Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Rebourne válasza Thrawn (#2199) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A Shuriken Cloud az dps-re gyenge MP10-en. Elhanyagolható az a dmg, amit csinál. Vagy másképpen fogalmazva, ha a Shuriken Cloud dps-ére kell hagyatkozni, akkor nem MP10-redi a karakter.

A Night Stalker proccok miatt viszont megérheti ha gond van a Disc visszatöltéssel.

Ezt a buildet PTR Kindershotra találtad ki? Generátor és Bat nélkül gyanús :)

(#2202) Thrawn válasza Rebourne (#2201) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, PTR-en szórakozok újabban :K
Leginkább Discipline töltésre jó a Shuriken Cloud és kell is, mert gondoltam egyet és levettem a legacy szett egy részét. T1-en a trashmobokat is szépen ledarálja :K
Gondolkodok még azon is, hogy lecserélem a Caltroops rúnáját a sebzősre a Smokescreent meg Vaultra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2203) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Köszönöm szépen a tanácsokat, valamennyire próbáltam is megfogadni, kicsit változtattam Jasmineon
De majd még biztos lesz több változtatás is. Négy gemért kipengettem csekély 24 misit.
És ez még csak a harmadik legerősebb gem.
Hellfire gyűrűt sajnálom eldobni egyrész az AR miatt másrészt az XP miatt.
Most a harmadik karimat pörgetem, egy női barbárt, Brünhildát :D
Valamiért Übernél mindig a barbárok a "tankok" jó lenne idővel valami olyant kihozni belőle :)
Bár gondolom milliós gearrel majdnem mindegyik lehet húzóember.
Varázslót letöröltem, alap játékban ez lesz szerintem az utolsó karakterem, egyszerűen nincs idegzetem még két karit elvinni 60-ig..

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2204) Gorneck válasza SQX_Barto (#2203) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem nem vagy tisztában mennyire xart se ér a HF és az XP kavics a fejben...HF ringgel pl 1200 helyett 1235 lesz MPL10-en 5 valorral 4es partyban...kb semmit se számít...de neked 20k DPS igen sokat...szal mehet a kukába... :K

Kieggel valszeg ez is megszűnik, mivel a karit 1:1ben kiherélik. Tankolni meg az tud akinek megvan a dupla LS. Legalábbis Brékelőt szinte biztos...lsd tegnap. Csak az a része nem jött össze, hogy 3+1, 3 Kula, 1 Brékelő.

Gorneck#1239

(#2205) granini válasza Gorneck (#2204) üzenetére


granini
őstag

Bezzeg en mp8-on a duplaLS szogbelovos barbarommal 2x is lehoztam neki a Magdat a szekreny tetejerol.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2206) Gorneck válasza granini (#2205) üzenetére


Gorneck
titán

Azokkal nekem sincs gondom (előző Barbimmal ami dupla LS-es volt tán a HP se mozgott, de így Skornnal sajna ez van)...

Miután haver Monkkal jött nálunk se volt gond...de nem fogom 80k/150k mellett újra összekapni a valor...így mentünk inkább 2-3 kriptát...aszhem ott rontottaf a levegőt te is... :D :DDD

Gorneck#1239

(#2207) Thrawn


Thrawn
félisten

Papírok... :U

;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2208) T. M. válasza Gorneck (#2204) üzenetére


T. M.
aktív tag

Elvesztettem a fonalat .... Kit fognak kasztrálni?

Barto, ha MP10-en alfahím, vezérbika, mittomén mi akarsz lenni, oda nem milliós gear kell, hanem mastercard ;]

(#2209) Gorneck válasza T. M. (#2208) üzenetére


Gorneck
titán

Barbárt...

Gorneck#1239

(#2210) czpitti válasza T. M. (#2208) üzenetére


czpitti
senior tag

Most már nem.olyan itemek is elérhetok goldos ah-ban amik eddig nem.Bár az igaz hogy a milliokat át kell nevezni hozzá milliárdokká:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#2211) Thrawn


Thrawn
félisten

RIP Legacy Nat set :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2212) Rebourne válasza Thrawn (#2211) üzenetére


Rebourne
aktív tag

/tease

Sosem értettem amúgy, hogy tudjátok tolerálni azokat a rendkívül gyenge cuccokat. 4 feles stat értékű, vagy még annál is gyengébb item csak azért, hogy a Night Stalkert ki lehessen dobni. Összességében annyi mintha 2 slot üres lenne a 13-ból... És ezen az enchant sem tudott sokat segíteni.

