Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) Bferibörs válasza -=RelakS=- (#7150) üzenetére


Bferibörs
addikt

S23 u- van olyan hogy többször jelez ha nem olvasod. Ilyenre gondoltam hogy esetleg nem az e a hiba.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7152) -=RelakS=- válasza Bferibörs (#7151) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na, megnéztem az értesítési beállításokat, és WTF? :D majd egy tucat különböző funkció van.

Kikapcsoltam az üzenet emlékeztetőt, remélem, ez megoldja

Ez amúgy egy Realme GT 5G

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7153) Bferibörs válasza -=RelakS=- (#7152) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bízzunk benne,hogy jó lesz.
Én is csak véletlenül futottam bele tegnap. Nekem alapból nincs bekapcsolva az ismétlés. Ha használni akarom nekem kell bekapcsolni.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7154) havri1


havri1
félisten

Helló!

A helyzetmeghatározást egy adott iphoneon rendszeresen kikapcsolja a viber.
Most meg mér egyáltalán nem is tudom bekapcsolni.
Nem jövök rá miért. Minden katví, egyszer csak eltűnt a beszélgetés közben, és azóta nem tudom visszavarázsolni.
Találkozott valaki ezzel?
Androidon jó, évek óta stabilan...

[ Szerkesztve ]

havri

(#7155) Bacusuz válasza Bacusuz (#7128) üzenetére


Bacusuz
őstag

Akkor másként kérdezem,
Biztonsági mentés csak fő készüléken tudok csinálni ami elveszett.
Most egy tableten van minden fontos, hamarosan lesz egy teló amit belaknék és megy bele egy SIM a régi számmal.
Hogy lehetne a viberes adatokat csevegéseket képeket és fileokat továbbvinni a másik telóra?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7156) Bferibörs válasza Bacusuz (#7155) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem tudod megcsinálni, emlékeim szerint,ha új telót üzemelsz be viberrel akkor a tabletedről is elfognak tűnni a beírások a kód beolvasása után.
A képeket,videókat ( fájlokat nem tudom) a tableten lévő viber könyvtárakból ki tudod másolni.

[kép]

Esetleg itt kérdezz rá,hogy nem tud e valaki olyan progit,amivel megoldható( de szerintem nem lehet):

[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7157) Bacusuz válasza Bferibörs (#7156) üzenetére


Bacusuz
őstag

Ez biztos? Nincs megoldás egy esetleges lopás, elhagyás vagy tönkrement telefon esetén? Holott most is használom a tabletet minden adattal?
Értem én csak nehéz megbékélni ezzel a helyzettel...
Azért köszi a választ

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7158) Yahhher válasza Bacusuz (#7157) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.
Erre van a biztonsági mentés, ha az be van kapcsolva, akkor van mit visszaállítani. Tehát ha tönkremegy a telefon, vagy ellopják akkor lehet azt használni.

Üdv B.

(#7159) Zsoxx válasza Bferibörs (#7156) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az asztali alkalmazás új QR-kódot olvastat be a felhasználóval, ha új telefonon használod a Vibert. A régi beszélgetések az asztali alkalmazásban megmaradnak, de hogy ez függ-e attól, hogy az új telefonon szinkronizálva lettek-e az előzmények a régivel, azt nem tudom.
(Lehet, hogy tableten is így történik.)

(#7160) Zsoxx válasza Bacusuz (#7157) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Mindenesetre én kimásolnám a fontos beszélgetéseket, és beraknám egy Google-doksiba. A képeket nem másolja ki ilyenkor.

(#7161) bcl válasza Zsoxx (#7159) üzenetére


bcl
senior tag

Megmarad minden a PC-n, de onnan szinkronizálni vissza, a telefonra nem lehet, illetve menteni sem lehet róla.
A másodlagos eszközön folyamatos lesz minden beszélgetés.

