Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Tomeeka28 válasza meko89 (#1349) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Próbáld ki ezt, de felejtős a történet nem csak WP8-on az összes platformon.

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1352) bendzso válasza meko89 (#1349) üzenetére


bendzso
senior tag

Én átveszem 50ért.

;]

(#1353) savoo válasza meko89 (#1349) üzenetére


savoo
addikt

Az a rohadt ciki, hogy van még olyan oldal ahol azt az ótvar flasht erőltetik/nincs mobilos verziója.

(#1354) Flashback


Flashback
addikt

Navigációra-ki mit használ??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1355) btudos válasza Flashback (#1354) üzenetére


btudos
veterán

Térképet ;]

Viccen kívül én várok a Here Drive magyar megjelenésére, nincs kedvem megvenni a Navigont, annyit nem használom. (Ha nagyon kell a navigáció, van egy droidos HD2-m, arra felrakhatnék bármit, de én valahogy elvből nem warezolok olyan tartalom miatt, amiért pár ezrest még ki is fizetnék, ezért remélem hogy belátható időn belül elérhető lesz a Drive.) Navigon meg olyan rohadt drága, hogy amennyit használnám, nem érné meg.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1356) Flashback


Flashback
addikt

Áhh nagyon megtetszett ez a telefon. Van valami ismert hibája? Mire kell figyelni? Minőségi problémák?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1357) enginev3.0 válasza Flashback (#1356) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem nagyon vettem észre hogy bármi hibája lenne, inkább csak a rendszernek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1358) legiaap válasza Flashback (#1356) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te aztán csapongsz össze-vissza.
Néha feltűnsz a 920 topikban, most itt.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1359) Flashback válasza legiaap (#1358) üzenetére


Flashback
addikt

Persze, igazából az lenne a fasza, sőt a 925, de ez most az ára miatt megfontolandó :) Majdnem fele a 920-nak.

MOD: Még követem a 920-at...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1360) 520


520
csendes tag

ez a teló a mai napokon már akadozik, vagy rendesen fut? ;)

(#1361) enginev3.0 válasza 520 (#1360) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még holnap sem fog akadozni :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1362) negyedes válasza Flashback (#1356) üzenetére


negyedes
addikt

ha tudod milyen a wp8 es azt hogy ingyen navi nincs, jailbreak nincs es eleg a 14 gb akkor megfelelo.

520 en ezt egy s4 topikban kerdeznem meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1363) Flashback válasza negyedes (#1362) üzenetére


Flashback
addikt

Egyenlőre a navigáció tart vissza. Ha X8-ra elérhető lenne a Nokiás navi legalább akkor jó lenne, ha lenne rá IGO akár fizetősben is szaladnék is venni.
Komolyan nem értem NavNGo hozzáállását. Tricsilliárd dollárnyi tonnákat kereshetnének ha lenne Android és WP marketen a programjuk....

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1364) negyedes válasza Flashback (#1363) üzenetére


negyedes
addikt

hat ez az o uzletpolitikajuk. ami van az a navigon 70 dollar. :( allitolag nemsokara elerheto lesz a here drive minden keszulekre. de hogy mikor azt nem mondtak a nokianal.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1365) Flashback válasza negyedes (#1364) üzenetére


Flashback
addikt

Pedig maga a telefon szinte tökéletes méret-kijelző ügyileg. Kamerában lehetne erősebb de ennyi pénzért jó.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1366) pzstm válasza negyedes (#1364) üzenetére


pzstm
titán

már elérhető minden készülékre most is, csak kishazánkban nem működik....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1367) negyedes válasza pzstm (#1366) üzenetére


negyedes
addikt

vagyis na igen, tobb regiora is elerheto lesz.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1368) mozigepp


mozigepp
csendes tag

Sziasztok!
tervezem egy ilyen készülék vásárlását, kártyafüggetlenül, a kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy ezekben a készülékekben nincs magyar nyelv?
néztem youtube videot párat és ott láttam a listában a magyar nyelvet pedig a készülék angol vagy amerikai volt, vagy éppen indiai.

a válaszokat előre is köszönöm!

