivatalos android stock rom mindenféle csicsa nélkül.
2. A rádió antenna nélkül is megy. Ez nálam nagyon nagy piros pötty. A tesztben pontatlanul szerepel.

(#177) sputyi70 válasza kaldib (#176) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Egy linket adnál? Kíváncsi vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

(#178) kaldib válasza sputyi70 (#177) üzenetére


kaldib
csendes tag

http://www.digit.in/mobile-phones/xiaomi-redmi-note-3-running-aosp-performance-overview-29973.html

(#179) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Szamomra eleg jo keszuleknek mutatkozik az ertekeles alapjan. Nekem fontos az aksi ido, foleg a P780 utan.
Es a kamerat - bar szubjektiv - osszehasonlitva a P780-val sokkal jobb minosegnek tekintheto. LEhet jatszani kell a beallitasokkal egy kicsit.
Az altalatok linkelt kepet nagy reszevel semmi problema sincsen, hiszen ez egy kozep osztalyu telefon, Samu S5-e sem tekintheto jobbnak.

Ha eles kepet akar loni valaki, akkor ruhazzon be egy jobb objektivre, allvanyra es dslr gepre. :D

[ Szerkesztve ]

(#180) ollie válasza kaldib (#176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi az infót, de az AOSP attól még nem hivatalos android.

***

(#181) Kolondrum

Én csak most olvastam a tesztet. Első droidos telóm, de megmondom őszintén kikerekedett a szemem pár mondaton méghozzá azért, mert amit itt kiemelnek azt olyan alapnak tartom, hogy már-már fapados szintnek. Én eddig meg voltam győződve róla, hogy az akkut meg talán a CPU oldalt kivéve ez semmivel sem jobb mint bármely tömeg droid telefon. Igazából az, hogy nem röccen meg, vagy alig, azt alapnak gondoltam, különben már rég nem lenne meg. Kijelző? Átlagos valami átlagos, itt meg áradoztok róla.
Meg, hogy phablet? Senkinek nem volt E90-ese vagy hasonlóan nagy telefonja? Ez nem nagy, ez éppen jó. Jót sikerült választani, utána sem olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#182) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ja hogy a Xiaominak sikerült beraknia egy 4000-es akksit, úgy hogy mégis vékony maradt a telefon, a nagyoknak meg nem, és rögtön 6-7 órás képernyőidő? Én kérek elnézést.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#183) Graphics válasza GeryFlash (#182) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sőt tudok 8-10orarol is :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184) Departed válasza Graphics (#183) üzenetére


Departed
őstag

Jelen! Legalábbis Redmi3-ammal ami nyilván kevesebbet fogyaszt elérem a 10 órákat úgy hogy használom rendesen. :K
És igen, vékonyak ezek a telók. Szóval úttörés megvolt, hajrá többi gyártó!
Innentől nem nyivákolhatnak a cégek, amelyik innentől 2essel kezdődő kapacitású aksis telefont ad ki alapból ejtendő, az új minimum mondjuk...3.5Ah!

Persze aki minden körülmények között mindennap töltőre akarja dugni annak lelke rajta, nekem megfelel az a rendesen használva 3-4 naponta töltés. :K

(#185) GeryFlash válasza Departed (#184) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nagyon adnám a Redmi 3-at, de sajnos
1.) Minimális sznobságom miatt kicsit zavar, hogy kínai teló (de azért ezzel meg tudnék még barátkozni)
2.) 800Mhz-es LTE hiánya
3.) de ezeket mind le tudnám nyelni, de az érintőgombok háttérrvilágításának hiánya deal breaker nálam.
Amellett a Xiaomival volt már szerencsém fülhallgató téren, 1. gen Piston. Brutális hangminőség, imádtam, de hogy 13 hónap után kipurcant az azért jelzésértékű.

De amúgy a piac egyik legjobb telója, nem vitás.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#186) tibcsi0407 válasza GeryFlash (#185) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért kár egy fülesből minőségbeli következtetéseket levonni. A húgom Redmi 1s telója pedig a mai napig hibátlan üzemel, pedig nem mai darab. Akkor most ez hogy is van? :)

https://utdetailing.hu/

(#187) Departed válasza GeryFlash (#185) üzenetére


Departed
őstag

1. Manapság már hogy majdnem minden Kínában készül, nem érdemes ezt negatívként kezelni. Az sokmindent elárul hogy fél éven keresztül terveztem lecserélni a több mint 4 éves WP-s LG-met és csak akkor léptem meg soksok nézelődés tájékozódás után a Redmi 3-ra cserét amikor végre befutott egy ilyen számomra mindenben megfelelő telefon. Innentől pl. samsungok ár/érték aránya nevetségessé vált. :K
2. Ez lehet dealbreaker aki vidéken sokat mobilnetezne, én budapesti vodás vagyok, tehát nekem nem az.
3. Nagyon elüt a gombok ezüstszínű ikonja a fekete előlap színétől, minden körülmények között "megtalálom" a gombokat.

