Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) T. M. válasza Thrawn (#2250) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ez saját?
Kridershot még mindíg nem esett ki? :D
Talán este majd rátalálok.

(#2252) T. M.


T. M.
aktív tag

Nekem ezek jöttek eddig össze:

(#2253) Thrawn válasza T. M. (#2251) üzenetére


Thrawn
félisten

Saját igen, Stonefortban pottyant :)
A Kridershot még sehol, de ilyen tegezzel meg Burizával nem is kell neked olyan ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2254) T. M.


T. M.
aktív tag

Érdekes darab, este szórakozok vele kicsit.

Taktika: move gomb folyamatosan, nagy hatred töltővel lövöldözök, és clusterrel támadok. :D
A pók hasznos állat mellé, főleg passzív buffal, lehet 2M-kat critelni :Y
Kipróbálom majd hogyan tölt denevér, templar kombóval is :K

(#2255) Thrawn válasza Rebourne (#2218) üzenetére


Thrawn
félisten

Találtam tegnap egy ilyet, de ki sem tudtam még bontani mert le kellett lépjek :)

T. M.: Strafe-buildhez ideális lenne ez a nadrág :K

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2256) T. M. válasza Thrawn (#2255) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ahhoz nagyon jó :K
Entangling Shot-ra ad bónuszt szépen, critel vele úgy 600-at, mellé Cull The Weak passzív, és így már a strafe is darál rendesen.
Próbáltam denevér, templar felállásban, mozgás, helyezkedés, a hatredet meg úgy tölti, hogy öröm nézni. Tettem mellé Vengence passzívot is, így már elég sűrűn megengedhetem magamnak a Clustert. Sokat ugyan nem tudok ellőni egyszerre, de torment 2-n már az elsőt se nagyon éli túl senki :D
Úgy néz ki jó lesz a Demon Hunter majd lvl.70-es holmikban :DD

(#2257) proci985 válasza Thrawn (#2255) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

teszteltem strafe buildet HC normalban (achievment vadaszni), nagyon jo. normalon meg ahogy nezem vegre lehet HCzni, es megvan a diablo2 players 1 kes a vajban feelingje is, HC elerheto gearben is.

viszont HCban egyelore fo problema, hogy uj nat setet hasznalok (vert, csizma, gyuru, sisak) inna ov+gatya parossal, avagy irdatlan mennyisegu disc kiegesziteni a vedelmet. jellemzoen az volt a tapasztalatom, hogy SCben akkor halok, ha freezet kapok/befalaz a molten/jailerez a molten es nincs eleg disc, szoval kb egyben tudom csak cserelni a geart, ha 50-60discet akarok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2258) Thrawn


Thrawn
félisten

Most már soloban sem kell soloznom, jönnek a shadow tesók :)

Kár, hogy egy ütés és eltűnnek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2259) Thrawn


Thrawn
félisten

Cluckeye...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2260) flash-


flash-
veterán

DH-val mi a csuda történt?

smokescreen sokszor hiába nyomom be ugyanúgy sok esetben instant halál van...

de patch előtt überen mpl10 en shadow power fogott minden ellen ,most pedig kevés.
lehet hogy ez az új patch nagyobb kitérést kíván dh nál a dps felől az ehp,allres,stb.. felé?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2261) Thrawn válasza flash- (#2260) üzenetére


Thrawn
félisten

A DH-val most az van, hogy újra jó vele játszani :)
A Smokescreen ugyanazt tudja mint eddig, a Shadow Power viszont LS helyett LoH-t ad.

Én craftoltam új vállast és bracert, lecseréltem a Manticore-t (sajna még nem Kridershotra), megbontottam az Inna szettet, mert találtam egy jó kis övet és a rare gyűrűm helyére is került egy új Puzzle ring. Így egész jól el tudok lenni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2262) sto1911


sto1911
veterán

Igy van, megint elvezet vele a jatek :K

Valami nagyobb sebzesu hatredtolto skillt tudnatok mondani, ami aoe? Most granatozok nagyritkan, de szornyen kevesnek erzem a sebzeset, mert mellette a rapid fire-el vagyok.

