Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) liksoft válasza VGYke (#6050) üzenetére


liksoft
nagyúr

Csak tipp! Wifi energiatakarékos mód?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6052) iceQ! válasza VGYke (#6050) üzenetére


iceQ!
addikt

Erre van egy frankó megoldás:

Beállítások->Általános->Viber állapotikon megjelenítése. Kapcsold be és úgy próbáld meg hívni. Mindig ki fog csörögni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6053) VGYke válasza iceQ! (#6052) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm :R úgy tűnik ez volt a megoldás. Már csak azt nem értem, egy másik telefonon a fentiek nem voltak beállítva és mégis hívható volt. De lehet tévedek :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6054) iceQ! válasza VGYke (#6053) üzenetére


iceQ!
addikt

Op rendszer és telefon válogatja. Ez a megoldás működik mindig,minden telon.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6055) liksoft


liksoft
nagyúr

Na, ma újabb bugra bukkantam. Redmi 7A telefonon próbáltam USB-n adatokat másolni, de 5-10 mp és leakadt. Már mindent állítgattam, végül a Viber automatikus indulását letiltottam, újra indítottam a telefont, és MENT AZ ADATÁTVITEL!
Hogy az a jó *!*&@!ß# !!!!!!!
Az ötlet onnan jött, hogy a tartalék telón a 13.x változat van még, és ott ment az átvitel. Egyre több ok, hogy a 13.x változathoz kell visszatérni, mert az újakat képtelenek gatyába rázni.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6056) liksoft


liksoft
nagyúr

A PC-s változatban régebben ki tudtam jelölni több szöveget egyszerre. A legutolsóban EZ sincs benne! A kijelölt szöveg másolható, menthető volt időbélyegekkel együtt. Mára ez sincs benne! Valakinek van ötlete, hogyan lehet menteni a beszélgetéseket PC-n?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6057) Magnat válasza iceQ! (#6054) üzenetére


Magnat
veterán

Csak én érzem úgy, h az első mondatod ellent mond a másodiknak?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6058) iceQ! válasza Magnat (#6057) üzenetére


iceQ!
addikt

Csak te.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6059) Magnat válasza iceQ! (#6058) üzenetére


Magnat
veterán

Először azt írod, oprendszer- és telefonfüggő,a másodikban meg, h minden készüléken működik :U

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6060) liksoft válasza liksoft (#6056) üzenetére


liksoft
nagyúr

Kipróbáltam a G felhőbe a mentést egy teszt telefonon. A 13-as V alól mentettem, és 11 alá is visszajött az adat. Viszont felnéztem G-re, és ott SEMMI nincs! Vagyis lehet, hogy oda pakolja, de én nem érhetem el. Hogyan is van ez? Az enyém, de még letörölni sem tudom? Ha ez igaz, akkor ez még akár egy pert is megérhet, ha a tulajdonosi jogok ezáltal sérülhetnek....

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6061) Magnat válasza liksoft (#6060) üzenetére


Magnat
veterán

Törölni úgy tudod, h Driveban jobbra fent fogaskerék, ott beállítások, alkalmazások kezelése, Vibert kiválasztod, és ott lesz az opciókban. Ez pc-n browserben van így, androidos kliensben nem néztem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6062) liksoft válasza Magnat (#6061) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszönöm, megtaláltam.
Azért az érdekelne, miért nem érhetem el ezeket az adatokat, és miért nem másolhatom át saját PC-re?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6063) iceQ! válasza Magnat (#6059) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem arra írtam, hogy ez az opció telefon és op rendszer függő. Arra, hogy lehet hívni valakit viberen és kicsöng és van akinél ez a bug van, hogy nem csörög ki. Ez a megoldás pedig minden telon működik. Így már ok? :B

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6064) Magnat válasza iceQ! (#6063) üzenetére


Magnat
veterán

:R :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6065) Magnat válasza liksoft (#6062) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem azért, h ne tudj pl játékállásokat hackelni, bár gondolom azért megoldható, mintha Whatsappra is lenne vmi trükk , de felteszem, alapvetően ezért.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6066) Boond válasza liksoft (#6060) üzenetére


Boond
addikt

múltkor találtam vmilyen opciót amivel le lehetett tölteni... de már nem tudom hol hogy.