(#2213) Thrawn válasza Rebourne (#2212) üzenetére


Thrawn
félisten

Szívemhez nőtt! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2214) Rebourne válasza Thrawn (#2213) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Megértem :) Az a hely az Act II csatornában, ahol a legacy Nat gyűrűm esett mái napig szent hely és különböző áldozatokat mutatotok be ott az RNG isteneknek.

Maga a gyűrű is speciális helyen van... a legkedvesebb mule kari hátizsákjában :)

(#2215) gV válasza Rebourne (#2212) üzenetére


gV
őstag

a NS nem egyenlő a +2disc regenel. most ptren leg natal van 510k toughom és 188k dps-em nélküle és a perf->NS cserével 535k tough és 260k dps, de utóbbival alig tudom leadni mert állandóan elfogy a disc a punishmenthez. arról nem beszélve, ha nincs ellenség SS-et szinte nem lehet használni, hogy az üresjáratokat gyorsan letudjam vele, pl.: keep 2-ben mikor kitakaritom az 1ik részét, de visszakell mennyek onnan, mert máshol van a továbbjutás keep3-hoz.
build ez RoV-nál persze a shadet takarja. van -10 hatred igény SoJ és DML-ből CA-ra +13.36% hatred/disc cost red, leg natal 22.02% dcr.
persze lehetne más a build, de nekem most ezzel élvezetes a DH és ehez nekem jobb a leg nat.
1.0.8-ről meg annyit mp10 über solo lement vele, ha elfogadom amit írsz, hogy vele -2 slot még büszkébb lehetek erre.
am én még mindig hiszem, hogy RoS-ban nem lesz gond -amennyiben megveszem- ez az enchant hiány, elégnek kell lennie a maradék slotoknak elegendő tough és dps gyűjtésre.

[ Szerkesztve ]

(#2216) Rebourne válasza gV (#2215) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Persze, legacy Nat-tal megnyílik néhány érdekes build, de messze nem létfontosságú. Próbálgattam, van nekem is teljes szetem, sőt gyűrűn kívül mindenből van 2-3 darab, de nekem túl sok nyűg volt ezzel bajlódni. SP-vel halhatatlan a kari, Vaulttal lehet gyorsan közlekedni, és a magas Monster Density-nek kösznönhetően az NS bőven elég a disc pótlásra, sőt, nagy szörnykondák esetén még a Jagged Spikest is tudom spammelni (és 225% weapon dam. nem elhanyagolható).

(#2217) gV válasza Rebourne (#2216) üzenetére


gV
őstag

vault nem rossz főleg TA-el megtámogatva, de az SS annyi minden ellen jó: fear, fagyi, knockback (ptr-en breki refije) és az első rúnával gyors haladásra is, hogy nem tudom kihagyni és útóbbi miatt a vaultot is feleslegesnek érzem.
livon meg nem is tudom hányszor próbáltam a leg natot lecserélni, de mindig az lett a vége, hogy visszakerült, most megnéztem újra az NS-t is ptr-en, CA-val alig tölt. CHC 54%.

(#2218) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Na ez már annyira nem rossz, de még nem cserélek :)

(#2219) Thrawn válasza Rebourne (#2218) üzenetére


Thrawn
félisten

Bár a legacyn kívül mindent igyekszem cserélni ez egész jól néz ki, eltenném a ládába az biztos. Sajnos a tegnapi karaktermásolás óta nem találtam még használható legendet PTR-en.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2220) granini válasza Rebourne (#2218) üzenetére


granini
őstag

Ez szerintem embertelen jól néz ki ez a tollköpeny :)
Jóvan ha semmi más nem lesz jó csak a design már akkor is megéri!! :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2221) Rebourne válasza granini (#2220) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Üm, akkor következő belogoláskor felpróbálom :)

(#2222) Szancsó válasza granini (#2220) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Azért engem a naranccsal kiemelt rész is érdekelne: akkor így gyakorlatilag a ranged ellenek szépen leszedik magukat, hisz ha rád lőnek akkor vagy elhajolsz, vagy hárítod jobb fülcimpával, de ők mindenképp visszakapják.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#2223) T. M. válasza Rebourne (#2218) üzenetére


T. M.
aktív tag

Hmmm, jóféle :K
Diamondokat a lyukakba és van is egy cukkermukker kabát.

Lehet volt már szó róla, de ezt a dolgot hol lehet elérni, hogy a statok mellett zárójelben kiírja tól-ig a számokat?

