Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) savoo válasza Kbali (#1600) üzenetére


savoo
addikt

Nem.

(#1602) Kbali válasza savoo (#1601) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az általam olvasott cikkben erről szó sem volt, főleg nem fizetős verzióról.

[ Szerkesztve ]

(#1603) negyedes válasza savoo (#1601) üzenetére


negyedes
addikt

De.

Mert nem Nokiakon keleteuropaban szopod az ujjad.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1604) sdombi válasza Kbali (#1602) üzenetére


sdombi
tag

van újabb cikk a témában: [link]

(#1605) Kbali válasza sdombi (#1604) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen mostmár látom, ebből derül ki számomra, amit a kolléga is írt, hogy elérhető 8X-re itthon, 35 euróért a navigáció, egyébként csak a térkép.

(#1606) benjonino


benjonino
tag

Azoktól szeretnék kérdezni, akiknek már van Here Drive-juk a telefonon. (Lehet, hogy senkinek sem?)

Szóval a kérdésem:
- Here Drive használatakor mennyire melegszik a készülék?
- Mennyi ideig tud navigálni? Akksi meddig bírja?

Köszi a válaszokat.

(#1607) negyedes válasza benjonino (#1606) üzenetére


negyedes
addikt

hat ketlem hogy sok valakinel lenne, max aki kulfoldon el.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1608) legiaap


legiaap
nagyúr

Na úgy néz a referencia modell megint előbb kapja meg a frissítést: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1609) Воланд válasza legiaap (#1608) üzenetére


Воланд
titán

vagy nem

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1610) btudos válasza legiaap (#1608) üzenetére


btudos
veterán

Nálam már települ :C

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1611) legiaap válasza btudos (#1610) üzenetére


legiaap
nagyúr

Anno is te kaptad meg a legelsőt.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1612) btudos válasza legiaap (#1611) üzenetére


btudos
veterán

Nekem igazi referenciatelefonom van, a Portico is a kiadás napján jött :K

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1613) pzstm válasza btudos (#1612) üzenetére


pzstm
titán

én ugyan már Portico-val kaptam a telefont, s 1-2 firmware update is azonnal jöt amint írtak róla, de most manuálisan rákeresve a GDR2-t is feldobta :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1614) Воланд válasza btudos (#1612) üzenetére


Воланд
titán

data sense ugysem lesz. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1615) pzstm válasza Воланд (#1614) üzenetére


pzstm
titán

mindjárt kiderül, ha igen majd jövünk röhögni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1616) negyedes


negyedes
addikt

hopp egy update. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1617) pzstm


pzstm
titán

Preparing to install 100%-on all pár perce már....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1618) btudos válasza pzstm (#1617) üzenetére


btudos
veterán

Ne aggódj, majd elindul, nekem is ilyen volt, néztem is hogy mivan, de mostmár fogaskerekezik.

"Almost Done" :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1619) pzstm válasza btudos (#1618) üzenetére


pzstm
titán

beindult épp most itt is a buli...Restarting van :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1620) negyedes


negyedes
addikt

itt mindenkinek neverlocked teloja van? :D

az enyem szolgaltatotol van arra van sim lockolva es gondoltam en majd jo keson kapom meg, de ugy nezz ki hogy csak sim lock. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1621) pzstm válasza negyedes (#1620) üzenetére


pzstm
titán

milyen szolgáltató? ennyire lusták voltak? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1622) negyedes válasza pzstm (#1621) üzenetére


negyedes
addikt

roman orange. mondjuk a telon nincs semmi orange-ra utalo jel. csak hianyzik az ie beallitasaibol a valaszthato keresomotor.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1623) pzstm válasza negyedes (#1622) üzenetére


pzstm
titán

szeirntem az nálunk unbranded unlocked verziónál sincs...nekem nem rémlik :D

Fogaskerék még mindig :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1624) pzstm


pzstm
titán

újabb restart...fogaskerék vége...almost done :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1625) negyedes


negyedes
addikt

[link] Delete temp files on 8x :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1626) btudos válasza pzstm (#1624) üzenetére


btudos
veterán

Ne számíts semmire, small improvement olyan small hogy észre se venni (max annyiban hogy gyorsabbnak érzem UI-t, az animációk mostmár nem csak folyamatosak, hanem tényleg gyorsak). Ezen túl látható fejlesztés egyedül az FM rádió megléte nálam.

Egy data sense elfért volna, de eddig is megvoltam nélküle.

szerk.: Na végre értelme is lett ennek a szerencsétlen make more space alkalmazásnak? ;] 2,17 GB temporary files :DDD

szerk2.: tap to clean up, de hiába, mert rányomok és nem történik semmi :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1627) KKT-255 válasza btudos (#1626) üzenetére


KKT-255
csendes tag

itt se történik semmi a feliratra nyomva.. :((

egyébként már az update-től lett vagy 800mb plusz szabad helyem

(#1628) pzstm válasza btudos (#1626) üzenetére


pzstm
titán

nekem kicsit törölt...

FM rádiót nem találok és DATA Sense-t sem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1629) negyedes válasza pzstm (#1628) üzenetére


negyedes
addikt

music hub?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1630) pzstm válasza negyedes (#1629) üzenetére


pzstm
titán

ohhhh bameg :D
:DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1631) KKT-255 válasza pzstm (#1628) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Data sense itt sincs..

