Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) savoo válasza anulu (#1099) üzenetére


savoo
addikt

Erre találsz a marketen Stop Music néven appot. Mármint a zenelejátszó kilövésére.

(#1103) greggggg


greggggg
aktív tag

szerintetek mennyiért kéne hirdetni ezt a készüléket? makulátlan állapot, 2év gar-1hónap.
(csak mert néztem a szolgáltató meg a sufni gsm meg hivatalos árakat és lehet drága amit kérek érte, nem akarom 80ba eladni. ennyit akart adni egy gsmem boltos.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1104) Zyrius


Zyrius
aktív tag

HTC honored with top design award

Windows Phone 8X by HTC and Windows Phone 8S by HTC receive internationally-renowned red dot award for product design

Bellevue, Wash. – March 14, 2013 – HTC Corporation (HTC), a global leader in mobile innovation and design, has received the prestigious “red dot award: product design 2013” for the Windows® Phone 8X by HTC® and the Windows Phone 8S by HTC, recognizing its high-quality design. One of the world’s largest and most respected design competitions, the red dot design award recognizes HTC’s outstanding and innovative design amongst its peers.

Prof. Dr. Peter Zec, initiator and CEO of the red dot design award, said: “HTC’s Windows Phone 8X and 8S not only demonstrated an extraordinary design quality, but also showed that design is an integral part of innovative product solutions. We are pleased to award the ‘red dot’ to HTC.”

http://www.htc.com/www/about/newsroom/2013/2013-03-14-htc-honored-with-top-design-award

Erre büszkék lehetünk... nem véletlenül estünk szerelembe :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1105) mbale


mbale
tag

@Zyrius
Ezt megérdemelték. A 8s és a 8x szerintem a legszebb készülékek a palettán.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#1106) legiaap válasza Zyrius (#1104) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha már másra nem is, de erre büszkék lehettek.
:DDD
Amúgy a 8X valóban szépre sikeredett, a 8S már nem annyira.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1107) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Találtam egy appot tárhelyproblémára. Teszteltem, eredmény - 2 GB egyéb mappa tartalmából. Próbáltam a Shrink Storage-t az nekem nem vált. Egy próbát megér :)) :))

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/phone-storage-cleanup/7112c24b-3e72-4dd2-8105-606e9d04b58f

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1108) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nézegetem itt ezt a telefont, és rájövök hogy csak 4.3" :(((
Pedig még lehet cseréltem volna a HOX-ot, de így lehetetlen

Remélem lesz még nagyobb WP telefonjuk nemsokára

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1109) pzstm válasza enginev3.0 (#1108) üzenetére


pzstm
titán

S2-m volt már több mint másfél éve, mikor ez a telefon az ölembe pottyant, és lehet valóban jobb lenne egy 4,5-4,7coll, de most nem érzem egyelőre hiányát/hátrányát:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1110) barnam_ válasza enginev3.0 (#1108) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tök felesleges a 4.7". Persze, ugyanakkora mint a One X, kisebb kijelzővel, de a felbontás ugyanúgy 720p.

(#1111) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Üdv mindenkinek! Erre a telóra van olyan videólejátszó ami támogat sok formátumot?(Pl: Droidon az MX player.)
Olvastam hogy nem valami sok a memóriája a telonak. Lehet rá pendrive-ot dugni, elkezeli? :U
Kihangosítva hogy szól a régi zenetelókhoz képest?(Pl: Nokia 3250, 5700, X6, X7?)
Válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1112) enginev3.0 válasza barnam_ (#1110) üzenetére


enginev3.0
félisten

Áh, nekem volt Omnia 7-em, majd HD2, aztán Desire HD, Sensation, és most hogy HOX-om van, ránézek egy HD2 vagy Desire HD-ra megkérdezem hogy mi ez a kis játéktelefon?
Nem állnék vissza kisebbre
Viszont láttam metrón valakinél egy Samsung Note-ot, az pedig már hatalmas, nekem nagyon nem tetszett, szóval ez a 4.7 tökéletes

Remélem lesz nagyobb wp8 HTC

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1113) barnam_ válasza enginev3.0 (#1112) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt ugye vágod hogy a One X meg a 8X méretre ugyanakkora... csak a kijelző méretben van különbség. De mivel a felbontás ugyanaz, így szvsz nem számít.

