Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) pzstm


pzstm
titán

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy milyen fóliát és tokot tudnátok javasolni? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#652) legiaap válasza pzstm (#651) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pár hsz-el lejjebb beraktam én mit használok és nekem bevált. Fóliát nem használok, hisz ott a Gorilla Glass.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#653) pzstm válasza legiaap (#652) üzenetére


pzstm
titán

igen, ezt láttam. Gorilla Glass ide vagy oda én azért jelenleg is használok S2-n fóliát is. Tok pontos típusát/elérhetőségét meg tudod adni esetleg? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#654) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

A lentebb linkelt progit próbáltam. Legfőbb gondja, hogy nem kezel a telóra másolt videókat. Otthoni hálózaton megosztott videókat le lehet vele játszani, azokat szépen el is indítja. De így nem az igazi... várjuk a VLC-t... eBay-en érdemes körülnézni tok és fólia téren. (sokat lehet spórolni) 400-500 Ft-ért free shipping-gel lehet rendelni fóliát (6 db), tok is van 500 ft-tól.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#655) pzstm válasza legiaap (#652) üzenetére


pzstm
titán

[link]

Lehet, meg is találtam? :B

az a baj, hogy 6dollár a tok, de 3,5dollár a szállítás:D

fóliával meg az a bajom, hogy nem tudom rárakni mert béna vagyok :O :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#656) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Youtube-on keress rá, remek oktató videók vannak :DD . Ha jobban körülnézel, Hong Kong-ból lehet ingyenes szállítással rendelni. (Én onnan rendeltem... mondjuk 3 héttel számolj)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#657) pzstm válasza Tomeeka28 (#656) üzenetére


pzstm
titán

tudsz valami linket adni ilyen hongkongi dologhoz? vagy szimplán ebayen ezt is? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#658) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

eBay-en keresés mező után jobb oldalt kiválasztod hogy Hong Kong (zászló). Keress rá a HTC 8X hard case vagy HTC 8X tok és akkor lesz egy csomó találat, ahonnan tudsz válogatni. Érdemes a eBay magyar változatát használni, mert forintban írja az árat és a szállítási infók is valósak.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#659) pzstm válasza Tomeeka28 (#658) üzenetére


pzstm
titán

nem szeretem magyar ebayt, de kipróbáltam, szerintem ez egészen minőségi.
http://viewitem.eim.ebay.hu/-Nillkin-Hard-Cover-Case--LCD-Guard-HTC-Accord-HTC-Windows-Phone-8X-LTE-ADR6990/200847834227/item

feketét néztem...szerintetek? :R (mondjuk még továbbra sem ismerek senkit aki tutira felrakná nekem a fóliát)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#660) btudos válasza pzstm (#659) üzenetére


btudos
veterán

Bármelyik telefonos boltban megcsinálják a fóliát neked, de tényleg nem bonyolult otthon sem, ha jó minőségű cuccot veszel. :) Rendszerint van hozzá leírás is, hogy hogyan rakd fel, ha nem teljesen nulla a kézügyességed, akkor simán meg tudod oldani egyedül. Amúgy milyen a 8X S2 után?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#661) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Jól néz ki hasonló van nekem is csak ciánkék...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#662) pzstm válasza btudos (#660) üzenetére


pzstm
titán

holnap majd megmondom ;)

S2-t sem adom el, ugyanis céges keretek között olyan szemtelen árat kaptam 8X-re, hogy mondhatni ingyen fogom megkapni :B

Majd még T-be kell besétálnom és udvarolnom a microsimért :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#663) btudos válasza pzstm (#662) üzenetére


btudos
veterán

Ja azt hittem már nálad van :)

Én a Telenornál panaszkodtam hogy megmagyarázhatatlan okokból eldobálja a hálózatot, és szó nélkül adtak másik SIM-et, amiből ugye ki lehet törni a microSIM-et. Ha viszel magaddal egy nőt, akkor ha Ő szépen néz, az is megoldás lehet :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#664) pzstm válasza btudos (#663) üzenetére


pzstm
titán

azt tervezem, hogy nőhöz kerülök, így elég lesz ha az ellenálhatatlan csábos mosolyomat előveszem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#665) btudos válasza pzstm (#664) üzenetére


btudos
veterán

Csábosan mosolyoghatsz faszira is, csak lehet hogy furcsán fog nézni rád ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#666) pzstm válasza btudos (#665) üzenetére


