Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) canniball válasza petymeg (#5999) üzenetére


canniball
nagyúr

Semmit nem cseszel el, tudtommal csak a telefonra van visszaállítás opció.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6002) liksoft válasza Whist (#6000) üzenetére


liksoft
nagyúr

Most nézem. Ez gáz! Sőt, a telefonos adatokat is Gdrive-ra lehet csak menteni. Úgy reklámozzák, hogy titkosított a két végpont között, de ha szeretném menteni, akkor el kell fogadnom egy harmadik fél (nem teszem - nem teszem - nem nézek bele) kinyilatkoztatását. Röhej.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6003) petymeg válasza canniball (#6001) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi. Tehát ha a telefonról törlöm, akkor vissza lehet majd állítani? Tudtommal a gdrive-ra menti -bár én nem találom rajta, biztos titkosítva van- tehát nem kell semmi fájlt a telefonról lementenem, ugye?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6004) rankesz


rankesz
veterán

Jelentem a 13.9.0.24 - es verzióra visszaállva minden üzenet rögtön megjön.
Az újra nyilván nem engedi a downgrade-t, csinálni kell egy mentést ha kell az előzmény, és az app törlés után feltenni a régebbi verziót

(#6005) Boond válasza liksoft (#6002) üzenetére


Boond
addikt

Használj megát, ott nincs ilyen gondod. (mega.nz - mobil app) ugyan úgy lehet telefonálni, videó csetelni stb. És ott 3. félre sincs szükség.

(#6006) Boond válasza Boond (#5992) üzenetére


Boond
addikt

Na és erre vki?

(#6007) liksoft válasza Boond (#6005) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszönöm. Azt is el tudod intézni, hogy a teljes ismerősi kör, üzletfelek és család is dalolva váltson? :W :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6008) Boond válasza liksoft (#6007) üzenetére


Boond
addikt

Az már nehezebb :D És Sajnos ez nem telefonos. Akkor viszont ki kell kapcsolnod a mentést, vagy csak az előtt bekapcsolni, mielőtt eszközt cserélsz.

(#6009) rankesz válasza liksoft (#6007) üzenetére


rankesz
veterán

Ő csak az adatmentés platformjára gondolt szerintem, nem másik IM szoftverre

(#6010) Apollyon válasza Boond (#5992) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mármint a beállítások alatti "Kilépés" gombra gondolsz?
Mert akkor semmi nem történik, csak bezárja az alkalmazást, és elvileg nem jön üzenet, amíg el nem indítod újra. Mintha PC-n zárnál be egy programot. Már rég használtam, de én akkor is ugyanúgy kaptam üzenetet, lehet már ezt megoldották. De magából a fiókból nem léptet ki, és az üzenetek meg semmi más sem veszik el.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6011) liksoft válasza Boond (#6008) üzenetére


liksoft
nagyúr

PC-n egyébként tökéletesen megy a Viber. Nekem megy telón, asztali, és laposon is, attól függően, épp hol vagyok és mit csinálok. Pont ezért is szinte lehetetlen kiváltanom, csak bosszankodom.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6012) Boond válasza liksoft (#6011) üzenetére


Boond
addikt

Nekem mega van pc, telefonon, és itt is ott is jön üzenet. Annyi a különbség, hogy ugye, nem telefonszámos, hanem email címes, de van qr-kód is, nem lehetetlen lenne, csak ahogy mondod ismerőskét át állítani.. Mondjuk van aki használja.

Van fent viber is, az is meg jön itt is ott is, mint üzenet...

(#6013) Boond válasza Apollyon (#6010) üzenetére


Boond
addikt

Én teljes kilépésre gondoltam. Ugye, nincs jelszó, felhasználónév max a telefonszám.
Pc-n, tableten, telefonon. opciók, esetén.