(#7162) Bferibörs válasza Zsoxx (#7159) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen ez így van PC- nél.. Tableten nálam nem maradt meg.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7163) Bacusuz válasza Zsoxx (#7159) üzenetére


Bacusuz
őstag

Értem.
Csak jan közepén tudom a telót beüzemelni és addig PC sincs csak a tablet aktív.
A PC-n látni fogom azt amit a tableten 1 hónapig írogattam miközben a telóm már nem volt aktív?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7164) Zsoxx válasza Bacusuz (#7163) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nem tudom sajnos, én tableten nem használok Vibert.

(#7165) Bferibörs válasza Bacusuz (#7163) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem az utolsó pár beírás nem jelent meg PC- n amit tableten írtam,a telefonon nem volt akkor Viber,újra pakolás ( FR) volt. Közben írtam tableten,ezt is addig lehet,amíg nem lépek be telefonon újra. Mert akkor ugye QR kódot kér.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7166) Bacusuz válasza Bferibörs (#7165) üzenetére


Bacusuz
őstag

Köszi a segítséget mindenkinek :R

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7167) Macika66 válasza havri1 (#7154) üzenetére


Macika66
addikt

Feleségem iP11-esén 12. 23-án ment utoljára a helyinfo, azóta akár ki, akár bekapcsolja, nem megy el az üzenettel.

Az Androidomról megkapja, megnézni is meg tudja, hol vagyok....

(#7168) havri1 válasza Macika66 (#7167) üzenetére


havri1
félisten

Tegnap helyreállt amúgy. Nem tudom mi volt..
Köszi a visszajelzést.

[ Szerkesztve ]

havri

(#7169) adabra


adabra
senior tag

#7126

Erre van valakinek ötlete? Újratelepítettem az alkalmazást, pár napig jó is volt, de már megint csak "Ellenőrizze, hogy vannak-e új üzenetek" jelenik meg értesítésként.

(#7170) -=RelakS=- válasza adabra (#7169) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezzel én sem tudom, mit lehetne kezdeni. Akkor a legjobb, amikor pc-n megnéztem már minden üzenetet, de a mobil akkor is pittyeg időnként.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7171) Badboys


Badboys
őstag

Segítséget szeretnék kérni amennyiben valakinek van tapasztalata ebben az ügyben. Leszeretném mondani a nemzetközi előfizetésem mivel okát vesztette. Sorra veszem a lépéseket, de az 5. pontnál elakadtam. Koppintson a terv lemondására ilyen megoldást nem találok. Hacsak a Vásárlás zöld gomb nem takarja ezt az opciót, de nem merek rányomni nehogy megint levonja az összeget. Telefon appon keresztül történt a befizetés bank kártyával. Nem szeretnék megint fizetni feleslegesen. Köszönöm amennyiben valakinek lenne értékelhető megoldása az előfizetés megszüntetésére. Igaz bejelöltem fizetéskor, hogy nincs automatikus havi levonás nem bízom a megoldásban.

(#7172) ACE- válasza Badboys (#7171) üzenetére


ACE-
addikt

csinálj screenshot-ot hogy hol akadsz el. Vagy akár folyamatvideót, mert akinek nincs előfizuja nem tud így segíteni...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7173) Badboys válasza ACE- (#7172) üzenetére


Badboys
őstag

Hogyan lehet lemondani a Viber Out csomagot A tervemet hitelkártyával vásároltam (a webhelyen vagy Androidon)Nyissa meg a Viber-t a telefononKoppintson a Továbbiak elemreblobid71.pngKoppintson a Viber Out elemreKerek ikonok.pngÉrintse meg a törölni kívánt csomagotKoppintson a .Terv lemondása elemre Koppintson a Megerősítés elemre A Viber Out frissítve jelenik meg, hogy hány perce/napja van a Viber Out-csomag lejártáig.
A terv lemondása című dolgot sehol sem találom. A 4,99 alatt volt egy elem, hogy előfizetés meg hosszabbítása azt nem jelöltem be . A vásárlás gombra nem merek megint rányomni nehogy levonás legyen belőle. Lehet az alatt van a terv lemondása? Sajnos ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#7174) Zsoxx válasza Badboys (#7173) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Mi történik, ha a lemondani kívánt csomagra kattintasz?
Lehet, hogy ha egyszeri előfizetés volt és nem megújuló, akkor nem lehet lemondani, mert úgysem vonja le legközelebb.