(#6067) liksoft


liksoft
nagyúr

Igazából eget rengető kérésem lenne a Vibertől, amit állítólag régen a 6-os környékén tudott is. Mail-be vagy txt-be tegye ki 1-1 csevegésem, mert szeretném eltenni olvashatóan későbbre, mikor esetleg nem is használok már Vibert.
Ez olyan nagy kérés? - Archiválás!!!!!!!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6068) canniball válasza liksoft (#6067) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem az is elég lenne ha a tableten telepítés után betöltené a csevegéseket, de ez sem működik. Ha telefonon reinstallálsz az (elvileg) tudja, a PC-s kliens tudja, tableten valamiért nem megy...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6069) liksoft válasza canniball (#6068) üzenetére


liksoft
nagyúr

Mit tud a PC-s kliens?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6070) Magnat válasza liksoft (#6067) üzenetére


Magnat
veterán

Ne is mondd, ettől én is @gyf@szt kapok, meg attól is, h nem lehet a beszélgetésekben keresni...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6071) VGYke válasza liksoft (#6067) üzenetére


VGYke
addikt

Lehet ennél van egyszerűbb is. Telepítsd PC-re a Vibert, üzemeld be, onnan: <ctrl-c> és <ctrl-v> ..... bár ez nem egy elegáns megoldás!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6072) liksoft válasza VGYke (#6071) üzenetére


liksoft
nagyúr

Tudod, egy hónappal ezelőtt még ment. Ma akartam megcsinálni a mentést mert akkor nem volt időm, és NEM lehet kijelölni, csak 1 üzenetet. :W Amit ajánlasz, a kezdethez fel kéne tekerni, és onnan kijelölni az egészet. Igen, ez egy hónapja még működött.
Ja, de tudtommal a PC-n is csak az install utáni szöveg lesz meg.
Én meg szeretném menteni olyan ismerős beszélgetését is, aki esetleg már nincs közöttünk. Most a képernyőképek rögzítése a megoldás. Bravo! :C

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6073) reelc válasza liksoft (#6072) üzenetére


reelc
veterán

Most megpróbáltam, az asztalin 25 üzenetet enged egyszerre másolni, és mehet a vágólapra.
Ne az üzenetet jelöld ki, hanem a mellette lévő semmire kattints a bal egérrel, és ne is engedd el, vidd a megfelelő irányba.
A 26-ikat már nem engedi. Számolja.

Nekem sem tiszta 1-2 dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6074) canniball válasza liksoft (#6069) üzenetére


canniball
nagyúr

A korábbi üzenetváltásokat szinkronizálni. Azaz ha PC-re telepíted akkor látod a korábbi beszélgetéseket; ha tabletre akkor viszont nem, csak a telepítés utániakat mutatja.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6075) liksoft válasza reelc (#6073) üzenetére


liksoft
nagyúr

Igen, de régebben nem számolta, és egy több ezres több éves csevegés azért így "enyhén" macerás.
Nem, meg kéne oldaniuk a mentését a szövegeknek, de úgy tűnik, ezt szisztematikusan irtják belőle. Egyébként ismerősök már jelezték, a Whatsappra mennek át, a Viber annyira csúszik lefelé. Lehet, igazuk van. De pont ilyenek miatt jó lenne menteni a csevegéseket.

Mára zártam, megyek, kinyitom a szelepet a fejem tetején, mára sikerült a túlnyomást összehozni.....

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6076) bcl válasza liksoft (#6072) üzenetére


bcl
senior tag

Nem, ezt tavaly tavasszal vették ki belőle.
Lebveleztem is velük, valahol a nyoma meg is van itt, a fórumon.

Aszondja a madár (supportos), hogy oh, oké, majd felveszi fejlesztési ötletnek, és hátha bele tszeik.
Mondom NEM, ez tegnapig benne volt. VISSZA kell tenni.
Na azóta hallgatnak, mint az a bizonyos a fűben. És igen, egyre rosszabb a helyzet.

Van export a Messengerben, a Hangouts-ban, a Whatsapp-ban, a Telegramban(*), csak ebből a szutyokból vették ki. Pedig évekig benne volt.
Peren én is gondolkoztam, konkrétan emiatt.
Milyen dolog az, hogy a SAJÁT adataimhoz nem férek hozzá?? Nem tudom lementeni...?? Eu? GDPR? Rendelkezés a saját adataim felett?? Hüm-hüm...

Szóval sajnos ez van... és a fülük botját sem mozdítják...

(*)
Ami amúgy ezerszer jobb, mint a WA, vagy Viber, vagy bármelyik!! - tud pl piszkozatot is szinkronizálni! Egyszerűen megjelenik, amit beírsz, az összes eszközön! Csak egy aktiválós kód kell ahhoz, hogy bármilyen eszközön, a többitől függetlenül használd, (mint pl WA-t nem), mármint persze szinkronizál, de ld Whatsapp, oda kell a telefon. Sőt, ha egyszer felraktad a telefonra, majd aktiváltad egy pc-n pl, akkor a telefonról le is szedheted. Ezután másik gépre/telefonra is felteheted, az aktivációs kódot oda küldi, ahol aktuálisan fent van. Ha pc, akkor pc. Van export, korrektül jelez, fogad-küld...

