Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) beyruth82 válasza reflex06 (#400) üzenetére


beyruth82
veterán

Csak a note esetében tudom mert olyant vettem.Ott ha nem eustockos romot akarsz rá akkor azt fel kell tüntetni a megjegyzésben.

(#402) ollie válasza reflex06 (#400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerinted kérheted azt is gyári (global) rommal, és akkor ugyan nem lesz magyar nyelv (angol igen), de lesz minden google app, és frissülni is fog rendszeresen (hamarosan MIUI 8-ra is).

Írj nekik, találsz email elérhetőséget a weboldalukon.

[ Szerkesztve ]

***

(#403) balint355 válasza ollie (#402) üzenetére


balint355
aktív tag

Ezzel csak az a probléma, hogy Redmi 3-ra nincs hivatalos global ROM, csak a Note-ra. Sima Redmi 3-ra gyárilag csak kínai szoftver van, Google Play nélkül.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#404) ollie válasza balint355 (#403) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, elnéztem. Köszi a pontosítást.

***

(#405) reflex06


reflex06
újonc

Igen, írtam nekik végül, valami olyat írtak, hogy nem adtak ki európai verziót. Meg írtak olyat, hogy otthoni körülmények között lecserélhetem a szoftvert...ezt nem egészen értem mit jelent, vagy hogy kéne megcsinálni? (Bocsi, de elég sötét vagyok ilyen téren... :DDD )

Nokia 3330, Nokia 6020, Sony Ericsson T700, Nokia 500, Nokia Lumia 520, Xiaomi Redmi 3 Pro

(#406) gusthy


gusthy
veterán

Sziasztok!
Kicsit elveszítettem a fonalat.
Most vettem egy ilyen telefont, a Speedshopban. Magyar szoftver van rajta, 7.2.3.0 global. LHOMIDA a betűjele.
Ennél van frissebb?

(#407) pvt.peter válasza gusthy (#406) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Igen. Global Stable V7.3.7.0
Azért nem frissül mert mókolt ROM (még hivatalosan nincs olyan Global Stable amelyben benne lenne a magyar nyelv).

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#408) gusthy válasza pvt.peter (#407) üzenetére


gusthy
veterán

Köszi!

Ennek örömére fel is pattant a nem mókolt, és láss csodát, azok az appok is működnek, amikkel baj volt a mókolt esetén :) (leginkább a mondly nevű nyelvtanuló szoftver fájt.)

Viszont csak a fastboot frissítés +morelocale működött.

[ Szerkesztve ]

(#409) akos_g


akos_g
csendes tag

[link]

Eustockon leárazások vannak. Többek között a Redmi Note 3 Pro 8! ezerrel olcsóbb!

[ Szerkesztve ]

(#410) akos_g


akos_g
csendes tag

A Mi fiok letrehozasa csak telefonszammal lehetseges? Temat, meg ora widgeteket akarok letolteni, de ahhoz meg kell a fiok.

(#411) tonerz válasza akos_g (#410) üzenetére


tonerz
aktív tag

Lehet mail címmel is.

(#412) Graphics válasza ToniSoprano (#387) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megrendeltem én is, P70-nel már nem tudtam akkora üzemidőket produkálni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#413) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim egy kis tanacsot kérnék:) ez vagya mi5? Szerintetek?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#414) gusthy válasza kbyte1024 (#413) üzenetére


gusthy
veterán

Ha sok pénzed van, Mi5, szerintem ár-teljesítményben mindkettő nagyon jó.

(#415) ollie válasza kbyte1024 (#413) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első kérdés az, hogy phablet kell-e neked, mert ez kapásból eldönti a kérdést. A második, hogy mennyire fontos az akkuidő, mert a Note 3 Pro-nak valszeg legalább a duplája. Igem, utóbbinak simán megvan a 8-10 óra SoT, a Mi5-nek valszeg max a fele.

A Snapdragon 650 amúgy nagyon erős, persze közelében sincs a 820-nak, de még így is elég lenne akár QHD felbontáshoz is, kb S808 szintjén van, szóval az erejével nem lesz gondod. E mellett még nagyon takarékos is, és ezért olyan jó a Note 3 Pro akkuideje.

Van még valami, amit érdemes megfontolni. Semelyik készülék nem tudja a B20-as LTE bandet, ami számomra már eleve kizárja, hogy ilyet készüléket drágán vegyek, mert jövőre már valszeg egyre nagyobb lesz a hátránya (ami azt illeti, már most is).

