Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Kissé elhamarkodottnak tartom, hogy az első WP8-as telefonok között a legjobb :) Megvárnám a Lumia 920 és az Ativ S tesztjét..

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#2) Blyan


Blyan
félisten

Az első oldalon milyen készüléke van a HTC mellett?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Hát engem nem vettek meg :(

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Bar az androidos tabort erositem, vegre odafigyel a hangra is a HTC..

(#5) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Design, az erősítő és az ár (meg ugye WP8) miatt ez nekem instant get. Lehet, hogy bolond vagyok, de ma azt álmodtam, hogy a T-mobilba a HTC 8X launch-jánál sorok gyülekeztek a telefon miatt, és én voltam az első :DDD

Ajánlott plecsinre +1.

Egyébként az expansysnál csak 140.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Nem hiszem, hogy a HTC-nél nincsenek megfelelő szakemberek akik a fotózási képességeket fel tudnák javítani. Ismét nem lesz HTC-m:(... pedig már majdnem.
Maga a wp8 pedig igen jóra sikerült. Mondjuk megvagyok wp7.5-ön is:)

[ Szerkesztve ]

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#7) stvnppp


stvnppp
senior tag

Már tavaly ilyenkor is gondolkodtam wp-n, de ma már egyértelmű alternatíva lett. Tetszik.

(#2) Blyan:
Nexus S

(#8) hxcforlife


hxcforlife
tag

Az a fényképező... :(((

(#9) spawn21


spawn21
veterán

A szokásos minőség a HTC-től, a szokásos bakikkal. :U

Jó telefon, de megvárom más gyártók telefonjait, mielőtt elkezdek wp8-on agyalni. :C

iPhone 13p

(#10) Blyan válasza stvnppp (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Erre tippeltem én is. Köszi!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) margithid válasza Blyan (#2) üzenetére


margithid
veterán

Nexus S.
Nem semmi mennyivel nagyobbnak tünik mellette.
Nekem ez már nagy lenne, no meg ennyit nem adnék egy telefonért, még 100e Ft-ot se.
Az árból kiindulva az olcsóbbik htc készülék is 100 fölött fog kezdeni jóval.
Igy bizony nem fog terjedni a wp8, nem is értem microsoftot mit vár ilyen drága készülékektől.
Nokia 920 meg látatlanban sokkal jobban fog fogyni mint ez, ott a csúcs fényképező, no meg a nokia extra szolgáltatások. Igaz ez meg zenei téren domborít.
Egy szó mint száz, nekem tetszik a rendszer, a készülékek is, de az árak irgalmatlan magasak és attól félek a nokia legolcsóbb wp8 mobilja is 100k körül fog lenni, amiben meg ugye fél GB Ram lesz :W
Nagyon remélem, hogy a zte és a huawei meg fogja fricskázni a nagy gyártókat egy olcsó és jó wp8as telefonnal.

(#12) erdoke


erdoke
titán

Az a két db centis keret a kijelző mellett... :( Kissé vastag is lett, bár a lekerekítés némileg ellensúlyozza. Szoftveres oldalon semmi meglepetés, a navi hiánya különösen fájó, mert a szoftverboltban sincs semmi. A másik két rendszerben már gyárilag benne van, még ha egyik se tökéletes errefelé.

A legjobb aláírás a héten

(#13) p06 válasza milanmylo (#1) üzenetére


p06
senior tag

Mert? Eddigi M.A-ás Win8as mobil tesztek közül eddig ez a legjobb készülék :DDD

Amúgy szép dizájn, kicsit nekem kicsi a kijelző a telefon méreteihez képest, +lehetett volna nagyobb aksi, kicsit jobb fényképező.... Nem lett rossz, már csak reklám kell és talán visszajön a szakadékból a HTC.

Pl. 8X és az Ativ közel ugyanakkora, de a 8X 4,3-as kijelző az Ativ 4,8.

[ Szerkesztve ]

(#14) Oppenheimer válasza erdoke (#12) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Van a szoftverboltban navi. Sőt, elvileg a bing maps is tud navigálni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15) btudos


btudos
veterán

Korrekt értékelés, annyit tennék hozzá, hogy a WP8-ban azért bőven lesz lehetőség komolyabb alkalmazásokat írni, csak hát egyelőre kevés az újításokat kihasználó app.

