Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) prozodus válasza mikk2000 (#6900) üzenetére


prozodus
őstag

Nem olyan biztos...
Nekem az utsóelőtti frissítés óta nem kezeli a mikrofont a laptopon...
Ha a fejem tetejére állok, akkor sem. Talán az újratelepítés segítene, de azt most épp nem játszhatom meg...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6902) Mrguba válasza mikk2000 (#6900) üzenetére


Mrguba
őstag

Ujratelepites?
Mert ugye mindi frissiti..
De akkor szedjem le es rakjam vissza?

(#6903) mikk2000 válasza Mrguba (#6902) üzenetére


mikk2000
őstag

Újratelepíteni nyilván akkor van értelme, ha a konfigját is letakarítod a gépről, mert azt nem feltétlenül törlik a programok maguk után. Tehát én úgy csinálnám hogy deaktiválás PC-n, uninstall, neten kikeresem mi a konfig könyvtára és azt törölném. Ezek után ténylegesen újraindítanám a laptopot (mert az állandó szundiba is belehülyülhet egy idő után) és így szűzen tenném fel a vibert újra. Illetve még előtte ha 1000 éves driver van fenn hangra, akkor azt frissíteném.

(#6904) Mrguba válasza mikk2000 (#6903) üzenetére


Mrguba
őstag

Igen csak ha emlekszel egyszer mar szivtam azzal h nem engedett deaktivalas utan viberezni mert spamnak erzekelte a szamom..
Nem tudom..lehet szarok ra es csak telon beszelek laposon meg irogatok max :DD de koszi

(#6905) mikk2000 válasza Mrguba (#6904) üzenetére


mikk2000
őstag

A pc-n dekativálás csak pc-n deaktivál. Amikor ez neked előjött éppen a telefonról is törölted az alkalmazást, tehát más volt a szituáció. Akkor próbáld azokat, amiket a deaktiváláson kívül írtam, pl hangkártya driver frissítás stb.

(#6906) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Pár nappal ezelőtt az egyik kontaktom neve mellet megjelent piros mezőben egy felkiáltójel. Csak a telefonos alkalmazásban, a PC-n futón nem látható ez.

1 - rajzszög jel, hogy rögzítve van
2 - piros körben egy fehér felkiáltójel

Mit jelent ez? Hogyan törölhetem?

köszi
A képet a PC-ről készítettem, így volt egyszerűbb.

(#6907) Viktor0610 válasza csferke (#6906) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A rajzszög az a kitűzés. Nyomj hosszan a csevegésen, majd "Csevegés rögzítésének feloldása".
A másikat nem értem, és a képen sem látom, mire gondolsz.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6908) csferke válasza Viktor0610 (#6907) üzenetére


csferke
senior tag

A rajszöget tudom/ismerem.

Az a piros körben lévő felkiáltójel ismeretlen.
Mi az?
Csak a telefonon látszik a PC-n nem.

[ Szerkesztve ]

(#6909) prozodus válasza csferke (#6908) üzenetére


prozodus
őstag

Lehetséges spamnak ítéli esetleg?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6910) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Ma reggel azt írta a Viber, hogy a Dark mode update-elődött. Azóta az eddig teljesen fekete hátterem szürke, a chat buborékok pedig szürke - világosabb szürke színek helyett kék és szürke színűek lettek!
Mivel újratelepítve régen volt, rémlett, hogy állítható a dolog. AMOLED a kijelzőm, így nekem a teljesen fekete az nem szürke és zavar is, ha fekete helyett sötétszürke a háttér.
Kerestem neten, és valóban, Dard mode-ban volt eddig két lehetőség, a Blue és a Black.
Na most ez nincs, csak két opció: Light mode és Dark mode.

Másnak is van ilyen gondja?
Van rá megoldás?

Iphone-on még meg van a 2 dark mode.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#6911) Viktor0610 válasza gippazoid (#6910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Beállítások - Megjelenés rész neked nem ilyen?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6912) gippazoid válasza Viktor0610 (#6911) üzenetére


gippazoid
senior tag

Már nem.

Gippazoid Novelties Inc.

(#6913) gippazoid válasza gippazoid (#6912) üzenetére


gippazoid
senior tag

Gippazoid Novelties Inc.

