Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) bigdady válasza sharp4 (#4995) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem csak neked...

(#5002) Esztyke válasza bigdady (#4992) üzenetére


Esztyke
újonc

Akkor sem a Feri vagyok :D :D :D

És ez a verzió nekem akkor se tetszik :P Nem vagyunk egyformák és ez jól van így :)
Valaki így használja, valaki úgy és attól, hogy eltűntetik ezt a funkciót, a véleményem nem változik :)
Igazából választ a kérdésemre most sem kapotam, hogy miért nem jó, de ahogy olvastam máshol, sok embernek okoz gondot, hogy nem a valós állapotot mutatja. Gondolok itt most arra, hogy valamikor megtekintést mutat, közben be sem lépett az illető...

(#5003) bigdady válasza Esztyke (#5002) üzenetére


bigdady
nagyúr

Próbálj visszarakni egy régebbi verziót esetleg amikor még ez a funkció jó lehetett. Én passzolom mert jó -rég óta ilyen már és még anno kikapcsoltam, csak a Látta ménjén, nekem más nem kell

(#5004) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Olyan problémám van viber nem akar felcsatlakozni.
Unokaöcsémnek van egy tablet és külön van egy NEM okos teloja, még gyerek.

Feltesszük a vibert a tabra, elküldik a telora az aktiváló kódot és nem fogadja el azt írja hibás a kód.
Már letöröltük a vibert, ujra raktuk, ujraindítottuk a tabot, uj kódokat kértük a telojára, de mindig azt írja hibás a kód.
Nem lép tovább.

Mit lehetne tenni?
Köszi

風林火山

(#5005) Sub-ZeRo válasza Shingen (#5004) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Supportnak kell írni, hogy nem tudsz aktiválni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5006) Bferibörs válasza Shingen (#5004) üzenetére


Bferibörs
addikt

a viber könyvtárat is törölni kell, nem elég az appot eltávolítani, várjatok 24 órát- mivel sikertelen volt az aktiválás 24 órán belül nem lehet újra.

sajnos előfordul az ilyen

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5007) Shingen válasza Bferibörs (#5006) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi az infot átadtam nekik, majd elválik működk-e így.

風林火山

(#5008) Vidual001


Vidual001
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, nagyon sok új emberrel beszélgettem viberen az elmúlt két napban, most pedig nem küldi el sem lap-topon sem telefonon (android) az üzeneteket, hívni nem enged..

Valaki esetleg megtudná mondani, hogy most engem letiltottak (és ha igen, miért + mennyi időre)? Vagy csak szimplán összekekszelte magát a viber?
Mellesleg azt látom, ha nekem írnak, csak válaszolni nem enged.

Előre is köszi! :R

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#5009) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Segítsetek nekem. Adott egy windowsos teló, meg egy Lenovo tabet. Ugyanaz a felhasználó bejelentkezve mindkettőn. A szüleimnek most vettem egy Huawei tabetet. De nem tudom megoldani, hogy a szintén windowsos telefonon és a tableten is menjen a viber. Egyszerre csak az egyik helyen működik. Ha belépek a tableten, kidob a telefonról. Ha kérek oda kódot, kidob a tabletről.
Hogy kell megoldani?

(#5010) dehogyisnem


dehogyisnem
tag

Szevasztok!

Nem tudom volt-e már a Viber "migrálása" témában részletesebb leírás?
Ha esetleg nem, akkor az általam kiizzadott megoldást közzéteszem.
Azt hiszem valahol volt egy leírás de elkeveredett. :)
Üdv:
Dehogyisnem

(#5011) snakebait válasza dehogyisnem (#5010) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Nem tudom mit akarsz közzétenni, de jó volna valami okos dolgot kitalálni-leírni ami működik is, mert mióta Oreo - ra frissítettem (és nem csak én hanem vannak még páran pl. Honor9 topikban is) nem tudok értesítési hangot beállítani-változtatni. Sőt a tegnapi Viber frissítés óta semmilyen hang nincs. Régebbi verziókkal is próbálkoztam, sikertelenül. Legújabb visszarakása megoldotta a némaságot, de csak gyári viber értesítési hang van továbbra is.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#5012) dehogyisnem válasza snakebait (#5011) üzenetére


dehogyisnem
tag

Szia!

Valójában PC-ről PC-re átpakolás a téma.
Bocsánat mindenkitől, nem tettem hozzá.

Az androidos vesszőfutást egy régebbi 6.8.3 verzió gondos őrizgetésével kerültem el.
Nem frissítek, nincs az a kaporszakállú....
Javaslom mindenkinek a frissítések nagyon alapos megfontolását!