***

(#416) kbyte1024 válasza ollie (#415) üzenetére


kbyte1024
addikt

Koszonom mindkettőtöknek a gyors valaszt. A phablet annyira nem kene,de sokkal nagyobb mint a mi5? Na meg ugyanaz a felbontas mindket telon,eszreveheto a különbség?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#417) ollie válasza kbyte1024 (#416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A méretbeli összehasonlítás itt van: [link]

A DPI nem számottevően különbözik.

***

(#418) hassium


hassium
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni, mert tanáncstalan vagyok! A redmi 3 pro és a note 3 pro között vacillállok.
Tudom a méret szubjektív, de félek, hogy az 5.5 nagy lehet. Az 5 inchel semmi problémám, de a nagyobbik méretben nincs tapasztalatom. Az ujjaim viszonylag hosszúak. Főleg zenehalgatásra, olvasásra és netezésre használnám. Fontos lenne a jó akksi idő. A kérdéseim: számottevő-e a különbség a két telefon használati ideje között? Mekkora a cpu és a gpu teljesítményeinek eltérésé? Igazából arra próbálok rájönni, hogy a technikai paraméterek miatt megéri-e a kockázatot a nagyobb kijelző miatti esetleges kényelmetlenség. Persze az is benne van a pakliban, hogy imádnám az 5.5-öt, de félek, hogy ha nagyobb részt a gatyámban van vagy csak gyorsan akarok valamit pötyögni, akkor nem használnám ki és csak felesleges lenne a mérete.

(#419) gusthy válasza hassium (#418) üzenetére


gusthy
veterán

Sebességben jelentős különbség van, a Note kb 2x gyorsabb.
Aksiban is sokkal erősebb, köszönhetően a Snapdragon 650 elképesztően alacsony fogyasztásának.

A súlykülönbség kettő deka.

(#420) hassium válasza gusthy (#419) üzenetére


hassium
csendes tag

Köszönöm, sokat segítettél! Úgy érzem, új vizekre evezek akkor a méretek terén.

És a 420-as komment is megerősített. :)

[ Szerkesztve ]

(#421) gusthy válasza hassium (#420) üzenetére


gusthy
veterán

Hajrá :D
A másik topicban sok jó infó van.

(#422) balint355 válasza hassium (#420) üzenetére


balint355
aktív tag

A 420-as komment pont te vagy :P

Nekem furcsa volt az 5,5 coll elsőre, egy 4,7-es Redmi 1S-ről váltottam, de hamar megszoktam. Szeretem hogy mindent rendesen látok, weboldalakat se kell mindig kinagyítani stb. Ha van lehetőséged valahol megnézni egy 5,5 collos telót (ismerős, MediaMarkt, akármi) az talán segítene dönteni.

Az akksija jól bírja, bár gondolom a sima Redmi 3-nak is, összehasonlítani nem tudom őket. Teljesítményre ez biztos jobb, erősebb SoC van benne.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#423) hassium válasza balint355 (#422) üzenetére


hassium
csendes tag

Igazából az évek során mindig nagyobb lett a telefonom és kellett pár nap mire hozzászoktam.
Viszont miután már a kezemre áll el se tudom képzelni, hogy visszalépjek méretben.

Miután válaszoltam, vettem észre, hogy ez a 420-as. Aztán odaíratam. Ez egy stoner utalás. Elég gyenge poén. :)

A lényeg a lényeg, köszönöm, hogy válaszoltatok! Bevállalom a note-ot.

(#424) balint355 válasza hassium (#423) üzenetére


balint355
aktív tag

Sorry, fáradt vagyok, nem esett le a poén :R

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#425) danee91


danee91
senior tag

A Snapdragon 650 valóban kellemes SoC, én sem lépnék vissza gyengébbre :D főleg nem a Snapdragon 616-ra.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#426) japunk


japunk
aktív tag

Szevasztok!

Nézegettem ezt a telefont, szeretnék váltani az LG G4-ről. Tudnátok mondani vele kapcsolatban mindennapi tapasztalatokat, esetleg hátrányokat? Nincsenek nagy igényeim, a B20-as LTE hiánya nem nagyon érint, GPS-t használnám alkalomadtán, de főleg az akksi mérete ami felkeltette a figyelmemet.

