Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) lezuvius válasza Tomeeka28 (#1298) üzenetére


lezuvius
őstag

Köszönöm a válaszokat, a garipapíron az e-care van feltüntetve mint hivatalos szervíz

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1302) Nimda válasza Tomeeka28 (#1298) üzenetére


Nimda
addikt

A flexben már megszűnt a javítása.

(#1303) Воланд válasza Tomeeka28 (#1298) üzenetére


Воланд
titán

"Q: Meghibásodott a készülékem, mi a teendőm?

A: Keresd fel az üzletet ahol vásároltad a garancialevéllel vagy vidd a HTC logisztikai partneréhez (TeleMax), aki közvetlenül juttatja el a HTC szervizéhez.

Korábbi szervizpartnerünk (Flextronics) többé már nem látja el a HTC készülékek szervizelését Magyarországon. Minden magyarországi készülék javítása a régióban kijelölt központi partnerünk, a VSP Data (Csehország, Tabor) segítségével történik.

Bízunk abban, hogy ennek a lépésnek köszönhetően még jobb szolgáltatást tudunk biztosítani felhasználóinknak.
"
[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1304) btudos válasza Tomeeka28 (#1298) üzenetére


btudos
veterán

Biztosan nem az e-care a mostani hivatalos szerviz, ok tavaly augusztusig szervizeltek, a HTC Magyarorszag Facebook oldalan fent van az aktualis info, de most telefonrol nem keresnem meg.

megeloztek.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1305) lezuvius


lezuvius
őstag

OTG kábelen keresztul felismeri a pendriveot?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1306) pzstm válasza lezuvius (#1305) üzenetére


pzstm
titán

WP8 nem kezeli az OTG-t

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1307) lezuvius válasza pzstm (#1306) üzenetére


lezuvius
őstag

Szomorú, jövőbeli frissítés gondolom elhozza majd ezt a lehetőséget is,legalabbis sokan örülnének neki
köszönöm a gyors választ

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1308) pzstm válasza lezuvius (#1307) üzenetére


pzstm
titán

Blue-nál hamarabb én ebben em reménykednék, nekem személy szerint egyáltalán nem hiányzik mondjuk, S2-nél is életemben egyszer használtam, mikor kipróbáltam milyen is :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1309) btudos válasza pzstm (#1308) üzenetére


btudos
veterán

Szvsz 99 % hogy nem lesz OTG támogatás, vegyen a user inkább Skydrive tárhelyet. ;)

Szerintem is marha jó áron van a bővítés, jobb mint bármi más, bár egyelőre nincs szükségem a 25 GB-nál többre.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1310) pzstm válasza btudos (#1309) üzenetére


pzstm
titán

én most elvegetálok a 45GB tárhelyemen, amúgy tényleg filléres áron adják a SkyDrive-ot ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1311) lezuvius válasza btudos (#1309) üzenetére


lezuvius
őstag

Szemelyszerint nekem azert lenne jo mert ha egy HD vagy FullHD filmet raknék a telóra akkor igen csak helyszükében lennék, jó miért is akarok 4.3' filmezni de hazafelé a vonaton igenis jó tud lenni

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1312) btudos válasza lezuvius (#1311) üzenetére


btudos
veterán

Nem mondtam hogy nem jó dolog (bár nálam az egérmozi kiesik, de elismerem a létjogosultságát az említett helyzetben), de ettől még nem hinném hogy belerakják.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1313) lezuvius


lezuvius
őstag

Az miért van,hogy egyes Avi videókat lejátszik,míg egy csomóra azt Írja ki hogy nem támogatott?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1314) Tomeeka28 válasza lezuvius (#1313) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

A kódolás miatt... ne kérdezd hogy pontosan mivel birkózik meg és mivel nem, azt nem tudom. Olvastam hogy majd lesz rá VLC, ami megoldja ezt... Várjuk.. :D

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1315) KKT-255 válasza Tomeeka28 (#1300) üzenetére


KKT-255
csendes tag

köszi köszi :)