(#2224) Rebourne válasza Szancsó (#2222) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Azt azért hp-val is bírni kell, hogy ebből gyakorlatot csináljon az ember :)

Szépeket csattan a 685%-os rakéta, 2 milla körüli criteket, de csak nagyon ritkán. Torment 3-on megyek és most, a HP nerf után elég gyorsan hal minden, nincs idejük belém lőni.

Viszont Sarkoth-ot viccből bepróbálom majd T6-on ismét a Ballistics builddel. Ugye ő több kis tüskét is lő, és ha mindegyiket visszakapja, az darabonként 5-6 milla kellene, hogy legyen az elit bónusszal.

(#2225) Szancsó válasza Rebourne (#2224) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Mondjuk az igaz, erre nem gondoltam. PTR -en nem játszom: valami rémlik, hogy ott már nem olyan buli a Shadow Power - Gloom és nem halhatatlan a DH? Úgy már tényleg neccesebb...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#2226) Rebourne válasza Szancsó (#2225) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Én továbbra is a Shadow Power Gloomot használom. Sokkal gyengébb, mint 1.08-ban, de Ball Lightninggal az élettöltés elég erős aoe grpok ellen, hogy minimális mennyiségben tankoljak is vele. A Reflect ellen bőven elég, és csak nagyon kevés a LoH/regen a gearen, így hiánypótlónak is tekinthető.

(#2223) T. M. : PTR-en a CTRL kell lenyomni a határértékek kiírásához. 1.08-ban hivatalosan nincs ilyen opció.

(#2227) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Aki DH-zni akar RoS-ban, annak egy kis útravaló.

Én nem látom ilyen sötétnek a helyzetet PTR-en.

(#2228) mikromanus válasza Rebourne (#2227) üzenetére


mikromanus
veterán

RInyakór ez az egész műsírás. A DH kapta a legtöbb buffot. Skill DPS buff DPS buff hátán. Majd' minden skillje tömegpusztító. Ugyan a 60-as szinten csökken azonos dex értéknél a dodge az 1.0.8-hoz képest, de a RoS-ban azért lehet akár 3-4* annyi dexed is. Monkkal a dodge-backlash buildben a dashing strike nélkül is olyan 72,5% dodge-ig el lehet jutni. Szerintem 70-es szinten simán meglesz a mostani szint.
A nerfek meg szükségesek voltak és felesleges sírni. Ne legyen oylan skill és rúna ami feleslegessé és értelmetlenné tesz minden mást! A shadow poweren belül se legyen olyan, hogy egy rúna van ami "kell", a többi selejt! Jó ez így ahogy van. A passzívban úgyis kapott egy nagy kövér duplázást erőforráspótlásra. Talán globera ad a vengance? Úgy potyog a pirospont mintha más nem is jöhetne veled szembe és darabonként 40 hatred és 4 discipline (a 20-2 helyett)? Hát.. vérzik a szívem a kis vékonydongájú fogpiszkálóbelövők miatt. Az EHP-ja meg ezekkel a nerfekkel is bőven játszható kategória. Jóhogy nem belemennek majd az ökölharcba Siegebreakerrel... Meg talán hasznos lesz life/vitára is pakolni nagy néha. Meg resistre mint minden normális másik kasztnak. Ne deviánskodjunk már! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2229) Thrawn válasza mikromanus (#2228) üzenetére


Thrawn
félisten

Öööö eddig a barbár megfulladt a furyban, a DH meg lőtt hármat és volt-nincs Hatred. Ez így kissé unbalanced volt nem gondolod? :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2230) mikromanus válasza Thrawn (#2229) üzenetére


mikromanus
veterán

Eddig is lehetett kellő "nyersanyagot" adagolni a folyamatos atombomba skillekhez, csak akkro kisebb az ePenis és azt nehezen viselik egyesek, ugye? :DDD
Meg kellett "normál" támadás is? felháborító. Ha nyugisabban akartál játszani és barbárt építettél (nem centrifugát), akkor barbinak is hasznos volt egy fury generator skill. Nem értem a problémád. Ha lő hármat és kifogy a hatred, akkor ellő 25 disciplinet és ott van megint maxon. Ezt is nekem kell elmagyarázni épp neked? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2231) Thrawn válasza mikromanus (#2230) üzenetére