(#2263) T. M. válasza Thrawn (#2261) üzenetére


T. M.
aktív tag

Így van!
Végre rendbe tették a kasztot. :DD

(#2264) Cyberbeni válasza sto1911 (#2262) üzenetére


Cyberbeni
addikt

A hatred töltő skillek azért töltik a hatredet, mert keveset sebeznek. Ez igaz Elemental Arrow-ra is.
A 6 hatred-et töltők közül bármelyik jó, de én az entangling shotosat használom, mert az lassít is, így jó keeps 2-ben a zöldhasúak ellen.
Meg preparation - punishment is jó hatred töltésre.

(#2265) Thrawn válasza Cyberbeni (#2264) üzenetére


Thrawn
félisten

Kridershot + Elemental Arrow = Hatred :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2266) Cyberbeni válasza Thrawn (#2265) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Elemental Arrow: ~300% weapon dmg
Cluster Arrow:
Loaded for Bear: 770% + max 4*220% = 770...1650%
Cluster Bombs: 525%*2-3-4, extrém esetben 10+ (fal mellett, missile dampening) = 1050..1575..2100...5250%+

(#2267) flash- válasza Thrawn (#2261) üzenetére


flash-
veterán

Mondjuk nekem eddig is élvezet volt dh val játszani mert én soha nem a többi karakterhez való gyengeségét-erősségét néztem,csak magát szeretem a karaktert,nem zavart ha nem a legerősebb
persze ha javítják az élvezeti értékét nem baj:)(

klassz.hát sok minden változott.. olyan erősek ahogy nézem az itemek meg van ez a pont elosztás lehet már nem érdemes natalya settben gondolkodni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2268) Thrawn válasza flash- (#2267) üzenetére


Thrawn
félisten

Az új set elég jónak tűnik, bár én még mindig a legacyban rohangálok :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2269) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Adnátok valami tippet, leírást stb.. Amivel most érdemes vele csapatni?
Főleg soloban nyomom.

(#2270) flash- válasza Thrawn (#2268) üzenetére


flash-
veterán

melyik új set-re gondolsz?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2271) Thrawn válasza flash- (#2270) üzenetére


Thrawn
félisten

Egyelőre a Nat setre, később lvl70-en majd lesz más.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2272) flash- válasza Thrawn (#2271) üzenetére


flash-
veterán

Új alatt azt érted ami a legacy után lett tavaly?tehát a +20 discipes?vagy most a 2.0 patch el is jott egy ujabbb fajta magasabb statokkal?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2273) Thrawn válasza flash- (#2272) üzenetére


Thrawn
félisten

Most is jött új :K
Legacy Nat -> Nat -> új Nat -> Embodiment of the Marauder

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2274) Thrawn


Thrawn
félisten

Lassan minden slotra jut egy craft vagy egy új legendary: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2275) T. M. válasza Thrawn (#2274) üzenetére


T. M.
aktív tag

És a Kridershot, az hol van? ;]
Az új DML cukinak tűnik. :K

(#2276) Cyberbeni válasza T. M. (#2275) üzenetére


Cyberbeni
addikt

IMO Kridershot csak parasztvakítás.
Manticore, Buriza(még nem számoltam utána, hogy tényleg jó e, de van benne potenciál), Calamity meg Helltrapper (a bounty reward legendaryk még nincsenek fent a game guideban, azért linkeltem) amik használhatónak tűnnek, a többi csak addig jó, amíg ezek közül a buildnek legmegfelelőbbet megszerzed.

(#2277) Thrawn válasza Cyberbeni (#2276) üzenetére


Thrawn
félisten

Lvl70 és 700 alatti dps? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2278) Cyberbeni válasza Thrawn (#2277) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mert a +cold/fire/etc. damage modot nem adja hozzá, mivel az 1 a 7-ből.
Egyébként meg a 3k+ dps korszakból van ez a kép (Blizzconról), és nem a dps a lényeg, hanem a legendary affix. (Ez az összes többire is igaz, kivéve Manticore-ra, mert dps-ben az a legjobb)

(#2279) Gorneck


Gorneck
titán

Ez a build így ok?