(#1316) negyedes válasza lezuvius (#1313) üzenetére


negyedes
addikt

nekem azt csinalja hogy kiirja hogy nem tamogatott file es nem tudja lejatszani de azert is elkezdni jatszani a zenet. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1317) lezuvius válasza Tomeeka28 (#1314) üzenetére


lezuvius
őstag

Remélhetőleg lesz es nem horror áron

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1318) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Most nyomkodtam egy 820-at, szebb rajta a fehér, mint a 8X-en. Vagy a 8x-em szar...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1319) Tomeeka28 válasza Oppenheimer (#1318) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Szerintem túlszínezett a 820 kijelzője... de ízlések és...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1320) btudos válasza Oppenheimer (#1318) üzenetére


btudos
veterán

Valmi nagyon nem kerek a Te kijelzoddel, ennyit nem lehet szidni ezt a kijelzot, annyira nem retek :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1321) Oppenheimer válasza btudos (#1320) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szervizbe emiatt elküldenének... De akkor is el fogom vinni, mert recseg a készülékház. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1322) btudos válasza Oppenheimer (#1321) üzenetére


btudos
veterán

Én egyébként imádom a kijelzőjét, 720p ebben a méretben nagyon jó, nekem a színei is rendben vannak, szvsz jobb mint a 920-é, nálam a fehér is bőven jó, de az tény, hogy AMOLED szintű feketét nem tud. (Ativ S-en tök fekete a háttér, ami rendben van, de cserébe pl. e-maileket vibráló világoskék háttérrel kell olvasni, na én attól akadok ki :( )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1323) savoo válasza btudos (#1322) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk én ezt a vibráló kék fehér színt AMOLED-nél nem értem, nekem ilyen nincs az Omnia 7en az fix.

(#1324) btudos válasza savoo (#1323) üzenetére


btudos
veterán

Vagy csak hozzászoktál. Én a 8X kijelzőjéhez mértem az Ativ S-t, egymás mellett volt a kettő, úgy egyértelműen látszott, bár édesapámat pl. nem zavarta úgy sem. Én alapvetően nem szeretem az AMOLED-et (bár maga a menürendszer marha jól néz ki AMOLED kijelzőn, ezt elismerem :B ), többek között emiatt sem. Sok e-mailt írok/olvasok telefonról útközben, ezért nekem fontos hogy számomra kellemes legyen a fehér felület, ezt a 8X megadja.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1325) Sebright


Sebright
csendes tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy ilyen teló beszerzésén, de lenne 2 kérdésem inkább magával a WP rendszerrel kapcsolatosan?
Az egyik hogy mennyire kezeli jól a PUSH értesítéseket? Értem ezalatt hogy megbízhatóan jelzi ha mondjuk jött egy e-mailem, vagy facebook üzenetem? Ez utóbbi különösen érdekel mert elég sokat használom a fb chatet, és már olvastam jót is rosszat is, odáig jutottam hogy már tényleg nem tudom eldönteni hogy tökéletesen működk vagy abszolút sz.r a dolog. iOS-ről válatanék és itt hibátlan az értesítéses rendszer, rögtön kiírja a telefon ha valaki üzent a fb-on.

Ennél sokkal kevesebbet nyom a latba, ámde azért érdekelne hogy milyen térképszolgáltatás van a telefonra, illetve hogy Google Maps elérhető-e/jól működik-e böngészőből megnyitva?

És még egy ráadáskérdés is eszembe jutott így a végére :) Dropbox klienssel van valakinek valami tapasztalata? Jelenleg ezt használom, szeretem, és ha nem muszáj nem cuccolnék át már mindent a Skydrivera, csak ha nagyon muszáj.

Köszi az infókat!

(#1326) legiaap válasza Sebright (#1325) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jobban teszed ha iosről nem váltasz erre. Ott tényleg hibátlanul jön minden értesítés itt nem.
gmail-os üzenetek nem akkor jönnek, mikor a feladó elküldte, facebook értesítések ímmel-ámmal vagy még annyira sem.
Google maps van,de totál fapados, nem olyan mint az ios-en. Még köszönő viszonyban sincsenek. Van Bing maps, meg Nokia maps, de én azt mondom az ios saját térképe jobb, látványosabb mint ezek. A google maps meg ugye zsír ios-en.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1327) Tomeeka28 válasza Sebright (#1325) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Sajna a Dropbox felejtős, tartalmát eléred egy két app.-val, de az se tökéletes, szinkronizálni nem tudsz vele, de hát erre van a Skydrive.
HERE Maps mellett semmi szükség szerintem Google maps-ra, de vannak ahhoz is kliensek, azt én nem próbáltam mert az alap térkép tökéletesen teszi a dolgát.
Email értesítésekkel semmi gond, hibátlan... Facebook nem ennyire jó. 95%-ban jól működik. Platformok közt szerintem a legjobb ez az integrált chat, de volt nekem is egy hét hogy az istenért se működött... aztán egyszer csak jó lett. Utóbbi egy hónapban nem volt vele gond.
Én összességében ajánlom a telót, fél éve használom semmi bajom vele, zeneileg tökéletes (mobilos berkekben), szép kijelző, élénk színek, gyönyörű formavilág... :C