Köszi előre is! :)

The owls are not what they seem.

(#427) balint355 válasza japunk (#426) üzenetére


balint355
aktív tag

Szia! Javaslom a másik topicot, ott kicsit több élet van :) Egyébként nekem nincs különösebb bajom a telóval, a GPS jól működik (mondjuk ritkán használom), akksi nálam jól bírja.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#428) japunk válasza balint355 (#427) üzenetére


japunk
aktív tag

Köszi a tippet! :)

The owls are not what they seem.

(#429) csrobcsi


csrobcsi
csendes tag

Az edigital-nál is lehet kapni, ott készülök megvenni, de semmit nem találtam milyen rommal adnák. Valaki vásárolt már tőlük?

(#430) Drughi válasza csrobcsi (#429) üzenetére


Drughi
addikt

És miért akarod ilyen drágán megvenni?

(#431) csrobcsi válasza Drughi (#430) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Most 10 hónap ingyé hitelre vehetem meg ...

(#432) pvt.peter válasza csrobcsi (#431) üzenetére


pvt.peter
őstag

Elotte nezz korbe azert hardverapron is ...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#433) pappzo


pappzo
csendes tag

Sziasztok!

Miben másabb a Redmi Note 3 PRO a Redmi Note 3-hoz képest?
Láttam a PRO-ban Samsung hátlapi kamera van. A processzora valami 6 magos a pro-nak a másiknak 8 magos.
De mi a különbség teljesítményben a kettő között és mi az egyéb különbség?

(#434) pvt.peter válasza pappzo (#433) üzenetére


pvt.peter
őstag

Xiaomi Redmi Note 3 Pro vs Xiaomi Redmi Note 3

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#435) csrobcsi válasza pvt.peter (#432) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Hardverapró? Az utóbbi időben mindenki megbolondult szerintem, használt dolgokat új árban árulnak, alkuról hallani sem akarnak, stb...Csak egy példa a sok közül, EU stocknál házhozszállítva újonnan 65e. Vajon mit gondol hogy 68-ért árulja a használtat?

http://hardverapro.hu/apro/xiaomi_redmi_note_3_pro_332gb

(#436) beyruth82 válasza pappzo (#433) üzenetére


beyruth82
veterán

Redmi note 3 pro snapdragon 650-es 6 magja közül 2 A72-es ami jóval fejlettebb és kevesebb fogyasztású mint a mediatek helio x10 8 A53-as magja.Tehát a pro verzió jóval erősebb,nagyobb teljesítményre képes mégis kevesebbet fogyaszt.

(#437) pvt.peter válasza csrobcsi (#435) üzenetére


pvt.peter
őstag

68eFt -ért abszolút reális a használt Redmi Note 3 Pro ...
2016. januári telefon

és még így is olcsóbb mint az edigital, bár ott nem tudom, hogy állnak a garanciázással

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#438) Drughi válasza pvt.peter (#437) üzenetére


Drughi
addikt

Ezt remélem nem gondoltad komolyan.
Ha ma megveszem 65ért EUstock-tól, holnap már 60ért (sem) tudom eladni.

Más tészta, hogy valaki árulja, vagy el akarja adni. A kettő nagyon nem ugyanaz.

(#439) pvt.peter válasza Drughi (#438) üzenetére


pvt.peter
őstag

abszolút jogos, igazad van :)

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#440) atp_elte


atp_elte
csendes tag

Sziasztok,

gondolkodom egy ilyen telefon (32 GB/3 GB-os verzio) megvasarlasan, de egy-ket dolgot szeretnek elotte tudni.

Mekkora micro-sd kartyat lehet maximum beletenni? Nekem az volna a jo, ha minel nagyobbat, mert legalabb 128 gigasra van szuksegem.

Eustockrol valo vasarlas mennyire megbizhato? Ha szukseg van szervizelesre akkor azt ok vegzik el? -> 100%-os magyar garanciat irnak az oldalukon.

Melyik szoftvert ajanlanatok hozza? Eredetit vagy a magyart, ami nem frissul? Igazabol szolva nincs szuksegem a magyarra, eddig minden okostelefonom az USA-bol szarmazott, a lenyeg az lenne, hogy angol legyen benne, es a Google szolgaltatasok (Store, Maps, stb.) jol (kivaloan) mukodjenek.

Koszonom a valaszokat.