(#1114) enginev3.0 válasza barnam_ (#1113) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudom hogy ugyan akkora, már mint most már tudom, de azt is tudom hogy kijelzőre nézve kikapcsolt és bekapcsolt állapotban is kicsinek tűnik már a 4.3"
Persze ha egyet kézbe foghatnék lehet változna a véleményem, csak sajnos senkinek nincs a közelben, de még a távolban sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1115) Oppenheimer válasza barnam_ (#1113) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor neked mind1, hogy 107 centis, vagy 30 centis TV-t nézel, ha felbontás ugyan akkora...? Sőt, szerinted ugyan olyan nézni egy Xperia Z-t, mint egy 22"-os 1080p monitort? Kb ennyi értelme van annak amit írtál :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1116) btudos válasza enginev3.0 (#1114) üzenetére


btudos
veterán

Nagyobb T-Mobile üzletekben ki van állítva a 8X. meg tudod nézni hogy megfelel-e a méret. Egyébként biztos vagyok benne, hogy egy nagyobb rendszerfrissítéssel együtt jönni fog nagyobb kijelzővel szerelt modell is, a mai méretbeli trendeket nem lehet figyelmen kívül hagyni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1117) enginev3.0 válasza btudos (#1116) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálunk még a kicsi T-mobile is bezárt szóval ez az opció kilőve :D
És közelben sincs:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1118) btudos válasza enginev3.0 (#1117) üzenetére


btudos
veterán

Esetleg egy Telenor üzlet a közelben?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1119) BoB


BoB
veterán

Sziasztok

Haverom vett egy ilyen telót, de nincs benne magyar nyelv (csak angol meg kínai). Lokalizáció van magyar. Sajnos nem beszél angolul, én meg nem értek WinP 8-hoz.

Tudnátok segíteni abban hogy lehetne ráheggeszteni?

Köszi

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1120) btudos válasza BoB (#1119) üzenetére


btudos
veterán

Honnan származik a készülék, hogy nincs rajta magyar nyelv?

Nem foglalkoztunk még WP8-nál nyelvi fájlok hegesztésével, így sok információt nem tudunk nyújtani ezügyben. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1121) enginev3.0 válasza btudos (#1118) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az van, lehet megnézem majd, bár a belső memória is kevés lenne, de kíváncsi vagyok rá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1122) BoB válasza btudos (#1120) üzenetére


BoB
veterán

Vatera. Köszi azért!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1123) negyedes válasza BoB (#1122) üzenetére


negyedes
addikt

akkro ezt kicsit benezte. :U valami dzsunka kinai vagy hasonlo regiobol valo, azokon nem szokott lenni magyar.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1124) barnam_ válasza Oppenheimer (#1115) üzenetére


barnam_
nagyúr

4.7" es 4.3" kozti kulonbsegrol volt szo, szerintem az a fel coll rohadtul nem szamit, max ha vaksi vagy. Mivel a One X-nek kisebb a pixel surusege.

(#1125) enginev3.0 válasza barnam_ (#1124) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tényleg számít hidd el:)
Főleg ha használod egy hétig a nagyobbat utána a kicsit tényleg rossz nézegetni, már ha szereted a nagy kijelzőt, de most ezen ne vitázzunk, várok még hátha lesz nagyobb HTC , remélem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1126) anulu válasza negyedes (#1123) üzenetére


anulu
félisten

részemről kifejezetten örülök, h nincs magyar a telefonomon. sírógörcsöt kapok az értelmezhetetlen fordításoktól :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1127) pzstm válasza anulu (#1126) üzenetére


pzstm
titán

Nekem elvileg van, de meg sosem probaltam:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1128) BoB válasza anulu (#1126) üzenetére


BoB
veterán

Én is mindent angol nyelven használok, de attól még van olyan ember, aki annyit tud angolul hogy "yes okay coca-cola dollar mcdonalds" :K

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1129) negyedes válasza anulu (#1126) üzenetére


negyedes
addikt

engem nem urun zavar ha rajta van ugysem allitom be, egybol uk english megy. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1130) bcbrown93


bcbrown93
csendes tag

ma reggel igen frissen kelt a telefonom, úgy érezte, este ő annyira kialudtat magát, hogy napokig bírja ezek után :D :)

[ Szerkesztve ]

(#1131) globeee


globeee
csendes tag

Sziasztok!
Biztos kérdezték már többen is (de mivel 1200 hozzászólást nem szeretnék elolvasni, az utolsó 100ban pedig nem találtam infót róla), van valami típushibája a készüléknek, vagy hiányossága amiről jobb ha tud az ember mielőtt venne egy ilyen telefont?
Egyéb: Akkumulátor meddig bírja? Olyan alkalmazások elérhetőek rá mint pl: Nokia Drive, Cinemagraph, Smart Shoot, stb. vagy ezek kizárólag Nokia kiváltságok?
Előre is ezer köszönet, és sorry hogy sokadjára kell megválaszolnotok. :R

