Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Tomeeka28 válasza btudos (#1049) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Be tudod linkelni melyik topikról van szó... igazság szerint csak ezt követem, szivesen írok róla pár dolgot meg a képeket is megoldjuk...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1052) btudos válasza Tomeeka28 (#1051) üzenetére


btudos
veterán

Itt egyesül a WP felhasználók tábora.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1053) Tomeeka28 válasza btudos (#1052) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Köszi! Ha lesz egy kis időm akkor csinálok egy két képet és megosztom a tapasztalataimat...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1054) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Mennyire ismert van-e valami típus hibája a 8x-nek bolti garanciával, vagy anélkül mennyire kockázatos olcsón megvenni 70k ?

Köszönöm

(#1055) mbale válasza andrás47 (#1054) üzenetére


mbale
tag

Garancia nélkül maximum zsömlét veszek, nem hogy egy 70 ezer hufos telefont.
Típushibáról én nem tudok.

Zag Zag

(#1056) btudos válasza andrás47 (#1054) üzenetére


btudos
veterán

70 k-t a hulyenek is meger egy ilyen telefon :Y en nem talalkoztam meg hibaval, de garancia nelkul veszelyes jatek megvenni, elektromos eszkoz leven barmi baja lehet...

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1057) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Érdekes infóhoz jutottam ma WP 8 tárhelykezelésével kapcsoltban, melyet le is teszteletem... Ha megnyitok egy videót mondjuk facebookról vagy indexről az súlyos MB-et szemetel az egyéb mappába. Pl. Pi életet előzetes +6 MB egyébbe.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1058) anulu


anulu
félisten

2 napja szereztem be egy HTC 8X-et a Smsung Galaxy S után. ég és föld a különbség! (egyelőre) nagyon örülök, hogy így döntöttem :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1059) pzstm válasza anulu (#1058) üzenetére


pzstm
titán

én S2 után vagyok 8X-en, és teljesen jól érzem magam közel két hónapja :B

üdv a klubban :B :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1060) btudos válasza anulu (#1058) üzenetére


btudos
veterán

Gratulálok! (Én mondjuk régi WP-sként vettem 8X-et a megjelenéskor, de tudom mekkora váltás SGS után, én is így kezdtem az ismerkedést :D )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1061) brownus


brownus
veterán

Sziasztok,

a bnőm egy x8-at kap a cégnél, és azt szeretném kérdezni, hogy a google appjait lehet-e használni ezen a rendszeren, a levelezés gondolom megy, de a naptár sync, gtalk és névjegyek?

előre is kösz a segítséget!!

még egy kérdés, most hogy átfutottam pár hozzászólást, nincs navi? az is kéne pedig... a bing nem tud?

aki sokat is telefonál a telón, milyen az akku idő? gondolom minden este dugni kell...

[ Szerkesztve ]

(#1062) pzstm válasza brownus (#1061) üzenetére


pzstm
titán

mail, calendar, contacts szinkronizál.

Gtalkhoz kell 3rd party app.

Gmaps navigáció van ingyenes verzióban is.

esténként sok telefonálással biztos dugni kell, igen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1063) brownus válasza pzstm (#1062) üzenetére


brownus
veterán

szuper, köszönöm!

(#1064) negyedes válasza brownus (#1061) üzenetére


negyedes
addikt

a gmaps navira rohadt lassu, varosba mar 80-al megyek mikor az mar kezd szamlalni 10-vel. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1065) pzstm válasza negyedes (#1064) üzenetére


pzstm
titán

nálam teljesen okés. 5-10el megyk és tökéletesen jelez. De egyszer majd kishazánkba is elérhető lesz a Drive nemmcsak nokia only :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1066) negyedes válasza pzstm (#1065) üzenetére


negyedes
addikt

mikor elindulsz pl a egy stop utan, nalam kell neki egy kis ido mire eszeleli hogy nme allok egyhelyben es pont igy van az iphone-os is.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1067) Tomeeka28 válasza pzstm (#1065) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Átváltasz UK régióra le tudod tölteni, én már felraktam... csak az a szépséghiba hogy mikor indítom beint, hogy ebben a régióban nem használható... de előbb utóbb csak jó lesz itt is :DD :DD