Sorry!
Dehogyisnem

[ Szerkesztve ]

(#5013) bigdady válasza snakebait (#5011) üzenetére


bigdady
nagyúr

Adj le hibajegyet appon keresztül

(#5014) snakebait válasza bigdady (#5013) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Azt nem tudom hogyan kell, nem találom. De nem hinném, hogy sok értelme lenne, ugyanis volt már pár app ami valami oknál fogva nem jó volt, adtam hibajelzést, de semmi válasz nem jött.
Viszont feltettem egy ősrégi, egy éves Viber verziót amit "dehogyisnem" ajánlott és megszűnt minden problémám, van hang, tudom változtatni az értesítés hangját.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#5015) bigdady válasza snakebait (#5014) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg email visszaigazolást is kaptam a hivatalos hibajegyrol tátjszokról és végig követték.

(#5016) dehogyisnem válasza snakebait (#5014) üzenetére


dehogyisnem
tag

Ugye mondtam.... maxi lol !!
Volt egy PC-s ügyem is velük, ott adtak egy rejtett linket a régebbi verziókról. Az végül is egy video driver hiba volt. Amit megosztanék veletek, (ha érdekel valakit persze) azt most a hétvégén kétszer is eljátszottam. win10 és win7 esetén is műxik.
Üdv:
Dehogyisnem

(#5017) Bferibörs válasza dehogyisnem (#5016) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Bekapcsoltam a viber mentést, de nem használom ( nem is adtam meg neki mentési helyet), csak szerettem volna megnézni. Hogy a fenébe lehet kikapcsolni androidon? Tudna valaki segíteni?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5018) bigdady válasza Bferibörs (#5017) üzenetére


bigdady
nagyúr

Google.com oldalon lépj be és vond meg a hozzáférési jogot.

[ Szerkesztve ]

(#5019) Bferibörs válasza bigdady (#5018) üzenetére


Bferibörs
addikt

alapból nem adtam meg neki a googlehoz hozzáférését :(

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5020) bigdady válasza Bferibörs (#5019) üzenetére


bigdady
nagyúr

Másképpen nincs mentés pedig

(#5021) Bferibörs válasza bigdady (#5020) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem ment csak állandóan kukorékol, hogy hiba a mentésnél és nem találok kikapcsolási jogosultságot

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5022) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Ha volt már téma nemrég, akkor elnézést kérek. Amennyire visszaolvastam, nem találtam.

Ha küldök egy képet valakinek viberen, miért duplikálja? A beállitásokban sem találtam erre vonatkozó opciót. Ki lehet kapcsolni?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5023) bigdady válasza Oposzumtoszó (#5022) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam sosem duplikált még

(#5024) Oposzumtoszó válasza bigdady (#5023) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ha a galériából küldök valamit, miután elküldtem kettő lesz. Ha mappás nézetet választok, akkor a viber mappába is beteszi.

(#5025) ACE- válasza Oposzumtoszó (#5024) üzenetére


ACE-
addikt

Így van, a fogadott és küldött képeket is oda rakja, gondolom ha nézed a history-t onnan jeleníti meg...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5026) Oposzumtoszó válasza ACE- (#5025) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Pontosan. Ezt a döntést meghagyhatták volna a felhasználónak, ha már hozzáférési jogot kér a fényképekhez.

(#5027) ACE- válasza Oposzumtoszó (#5026) üzenetére


ACE-
addikt

és az jobb lenne ha a history-ban nem látnád hogy mit küldtél?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5028) Oposzumtoszó válasza ACE- (#5027) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Amit küldök a beszélgetésből visszanézem. Itt konkrétan csinál a képről egy másolatot a viber mappába. Ez szerintem nemnlenne indokolt.

(#5029) ACE- válasza Oposzumtoszó (#5028) üzenetére


ACE-
addikt

Az nem másolat, az AZ a kép, amit ott megjelenít, ha nem lenne ott, akkor nem tudná megjeleníteni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5030) Oposzumtoszó válasza ACE- (#5029) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Letöltöttem egy képet, amit áküldtem a kollégámnak Viberen.
Letöltés után bekerült a /letöltesek/ mappába.
Miután átküldtem, bekerült a /viber images/ mappába is, kvázi lemásolta.
A galériát képek módba megnyitva egymás mellett ott van ugyan az a kép.

(#5031) ACE- válasza Oposzumtoszó (#5030) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, érthető, azért, mert a Viber images-hez fér hozzá, és onnan jeleníti meg a chat-ben a képet, mi ebben a furcsa?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5032) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok! A Viber megtekintve állapottal kapcsolatban èrdeklődnèk. Ugyanis a párom vibere csinálja azt, hogy egy nap 20-30 megtekintést mutat (random időpontokban) azt mondja legalább 2 hete rá sem ment a viberre, csak automatikusan be van kapcsolva neki. Létezik ez, hogy ilyet csinál a viber? A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5033) Aurig@ válasza Oposzumtoszó (#5030) üzenetére


Aurig@
őstag

Szerintem, nem kellene, hogy kétszer legyen meg.
Rengeteg képet küldök, de a küldöttekből is mindig csak egy kép van! Az eredeti. Nézhetem a Viber saját mappáját, nekem abba nem kerül bele az elküldött kép csak az, amit én kapok.
Van "Pictures", "Viber Images" "Letöltés" és "Kamera" mappa.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#5034) bigdady válasza A tumi (#5032) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igen. A funkciója mára megbjzhatatan

(#5035) Oposzumtoszó válasza ACE- (#5031) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Azt szerettem volna megtudni, hogy nincs e olyan beállítás, ahol ki lehet választani, hogy ne duplikálja a képeket. Mert Te is láthatod, hogy duplikálja.