(#1369) legiaap válasza mozigepp (#1368) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van benne magyar nyelv

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1370) Воланд válasza mozigepp (#1368) üzenetére


Воланд
titán

sokminden lehetseges, de a magyar nyelvnek benne kell lennie.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1371) mozigepp


mozigepp
csendes tag

köszi a gyors válaszokat! :D

azért kérdezem mert az online telefonos boltoknál már lehet kapni 75-ért, csak éppen oda írják hogy magyar nyelv nélkül meg tartozékok nélkül, meg 0%-os áfa van rajta.

(#1372) savoo válasza mozigepp (#1371) üzenetére


savoo
addikt

Simán előfordulhat, hogy nincs benne magyar nyelv, jártak is már így egy páran ha jól tudom itt a fórumon is. Általában a távol-keleti példányoknál szokott ilyen gond lenni.

(#1373) KKT-255 válasza mozigepp (#1371) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Nekem távol-keleti szoftveres és csak kínai + angol van benne.. :) Igazából nem zavar, mert az alkalmazások 99%-a úgyis angol, így a rendszer is legyen angol. A frissítések meg szépen jönnek az amerikaiakéval kb. egy időben.

Ja és van benne 4G, amivel a T hálózatára felmegy.

[ Szerkesztve ]

(#1374) pzstm válasza KKT-255 (#1373) üzenetére


pzstm
titán

a távol-keleti verzió támogatja kishazánk LTE-jét? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1375) negyedes válasza pzstm (#1374) üzenetére


negyedes
addikt

nalatok nem 1800/2600 MHz van az lte?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1376) pzstm válasza negyedes (#1375) üzenetére


pzstm
titán

ezt most passzolom, de elvileg fővárosban 1800-on megy a story, bár a 8X a kínálatuk szerint sem 4G képes... :U

legalábbis én még H+-on túlra nemjutotam vele :B

sőt settingsben is csak 3G és 2G van benne... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1377) negyedes válasza pzstm (#1376) üzenetére


negyedes
addikt

romaniaban sem lehet kapni az lte valtozatott, de a nagyobb varosokban 1800-an megy.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1378) pzstm válasza negyedes (#1377) üzenetére


pzstm
titán

nekem unlocked EU változat van, gondolom az sem 4G képes akkor ezekszerint. Igazából nem verem magam földhöz, mert a 21megabites mobilnet is simán elég :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1379) KKT-255 válasza pzstm (#1374) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Igen, nem 4G-s a díjcsomagom így nem enged fel rá, de a hálózatkereső mutatja BP-en, hogy 2G,3G,4G hálózat van.

Íme a választó gomb :)

(#1380) pzstm válasza KKT-255 (#1379) üzenetére


pzstm
titán

na nekem a választó sem mutatja :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1381) Tomeeka28 válasza pzstm (#1380) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Valószínű azért mert nem tudja a teló, enyémben sincs de őszintén minek... majd kb. 2 év múlva lesz értelme ha esetleg elterjed ez a hálózat típus. H+ max. sebessége 42 Mbit/s (azt se mondanám kevésnek). Nekem a max. amit eddig mértem 32 Mbit/s volt.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1382) savoo válasza Tomeeka28 (#1381) üzenetére


savoo
addikt

A H+-nak nem 21.1 a max? :F

(#1383) pzstm válasza Tomeeka28 (#1381) üzenetére


pzstm
titán

nem hiányzik nekem sem, de tré mobil oldalán is max 21-mbit van feltüntetve...nekem is az rémlik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1384) btudos válasza pzstm (#1380) üzenetére


btudos
veterán

SoC fuggo az LTE, az MSM8960-as verzio tudja, a 8260A-s nem. Hazai piacra az utobbi kerult, a ket verzio csak az LTE-ben ter el, mas kulonbseg nincs.

Hogy EU szinten hogy vannak a verziok, melyik orszagban mi van, azt mar nem tudom, ennyire nem astam bele magam.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1385) Tomeeka28 válasza pzstm (#1383) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Vodánál 42 Mbit/s a max.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1386) mozigepp


mozigepp
csendes tag

6 nappal ezelőtt kérdeztem hogy ha veszek htc 8x-et akkor lesz-e benn magyar nyelv, mondtátok hogy tuti fix.
ahol vettem ott is rákérdeztem hogy valóban lesz-e benne, ehhezképest...

most én nem találom vagy tényleg nincs benne,
ha van megoldás a pótlásra azt szívesen venném..