Toshiba L55, Samsung Galaxy Tab S 8.4, Nokia Lumia 630 DS - mert mobilnak lenni jó...

(#441) Drughi válasza atp_elte (#440) üzenetére


Drughi
addikt

Mire használsz fel 128 vagy 256GB helyet? :U

(#442) Auratech


Auratech
őstag

Ha megveszek egy francos telefont, nem a továbbadási árán nyafogok, hanem használom. Amúgy a felár ellenére nekem se esélytelen, hogy az edigitalnál venném meg. Az a francos garancia abban a boltban a melohelyemmel szemben könnyebben érvényesíthető, mint küldözgetni. Ha szükséges.
Fiam Redmi Note2-t vett ott 60-ért A 3-ért nem olyan rettenetes az a pénz. Ugyanott ugyanannyiért samu j510 vagy honor 7 lite vehető. Nem versenytársak.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#443) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Hello

Egesz jo aron porog most a vas. Lenne par kerdesem. Esetleg valaki valtott erre LG g3ra? Mik a tapasztalatai?
GPS megbizhato? Melegedes tenyleg nem nagyon tapasztalhato?
Valaszokat elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#444) onyy


onyy
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy új készüléket vennem, és eddig a Redmi Note 3 Pro a legesélyesebb.
Két témakör van, amire nem találtam pontos választ:

Mennyire jól fut rajta a Pokemon go?
Értem ezalatt azt, hogy a gps rendesen működik (pl oda tesz, ahol tényleg vagy, Budapesten 4-6-os villamos vonalon ki lehet pörgetni a pokestop-okat, nem csak minden ötödiket, mert kifagy/lefagy/nem tölti be/...), nem fagy le indokolatlanul sokszor (mondjuk 15-20 percenként akár kifagyás miatt, akár amiatt, mert nem frissít a GPS)....

+hívásrögzítés működik a telefonon bluetooth headsettel?
(munka miatt kell, mert az esetek nagy részében nincs idő leírni, amit mondanak, és egyszerűbb visszahallgatni, és ha megvan, törölni...)

Előre is köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#445) pvt.peter válasza onyy (#444) üzenetére


pvt.peter
őstag

A hívásrögzítéssel kapcsolatban tudok csak infót adni: van rajta, és igény szerint bekapcsolható, sőt felhőbe is lehet menteni a felvett hívásokat.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#446) Pepeninho válasza onyy (#444) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az a furva, hogy van kemenyebb sztorim is ennel Pokemon Go-t illetoen. A dobogora azert felfersz.

Ps4, p30 pro

(#447) DshadoW


DshadoW
tag

Sziasztok!

Volna egy-két kérdésem a telefont illetően. Előre is elnézést kérek, nem vagyok nagy smartphone mágus, mindig is a PC hardware érdekelt inkább.

Nyilván a standard kérdés az lenne, hogy mi a különbség a sima note 3 és a note 3 pro között. Ismerem a specifikációkat, a sima note 3 helio procival rendelkezik a pro meg snapdragon 650-el. Valahol olvastam, hogy nagyobb a valószínűsége hogy snapdragonos telefonokra érkezzen custom rom. Ez igaz? Mennyire valószínű, hogy érkezik a note 3 pro-ra marshmallow? (nougatra gondolni sem merek mert ahogy hallom max egy android upgradet szokott bevállalni a xiaomi)

Ja, és a fentebb elhangzott pokémon go kérdés engem is érdekelne :D

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#448) onyy válasza pvt.peter (#445) üzenetére


onyy
csendes tag

köszönöm szépen :)

a Pokemonos kérdéssel átmegyek a másik topicba, az valamiért eddig nem tűnt fel :DDD

(#449) danee91 válasza DshadoW (#447) üzenetére


danee91
senior tag

Marshmallow már érkezett, igaz a Note 3 Pro Special Edition-hoz (ezt portolgatják a sima Note 3 Pro-hoz is).

A Helio-s verzióról lebeszélnélek, mert a Snapdragonos erősebb, és jobb.

Röviden :D

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#450) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok!
Egy olyan gyors kerdesem lenne hogy anyamnak a Xiaomi Redmi 3 pro-jahoz lehet venni ceruzat ? mint a samu noteokhoz is ami van ugye. azt mondja hogy sürün felre nyom es kellene neki ha letezik egyaltalan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.