Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) pzstm válasza mozigepp (#1400) üzenetére


pzstm
titán

nézd meg settingsben milyen background process van engedélyezve..

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1402) mozigepp válasza pzstm (#1401) üzenetére


mozigepp
csendes tag

az melyik menüpontban van?

a settingsben nekem nincs ilyen hogy: background process
.
.
.
.
..
.
. megvan

[ Szerkesztve ]

(#1403) mozigepp


mozigepp
csendes tag

ezek voltak engedélyezve:

battery alarm
connection tiles
gMaps pro
HTC

ja és a battery saver egész nap be volt kapcsolva....

[ Szerkesztve ]

(#1404) pzstm válasza mozigepp (#1403) üzenetére


pzstm
titán

gmapsot próbáld mindenképp kikapcsolni, az lehet túl sokszor nézte meg a helyzetedet is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1405) mozigepp válasza pzstm (#1404) üzenetére


mozigepp
csendes tag

köszi! megprobálom

(#1406) legiaap válasza pzstm (#1404) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek a hirtelen merülések nem hinném, hogy valami beragadt app okozza.
Mikor nálam jelentkezett, akkor repülőbe tettem először, hátha a hálózat miatt csinálja. Nem az volt. Akkor kilőttem az összes appot a háttérben de még utána is merült. Az appok azok tudják szívni az akkut ha használod, de beragadni nem hiszem hogy tudnának. Az állandó hálózat ingadozás még tud meríteni, de nálam nem az volt a gond. Néha előfordul a ilyen csak, de magyarázatot rá nem fogunk találni, csak találgatunk.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1407) pzstm válasza legiaap (#1406) üzenetére


pzstm
titán

nekem legújabb foursquare app amíg enggedélyezve volt, hogy fusson háttérben jobban merített pl. Rájöttem miért, ugyanis mikor utaztam, a locationt folyamatosan frissítette. Most mikor becheckolok kéri le csak a helyzetemet, kivettem a háttérben futható apok közül és így jobb most. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1408) negyedes válasza legiaap (#1406) üzenetére


negyedes
addikt

nekem app csinalta megpedig a wpcentralos app. miutan leszedtem mar nem merult. de olyan merulest produkjalt hogy 1 ora alatt 10% ugyh ogy hozza sem ertem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1409) mbale válasza mozigepp (#1400) üzenetére


mbale
tag

Elején én is ezt tapasztaltam, de kb 1 hónapra rá beállt egy normális szintre, így nem merül olyan gyorsan.

Zag Zag

(#1410) mozigepp


mozigepp
csendes tag

na kilöttem minden futó programot majd most tesztelem.

más: ez mi a dobozában volt, ezzel nem lehet magyar nyelvet egészen véletlenül letölteni a telóra valahogy? :U

(#1411) pzstm válasza mozigepp (#1410) üzenetére


pzstm
titán

nem. attól hogy multilanguage, attól nem lesz az :(

(nekem van magyar nyelv de angolul használom :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1412) mozigepp


mozigepp
csendes tag

fene, egyéb ötletem nincs... :(((

cseréljünk...

[ Szerkesztve ]

(#1413) pzstm válasza mozigepp (#1412) üzenetére


pzstm
titán

és akkor legalább lesz 4G-m mi? ;] :P

viszont nem tuti, hogy egyből jönnek OS update-k arra is....(jah meg épp tegnap nem találtam a garanciapapírt rendrakás közben, de lehet irodában van :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1414) mozigepp


mozigepp
csendes tag

:D

(#1415) pzstm válasza mozigepp (#1414) üzenetére


pzstm
titán

mert az enyém EU unlocked, és bármikor írták hogy unlockolt masinákra jött update az enyémre is abban a pillanatban jött. OS update passz, mivel gyárilag portico-val kaptam. :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1416) mozigepp


mozigepp
csendes tag

bocs hogy ennyit kérdezek, de mindig van valami.

1. kérdés: miért nem tudom se zárolt képernyőből se a főmenüből bekapcsolni a kamerát a kamera gombbal?

2. kérdés: ha zárolom a telefont a wifi miért kapcsol ki? ez lehet a battery seaver miatt?