(#5036) Oposzumtoszó válasza Aurig@ (#5033) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Na, ezért kérdeztem fent, hogy ez normalis e és ki lehet e valahogy kapcsolni. :)

(#5037) Aurig@ válasza bigdady (#5034) üzenetére


Aurig@
őstag

Nem megbízhatatlan, csak szarok az új verziók.

Az utolsó, amit feltettem, (nem frissítettem, hanem telefonra másolva telepítettem), a 8.1.0.8, ezzel még semmi baj. A 7.8.1.1 és 7.9.0.6 is még hibátlan volt.

Innen letölthetők régebbi verziók.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#5038) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok
Xiaomi Redmi Note 4-en működik a viber klónozás és ha igen hogy. Ugye ebbe gyárilag be van építve az alkalmazások klónozása funkció. Valaki próbálta már csak mert nem szeretném ha megint eltűnnének a beszélgetéseim. :R

(#5039) KamuMazsola válasza UFO1 (#5038) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán csinálj egy mentés a viberben, az a gmailes tárhelyedre menti és vissza is állítható, ha elveszne. Aztán próbáld ki te!

Üdv.: KamuMazsola

(#5040) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy van egy két kártyás telefononom és egy vodafonon létre hozott viber fiókom és egy blumobilén létre hozott fiókom tehát két különböző számon, Az lenne a kérdésem hogy egy telefonon tudom működtetni a két viber fiókot úgy hogy egyikből átlépek a másikba.

(#5041) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok
Melyik a legfrissebb PC asztali változat? (nem win10 áruházas)
Hogyan lehet manuálisan frissíteni? Mert nálam 8.4.0 tesóm gépén meg 6.9.5 van.

(#5042) Viktor0610 válasza Bal0924 (#5041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a kérdésed.
Rákerestem Google-ön a Viber PC kifejezésre, az első találat nem meglepő módon a Viber oldala volt, ahonnan le tudtam tölteni a PC verziót.
8.5.0

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5043) energomatt válasza Aurig@ (#5037) üzenetére


energomatt
senior tag

Pl. ennek a hozzászólásnak a kapcsán is kérdezem: mi okozta vajon azt a változást és melyik verziótól, aminek következtében többeknek probléma az, hogy az okosórákra - karkötőkre nem megy ki a Viber hívás jelzése? Az itt említett 8-as verziók már olyanok.

(#5044) bigdady válasza energomatt (#5043) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem oreo óta nem jelzi csak. Android 7 oké volt.

(#5045) energomatt válasza bigdady (#5044) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez, csak egy újabb gyanúra ad okot. Talán valami komoly haszna is volt, hogy egy olyan rendszerre váltottál, aminél korábbira fejlesztették a mobilodat?
Eseteg próbáld meg, hogy felteszel te is mondjuk egy 5-ös Vibert.

[ Szerkesztve ]

(#5046) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Akkor máshogyan kérdezem.....

1. Az automata frissítés, miért nem frissíti/működik?
2. Manuális frissítéssel, csak ha letöltöm a viber oldaláról a telepítőt?
3. Nem fog semmi eltűnni?

(#5047) bigdady válasza energomatt (#5045) üzenetére


bigdady
nagyúr

Galaxy s8, szóval erősen oreo kompatibilis... Fel sem menne rá régi viber lehet de nem is érdekel :)
Nem különösebben érdekel ez az egy hiba van vele, hogy órán nem jelzi a viber hívást. Üzenetek oké nekem elég.
Vlaószínűleg a viberrel lehet a gond van a samsung gear appjával, majd megoldják, pláne hogy más azt írta neki android 7-en nem ment...

[ Szerkesztve ]

(#5048) dongoboy11


dongoboy11
újonc

Help

Valaki lenyulta a viberemet pc re....kérdésem a titkos üzenet ott is megjelenik, vagy csak nálam, s akinek küldöm? A másik ugyanez hogy ha hivást fogadok hallhatja?

Thx dongo

(#5049) Viktor0610 válasza dongoboy11 (#5048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy nyúlta volna le, mikor kell QR-kódos párosítás?
A titkos beszélgetés csak az adott készülékeken olvasható, sehol másutt.
A gépet tudod deaktiválni a Beállítások - Fiók - Asztali és táblagépek részen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5050) Bal0924 válasza Bal0924 (#5046) üzenetére


Bal0924
aktív tag

?
Ezek szerint nem létezik megoldás a hiányos automata frissítésre..
Ha magam próbálom frissíteni minden elveszik....
?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.