(#1632) negyedes


negyedes
addikt

nalam semmi valtozas sot meg akad kicsiket. adok neki restatot. :((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1633) btudos válasza negyedes (#1632) üzenetére


btudos
veterán

Nálam nagyon sokat gyorsultak az animációk.

pzstm üzeni hogy nála is, csak sikerült ezt privátban közölnie velem :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1634) pzstm válasza btudos (#1633) üzenetére


pzstm
titán

jah mert cask picit voltam álmos közel 12 óra meló után, és sikerült félrnyomni...

de az még a legnagyobbakkal is megesik, hogy néha egy lyukkal arrébb megy ;] :P

KErestem is amúgy, hogy nem sikerült kommentelnem :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1635) Oppenheimer válasza negyedes (#1632) üzenetére


Oppenheimer
veterán

GDR3 is ez lesz. Kapunk egy semmit :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1636) pzstm válasza Oppenheimer (#1635) üzenetére


pzstm
titán

FM rádiót kaptunk ne nyavajogjál ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1637) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Preparing tó install 100%on van es nem akar továbblépni

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1638) pzstm válasza Oppenheimer (#1637) üzenetére


pzstm
titán

Sok percig allt ott, mi is irtuk...no para

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1639) negyedes válasza Oppenheimer (#1635) üzenetére


negyedes
addikt

en csak ket dolgot nem ertek. miertt nincs mar egy fuggetlen adatszamlalo es miert nem oldjak mar meg a email/csatolasos problemakat. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1640) Tomeeka28 válasza negyedes (#1639) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Települ nekem is Vodafone HU :) (csak referencia)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1641) Tomeeka28 válasza Tomeeka28 (#1640) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

HTC-s boot logó nektek meddig volt??? Nekem lassan 10 perce... kezdem azt hinni befagyott...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1642) Tomeeka28 válasza Tomeeka28 (#1641) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Bizony fagyott... kikapcs hosszan és folytatja

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1643) benjonino


benjonino
tag

Most akkor megoldódott az "egyéb mappa folyamatosan növexik" probléma?

Nem is értem, most a temporary és az egyéb mappa különbözik? Vagy egyik a másiknak a része?

[ Szerkesztve ]

(#1644) Воланд válasza benjonino (#1643) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1645) benjonino válasza Воланд (#1644) üzenetére


benjonino
tag

Nokiáknál a "Storage Check" alkalmazás az ami ezt megoldja?

(#1646) Tomeeka28 válasza benjonino (#1643) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Nem az a baj hogy növekszik az a baj törölni nem lehet :D . Nekem ott van 100 Mb törölhető de hiába nyomkodom mint süket a csengőt nem töröl semmit... no nem baj majd legközelebb MS... de egy rádiót kaptunk (nagyon kelett)
Van egy 720-am is, az sem tökéletes, de többé kevésbé működik. (jobban mint az újjonnan kapott HTC-s)

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1647) Воланд válasza benjonino (#1645) üzenetére


Воланд
titán

nem, csak probalja kezelni a problemat, de megoldani nem oldja meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1648) benjonino


benjonino
tag

Folyamatosan olvasom ezt a topic-ot, mert nagyon beleszerettem ebbe a mobilba. Egy problémám van csak vele, hogy hiányoznak hozzá a Nokia szoftverek. Amit össze vissza olvasgatok róla meg a WP8-ról, abból az derül ki számomra, hogy a bosszantó hibákra a Nokia ad orvosságot. Abban kérem a segítségeteket, hogy tisztábban lássak, melyek azok a problémák amikre a Nokia kiadott appot, vagyis melyek azok a hiányosságai a WP8-nak amivel együtt kell élnem, ha HTC-t veszek és nem Nokiát.

Le is írnám, hogy én miket találtam: (lehet, hogy hülyeségeket írok, akkor javítsatok!)
- egyéb mappa telítődik probléma
- Here Drive+ (megoldva 35 euróért)
- Bármilyen mp3 csengőhangnak.

Van még valami ezen kívül?

(#1649) btudos válasza benjonino (#1648) üzenetére


btudos
veterán

Bármilyen MP3 mehet csengőhangnak, amennyiben az adott fájl nem nagyobb 30 megánál, DRM free, és a telefon Ringtone mappájába teszed. Ez nem Nokia, hanem WP8 feature.

Temporary files clean up elvileg mostmár nekünk is lehetne, mert a make more space nevű program elvileg tudná ezt, de ha rányomok, nem történik semmi. De legalább kezdeményezés van, így van rá esély hogy valamikor lesz is valami belőle.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1650) benjonino válasza Воланд (#1647) üzenetére


benjonino
tag

Ezen a helyen olyat olvastam, hogy:

Now, after reports of the GDR2 (and firmware) update rolling out for unbranded HTC 8X owners today, the ability to delete temporary files is evidently built right into the OS.

The trick to enable this feature is you must also have the "Make More Space" app by HTC installed.

Vagyis addig nem tudsz törölni, míg fel nem tettél egy másik HTC-s app-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.