(#6014) Apollyon válasza Boond (#6013) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Deaktiválás van, az nem tudom pontosan mit csinál, de tuti le van írva a neten.
Az viszont fix, ha letörlöd a vibert bárhonnan és visszarakod, akkor az adott eszközön egy új session nyílik, és nem lesznek visszaolvashatóak az adott üzenetek és média (az adott eszközön belül), ergo törli a history-t. Azokon az eszközökön ahol érintetlen maradt a viber, ott nem változik semmi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6015) Boond válasza Apollyon (#6014) üzenetére


Boond
addikt

Tehát azt akarod mondani, hogy nem lehet profilt váltani?

(#6016) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Adott egy telefon és egy tablet. Mindkettőn van viber azonos felhasználóval és teljesen szinkronizálja a viber egymást.
Most üzemeltem be egy új tabot ami leváltaná a régit.
A vibert feltettem, de nem látom rajta amit a két másik készüléken írogatok és a másik 2 készülék sem látja amit az újról küldök.
van erre megoldás? tudtok ebben nekem segíteni?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6017) Bacusuz válasza Bacusuz (#6016) üzenetére


Bacusuz
őstag

visszaolvastam és nem tudom telepíteni a 13.9.0.24 verziót.
Egy új tablet galaxy A7+Android 10

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6018) rankesz válasza Bacusuz (#6017) üzenetére


rankesz
veterán

Ha feltette az újabbat, arra nem is fog a régebbi felmenni, előtte le kell törölni ami fent van.

(#6019) Bacusuz válasza rankesz (#6018) üzenetére


Bacusuz
őstag

Igen, bár nem írtam le, de az első dolgom volt hogy letöröltem és ez után akartam feltelepíteni a régit, de hibaüzenettel kilép a telepítés el sem indul.
Ezek közül melyiket érdemes megpróbálni az ARM8 vagy ARM7 vagy X86 verziót?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6020) rankesz válasza Bacusuz (#6019) üzenetére


rankesz
veterán

én innen semmit nem telepítenék, apkmirror megbízható, szedd onnan
Megnézed milkyen proci van benne (ha jól látom SD662, és annak megfelelő verziót szedsz le (arm64 gondolom)

(#6021) canniball válasza petymeg (#6003) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, elvileg telefonra vissza lehet állítani gdrive-ról. Személyes tapasztalatom viszont nincs, talán másnak akad.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6022) Bacusuz válasza rankesz (#6020) üzenetére


Bacusuz
őstag

Sokat segítettél, már fel is tettem.
Sajnos a visszaállítást nem találom sehol, amit a viber ír az nekem máshogy néz ki.
Már feltettem egy régebbi verziót is 13.5.05-640562 de azon sincs ilyesmi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6023) Bacusuz válasza Bacusuz (#6022) üzenetére


Bacusuz
őstag

az android telómon egész más a menü mint a tableten. A további/beállítások/fiók/Asztali és táblagépek menüben látom, hogy a tablet aktív, de a tablet menüben fiók alatt csak deaktiválni tudom.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6024) Aurig@ válasza petymeg (#6003) üzenetére


Aurig@
őstag

Ha be van kapcsolva az automatikus mentés, akkor igen, vissza lehet állítani. Nálam telefoncsere után is vissza lehetett állítani, úgy, hogy teljesen új Viber lett feltéve, apkmirror-ról.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6025) Bacusuz


Bacusuz
őstag

újra felteszem a kérdést:
Van bármi esély, hogy az új tabomon a viber előzményeket szinkronizálni tudjam?
Most 1 okostelefon + 1 android tablet és 2 windows10 pc szuperül fut és szinkronizálnak, de a tab lecserélődne egy újra és sehogy nem sikerül összehoznom.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#6026) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !

Tegnap - vagyis ma - hajnalban frissítettem a Vibert egy Redmi Note 7 (xiaomi.eu miui 12 rom) telefonon. És ma reggel jelezték felém a partnerek, hogy 8-9 körül kiléptem a csoportokból és teljesen a Viberből. Az az nem tudtak nekem írni. Csak meghívni. Felkeléskor PC-n szerettem volna Viberezni és nem voltam belépve, majd megnéztem és telón se. Konkrétan olyan volt mint ha újra kéne "regelnem". A viber aktiválás után kérte újra a nevet és a szüli dátumot is. Az email címet betöltötte automatikusan.
És konkrétan a profil képem is eltűnt. :'(
Valaki tapasztalt már ilyet ? Bevallom őszintén kicsit ráparáztam, hogy nincs-e valami nagyobb gond, mint egy szimpla fejlesztői hiba.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6027) rankesz


rankesz
veterán

Abogy nézem nov 17-én frissült a viber. Tapasztalatok érdekelnének hogy javították e már vajon benne a nem megérkező üzeneteket? Nincs kedvem lutrira frissíteni a jól működő 13.9.4-es verziót :((

(#6028) liksoft válasza rankesz (#6027) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szerintem várj egy hetet legalább, nálam még nem is frissült!! De a PC-s is szarakszik. Fényképet nem tudok nagyítani, ott a képnéző részt cseszték el. Valami nagy dágvány lehet ott a fejlesztésben......

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6029) liksoft válasza liksoft (#6028) üzenetére


liksoft
nagyúr

Most jött meg, 14.2.0.6 verzió. 1-2 nap, kiderül. Remélem nem rúg ki mint amit olvastam a play részen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6030) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

Androidon és/vagy pc-n be lehet állítani a Vibert úgy, h 1 felhasználótól csak az első olvasatlan üzenet adjon hangot? Van pár kényszeres enternyomkodó ismerősöm, idegbajt kapok amikor 6-8 részletben küldenek el egy üzenetet ...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6031) rankesz válasza Magnat (#6030) üzenetére


rankesz
veterán

Elvileg van rá lehetőség androidon, de nem a program tudja, hanem szerintem kb 9-től felfelé maga az OS, ha az értesítést félrehúzod és a fogaskerékre böksz ott lehet beálítani

(#6032) lufi7 válasza Magnat (#6030) üzenetére


lufi7
aktív tag

Állítsd be az intelligens jelzést a programon belül.
Így csak egyszer jelez.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#6033) Magnat


Magnat
veterán

Köszi a válaszokat, én azt szeretném, ha felhasználónként jelezne egyszer (mint ahogy a Gmail is tud fiókonként egyet jelezni), de gondolom akkor azt nem lehet beállítani.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6034) Viktor0610 válasza Magnat (#6033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Értesítések kombinálása nem az a funkció, ami kell neked?
Az külön-külön állítható partnereként.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6035) Magnat válasza Viktor0610 (#6034) üzenetére


Magnat
veterán

Azt hol találom?

Egyébként most megnéztem, defaultban is be van kapcsolva az intelligens értesítések, mégis minden üzenetre jelez:

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6036) Viktor0610 válasza Magnat (#6035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Adott partnernél jobb felső sarok, három pötty - Csevegés információk - Értesítések kombinálása.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6037) Magnat válasza Viktor0610 (#6036) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, kipróbálom!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6038) ACE- válasza Magnat (#6035) üzenetére


ACE-
addikt

Ha itt állítod ez csak annyit tesz, hogy az intelligens értesítések megjelenhetnek. Szerintem ha itt kikapcsolod az üzenetek jelzését, akkor fog normálisan működni, de lehet az a jobb amit már ajánlottak.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6039) reelc


reelc
veterán

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Androidos telefonom van.
Korábban régebbi Vibert használtam, amivel az üzenetnaplókat el lehetett küldeni e-mailben magamnak.
Nem tudom miért feltettem egyszer egy frissebb változatot, és azóta csak online mentés van. Amiket elvileg csinált.
Most beléptem a Google Drivera, és a készülék backupjánál van egy 1kbyte-os link (?). Tegnapi dátummal, holott az előbb csináltam biztonsági mentést.
Nem tudom csinált-e mentést valaha, ez az online mentős változat, régen az e-mail címemet adtam meg erre a célra, a Google Driveval még nem nagyon foglalkoztam.

A kérdésem az lenne, hogy visszarakhatok-e régebbi verziót - nem erre a telefonra, ugyanis azt cserélem - és akkor tudok majd kommunikálni újabb verziósokkal?