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1328) legiaap válasza Tomeeka28 (#1327) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szegény srác most döntsön helyesen. Te ajánlod én nem.
De azért had kérdezzem már meg használtál ios-t? Mert ha igen akkor azt írtad volna amit én. A HERE maps a a google mellet totál fapados. 3D-ben meg simán alul marad. Ugyanez a helyzet ha az ios saját térképét nézem. Örö azokat használni. Ráadásul mindkettő sokkal smooth-ab, mint a HERE vagy a Bing maps.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1329) Tomeeka28 válasza legiaap (#1328) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Munkámból adódóan ismerem az összes platformot és huzamosabb ideig használom is azokat... Relatív az egész dolog kinek mi az igénye... én pont leszarom hogy most 3D vagy nem a térkép meg ilyenek, gyors legyen és pontos.
Nem vagyok Apple párti az tény... Jó amúgy a rendszer (annak aki szereti :D )

Az tény hogy a két válasz alapján nincs könnyű helyzetben... Most én lehet Nokiát vennék (támogatottság meg a HTC döglődése miatt), viszont a 8x nagyon jó árban van.

Bár a Nokiák "rusnyák" kivéve a 720 de sajna az meg buta...

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1330) Sebright válasza legiaap (#1326) üzenetére


Sebright
csendes tag

Köszi a választ mindkettőtöknek!

Ezek alapján inkább arra jutottam hogy leteszek a 8X-ről és inkább másfelé keresgéelk tovább. A Nokiák is nagyon tetszenek, de gondolom ez az értesítéses tökéletlenség az egész wp platformra jellemző, szóval inkább nem reckírozok mert nekem ez tényleg az egyik fő szempont hogy rögtön megkapjam az üzeneteket, ne manuálisan kelljen ráfrissítenem hogy van-e vmi új...
Inkább most várok még inkább kicsit a telefonváltással, most a fő jelölt a htc ONE lett. Eredetileg is az volt, de a 8X tényleg olyan árban van most, ami erősen elgondolkodtatott. Kíváncsi leszek hogy június 10én mivel jön ki az apple, és winre valamikor jön a blue, hátha az rendbe teszi a wp-t. Az iPhoneal két bajom van: Magyarországon szerintem arcátlanul drága(bár sajnos minden mobil, totál hülyének nézik az országot), másrészről meg nem tetszik ez az új nyújtott 4"-os dizájn. Vagy legalábbis még szoknom kell, az i4/i4s se tetszett először most meg már nagyon bejövős. Olyat viszont azért nem akarok venni mert nem tudom meddig jön még rájuk a frissítés, minden telefonommal hosszab időre tervezek, nem váltogatok évente érelmetlenül.

(#1331) negyedes válasza Sebright (#1330) üzenetére


negyedes
addikt

a legnagyobb problema a fb ertesitesekkel van, azok nem jonnek meg a legujabb fb appal sem. a tobbi szepen megy.

amugy ez az fb ertesites most mar nagyon gyanus nekem hogy fb oldali. lassan 4 ev alatt sem megy. nem hiszem el hogy az ms ennyit nem tud kijavitani sehogy. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1332) mbale válasza negyedes (#1331) üzenetére


mbale
tag

Frászt Facebook oldali.. tisztán MS balfaszkodás. Egyszerűen az nem hihető, hogy minden egyes alkalmazásnál szarul csinálták meg az értesítést...
Valamelyik nap néztem valami előadást az Azure-ról és a vele kapcsolatos fejlesztésről.
A srác a videóban épp a push notifications részt akarta bemutatni, de minő meglepő, értesítések mind a 2 (annyiszor próbálta) esetben nem jöttek meg.