pzstm
titán

ma már jó esély van arra, hogy nem is fog annyira furcsán nézni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#667) Oppenheimer válasza pzstm (#666) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Örülnél neki, mi? ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#668) pzstm válasza Oppenheimer (#667) üzenetére


pzstm
titán

Szeretned ha egy kisebb comingout lenne mi?:-P
Nah de eleg az offbol, remelem holnqp mar uj masinarol mondhatok valamit;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#669) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Korábban említettem hogy én Vodánál vettem és független a teló :DD. Esetleg aki másik szolgáltatónál vásárolta tapasztalt hasonlót?

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#670) pzstm válasza Tomeeka28 (#669) üzenetére


pzstm
titán

ha az első eresztésből vettél akkor több szolgáltatónál is ilyen. Galaxy S2 és S3 esetében is ez volt magentáéknál...
az ok pofonegyszerű...lusták/nincs idejük a SimLock firmware-t rárakni...
(bár emlékszem flottában megjelenés után 1évvel a a vodás Motorola Defy-k függetlenek voltak:D)

Lehet az is, hogy amelyik telefontól "félnek", ahhoz sem nyúlnak hozzá:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#671) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

A Motorola még mindig az, bár mát nem árulják... HTC Mozart is, Nokia N9 pl. Mondjuk rögtön akkor vettem mikor megjelent, lehet az első eresztés előnye...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#672) pzstm


pzstm
titán

Szexi barnahoz kerultem, szo nelkul kaptam microsimet tokkal;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#673) legiaap


legiaap
nagyúr

WP Central oldalán egy csávó írta:
factory reset, then the hardware button combo factory reset then factory reset then hardware reset again and it fixed his phone
És ez megoldja az újraindulásos problémát.
Csak egyet kérdeznék. Ezek nem ugyanazok? Vagy van difi?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#674) btudos válasza legiaap (#673) üzenetére


btudos
veterán

De, ugyanaz. Szerintem nem ettől javult meg a telefonja.

Hát én nem tudom, nekem a decemberi frissítés óta nem volt random restartom, szóval én hiszek a mikulásban, viszont nem hiszek a csodákban. De ha sok időd van, egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#675) legiaap válasza btudos (#674) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neki ezt mondta neki egy HTC-nél dolgozó ürge.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#676) pzstm válasza btudos (#674) üzenetére


pzstm
titán

Ez a 10-es verziószámmal kezdődő portico update???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#677) legiaap válasza btudos (#674) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már megint próbáljam azt HR-ezekkek?

Hol vagy Oppenheimer???
Most rajtad a sor.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#678) btudos válasza pzstm (#676) üzenetére


btudos
veterán

Igen. Én a megjelenés napján megkaptam. Egyik nap jött az OS update, a következő nap jött egy fw update is, azóta tökéletesen üzemel. Független a telefonom egyébként.

legiaap: Én nem hiszek benne, ezért mondtam hogy csak akkor csináld ha sok időd van.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#679) pzstm válasza btudos (#678) üzenetére


pzstm
titán

Akkor holnap majd figyelni fogom;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#680) Oppenheimer válasza pzstm (#679) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Inkább mesélj, hogy milyen az SGS2 után!

legiaap: nekem nem szokott rebootolni :D mondjuk mikor megkaptam, első dolgom volt egy ilyen gomkombinációs HR.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#681) pzstm válasza Oppenheimer (#680) üzenetére


pzstm
titán

csak annyit tudtam megnézni rajta, hogy bekapcsolt és már Portico update van rajta gyárilag. Ma még nem azt használom. Este majd berakom SIM kártyát. Tegnap "költöztem" USA-ba :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#682) legiaap válasza Oppenheimer (#680) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy a gombokkal csinált HR, tényleg totál ugyanaz, mintha a settingsből nyomatnám?

Elgondolkodtam el kéne adnom a 8X-emet míg kapok érte pénzt.
Azt használnám az Omniám tovább és majd ha jön valami érdekes akkor visszatérnék WP8-ra.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#683) Воланд válasza legiaap (#682) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#684) Oppenheimer válasza pzstm (#681) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na mostmár beszámolhatsz. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#685) pzstm válasza Oppenheimer (#684) üzenetére


pzstm
titán

ez a második nap, hogy használom. Még ismerkedünk egymással, de a pettingen gyorsan túljutottunk, köszönhetően a Surface-nek szerintem. Van jelenleg ínyenc app ami hiányzik, vagyis van, de droidon okosabb volt. (Australian open :D) Notification center picit hiányzik, de nem annyira mint vártam.