(#6914) Macika66 válasza Viktor0610 (#6911) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam mobilon és tableten is megmaradt (1+ 9 Pro és Huawei M5 10.8) a 3 választási lehetőség, de desktopon már csak kettő van, a sötétnek nevezett szürkéskék és a világos.
Pedig határozottan úgy emlékszem, mintha ott is 3 lehetőség lett volna, mintha lett volna fekete is régebben...

(#6915) gippazoid válasza Macika66 (#6914) üzenetére


gippazoid
senior tag

Az iPhone-omon még ott van a 3 lehetőség. Közben láttam hogy valakinek már 03.13-án hétfőn eltűnt és írt is a Viber-nek, akik azzal a bullshit-tel indokolják, hogy sokan panaszkodtak az app méretére és ha kiszedik az egyik sötét témát, akkor kisebb lesz az app.

Kit érdekel a mérete, legtöbben nem is tudják, mi az a megabyte de ha igen, akkor se nézik.

De ha a fekete téma maradt volna, IPS kijelzőn az úgy is szürkés lesz. De AMOLED-en legalább fekete lenne. Ez most kiégeti a szememet, nézhetetlen. Talán még a fehér is jobb ennél.

19.6.3.0 verzión már nincs Black és Blue dark mode.

Gippazoid Novelties Inc.

(#6916) mancer7151 válasza Macika66 (#6914) üzenetére


mancer7151
tag

Dettó.

(#6917) bcl


bcl
senior tag

Szuper, akkor nem frissítek.
Amúgy is évek óta csak muszájból használom a Vibert. Akkor akadtam ki először alaposabban, mikor kiszedték a chatek exportálásának a lehetőségét, meg - legalabbis egy időre - a hely csatolásának a lehetőségét.
Egyre rosszabb. Évek óta. És most még ez is... :W

(#6918) gippazoid válasza bcl (#6917) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nem lesz választásod, én csak kora reggel megnyitottam egy üzenetet és közölte, hogy épp most frissült a Dark mode!

Gippazoid Novelties Inc.

(#6919) bcl válasza gippazoid (#6918) üzenetére


bcl
senior tag

Már egy jó ideje nem automatikus a Play store. Egyesével frissítgetek. Igazából nem nézem meg részletesen, hogy mi mire frissül (ráadásul a disznó dolgokat nem is nagyon írják le / jelentik be :U), de ilyen alkalmakkor jól jön. Szóval nem fogok a Viberre nyomni, és kész :) Van már egy, amit nem frissítek, most eggyel több lesz

(#6920) csferke


csferke
senior tag

Megoldódott !!!

Vagy az én telefonomnak vagy az övének nem sikerült elküldeni egy képet. Ezt nem sikerült kideríteni.
Mindketten kikapcsoltuk a telefonunkat majd be. És láss csodát, eltűnt ez a jelzés.

(#6921) prozodus válasza csferke (#6920) üzenetére


prozodus
őstag

Jé, tényleg, akkor csinálja, de nekem egy sávot is kitesz hozzá, amiben ezt leírja :D Anélkül még nem láttam.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6922) mancer7151 válasza bcl (#6919) üzenetére


mancer7151
tag

A gond az hogy addig buzerál ma már minden hogy frissitsd amig nem tudod elviselni és inkább megcsinálod. Vagy nem megy. Nesze ez van attitűd.

[ Szerkesztve ]

(#6923) bcl válasza mancer7151 (#6922) üzenetére


bcl
senior tag

Ja, ott kerülgetem a Gboard frissítést is egy éve :DDD Az az utolsó verzió, ami még a Fold-on kinyitva "faltól-falig" kitölti a képernyőt, a backspace nem elb..altázott helyen van, és van dedikált emoji gomb...
Most ott lesz a Viber is...
De például a SportTrackerrel megszívtam, ott nem írtak semmit (naná), és fizetőssé tették gyakorlatilag a távolság mérésén kívül az össze fícsört. Hülyék, de ők tudják...

(#6924) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

valakinek van ötlete arra hogy lehet letoltani a viberen hogy ha üzennek ne dobja le alt tab-ra amit éppen csinálok?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6925) prozodus válasza marec1122 (#6924) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem smit nem "dob le", a háttérben jelez.

Egyáltalán mit használsz?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6926) Boond


Boond
addikt

A Némítás funkció mit takar? elküldheti az üzeneteket, meg is lehet vhol nézni, vagy el sem jut hozzám, mint a tiltás esetén? Esetleg a némítás feloldása után kapom meg?