Most hogy így mondod én 2-es Piston-nal kezdtem a xiaomi-val ismerkedést, jó ideje azt használom. (koppkoppkopp) és kiváló. Mint ahogy a telefon is. :R

(#188) Graphics válasza GeryFlash (#185) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindenki más, en pl nem vagyok hajlandó kínai telefonon kívül mást használni :D

Nálam ilyen "fura" sznobsag van ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#189) grosy válasza GeryFlash (#185) üzenetére


grosy
senior tag

Mert szerinted az iPhone, S7 stb. hol készül? :C

(#190) GeryFlash válasza grosy (#189) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ezért írtam, hogy kicsi sznobság. Most lehet ezért anyázni, de akkor sem ugyanaz a dolog előhúzni egy iPhonet Sonyt HTC-t stb. mint egy Meizut vagy egy Sáomit. Milyen teló ez? Sáomi. Engem nem zavar, de mindenkinek elmagyarázni, hogy már pedig ez van olyan jó (sőt...) mint az ő szarszugnja... Nem deal-breaker nálam a kínai hangzás, de azért ha valamilyen szinten szempont, ha nem is óriási. És mint írtam, a fülhallgatómmal vegyesek az érzéseim (brutálisan imádtam, de a tartóssága hozta a kínaiakkal támasztott előítéleteket... ettől még be fogok ruházni egy Piston 3-asra).

Departed: Sajnos Tés vagyok, és sokat ingázok Budapest-Szentendre között. A gombvilágítás hiánya este zavaró. Remélem a 4-esbe majd meglesz oldva, és akkor komolyan elgondolkozom a vételen.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#191) Departed válasza GeryFlash (#190) üzenetére


Departed
őstag

A sennheiser füleseim rendre sokkal hamarabb tönkrementek mint most ez a Xiaomi-m, szóval ennyit erről. :U

Ami meg a Sáomi magyarázást illeti...de most komolyan, számít ez? 99.9%-ban az számít hogy Te elégedett legyél és jól tudd használni a telefont. Xiaomi-nál ez megvan és még bónuszként jól is néz ki és kifejezetten minőségi. Számomra - és még szerintem sokak számára - nyújt annyit 50ezerért mint egy csodaalma 200ezerért.
Amúgy nálunk a céges csapatban annyiból áll a Xiaomi magyarázás, hogy honnan is lehet megrendelni? ;)

[ Szerkesztve ]

(#192) GeryFlash válasza Departed (#191) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ok. :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#193) Graphics válasza GeryFlash (#190) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit használok feltetelezem hogy elromlik.

Amit a fiókban tartok van hogy tonkremenve veszem elő .

Fel évig garázsban volt a motrom , kuplungot behuztam, elszakadt.... Pedig japán.. Cseszhetem.

Ez a magyarazos dolog... Szard le oket... En nekem ha ilyen szűk látókörű ismerettsrgem lenne.. Mar Nem lenne :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#194) GeryFlash válasza Graphics (#193) üzenetére


GeryFlash
veterán

Írtam, legközelebb is Xiaomit veszek, csak azért számolok azzal hogy ez is szét fog csesződni 1 év után. Sennheiserről (CX-200) váltottam, árban ugyanaz hangminőségben közelében sincs a Xiaominak, mindkettő gari lejráta után 1-2 hónappal ment sz*rrá. A különbség hogy a Senn mer 2 évet adni rá. De ha Piston minőséget akarnék az 2-3szor annyiba lenne tőlük.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#195) Surda- válasza GeryFlash (#194) üzenetére


Surda-
őstag

Dehogy csesződik,ne aggódj.
Kis 2és fél éves hongmim itt virít az asztalon,kutya baja, eddigi legjobb telefon vételem :)

A Vernee Thor -ra leszek még kiváncsi.
De bevallom nincs bizodalmam noname gyártókhoz.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#196) sputyi70 válasza GeryFlash (#190) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Bocsi lehet lemaradtam valamiről, de a RN3-on van bill. világítás.

Ja látom Redmi 3-ról volt szó. Nem szoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#197) GeryFlash válasza sputyi70 (#196) üzenetére


GeryFlash
veterán

Note-on van, az 5"-os verzión nincs

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#198) sputyi70 válasza GeryFlash (#197) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Igen közben értelmezte a 4 bites proci az agyamban az infót. :D

(#199) Departed válasza GeryFlash (#197) üzenetére


Departed
őstag

Akkor végy esetleg Note-ot. ;)
Nekem az már túl nagy, fekete-szürke verziós sima R3-on meg nem hiányzik a világítás. :N

(#200) GeryFlash válasza Departed (#199) üzenetére


GeryFlash
veterán

igen, de nekem is túl nagy :DDD Mondom, R4-ben csak lesz :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.