Minden számomra fontos app megvolt, sőt még több is. Sokat kell appok után olvasgatni, ugyanis megesik, hogy egy 3rd party sokkal jobban kielégíti az igényeimet és kihasználja a telefon képességeit.

Szóval eddig nagyon kis kellemes társ, a hangszórója meg valami eszméletlenül jól szól. Hát röviden ennyi. Ha van kérdésetek esetleg a telóról, WP8-ról, jöhet bátran.

Jah igen nekem van egy :D

Szóval minden hang maxra van adva, tárcsázóval hívok telefonszámot.....nem lehet csak a tárcsázó hangját kikapcsolni? Illetve ha elkezdtem gépelni droidon a telefonszámot, felette megjelentek a lehetséges találatok...ez icipicit hiányzik, de simán tudok élni nélküle.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#686) Oppenheimer válasza pzstm (#685) üzenetére


Oppenheimer
veterán

User Experience milyen a droid után?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#687) pzstm válasza Oppenheimer (#686) üzenetére


pzstm
titán

1.0s usernek tuti jobb.

Nekem teljesen más. Én nyilvan munkahelyi ártalom miatt is máshogy nézek egy ilyen kutyure. Ökoszisztéma Mostmár teljes idehaza. Szoval merőben más élmény, de eddig pozitív tapasztalatokkal rendelkezem. Picit faj a VPN hiánya, de egyszeri user meg életében nem is hallott ilyenről.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#688) pzstm válasza pzstm (#687) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy nekem már Out of the box a portico update rajta volt....a 10-essel kezdődő verziószám.....ahogy hallottam ez akár egész fontos lehet :K :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#689) Oppenheimer válasza pzstm (#687) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Amúgy a kérdésedre a válasz, hogy nem lehet kikapcsolni. Azóta rájöttem, hogy nekem is portico van a telefonomon :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#690) pzstm válasza Oppenheimer (#689) üzenetére


pzstm
titán

igen, kigugliztam már közben, és gondolom az sem feature, hogy ha elkezdek számot gépelni akkor contactjaim közül kiírja, hogy kinek tartalmaz olyan számjegyeket a teleonszáma..

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#691) Oppenheimer válasza pzstm (#690) üzenetére


Oppenheimer
veterán

"ha elkezdek számot gépelni..."

De minek tennél ilyet? :D Keress név alapján a PPL hubban!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#692) pzstm válasza Oppenheimer (#691) üzenetére


pzstm
titán

de előfordulhat, hogy hívnom kell valakit, aki nincs benne :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#693) Oppenheimer válasza pzstm (#692) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De akkor meg, hogy várnád el tőle, hogy tudja kinek tartalmaz olyan számjegyeket a telefonszáma? :F :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#694) pzstm válasza Oppenheimer (#693) üzenetére


pzstm
titán

nemtudom...cska olyan jó, mikor kérdik, hogy ismerem-e ezt a számot, és így egyszerű megnézni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#695) Oppenheimer válasza pzstm (#694) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na ez már életszerű! Lehet, hogy van rá app.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#696) catroot válasza pzstm (#694) üzenetére


catroot
veterán

Truedialer

RapDialer

Annyi hátrányuk van, hogy nem jelzik ki a nem fogadott hívást csempén.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#697) negyedes válasza pzstm (#687) üzenetére


negyedes
addikt

portico mar nem ugy volt hogy tamogatja a vpn-t?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#698) negyedes válasza catroot (#696) üzenetére


negyedes
addikt

We also have an app for that - less az uj slogan. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#699) pzstm válasza catroot (#696) üzenetére


pzstm
titán

thx.

negyedes: nem. Tudommal nem is volt ilyenről szó.

tényleg Oppenheimer, most látom az aláírásodat csak. Írhatsz róla privátot is akár :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#700) AaronOS válasza Oppenheimer (#695) üzenetére


AaronOS
tag

Lehet, hogy kicsit off, de:
Korábban az a mégsem nem volt ott az aláírásodban, mi történt, hogy odakerült? :)

So Long, and Thanks for All the Fish

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.