Zag Zag

(#1333) Tomeeka28 válasza negyedes (#1331) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Tud vicceseket produkálni az tuti. Nekem volt olyan hogy 3 nap múlva jött valamiről az értesítés (bár az a FB beta volt), de chat az "lekopogom" rendben van most. Másik szintén FB beta hogy "megette" az aksit, reggel levettem töltőről 3-4 fele enni kért (kezdtem azt hinni az aksi szarakszik) úgy hogy amíg Beta nem érdemes használni...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1334) negyedes válasza mbale (#1332) üzenetére


negyedes
addikt

akkor miert megy minden mas rendesen? :U skype-c&h-bbc news-omegle-viber-whatsapp mind megy ahogy kell.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1335) Oppenheimer válasza negyedes (#1334) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem mennek ahogy kell.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1336) negyedes válasza Oppenheimer (#1335) üzenetére


negyedes
addikt

hogy kellene mennie? :U a whatsapp-on kivul mindegyiket hasznalom napi rendszeresegel.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1337) mbale válasza negyedes (#1334) üzenetére


mbale
tag

Nálad. A userek másik felénél meg mágikusan szar, csak keress rá a neten..
Pl

Zag Zag

(#1338) AaronOS válasza Oppenheimer (#1321) üzenetére


AaronOS
tag

Emiatt nem küldenek el a szervizesek a fenébe? Nálam is kicsit recsegős, sőt, fent mintha elengedte volna a ragasztó a kijelző felett, mert az előbb kellett visszapattintanom ott a házat.
+ Még a hangszórónyílások is baromi porosak nálam, szóval lehet, hogy én is elvinném, hogy tegyék rendbe.

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#1339) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok
Van valamilyen navigációs megoldás a telefonra? Nokia Maps szintű?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1340) btudos válasza Flashback (#1339) üzenetére


btudos
veterán

Ingyenes nincs. Navigon eleg jo, de meg is kerik az arat.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1341) Flashback válasza btudos (#1340) üzenetére


Flashback
addikt

16530Ft :)
Igazából az olcsó ára miatt gondolkodtam el az X8-on. (76K-ért haza lehet vinni)
Viszont ha ezt az összeget még hozzáadjuk akkor már 92K-nál járunk...

Ezzel az Appal mi a gond?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1342) pzstm válasza Flashback (#1341) üzenetére


pzstm
titán

semmi, egészen addig amíg nem magyar vagy/nem magyar sim kártyával használod. Ugyanis ez konkrétan a nokia navigáció az összes WP8-ra, de USA és UK only jelenleg

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1343) Oppenheimer válasza AaronOS (#1338) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én tuti elviszem, ez nem normális. Agresszív leszek majd, hogy mindenképp átvegyék.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1344) AaronOS válasza Oppenheimer (#1343) üzenetére


AaronOS
tag

Nekem még kell kerítenem valami pót telefont, mert félek, nem kapkodnák el a javítást. Utána viszont viszem, mert ez nagyon zavaró.
Kár, mert számomra ez a tökéletes telefon.

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#1345) Flashback


Flashback
addikt

Navigációra ti mit használtok?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1346) meko89


meko89
csendes tag

Szépnapot!
Éppen a mai nap érkezett meg a új htc 8x telefonom. Én ebben a smartphone témában kicsikét járatlan vagyok és eléggé felháborodva vettem észre hogy a windows phonok nem igazán játszanak le flash -t. Nincs ennek aproblémának a kiküszöbélésére valamien app? Az a helyzet hogy én főlleg twitch.tv -n szoktam nézni live streemeket és rendkivül idegesitő, hogy buszozás közbe nem tudok még az előző vacak symbianommal tudtam. Van a problémámra valamilyen megoldás?

(#1347) negyedes válasza meko89 (#1346) üzenetére


negyedes
addikt

nincs flash.pont.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1348) Alexios válasza meko89 (#1346) üzenetére


Alexios
veterán

Egyik rendszer se játszik már le flash-t, az androidra se érhető már el hivatalosan.

(#1349) meko89


meko89
csendes tag

Sztem ez rohadt ciki xD Legalább valamien olyan lejóatszó program van hozzá ami megjelenit feliratot is? vagy tényleg megy fel vaterára.

(#1350) negyedes válasza meko89 (#1349) üzenetére


negyedes
addikt

nincs hivatalos flash egy okostelefonra sem(igen doridra sem). felirat kezeles azzt hiszem nincs. szerintem add el. ;) szerinte mte is meg mi is jobban jarunk.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.