[ Szerkesztve ]

(#7175) Badboys válasza Zsoxx (#7174) üzenetére


Badboys
őstag

Arra kattintottam azért lila a csomag. A 4.99 Eur. Ezt nem tudom, hogy milyen megoldás mert az automatikus ujjra levonást nem jelöltem be. Lehetséges, hogy ezért nem jelenik meg a terv lemondása opció. Azt hiszem meg kérdezem az ügyfélszolgálattól, hogy miért nem jelenik meg a lemondás lehetősége. Nem tartom kizártnak amit mondtál, hogy nem megújuló előfizetés csak egyszeri.

(#7176) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Teló: Samsung S20Fe
Amitől hülyét kapok, hogy " ne zavarjanak üzemmódban" is sípol-hegedül a a Viber. Pedig nincs a kivételezett alkalmazások közzé téve.
Van valami megoldás, hogy kussban legyen? A mobilnet lekapcsolása lenne a célszerű tudom, de az nem opció.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7177) Zsoxx válasza embe (#7176) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ezen van olyan app, hogy "Üzemmódok és rutinok"? Ha van, akkor ott próbálj meg egy megfelelő üzemmódot beállítani, ahol a Viber nincs az engedélyezett alkalmazások között.

(#7178) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Teló: Samsung S20Fe
Amitől hülyét kapok, hogy " ne zavarjanak üzemmódban" is sípol-hegedül a a Viber. Pedig nincs a kivételezett alkalmazások közzé téve.
Ugyanez a szitu Redmi 7A, Redmi 12-nél is.
Tud valaki ezekre is megoldást?
köszi

(#7179) embe válasza Zsoxx (#7177) üzenetére


embe
nagyúr

Ha a Bixby rutinokra gondolsz, olyat nem használok.
Viszont a "ne zavarjanak üzemmódban" nincs a kivételezett alkalmazások között. Így a többi alkalmazás ami nincs itt nem is jelez...kivéve ezt a retek Vibert.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7180) ACE- válasza embe (#7179) üzenetére


ACE-
addikt

És a többi menüpontban mi van? Nem ott van engedélyezve? Nem üzenetnek veszi, és ha az engedélyezve van akkor a Viber is?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7181) Zsoxx válasza embe (#7179) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Samsungon mit keres a Huawei Egészség?

(#7182) embe válasza ACE- (#7180) üzenetére


embe
nagyúr

Hívás üzenetnél, csak 2 telószám van beállítva, a két kedvenc. Semmi más. És más üzeneteire jelez.

Zsoxx: ??? Nyilván azért van fent, mert Huawei GT3Pro órát használok. Azt nem használhatom a Samsung heath-al.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7183) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
A Viber-nek ezt tolakodását hogyan lehetne megszüntetni/kikapcsolni.
Telefonálás után (befejezett, megszakadt beszélgetés, nem fogadott hívás stb.) ezt vagy egy ilyen nagyon hasonló-t nyom a képembe a Viber. Ha a beszélgetés fülessel történt akkor a telefon következő felébresztésénél ott virít ez az értesítés.

Régebben már volt szó hasonló gondról. Nem oldódott meg. Azóta csak romlott a helyzet mert most már egy bazi nagy reklámot is tol.
Viber 21.8.1.0 g
Valakinek ötlete/megoldása?
köszi

(#7184) Bferibörs válasza csferke (#7183) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hallottatk olyanról,hogy a viberről eltűnik az összes üzenet?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7185) Zsoxx válasza Bferibörs (#7184) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Persze, olvass vissza egy kicsit.