Gorneck#1239

(#2280) flash- válasza Gorneck (#2279) üzenetére


flash-
veterán

hát ez a mortal enemy sztem nem sokat ér dhnál
ugye a dh alapesetbe ranged karakter ezt a mortal enemy-t meg egyszerre csak egy szörny kapja
max valami diablokillnél vagy ilyesminél esetleg jó de amúgy nem hiszem

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2281) Gorneck válasza flash- (#2280) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig jóféle...sárga/kék esetén dmg és a hatred se fogy annyira...én nagyon szeretem így a frost szinte ész nélkül tolható... :)

Gorneck#1239

(#2282) T. M. válasza Gorneck (#2281) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jó is az :K
Sokáig a grim reaper-t használtam, de sok esetben a mortal hasznosabbnak bizonyul.
A frost arrow meg imádnivaló, amikor fél képernyőnyi mobba beleküldi az ember. :D

(#2283) Cyberbeni válasza Gorneck (#2279) üzenetére


Cyberbeni
addikt

206k dps (SoJ-al) Cluster Bombs (esetleg kezdőknek Loaded for Bear) build T3-on kb ugyanolyan gyors, mint 406k dps (SoJ nélkül, steady aimmel, erre még pluszba a CtW) Elemental Arrow build T1-en (normál mobok ellen, elitek ellen Cluster még gyorsabb is)
T4 - T2 szintén hasonló sebesség.

Helltrapper-t még csak videón láttam Rapid Fire mellett, de abban látok potenciált egy jó Strafe+Fan of Knives buildhez (Calamity vagy a Strafe fegyver mellé)

(#2284) Cyberbeni válasza Gorneck (#2281) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ja és ha Entangling Shotot nem nagyon tolsz, akkor fölösleges más stat kárára gatyán meg övön bónuszt szerezni hozzá.

(#2285) Gorneck válasza Cyberbeni (#2284) üzenetére


Gorneck
titán

Használom...főleg a passzív miatt...amúgy pont a lootom miatt indultam el ebbe az irányában...ugye a geared mondja meg mit kell tolni...ez már nem a 3 kívánság...

Gorneck#1239

(#2286) Cyberbeni válasza Gorneck (#2285) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Frost Arrow is lassít, nem? Legalábbis cold dmg miatt kellene neki.
Mystic mellett te mondod meg a gearnek, hogy mit akarsz.

(#2287) Gorneck válasza Cyberbeni (#2286) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, és annak is veszi? Nemtom...

Igen, de jelenleg nincs misztik...szal egyelőre azt használom amit dob a gép. Egyébként mint elsődleges skill teljesen oké. :) Van jobb?

Gorneck#1239

(#2288) Thrawn válasza Cyberbeni (#2286) üzenetére


Thrawn
félisten

Lassít.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2289) Gorneck válasza Thrawn (#2288) üzenetére


Gorneck
titán

Az ok, de a passzív adja is rá a bónuszt? Elsődlegesnek van vmi értelmes skill?

Gorneck#1239

(#2290) Thrawn válasza Gorneck (#2289) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos adja, én nem használom. Elsődlegesnek ha Hatred kell arra is jó az Entangling shot, csak a Justice is Served rúnáját kell használni. Ele arrow.helyett próbáld ki a Multishotot vagy a Cluster Arrow-t.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2291) Gorneck válasza Thrawn (#2290) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen rúnákkal? Bár nekem mind2 nagyon gyorsan leszívja a hatredet ez meg ész nélkül tudom tolni...

LOH-ot procol vmi? Védelmi skill? Van vmi? Este ki akarom próbálni Smoke Screen - Healing Vapors SP helyett...

Mondjuk ahhoz képest, hogy DHval tolom egy ideje...legend már rá nem nagyon esett... :(

Gorneck#1239

(#2292) Thrawn válasza Gorneck (#2291) üzenetére


Thrawn
félisten

Multishotnál szerintem vagy Fire at Will vagy Full Broadside
Clusternél meg vagy Loaded for Bear vagy Cluster Bombs

Ezek mind felzabálják a Hatredet, dehát ha nagyot akarsz ütni akkor oda sok Hatred kell. Ezért szeretnék egy Kridershotot, ott ele.arrowt tudnék berakni elsődleges skillnek és nemhogy fogyasztaná, de termelné is a Hatredet. Csak ugye nem találtam még... Para pontból áldoztam bőven max Hatredre.

LoH-t egy csomó skill proccolja, van amelyik kétszer is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2293) Gorneck válasza Thrawn (#2292) üzenetére


Gorneck
titán

Passzívot mit érdemes használni ezekhez? Bár voltaképp maradhat ami van...

Mint példálul? Mi procol duplán? Mert elég gyakran kell tötikéznem meg elmozognom...de még passzívval is lehet próbálkozom.