(#1417) AaronOS válasza mozigepp (#1416) üzenetére


AaronOS
tag

Másodikra:
Így van gyárilag beállítva de a WiFi beállításainál nyomj rá az advanced-ra és ott lesz a Keep WiFi on when screen times out. Azt pipáld be.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#1418) mozigepp válasza AaronOS (#1417) üzenetére


mozigepp
csendes tag

köszi!

de be volt pipálva, most kikapcsolom a battery seavert és ugy is kiprobálom...

(#1419) negyedes válasza mozigepp (#1416) üzenetére


negyedes
addikt

miert van nalad allandoan battery saverben? :U

hosszan nyomod a kamera gombot? tok van a telon?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1420) mozigepp válasza negyedes (#1419) üzenetére


mozigepp
csendes tag

azért van bekapcsolva mert eddig ismeretlen okból a 4 napos készüléket napi kétszer kell töltenem mert valamiért olyan gyorsan merül.

és nincs tokban...

ha hosszan nyomom sincs semmi..

[ Szerkesztve ]

(#1421) bendzso válasza mozigepp (#1420) üzenetére


bendzso
senior tag

Bepipáltad a beállításoknál, hogy kapcsolja be gombnyomásra a kamerát, ugye? Illetve, ha be van pipálva a "prevent accidental camera launch..." akkor figyelembe veszi, hogy a közelségérzékelő szenzor el van-e takarva a gomb megnyomásakor, vagy sem, így igyekszik elkerülni a bekapcsolást akkor, amikor mondjuk a zsebedben hordod a telefont. Szóval figyelj, hogy az ujjadat ne a közelségérzékelőn tartsd, amikor bekapcsolod a kamerát! :)

(#1422) mozigepp válasza bendzso (#1421) üzenetére


mozigepp
csendes tag

ez hol is van pontosabban ???

"Bepipáltad a beállításoknál, hogy kapcsolja be gombnyomásra a kamerát, ugye?"

(#1423) mozigepp


mozigepp
csendes tag

jó, már működik a kamera gomb, valoszinűleg én csináltam valamit rosszul... :B

(#1424) gbutcher válasza Tomeeka28 (#1395) üzenetére


gbutcher
tag

Csináltam egy HR-t, biztos ami biztos. Kíváncsi vagyok így történik-e valami. A microsim miatt a kártya próbálgatás nálam nem megoldott.

(#1425) Tomeeka28 válasza gbutcher (#1424) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Ha ezután sem jó akkor még mindig ott a SIM csere, szerviz előtt az érdemes megpróbálni...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1426) Flashback


Flashback
addikt

Egyébként mennyit bír a telefon átlagos használat mellett?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1427) btudos válasza Flashback (#1426) üzenetére


btudos
veterán

1-1,5 nap.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1428) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Kapott a 8X egy kis tesót... Addig szemeztem a Nokiával mígnem beújítottam egy 720-at :D

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1429) Flashback válasza Tomeeka28 (#1428) üzenetére


Flashback
addikt

Írhatnál egy kis összehasonlítást :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1430) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Elég jó áron van most a 8x....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1431) Tomeeka28 válasza Flashback (#1429) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Mindenképp

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1432) btudos válasza Flashback (#1429) üzenetére


btudos
veterán

Nálam is tervben van egy 520-720-8X értekezés, így mindhármat közvetlenül egymás után használva érdekes tapasztalatokra tettem szert.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1433) Tomeeka28 válasza btudos (#1432) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

520-at csak egy pár napig használtam... nekem nem tetszik a forma... huhh ez a visszaállítás még hosszú lesz 50 app. 8000ffff hibaüzi...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1434) btudos válasza Tomeeka28 (#1433) üzenetére


btudos
veterán

520 nekem se tetszett annyira, a kijelző miatt, meg nekem nem illett a kezembe, de ettől még annyi pénzért nincs jobb :)

A 720 más kategória, azt simán elfogadnám saját telefonnak is, ha nem lenne a 8X.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1435) Tomeeka28 válasza btudos (#1434) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Dettó... Ez valószínű azért van mert egymás mellé téve a két telót nagyon hasonlítanak... 8X kijelzőfóliát rakok rá addig míg nem jön meg a Nokiás minimális az eltérés

Már csak 26 app

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1436) enginev3.0 válasza Flashback (#1426) üzenetére


enginev3.0
félisten

2-t is elmegy ha nem használod, sőt ha használod is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1437) Ap3x89


Ap3x89
aktív tag

üdv!
most egy lumia 800 am van és szemezek ezzel a teloval.
olyan kédésem lenne, hogy what's appnál vagy facebookon ha jön üzenetem akkor azt jelzi-e vhogy a telo pl villog rajta a led v ilyesmi? mert a nokia a faces értesítéseket abszolút nem mutatta. what's appnál pedig egyet csippant és ennyi. Tudtok erről vmit? Előre is köszi!

Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

(#1438) pzstm válasza Ap3x89 (#1437) üzenetére


pzstm
titán

sajnos a LED üzenetjelzésre nincs használva, csak ha rádugod a töltőre és teljesen feltölt zölden világít, amúgy pirosan.

Én is hasznosnak tartottam volna, hogy ha bármi jön akkor Led villogjon

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1439) Ap3x89 válasza pzstm (#1438) üzenetére


Ap3x89
aktív tag

és alul vmi kis ikont sem rak ki ha kapok vmi üzentet? vagy ha hívtak akkor sem villog?

Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

(#1440) pzstm válasza Ap3x89 (#1439) üzenetére


pzstm
titán

LED sosem villog, de notification van lockscreenen :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1441) gbutcher válasza Tomeeka28 (#1425) üzenetére


gbutcher
tag

A mai napig, vagyis 5 napot bírt a HR után. Ma délelőtt megint újraindult. Valamelyik programra gyanakszom.
Sajnos az kell tapasztaljam, hogy ha ezt a rendszert is belakom, akkor hajlamos a fagyásra. Pont úgy mint az android. Bár ott inkább lassul a rendszer, de nem indul újra.

(#1442) legiaap válasza gbutcher (#1441) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha újraindulgatós a készüléked, vidd szervizbe. Nekem anno naponta 3-4-szer indult újra.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1443) gbutcher válasza legiaap (#1442) üzenetére


gbutcher
tag

Az segített? Megmondták hogy mi volt a gond? T-mobilos. Akkor is működik a szervizdolog?

(#1444) legiaap válasza gbutcher (#1443) üzenetére


legiaap
nagyúr

Emiatt simán vissza viheted, no para.
Én nem vittem vissza, eladtam.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1445) no1r


no1r
őstag

most, hogy így lement az ára a 8x-nek komoly vetélytársa lett a 720-nak. eredetileg ugyanis azt néztem ki magamnak következő telefonnak.
látom, hogy van köztetek olyan aki mindkettőt használta/ használja. tudnátok mondani egy gyors összehasonlítást? mennyire zavaró a nokia feature-k hiánya? megérné inkább a 8x-t választani a 720 helyett? a 720 még mindig nagyon szimpatikus a várható üzemideje miatt, amúgy laikusként minden másban a 8x-et választanám (ja meg persze a nokia appok billentik még a nokia felé esetleg a mérleget).
ti mit gondoltok?

előre is köszi!

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#1446) Tomeeka28 válasza no1r (#1445) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Nem kérdés... 8X, előbb utóbb a HERE Drive meg Transit HTC-n is használható lesz, az other bug-ot javító frissítés jön HTC-re is... Nokia üzemideje egy kicsit tényleg jobb a gyengébb hardver miatt... + még a bővíthető tárhely. De a HTC stabilabb fényévekkel gyorsabb minőségibb a kialakítás is... Most hogy megkaptam a 720-at 3 napig használtam és utána hiányzott a 8X.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1447) no1r válasza Tomeeka28 (#1446) üzenetére


no1r
őstag

mondjuk főként ezeket a funkciókat használom Xperia S-en is: telefon, sms, e-mail, viber, gtalk, internet, youtube (néha HD-ban de nem fontos), zenehallgatás, filmlejátszás (sose HD, általában tévére kötve), térkép/navi/menetrend.

szóval mondhatni semmi kirívó hardverzabáló cucc

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#1448) csaabz


csaabz
őstag

Hol lehet ilyen telefont venni, ahol magyar nyelvvel adjak?
Tobb helyen is kerdeztem, de nincs benne magyar nyelv. Furcsa. :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1449) pzstm válasza csaabz (#1448) üzenetére


pzstm
titán

expansys-nál tuti

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1450) csaabz válasza pzstm (#1449) üzenetére


csaabz
őstag

...es azon kivul esetleg?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.