(#7186) embe válasza embe (#7176) üzenetére


embe
nagyúr

Időközben volt frissítés a Huawei Helhban és a Viberen is. Most rendben működik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7187) D.Zsolti0519


D.Zsolti0519
csendes újonc

Sziasztok,

Kis segítséget kérnék. Tapasztalta más is, hogy 2-3 napja, amikor megjönnek az üzenetek, akkor az értesítések között nem lehet látni a küldő profilképét? Csak egy fehér ikont mutat. iphone on tapasztalható. Köszönöm

(#7188) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Idős anyósom butatelefont használ.
Most kap a szülinapjára egy 8 colos tabletet, amivel tud böngészni.
Hogyan tudom rávarázsolni a Vibert, mivel a butatelefonjának nincsen qr kód olvasója?

Segítségeteket előre is köszönöm szépen

(#7189) devil-k válasza balazs1956 (#7188) üzenetére


devil-k
nagyúr

Sehogy leginkább. Hívószámhoz van kötve a Viber. Vagyis ha nem lesz SIM kártya a készülékben, akkor nem fog tudni Viberezni.

- mozi bolondéria -

(#7190) balazs1956 válasza devil-k (#7189) üzenetére


balazs1956
senior tag

Valahogyan biztosan rá lehet, mert most is van egy ősi 7 colos tabletje, amin rajta van a Viber. De arra már nem emlékszem hogyan került rá.
A házban van wifi, de nincs okostelefon, mégis rajta van a viber.
Ezt most távirányítással kéne ráadásul megoldanom....

(#7191) Zsoxx válasza balazs1956 (#7188) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Szerintem így megoldható:

1. Átrakja a SIM-kártyát egy Viber-mentes okostelefonba,
2. Feltelepíti rá a Vibert
3. Felrakja a tabletre is, és összeköti a telefonnal (QR-kód)
4. Kikapcsolja a mobilnetet/wifit, és letörli a Vibert a telefonról
5. Visszarakja a SIM-kártyát a saját telefonjába.

(#7192) devil-k válasza Zsoxx (#7191) üzenetére


devil-k
nagyúr

Online SIM-mel is működik. [link]

- mozi bolondéria -

(#7193) balazs1956 válasza Zsoxx (#7191) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm lehet így volt anno.

(#7194) balazs1956 válasza devil-k (#7192) üzenetére


balazs1956
senior tag

:) Köszönöm, ez túl bonyolultnak tűnik...

93 éves hölgyről van szó

(#7195) Bferibörs válasza balazs1956 (#7188) üzenetére


Bferibörs
addikt

Régen lehetett kódot kérni sms- ben telefonra,ezt már nem lehet? Illetve telefonon be is mondták a kódot hívásnál.
Ez ma már nem működik?
Azt hiszem a telefonszám beírásánál lehetett választani.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7196) balazs1956 válasza Bferibörs (#7195) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez lenne a legegyszerűbb

(#7197) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
futhat a viber egyidejűleg tableten és mobilon ugyanazzal a számmal mint a whatsapp?

GO Gunners!!!

(#7198) Bferibörs válasza snooze (#7197) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen,de van olyan tablet amin nem fut,sim karisoknál fordul elő.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7199) snooze válasza Bferibörs (#7198) üzenetére


snooze
veterán

nekem sim karis van,de nincs benne,wifin használnám a telos viber számmal..

GO Gunners!!!

(#7200) Bferibörs válasza snooze (#7199) üzenetére


Bferibörs
addikt

Elviekben megy rajta,nekem kettő ilyenen megy,de olvastam,hogy van akinek nem ment ilyen tableten,sajnos a típusát nem tudom. Az enyém huawei ,és blackview,ezeken megy,mindkettő sim karis,wifin használom én is.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.