Nincs navi a Store-ban, nem tudom mi az oka, de gondolom ez majd változni fog rövid időn belül.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16) Bog válasza Oppenheimer (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát nem tud. És nincs a szoftverboltban navi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) spawn21 válasza p06 (#13) üzenetére


spawn21
veterán

Ugye! :DDD

Szerintem ideális méret a 4.3. Egy kicsit nagyobb aksi és zsír lenne. Az, hogy gyenge a kamera része nem fájó, hiszen nem fotó pályázatra szeretnének az emberek benevezni vele, vagy igen?? :D
A célnak megfelel. Abban biztos vagyok , olyan 120 körül ;]

iPhone 13p

(#18) Oppenheimer válasza Bog (#16) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor a navigon europe és a navigon hungary micsoda?

Szóval az wp8 alól nem érhető el... Érdekes. De biztos vagyok benne, hogy hamarosan lesz.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19) madd dogg


madd dogg
senior tag

Szerintem nem kell sokallani a 160-as kártyfüggetlen Kezdőárat. Gyorsan csökkenni fog, ráadásul az összes flagship itt vagy még magasabban kezd. (mind droid, mind wp, iphone-ról meg ne is beszéljünk)

(#20) Bici


Bici
félisten

Végigolvastam a cikket, de nem értem, hogy miért ne tudna bármelyik másik gyártó felérni ehhez a készülékhez, vagy akár le is körözni ezt. :U Átsiklottam valami felett? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) p06 válasza spawn21 (#17) üzenetére


p06
senior tag

Az oké, hogy 4,3 de közel sőt akkora mint egy S3. Nekem ez fura. :)
Biztos van valami oka.

(#22) NielsX


NielsX
tag

Ronda UI, rossz kamera.

(#23) kcsa válasza Bog (#16) üzenetére


kcsa
veterán

A HTC féle sem érhető már el? Más: Kindnak már feltettem a kérdést privátban, de első villámolvasatra nem láttam a kérdésemre választ: videók hangját kitolja már BT-n? Már megláttam.

[ Szerkesztve ]

(#24) Bog válasza Oppenheimer (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez egyértelmű, a HTC product managerét kérdeztem erről a múlt héten és ő is azt mondta, hogy két út van:
1. Csinálnak valamit ők maguk házon belül, hogy a Nokia Drive-ot megüssék (nem lesz könnyű)
2. Megvárjuk, míg lesznek appok, aztán mindenki olyat választ, amilyet csak akar

Azért nincs egyébként még sw, és azért nem műxik a korábbi HTC-s megoldás sem, mert alapvetően mostantól nem a Bing Maps szolgáltatja az adatokat, hanem a Nokia-féle NavteQ térkép, ami számos ponton kissé pontosabb, viszont gondolom hozzá kell igazítani a szoftvereket. Ez igazából nekünk, magyaroknak biztos jobb lesz később, mert a NavteQ térképek eléggé rendben vannak frissesség tekintetében, ráadásul offline is nézegethetőek, azt a régiót töltöd le wifin, amelyiket csak akarod, tök ingyenes. Más kérdés, hogy egyelőre úgy vettem észre, hogy a térképen való kereséshez online kapcsolat kell.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) NoMagix


NoMagix
addikt

úúú az ára elég erős lett!

A T-nél hamarosan kapható

(#26) maki12


maki12
senior tag

Nagyon tetszik ez a HTC,de azért kissé elhamarkodott kijelentés hogy elsö kört ö viszi...

Egyébként jó a teszt mint mindíg :)

HTC U11 & Nikon D5300

(#27) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Azt írjátok a HTC formatervezői jó munkát végeztek? WTF?! Ez szemből úgy néz ki, mint a Samsung Omnia 7-esem. :U

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Nyolcadik utas, a halál. A design-t elnézve, igaz rá. :D
Kicsit drága, de alapvatőan nem rossz, ha a kamerát nem akarod művészi hajlamaid kiélésére használni...

(#29) margithid válasza NoMagix (#25) üzenetére


margithid
veterán

Összehasonlítva a helykihasználást note 2vel, hát inkább nem mondok semmit :U
Szerintem se ez lesz a best wp8 készülék, hanem 920, no meg a samsungra is kiváncsi leszek.