Gorneck#1239

(#2294) mikromanus válasza Thrawn (#2292) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha fő támadóskillként tekintjük, akkor ezek is használhatóak:
Multishotnál Suppression Fire: szépen termeli a disciplinet. Azzal meg lehet etetni a hatredet (preparation)
Clusteren a Dazzling Arrow se rossz. Garantált stun ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2295) Thrawn válasza Gorneck (#2293) üzenetére


Thrawn
félisten

Maradhat, mondjuk a Steady Aim-et sosem szerettem, mert nem szoktam 10 yard távolságot tartani. Helyette Nightstalker vagy Perfectionist?

A Ball Lightning pl duplán proccol. Wolf helyett vihetsz denevért, az termel Hatredet. Meg találnod kéne egy Dead Man's-t azon is van Hatred töltés, de használható a régi is. Elmozogni mindig el kell mozognod, végülis ez egy papír karakter ami még távolsági is. Ha sokáig ácsorogni akarsz egy helyben, akkor rengeteg LoH és Life regen kell, PTR-en én előszeretettel használtam a Brooding-ot is például.

mikromanus: elég a Nightstalker a Multishot mellé ha Discipline kell és akkor vagy költségcsökkenthetsz vagy dmg-t növelhetsz rajta. Stunolni a gránátozásnál szerintem nincs jobb, azt a rengeteg Hatredet amibe kerül egy cluster én inkább nagyobb sebzésre cserélném be.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2296) Gorneck válasza Thrawn (#2295) üzenetére


Gorneck
titán

Csapatba mozgok...így kell a dmg... :DDD :D Báááár Wizek mellett csak töltelék volt...kicsit túltolták őket... :(

Arra gondoltam én is...mármint Steady helyett a Brooding.

Elég sok szűk hely van...ott meg cseszhetem az ugrabugrát... :( Szal jó lenne némi HP töltés...

Kéne kéne...de szar se esik. :( Monkomról kell öltözködnöm. Bár most egy dbig DHzni fogok, Monk és WD után kell vmi más...Wiz uncsi, Barbi herélt...

Gorneck#1239

(#2297) mikromanus válasza Thrawn (#2295) üzenetére


mikromanus
veterán

Én blood vengeance párti vagyok. Ha sürgősen kell egy kis hatred, akkor globe, vagy discipline beáldozás és istenes. A multishot sose fogolyan jól karcolni, mint egy rapidfire, vagy egy cluster, de alacsonyabb szintre tökéletes. Nem igazán találtam jobbat speedfarmra. Már olyan farmra, ami nem abból áll, hogy végigvaultozol normon egy fél mapon és kilépsz. Annyira azért nem low, meg speed. T1-2-n a fehéreket szépen letarolja. Elitekre i sbőven elég a hatred. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2298) Thrawn válasza Gorneck (#2296) üzenetére


Thrawn
félisten

1200 regenem és 700 LoH-em van, egyelőre elég is, ha kell akkor iszok egy potit. Ha nagy a gáz akkor ott a Smoke Screen+Tactical Advantage és el is sprinteltem a sűrűjéből jó messzire. Erre mondjuk ritkán van szükség, inkább maradok egy helyben és csak akkor nyomok Smoke-ot ha pl egy arcane sugár épp átmegy rajtam. Közben meg eregetem a Cluster Bombokat, akár körbe is állhatnak ilyenkor, legalább mindegyik mob kap belőle. Amióta kicseréltem a dexes kavicsokat allresisre jó sokáig benne tudok állni mindenféle trutyiban és nem szivat a frozing orbos meg thundrestormos elit.

mikromanus: én is Blood Vengeance párti vagyok, de magas MP-n nem tudsz elég gyorsan ölni, hogy legyen elég HG :( Ez eddig is probléma volt és a patch után is az maradt.
Alacsony szintű speedfarmra Vault kell meg Strafe, proci tudna erről mesélni bővebben :) Akad nálam Strafe speckós legend, lehet kipróbálom egyszer mit tud.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2299) mikromanus válasza Thrawn (#2298) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezen lehet vitatkozni. A strafe az lövöldözik mnden irányba, a multishot beteríti a területet és mindenkit megsemmisít a képernyőn széles sávban. Szerintem ez látványosabb. Speedben lehet nincs alapból eltérés, de strafe közben nincs vault, ami azért elég szépp sebesség buff. Multishot ísz dő beszt :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2300) Gorneck válasza Thrawn (#2298) üzenetére


Gorneck
titán

Hmmm...mennyi resi van így rajtad?

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.