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1068) pzstm válasza Tomeeka28 (#1067) üzenetére


pzstm
titán

USA accountom van USA régióval. Csak épp semmit nem érek a letöltéssel, mert SIM kártyát ellenőriz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1069) Tomeeka28 válasza pzstm (#1068) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Jah hasonló a helyzet... Mondjuk nekem nem szempont a navigáció, keveset autózom szóval megvagyok nélküle, de mindenképp egy hasznos plusz.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1070) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Rendeltem 8X-re fehér hátlapot, jól néz ki szerintem... :DD :DD [L:/dl/upc/2013-03/12/377374_l4vqsf5ecv2bthew_wp_20130312_007.jpg](IMG:/dl/upc/2013-03/12/377374_l4vqsf5ecv2bthew_wp_20130312_007.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1071) Tomeeka28 válasza Tomeeka28 (#1070) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1072) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Lefagyott a 8X-em, majd 1 perc után magához tért videózás után. Szerintem azzal áll összefüggésben, hogy már alig van szabad hely rajta. Ilyen lett a 21 másodperces videó thumbnailje:

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1073) Tomeeka28 válasza Oppenheimer (#1072) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Amíg 720-at használtam addig toltam egy HR-t, így most van helyem, bár egyébb már megint 1,8... Viszont kipróbáltam a Flac Playert, érdemes vele bíbelődni, nagyon szépen szól a losless 8X-en.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1074) btudos válasza Tomeeka28 (#1073) üzenetére


btudos
veterán

3 hete volt HR, azóta egyszer kipróbáltam a Shrink Storage appot (ami akkor megfelezte az other mappat, erdemes azt a kis idot raszanni) igy most 1,56 GB.

Tok temahoz: nekem pont ugyanilyen van kekben (kek telefonhoz), de ez a feher megfogott, lehet hogy veszek egy ilyet is :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1075) legiaap válasza Tomeeka28 (#1071) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is ilyet akartam anno csak nem voltígy feketét vettem.
Nagyon csecse.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1076) Oppenheimer válasza btudos (#1074) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem az az app már nem szabadít fel helyet :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1077) btudos válasza Tomeeka28 (#1073) üzenetére


btudos
veterán

Mire használható mennyiségű zenével feltöltöm a flac playert, megőszülök, ez így nem a legjobb megoldás, de legalább van, és szerintem is megéri :) (bár az Xbox Music-os zenék minősége se rossz, azért így olyan hangok is megvannak, amik ugyanabból a zenéből Xbox Musicnál hiányoznak)

De azért van pár hibája:

-rohadt zavaró, hogy nem használja ki a kijelzőt, sokkal szellősebb lehetne az egész felület, ha támogatná a 16:9-es képarányt
-ha visszaugrok az előző számra az alkalmazáson belüli vezérlőgombbal, akkor kihajít a start screenre (a számváltás lezajlik, és megy tovább minden rendben, de én kint vagyok a start screen-en), ez nem csak nálam ilyen, ugye?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1078) greggggg


greggggg
aktív tag

mikor jön már a február végére ígért VLC vagy bármilyen lejátszó ami kezel feliratot?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1079) legiaap válasza btudos (#1077) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a 16:9-es képarányos dolog engem nagyon idegesített. Végre a 920-on nincs gond semmivel sem. Minden kitölti a kijelzőt.
Nem is tudom miért nem így csinálták a 8X-et sem, egy referencia modellt... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1080) Tomeeka28 válasza btudos (#1077) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Észre se vettem hogy nem full screen. :)) De most hogy mondod... jah...
Nekem is csinálja azt hogy kiugrik menübe, de nem mindig, legalább a zene nem áll le :DDD
A semmihez képest ez is nagy haladás, a minőség meg kérpótol a kis bugokért.
VLC várjuk, valahol március közepét olvastam aszem, hogy akkor jön...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1081) Alexios válasza greggggg (#1078) üzenetére


Alexios
veterán

mikor ígérték február végére a vlc-t?