(#6077) reelc


reelc
veterán

Melyik verzió lehetett az utolsó, amiben e-mailes backup volt?

(#6078) bcl válasza reelc (#6077) üzenetére


bcl
senior tag

Most megnétem, március 31-április 1 körül zajlott a levelezésem velük ebben az ügyben.
Ahogy itt nézem, a 10.3.0.8 és a 10.4.0.4 "között" tűnhetett el.

(#6079) liksoft válasza bcl (#6078) üzenetére


liksoft
nagyúr

Most teszteltem le, Redmi 7A 10-es droid alatt a 10.3.0.8 telepíthető, de nem megy. Visszamegyek 9-es rendszerre (telefon alap), és megnézem. Ez csak egy teszt lesz, benne van-e a mentés? Van 10.2 változatom is, azt is megnézem majd. :)

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6080) liksoft válasza liksoft (#6079) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem nyert, 9-re nem megy vissza a telo. Mindegy, most minden frissítés kigyilkolása mellett próbálom a már letesztelt, letöltött appok használatát. Ha mennek a térképek a frissítéseikkel, akkor maradok így. Q mérges vagyok, mert ez nem normális állapot, de nem tudom máshogyan megoldani. Végül V-ből a 13.9.0.24-es került fel. Ez még normálisnak tűnik.
Vagyis 2-3 nap pöcsölés kell ahhoz, hogy működő rendszerem legyen.
A Viber archiválást meg megpróbálom PC-n úgy, hogy feltelepítek egy régebbit, és az adatbázist megpróbálom alátolni offline esetben. Hátha. Majd jelzem, mire jutottam. Persze ehhez a teljes rendszer klónja kell majd. :W

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6081) reelc válasza bcl (#6078) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm.
Nekem márciusban még 7.4.0.9 volt fent.
Valamiért frissítettem és 12.5.0.28 lett.
Android 5.1 alatt volt mindez.

Aztán telefoncsere után Android 9-es telefon. Még nem tettem fel rá.

[ Szerkesztve ]

(#6082) dethroner válasza Smuky23 (#5960) üzenetére


dethroner
veterán

Most én is ebbe a jelenségbe botlottam a csajom Mi 9 lite telójával és a hozzászólásod segítségével sikerült megoldani. Nagy köszönet :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6083) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Bocsánat, ha ki volt már tárgyalva a kérdés, kerestem, de nem találtam.

Azt hogyan lehet megoldani, hogy ha viber hívás jön, akkor a telefon feloldása nélkül fel lehessen venni a hívást? A sima GSM hívás érkezésekor ez megoldott, ha le is van zárva a telefon, akkor is tudom fogadni a hívást, anélkül, hogy a telefon feloldásával bajlódni kellene.

A viber hívás érkezésekor viszont előbb fel kell oldani a telefont. Ez nem mindig egyszerű, mert a Samsung telefonokban van egy olyan biztonsági feature, hogy random időközönként nem elég az ujjlenyomattal feloldani a telefont, pluszban a PIN kódot is meg kell adni a feloldáshoz. Mire ezen a procedúrán végigmegy az ember, addigra a hívó már általában elunja a várakozást és megszakítja a csörgetést.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6084) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Képek mentése titkos beszélgetésből (/storage/emulated/0/Android/data/com.viber.voip/files mappa).
Korábban elég volt csak a képek neve után tenni a JPG kiterjesztést, és már meg lehetett nézni a fotókat, de ez mostanában már nem működik. :(
Valaki tudja a megoldást? (Droidon)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6085) liksoft válasza Viktor0610 (#6084) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Nekem már az is gond, hogy nem tudom kimenteni a beszélgetéseket. Szerintem folyamatosan és szisztematikusan zár a rendszer. Ma az egyetlen lehetőség az adatok mentésére a G tárhelye, ahol viszont nem tudom elérni, csak visszatölteni egy friss installra. Vagyis Viberből Viberbe, de NINCS máshová mentési lehetőségem. Ismerősökkel, családdal, munkatársakkal, üzletfelekkel történt beszélgetéseknek NINCS mentési lehetősége!

Komolyan el lehetne gondolkodni rajta, ezek az adatok az enyémek? Ha igen, akkor jogom van hozzájuk, a mentésükhöz olyan formában, hogy a Viber ne kelljen hozzá később? Ha ez igaz, akár egy pert is megérhet akár EU szinten, hiszen a magánembert lesz@..a a fejlesztésük.