(#6927) Viktor0610 válasza Boond (#6926) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mintha úgy emlékeznék, hogy csak nem dob fel értesítést a teló.
Igen: [link] .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6928) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Mi történhetett a Viber-om hangjával?
Pár napja alig hallhatóan jelez bejövő híváskor/üzenetkor, hogy nem mindig veszem észre. A Viber saját hangjait használom.
Telefon és más alkalmazások hangereje megfelelő.
Valakinek ötlete, megoldása?

köszi
Viber 19.6.5.0

(#6929) Mrguba


Mrguba
őstag

Sziasztok olyan problema merult fel 2 db kontaktnal
HOgy latom hogy elerheto tudok neki irni megkapja amit irok neki vagy nekik.
De amit ok irnak nekem az nem jon at...ez mitol lehet?

(#6930) mikk2000 válasza Mrguba (#6929) üzenetére


mikk2000
őstag

Nem lehet hogy összefüggés van a korábbi spam miatt letiltással?

(#6931) Mrguba válasza mikk2000 (#6930) üzenetére


Mrguba
őstag

Es milyen osszefugges lehet?
Es ha igen akkor hogy lehet orvosolni?

(#6932) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Kérdésem!
Ha felteszem a vibert (androidos) és engem hozzáférni a contact listemhez

- akkor az a személy aki benne van az én contact listemben, ugyanakkor én nem vagyok benne az övében (én ismerem őt, ő nem ismer engem)
kap értesítést arról hogy én is "viberes lettem"?

Köszönöm

(#6933) mikk2000 válasza t420s (#6932) üzenetére


mikk2000
őstag

Sima telefonszámról megkérdezed tőle?

(#6934) mikk2000 válasza Mrguba (#6931) üzenetére


mikk2000
őstag

Ahol ennyi probléma van, ott bármi megtörténhet, ennyi az egész. A tiltások és feloldásaik nem biztos hogy e legjobban tesztelt funkciók, és a tiltás szerintem prioritást élvez az engedéssel szemben. Viber supportot javaslom.

(#6935) Boond válasza t420s (#6932) üzenetére


Boond
addikt

Ez érdekes dolog verzió függő is lehet. De elvileg attól, hogy valakit felveszel, akinek nem vagy a listájában nem kell megjelenjél.

Viszont nekem jelent már meg úgy szám, hogy nem ismertem. De csak értesítéseknél véletlen volt, hogy észre vettem... Valaki új vibert csinálhatott más számmal és benne lehetett a telefonkönyvben a számom. Egyébként a google és egyéb fiókok is tárolnak címet, nevet, amit szinkronizálhatnak.

Ha nincs benne a telefonkönyvedben, csak felveszed viberen akkor viszont nem jelzi neki, amíg nem írsz rá. Elvileg. Két számmal készülékkel tudod tesztelni, verziók között is lehet különbség.

[ Szerkesztve ]

(#6936) hellopc válasza t420s (#6932) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Gyakorlatilag sem kap értesítést, ha a te számod nincs benne az ő telefonkönyvében...

Én jópár helyzetre való tekintettel kipróbáltam a lehetőségeket iphone és androidok között is és ha nem vagy benne az ő telefonkönyvében, akkor nem kap róla értesítést..

(#6937) Boond válasza hellopc (#6936) üzenetére


Boond
addikt

Akkor akitől kaptam értesítést, hogy csatlakozott a viberhez és ismeretlen szám, de nem írt semmit őt tuti, hogy ismernem kell és meg kellett, hogy legyen a telefonkönyvében a számom igaz? :D

[ Szerkesztve ]

(#6938) prozodus válasza Boond (#6937) üzenetére


prozodus
őstag

Kihagytad a számváltoztatás esetét :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6939) hellopc válasza prozodus (#6938) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Igen, jogos, ha számot cserél, valószínűleg az lehetett, hogy számot módosított...

(#6940) Boond válasza prozodus (#6938) üzenetére


Boond
addikt

Szám változtatás nálam nem volt. Olyan igen, hogy letörölte a vibert majd később újra aktiválta (ugyan azzal a telefonszámmal 1-2 hónap különbséggel). Ekkor a korábbi beállításai már nem éltek, minden nulláról indult (neki), nálam meg mivel nem votl törölve semmi, kaptam értesítést róla értesítést róla. Vagy egyszer csak felfedeztem.