(#30) Blyan


Blyan
félisten

A helykihasználást tekintve az alsó és a felső sávval van gond, ott pazaroltak sokat a HTC-nél. Amúgy tetszik ez a cumó, és btudos kollégát egy kicsit meg is vuduzom, amiért már van nekije. :)

Remélem jelent valamit az, hogy ez a referencecia, nem csak duma.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31) NoMagix válasza margithid (#29) üzenetére


NoMagix
addikt

igen, elég nagy rész van kijelző felett.
Talán a Nokia megkavarhatja a WP vizét, remélem lényegesen olcsóbbak lesznek, mert így nehéz lesz nagy tábort szerezni.

(#32) frisco válasza erdoke (#12) üzenetére


frisco
aktív tag

A másik két rendszerben már gyárilag benne van, még ha egyik se tökéletes errefelé.

Helyesen: az egyik hasznavehetetlen Magyarországon (és úgy az egész világon) míg a másik teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#33) kcsa válasza NoMagix (#31) üzenetére


kcsa
veterán

lényegesen drágábbak lesznek. Ezzel egy árban a 820 van jelenleg... :(

(#34) NoMagix válasza kcsa (#33) üzenetére


NoMagix
addikt

ne mááár :Y

(#35) Blyan válasza NoMagix (#31) üzenetére


Blyan
félisten

:D

A legdrágábbak lesznek sajnos. A WVGA felbontású 820 lesz a 8x árában, a 920 meg közel iphone 5 árban kezd.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) NoMagix válasza Blyan (#35) üzenetére


NoMagix
addikt

és a HTC 8S?
Ha ilyen drágák, akkor nem várok a WP8-ra.

(#37) sdombi válasza Blyan (#35) üzenetére


sdombi
tag

Nana, azért ezt nem hinném.... 920-nak eu-s árak (német-olasz) 599-649 euróról szóltak, szóval enyhén erős lenne ha az Mo-n 210.000 lesz....

dr. Kind: este lumia 920 MA TV?

[ Szerkesztve ]

(#38) Blyan válasza sdombi (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Közel iphone 5 árat mondtam. 180.

(#36) Ftomm

A 8S az olcsóbb lesz, Expansysnál rendelve 85K, boltban is 100 körül van. De gyengébb hw és felezett RAM-mal.

(#39) sdombi

Ne viccelj már, ennyiért NoteII-t kapni, az S3 a 8X árában van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39) sdombi válasza Blyan (#38) üzenetére


sdombi
tag

Akkor inkább az s3 ár, az viszont sztem korrekt érte.

(#40) Воланд válasza Bog (#24) üzenetére


Воланд
titán

es azzal mi a helyzet, hogy elvileg a nokia odaadna az osszes wp-s gyartonak a drive-ot?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) Gregorg


Gregorg
tag

Ez a telefon minden, csak nem szép...

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#42) catroot válasza NoMagix (#36) üzenetére


catroot
veterán

Expansysnál 85E, Speedshop 100E.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#43) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Azért durva hogy az Android referenciakészülék után már WP8-ast is gyárt a HTC, mégis a szakadék szélén táncolnak. Ezt a készüléket is 160k-ért vesztegetik (ha jól veszem ki a hozzászólásokból, akkor) navi nélkül és sz*r kamerával? Gratulálok!

(#44) NoMagix válasza catroot (#42) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi! :R
ennyit már nem adok egy telefonért sem...

(#45) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Nevetséges ekkora méret egy 4,3"-es képátló mellé. Elpazarolt területek alul és felül egyaránt...
S semmi egyedi nincs a külsőben :(
Ettől függetlenül a telefon zsír.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#46) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kellemes kütyü, de egy nagyobb akksit szívesebben látnék benne. Az árát viszont jól megkérik.

<< Heimdal >>

(#47) Bog válasza Воланд (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak a térképet adta oda, a Drive marad exkluzív náluk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) adamssss


adamssss
veterán

Nem rossz. Várom a Lumia tesztet. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#49) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pf... ennél ezerszer inkább Nokia WP8-at vennék. Ez nem csak hogy nem szép, a kamerája is ótvar. Most nagyon finom voltam...

(#50) Воланд válasza Bog (#47) üzenetére


Воланд
titán

itt nem csak a terkepekrol van szo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.