Nekem ez ma nagy probléma. Mivel vissza kéne tennem a 13-as verziót, mert a 14 nem életképes, de van PC-s tükröm is, nagy kérdés a több év alatt összegyűjtött anyaggal mi lesz? Lecsó? Az nagyon nem lenne jó. Lementeni viszont nem tudom. :((( :((( :((( :((( :(((

----------------------------------------------------------

A Viber képnézőjében meg tudod nézni? Ott szokott lenni kimásolási lehetőség. Azt nem tudom, ez a titkos részen is megy-e? Tudom, macerás sok kép esetén, de nem látok rá más megoldást.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6086) Viktor0610 válasza liksoft (#6085) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A titkos részen csak törölni lehet, más opció nincs, sajnos. :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6087) liksoft válasza Viktor0610 (#6086) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor marad a megnézés, és képernyőkép. Célszerű ebben az esetben nagy felbontású monitor, és teljes képernyős mód. [link] Ez segítség lehet.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6088) VGYke


VGYke
addikt

Kérdésem ez volt, nem csörög ki a Viber.
Válaszolt iceQ, hogy "Viber állapotikon megjelenítése" és beállítottam.
Kezdeti heuréka!
Viszont korán örültem!
Az eszközök kikapcsolása, majd bekapcsolása után, ismét nem lehet hívni a készülékeket.
Illetve lehet hívni,
iceQ által javasolt beállítások megmaradnak.

Még egyszer a probléma részletezve:
I. 1 telefonrólról 2 telefon hívása, üzenet: partner esetleg nem elérhető, 2 telefon nem küld üzenetet, hogy bármi történt volna
II. 1-ról 3 telefon hív, 1 kicsörög, 3 telefon nem csörög ki, hívás megszakítás után a 3 üzenetet küld, hogy volt nem fogadott hívás
III. 3 telefonról 2 telefon hívása: uaz mint I., "partner esetleg nem elérhető".
IV. 2-3 telefonról 1 telefon hívható!

Mi a bánat lehet a probléma, ami csak 2-3 telefon kikapcsolása, bekapcsolása után jelentkezik?

Esetleg törlés, újratelepítés?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6089) iceQ! válasza VGYke (#6088) üzenetére


iceQ!
addikt

Milyen telefon és android van rajta?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6090) VGYke válasza iceQ! (#6089) üzenetére


VGYke
addikt

1 telefon: Samsung A51, Android 10,
2 telefon: Huawei p10 lite, Android 8,
3. tablet: Huawei MediaPad M5 Lite, Android 8.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6091) bul07


bul07
nagyúr

Be lehet azt állítani valahogy hogy offline állapot

Tehát hogy mások midig azt lássák hogy az üzeneteket sose olvasom el, mert ugye most ha kapok üzenetet akkor ha megnézem a másik fél látja hogy olvastam, de ettől még tudja írni és kapjam is meg az üzeneteket

Egyszerű oka van, hangulat ember vagyok és néha zargatásnak veszem ha rám írnak és ilyenkor nem válaszolok azonnal, csak ugye a másik fél meg látja hogy elolvastam és zokon veheti ha nem válaszolok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6092) Viktor0610 válasza bul07 (#6091) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6093) bul07 válasza Viktor0610 (#6092) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi át is állítottam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6094) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy notim, egy iphone (ezen a kettő működik is viber jelenleg is), most vettem egy ipad- et, és sehogy sem szinkronizál a qr kód olvasás után. Biztonsági mentés is van, de a fiókon belül azt sem tudom visszaállítani. Esetleg valakinek vmi ötlet?

(#6095) canniball válasza Pyttawrx (#6094) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem fog menni, telefonon és gépen működik a szinkronizálás de tableten valamiért nem. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6096) Pyttawrx válasza canniball (#6095) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

félig meddig sikeerült, dec 16-ig minden megvan, amt nem értek, hisz most csináltam mnetést is, de így megvan eddig
Azért köszi mindenkinek. :)

(#6097) iceQ! válasza Pyttawrx (#6096) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem működik, bár android. Gép, telo és tablet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6098) Pyttawrx válasza iceQ! (#6097) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Iclouddal ment csak, és kb 2 hét kimaradt. Nem vészes, csak eddig úgy tudtam, h megy. :R

(#6099) canniball válasza iceQ! (#6097) üzenetére


canniball
nagyúr

És a tableten hogy szinkronizáltad a korábbi üzeneteket? :F Nálam azon eleve hiányzik a "biztonsági mentés" (és így a benne lévő visszaállítás) menüpont.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6100) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy ha deaktiválom a viber fiókom, akkor a másik fél fogja látni továbbra is amiket előzőleg írtunk, és a telefonszámom? Előre is köszönöm a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.