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1387) negyedes válasza mozigepp (#1386) üzenetére


negyedes
addikt

milyen sufni-sarki-szutyok-gsmbótba vetted? :U

amugy van screenshoot keszites benne. power-gomb es home gomb egyszerre megnyomasaval

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1388) mozigepp


mozigepp
csendes tag

itt:

http://ujmobilshop.hu/s/shop.php?op=look&gr=CAT120523135933&id=PROD130411153559

(#1389) negyedes válasza mozigepp (#1388) üzenetére


negyedes
addikt

ez kinai verzio, mar irtak egyszer neked hogy az ilyet ne vedd meg mert nem lesz benne magyar. tudtommal nincs ra mod hogy tegyel bele mas nyelvet. muszaj angolul hasznald.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1390) mozigepp


mozigepp
csendes tag

pfff, klafa

de mintha nem kérdeztem volna rá a bolta..aljasok

[ Szerkesztve ]

(#1391) negyedes válasza mozigepp (#1390) üzenetére


negyedes
addikt

ha nem tudsz angolul akkor problemasabb csak. ha nem volt meg wp-s telod par tipp:
-USA vagy UK-s live accountal hasznald(oda szoljon a lakcimedben az orszag) sokkal topp appot ersz el mint ha magyarorszagon lenne.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1392) mozigepp


mozigepp
csendes tag

végülis az angol nem gáz mert előző telom is full angol volt (motorola defy +)

(#1393) pzstm válasza mozigepp (#1392) üzenetére


pzstm
titán

viszont cserébe a Tied lehet hogy 4G-t is tud ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1394) gbutcher


gbutcher
tag

3G vagy 4G, én már annak örülök, ha van rendes térerőm!

Sziasztok!
Lassan fél éve használom a gépet, és ez az egy dolog ami zavar, hogy Nincs elég térerőm! Ezzel nincs is olyan nagy probléma, de azt tapasztalom, hogy mindig akkor fagy le a gép, amikor hálózatot keres.
Szerintetek mi lehet a probléma? Tapasztalt valaki hasonló dolgot? Esetleg a sim kártyával lehet gond?
Szeretem magát a telefont, és a rendszert, de bosszant az, hogy naponta kétszer újraindul a drága!

Üdv,

(#1395) Tomeeka28 válasza gbutcher (#1394) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Semmikép sem normális... Próbáld ki másik SIM-el, ha úgy is rossz, akkor meg szerviz, nekem is vannak lefedettségi problémáim, de sose produkált ilyet a teló. Szerviz előtt érdemes egy HR-t megejteni hátha...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1396) mozigepp


mozigepp
csendes tag

nektek mennyit bír az aksija?
reggel kiakadtam: este 100%-on volt, reggel kelek már csak 67%.
egy éjjel alatt ez durva egy kicsit nem, egy 3 napos készüléktől?

(#1397) legiaap válasza mozigepp (#1396) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyen hirtelen merülés anno nekem is volt. Ne ijedj meg de néha elő fog fordulni, de összességében 1-1,5 napot simán bírja a telefon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1398) pzstm válasza mozigepp (#1396) üzenetére


pzstm
titán

valószínű valami process beragadt és megette. Én reggel tízkor vettem le töltőről és most 60%-on vagyok, bár ma két check-in és 3 emailen kívül nem is volt nyúzva nagyon

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1399) Tomeeka28 válasza mozigepp (#1396) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Másfél napot kibír átlagban az aksi, ha jobban nyúzom akkor 1 nap, ha kevésbé akár egy hétvégét is kibír. Felesleges a százalékot lesni :) . Facebook Beta ha fent van az nagyon eszi az aksit, azzal nekem se bírt egy napot se.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1400) mozigepp


mozigepp
csendes tag

akkor jó lenne tudni mi aprítja az akksit, mert ma már du 2 kor lement 60 %(3g,wifi,viber,facebook) ra, így megint feltettem töltőre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.