Számváltozásnál hogy zajlik? Láttam, lehet viernál cserélni, de sosem próbáltam.

Ha új számot rak be a telefonba, és a névjegyek meg vannak akkor feldobja nekem is, mint olyan személyt akinél fent vagyok, vagy régebben így volt.

Megnéztem ezt a némítás dolgot is, nálam ugyan úgy felugrik az üzenet jelzi is, a pc-n.Még hangja is volt talán...nagy különbséget nem láttam... telefonról, telefonra nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#6941) hellopc válasza Boond (#6940) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Ha az aktív profilodban módosítod a számodat, akkor akivel kapcsolatba voltál vagy akinek a te telefonszámod benne van a telefonkönyvében és persze van vibere, annak megy egy értesítés, hogy számot változtatott és az értesítésben mutatja az új számot is, hogy mire változtattad.
Amit aztán egyből akár el is tudsz menteni a kontakthoz vagy létre tudsz hozni új kontaktot...

(#6942) prozodus válasza hellopc (#6941) üzenetére


prozodus
őstag

Nem egészen, előbb rákérdez, h küldjön-e értesítést a számváltozásról, és nemre is állíthatod.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6943) hellopc válasza prozodus (#6942) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Elképzelhető, nem mostanában csináltam... De a partnereim szokták néha váltogatni a számukat, és arról kapok értesítést...
Amúgy a Telegram sokkal jobb, mint a viber, inkább azt használom/használjuk...

(#6944) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!

Viber asztali app esetén futottam bele a következőbe:
A partnereket az appból való kilépésük után 20 percig folyamatosan Aktív státuszúnak jelzi, majd 20 perc után persze kiírja, hogy 20 perce nem elérhető. Utána persze percenként frissül. Próbáltam másik névre kattintani és vissza, de a helyzet ugyan az.
Telefonon egyből jön a legutóbb az imént elérhető, vagy 1, 2, 5, 10 perce elérhető státusz, stb.
Van erre valamilyen megoldás, hogy ne csak 20 perc után váltson státusz?

Köszi :)

Szerk:
macOS-t használok :D

[ Szerkesztve ]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#6945) mikk2000 válasza DGery (#6944) üzenetére


mikk2000
őstag

Igen, add le hibára a supportnak.

(#6946) onetwo


onetwo
tag

Sziasztok!

Az alábbi kérdésem lenne: most a korlátlan viber out csomagot használom és be lehet e állítani valahogy/valahol, hogy csak viber out hívásokat tudja indítani? Jelenleg bele kell menjek a viberban a nevekhez és ott nyomok viber outra, nincs ennek egy "gyorsabb" funkciója?

<-ajánlom magamat->

(#6947) Boond válasza DGery (#6944) üzenetére


Boond
addikt

pc-n is régóta ugyan ez (évek óta?)

(#6948) DGery válasza mikk2000 (#6945) üzenetére


DGery
aktív tag

Írtam nekik 2 napja, jött is hamar egy automata válasz amikben infókat meg screenshotot kértek, aztán 2 napja semmi...

#6947Boond
Akkor ez inkább tűnik feature-nek mint bug-nak... hát nem feltétlen örülök neki, de ez van...
Köszi :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#6949) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Sziasztok ! Viber titkos csevegést akarok beállítani - de az istennek nem találom nálam .. Android
Kerestem pár leírást meg videót - de nekem nincs "titkos gomb"
Mi lehet az oka ? Rejtett az működik .. :F :F

[ Szerkesztve ]

(#6950) bozsokiandra


bozsokiandra
tag

Sziasztok!

Viber outtal mik a tapasztalatok? Valóban havi 2200 Ft-ért korlátlanul hívhatok vezetékest és mobilt 60 országban?

A caller id mi lesz ilyen hívásoknál? A saját telefonszámom? (Sokat használnám külföldről is, de 99%-ban magyar számot hívnék).
Többnyire vezetés közben beszélnék vele ez mennyire működöképes? Pár éve még a messengeren próbáltam hanghívást menet közben, de az nem működött túl jól a mobilnet akadozása miatt (főleg Nyugat-európában, különösen pl. Francia vidéki területek).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.