Az e-mailes megoldást azért szerettem, mert PC-n lehetett keresni benne.

Köszönöm!

Sziasztok!

(#6040) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok! Viberen kapott mp4 fájlra megkérdezte a viber vagy maga a teló(??) hogy mit tegyen vele, rányomtam, hogy böngészővel nyissa meg és a "csak egyszer" helyett a "mindig"-re. A böngésző viszont nem megnyitja, hanem le akarja tölteni.
Hol tudom ezt megváltoztatni?( Teló: note 10 lite)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6041) zhata


zhata
senior tag

Ez az új Viber egy nagy kalap sz@r! Telefonálni vele gyakorlatilag nem tudok, régen ilyen gond nem volt, ma reggel meg újrarakta saját magát, rákérdezett, hogy a mentéseket visszaállítsa-e, persze mondtam én, a végén meg kiderült, hogy október 25 utáni üsszes csevegésem eltűnt! :W

(#6042) devil-k válasza zhata (#6041) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nálam nincs semmi gond. (Iphone 12 Pro Max, iOS 14.2.1., Viber 14.2.0.)

- mozi bolondéria -

(#6043) Cableguy


Cableguy
tag

Sziasztok!
Kb egy hónapja szenvedek. Telenoros mobilnettel a képek nem mennek át, csak a szöveg. Ha kikapcsolás nélkül berakok egy Vodafoneos simet azzal rögtön mennek a képek is! Wifi-n egyébként minden ok, és a Telenoros kártyával mindden más Youtube Spotify működik.
Viber tölés telepítés volt, sőtt emiatt factory reset is a telefonon ami es Samsung note 9.
Telenor lepattintott, viber nem válaszol. :W
Ötletek?

(#6044) Viktor0610 válasza Cableguy (#6043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az APN protokollja IPv4?
Ha nem, akkor állítsd át arra!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6045) Cableguy válasza Viktor0610 (#6044) üzenetére


Cableguy
tag

Negyed órát kerestem de sehol nem találok ilyen beállítást. Ez hol van? Légysziiiii

(#6046) Viktor0610 válasza Cableguy (#6045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SIM-kártyák és mobilhálózatok/{SIM kártya neve}/Hozzáférési pontok nevei
Itt kiválasztod azt, ami a netért felelős, majd legörgetsz legalulra

Ha a bekeretezett részen nem IPv4 van, akkor állítsd át arra.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6047) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Viber Out-n keresztül, ha telefonálok miért privát számot ír ki? Bárkit hívok privát hívás lesz és nem veszik fel a telefont. :(((

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6048) devil-k válasza iceQ! (#6047) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szintén. Marha idegesítő, eddig ez nem volt... :((

- mozi bolondéria -

(#6049) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Annak mi lehet az oka, hogy mikden értesités ki vam kapcsolva a telefonon teljesen ki van löve a Viber háttérben futtatása, minden értesités néma, de a hiváanál még is csörög ha engem hivnak?

(#6050) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Bocsánat a visszaolvasás hiányáért, de nem tudom mire keressek rá.
Problémám: 1. telefon hívja 2. (problémás) telefont, 2. telefon nem csörög ki és az 1. telefonon ez az üzenet: "Partner esetleg nem elérhető".
Pedig elérhető, kap is a 2. telefon üzenetet hogy volt nem fogadott hívás.
Ha 2. telefonról hívást kezdeményezek, simán tudok beszélni 1. telefonnal.
Ha 2. telefonról beszéltem 1. telefonnal, kapcsolat megszakítása után, 1. telefonról ismét hívom 2. telefont, minden rendben, kicsörög, felépül a kapcsolat lehet használni, minden OK!
Minden OK mindaddig, amíg a 2. telefon ki nem lesz kapcsolva, majd újra be nem lesz kapcsolva, mert ekkor kezdődik minden elölről: 2. telefont nem lehet hívni, vele lehet hívni....
Mi lehet a baja a 2. telefonnak, vagy a Viber beállításoknak?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.