(#1082) greggggg


greggggg
aktív tag

asszem vmikor januárban olvastam sztem itt ph-n talán wp topikban. amikor telefont kerestem és olvasgattam milyen appokat kell beszerezzek...és ugye a multimédia semmilyensége miatt kellett volna a vlc és írták h max 1 hónap 2(bár akkor még van 2hetük)

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1083) Alexios válasza greggggg (#1082) üzenetére


Alexios
veterán

nem lesz meg 2 hét múlva, soha nem is volt hivatalos határidö.. annyiról volt szó hogy márciusban talán lesz egy béta, de az is inkább csak a projekt támogatóinak

(#1084) greggggg


greggggg
aktív tag

pff.

másik kérdésem Ti hogyan fotoztok a telefonnal? csak mert ha a dedikált gombot nyomom a kezemmel akkor bemozog a telefon=szar lesz a kép, ha a kijelzőre bökök odafokuszál majd el is süti a képet=szar lesz.
szóval esetleg nincs vmi opcio h kitegyek egy gombot kb a windows logo fölé?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1085) savoo válasza greggggg (#1084) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk próbáld csak félig bemyoni először az elsütő gombot és amikor fókuszált csak utána teljesen..

(#1086) btudos válasza greggggg (#1084) üzenetére


btudos
veterán

Miért nem oda böksz ahova fókuszálni szeretnél? :F Eredmény: megfelelő fókusz-->éles kép és örülünk :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1087) anulu


anulu
félisten

segítség kellene, 2 programot keresek:
1) task manager, amivel ki lehet lőni appokat (némileg zavar, h becsukni nem lehet, csak háttérbe rakni)
2) valami értelmes zenelejátszó, playlist-tel, stb, a beépített gyáriban az zavar, h mp3 tag alapján pakolja össze magától, és elég sok zeném van, aminél nincs rendesen beállítva.

köszi!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1088) pzstm válasza anulu (#1087) üzenetére


pzstm
titán

vissza nyíl bezárja őket.

tudtommal nincs task manager és igazából nem is kell amúgy ;)

Másodikra sajnos nem tudok mit mondani :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1089) Oppenheimer válasza anulu (#1087) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Playlistet telefonon is össze lehet állítani, meg gépen is, és aztán rászinkronizálni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1090) Воланд válasza anulu (#1087) üzenetére


Воланд
titán

windows gomb, nem kell semmit bezarni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1091) btudos válasza anulu (#1087) üzenetére


btudos
veterán

Masodikra megoldas hogy rendbe rakod a zeneidet, en is ravettem magam egy ido utan meg a kezdet kezdeten :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1092) anulu válasza Воланд (#1090) üzenetére


anulu
félisten

ohh :) az nem csak hibernálja a programot?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1093) anulu válasza btudos (#1091) üzenetére


anulu
félisten

lehet, hogy az kéne :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1094) Oppenheimer válasza anulu (#1092) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De. És? Minek Neked a RAM? Te akarsz ott lenni, vagy mi? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1095) negyedes válasza anulu (#1092) üzenetére


negyedes
addikt

mondjuk, de minek zarnad be? ez nem android hogy megegye a memoriat, ha kell felszabadit. a vissza gombbal bezarja ha nagyon akarod.

a zeneket meg tedd rendben, konnyebb lesz ugy. nekem is szokatlan volt de sokkal egyszerubb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1096) btudos válasza anulu (#1092) üzenetére


btudos
veterán

Hat ha ugy tetszik hibernalja, a lenyeg hogy nincs memoriazabalas.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1097) anulu válasza btudos (#1096) üzenetére


anulu
félisten

1,5+ év droidozás után erősen meglepő :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1098) pzstm válasza anulu (#1097) üzenetére


pzstm
titán

nekem is az volt, de 2 hét alatt megszoktam :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1099) anulu válasza pzstm (#1098) üzenetére


anulu
félisten

alapvetően picit zavar, hogy a háttérben fut a zene lejátszó, és mikor feloldom a screen-t, akkor ott van a prev/start/next hármas. ezért akarnám kilőni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1100) btudos válasza anulu (#1099) üzenetére


btudos
veterán

Arra van stop the music app, több is. Amit én használok az tuti jó, de mostmár sajnos fizetős :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.