(#1132) legiaap válasza globeee (#1131) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Nokia Drive meg a Maps biztos, de talán még a Transit is elérhető rá azt hiszem.
Amúgy már eléjük került a HERE szócska is.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1133) pzstm válasza legiaap (#1132) üzenetére


pzstm
titán

csak kishazánk SIM kártyájával még nem indul el csak a HERE maps alkalmazás :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1134) legiaap válasza pzstm (#1133) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt nem kérdezte
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1135) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Üdv mindenkinek! Erre a telóra van olyan videólejátszó ami támogat sok formátumot?(Pl: Droidon az MX player.)
Olvastam hogy nem valami sok a memóriája a telonak. Lehet rá pendrive-ot dugni, elkezeli? :U
Kihangosítva hogy szól a régi zenetelókhoz képest?(Pl: Nokia 3250, 5700, X6, X7?)
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1136) btudos válasza Gabi 8906 (#1135) üzenetére


btudos
veterán

Kb. 12 GB a szabadon használható tárhely, pendrive-ot nem kezel. Kihangosítva kellően jól szól, de konkrét összehasonlítási alapom az általad említett telefonokkal nincsen.

Egérmozizáshoz nem ez az ideális telefon, nincs még hozzá a gyárin kívül más vieólejátszó (egyelőre), ami viszont igen kevés formátummal boldogul.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1137) Gabi 8906 válasza btudos (#1136) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Köszönöm a választ! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1138) savoo válasza legiaap (#1134) üzenetére


savoo
addikt

Azért valószínűleg itthoni használat érdekli.. :P

más: soha nem fogom megérteni, hogy képesek emberek egy szerencsétlen telefonra pendrive-ot dugni... :F

[ Szerkesztve ]

(#1139) Gabi 8906 válasza savoo (#1138) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Talán azért mert a memória nem bővíthető? :U Számomra 12 giga meg nem sok mindenre lenne elég.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1140) savoo válasza Gabi 8906 (#1139) üzenetére


savoo
addikt

Akkor sem értem, annál röhejesebb nincs amikor kilóg egy pendrive a telefonból..

(#1141) KKT-255 válasza Alexios (#952) üzenetére


KKT-255
csendes tag

hülye kérdés, de ha nekem szürke importos 4G-s verzióm van (.2000003.708 a firmware és 8960 chip soc, hardware rev 0002) akkor az USA modell lesz? esetleg vezeték nélküli töltés esélyes vagy csak a hátul Verizon logósokon megy? :)

(#1142) Gabi 8906 válasza savoo (#1140) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nem mindig lenne rádugva. Pl: filmek lennének rajta. Esetleg ha valami hosszabb videót szeretnék felvenni telóval, arra át lehetne rögtön tenni, hogy legyen hely még több felvételre a telon. Nem kellene törölgetni.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1143) greggggg válasza Gabi 8906 (#1142) üzenetére


greggggg
aktív tag

lehet a telóra pendriveot tenni? hogyan? (nem leugatni amiért nem tudtam)

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1144) savoo válasza greggggg (#1143) üzenetére


savoo
addikt

Pont az a téma, hogy nem lehet.

(#1145) negyedes válasza greggggg (#1143) üzenetére


negyedes
addikt

droidra lehet tudtommal csak kell tamogassa a otg-t

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1146) barnam_ válasza globeee (#1131) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én kb. 1 hónapja használom, semmilyen hibával nem találkoztam eddig.
A 8S bezzeg 1 hét alatt vagy 3x lefagyott.

(#1147) BoB válasza savoo (#1140) üzenetére


BoB
veterán

Nem az utcán sétálgatva kellene hogy rajta legyen a pendrive. Tíz órás repülőútra (de bármilyen több órás úton is) nagyon is jól jön ha van pár filmed a pendrive-on ha már nem fér a telóra a zenék képék, játékok (pl. MM4 1,8GB droidon), stb miatt.

És hidd el el ilyen helyzetben senki sem röhög mert már mindenkinek tele van a f@sz@ a hosszú úttal.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1148) greggggg válasza BoB (#1147) üzenetére


greggggg
aktív tag

a következő meg h hdd-t olvas?! :D azzal sokat lehet utazni...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1149) Alexios válasza greggggg (#1148) üzenetére


Alexios
veterán

miért lenne az olyan nagy dolog? erre való az usb otg

(#1150) shadowcam


shadowcam
tag

Én is csatlakoztam a 8X-et használok táborához. Bátran ajánlom mindenkinek, főleg android /S2/ után. Piszok jó a felhasználói élmény,gyönyörű külső, jó összeszerelés, kiváló hangzás. Egyetlen negatívum a szamomra keves tárhely.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.