Thrawn
félisten

Preparation? Úgy érted amikor a túlélés érdekében minden Discipline-t eltartalékolsz a Shadow Powerre, hogy ne csapjanak agyon az első kanyarban akkor Preparationt nyomkodsz? :))
Neked kellene kicsit többet DH-val szórakoznod :)

szerk: ha nem tévedek akkor pont a Preparationt nerfelték :P

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2232) Gorneck válasza Thrawn (#2231) üzenetére


Gorneck
titán

Anélkül se csapnak agyon...bár lehet csak mázlim volt...és rendes gearem... :D

Gorneck#1239

(#2233) mikromanus válasza Thrawn (#2231) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek az? Minden fallen drop helyett is globeokat köhög fel ütésenként: Arra meg megy a 40 hatred és 4 discipline. Emellett ott van minden szar kis erőforrás csökkentési lehetőség ami minden más karakternek összejöhet az OP itemekből. Tűzre cindercoat, globera bracers és vállas. Már ha esik. De elég a globe bónusz passzív a nyeszlett emosnak 2.0-ban. Főként ha depis barbárral nyomul aki "ha már úgyse lehet ezzel a szarral játszani" hangulatban van, akkor benyom pár közösségi skillt. Kegyetlen sok globeot pakol az arcba bele. :DD

Most meg gyenge a DH? Lehet, de nem annyira mint ahogy lefested. Legalább nem bealvós balegérgombos egyskillt nyomogatós kaszt. Hát már ezt is elcseszik? Mondjuk ez épp jó is lesz ha élhetőbbé teszik. ;)

edit: amúgy akár használhatsz ÉLETTÖLTÉST is. Ja, hogy a SP túl OP volt hogy erre áldozz? Most is jó OP lesz. Sok-sok LoH jár érte. :C (2.0-ban és kiegben egyszerűbb lesz. Pár girhes para pontért hydra leszel, csak nem a wizardos fajta, hanem aminek minden levágott feje helyére kettő nő ki. Mondjuk ez DH-n nem lenne szép látvány... :DDD Veszett sok regen és LoH befigyelhet 70--es szinten már.)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2234) Thrawn válasza mikromanus (#2233) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem vagyok épp PTR előtt de asszem a Vengeance-t kinyírták, nem ad bónusz health globe-ok után. Az alap játékban csak alacsonyabb MP-n tudtam erre támaszkodva tempósan haladni, magasabb nehézségen nem volt elég DPS, hogy kellő tempóban öljek és ezáltal elegendő HG potyogjon.

Gorneck23: Persze, csak mikro jön itt ezzel a skillel, merthogy azzal lehet Hatredet pótolni. A barbárnak milyen skillel is kell Furyt pótolnia? Ja hogy semmivel sem kell mert ha akarja ha nem a fülén folyik ki? Unbalanced ez kérem, unbalanced. Persze most meg jön ide sírni, mert a barb lesz az új DH ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2235) Gorneck válasza mikromanus (#2233) üzenetére


Gorneck
titán

DH most se gyenge...1-2 %os buff-val most is kemény lenne.

Amúgy ha nem is 1gombos, de egy idő után rém unalmas kari...bola-bola-bola -> trap-trap-trap -> sp -> tömegben shuriken friss -> bola-bola-bola -> trap-trap-trap -> sp és így tovább...2 bikát is hárít... :D

Partyban cibaMonk mellett eléggé hasznos is tud lenni és azé a dmg se rossz.. :)

(#2234) Thrawn: A barbárt meg nem nagyon értem...ha nem futizok, vagy nem wwzek, akkor többnyire szenvedek a furihiánytól...szal kell egy generálós skill, mert anélkül kínkeserves...szal az a fülén folyik ki eléggé sarkított.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#2236) granini válasza Gorneck (#2235) üzenetére


granini
őstag

Ha nincs 250k unbuffod es mondjuk 850-900k EHP-d akkor a sormintad az alabbiak szerint modosul:
bola-bola-bola --> trap-trap-trap --> arcane aladpakol --> die --> valaki resurrect --> bat companion felrant --> bola-bola-bola --> trap-trap-trap --> POTION!!! --> bola-bola-bola --> SP!! trap-trap-jaj! VAULT --> SP -->jaj gyorsan egy healthglobe -->bola-trap ehh.. na.. --> SP --> vault --> bola-bola-bola-bola --> trap --> descrator+reflect --> die --> resurrect.. stb.. :O

(majd Proci megerositi :K )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2237) Rebourne válasza mikromanus (#2228) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Értékelném, ha ezt a threadet nem szemetelnéd tele annyira, mint a fő threadet. Egy mikroblog is sok az ember életében :)

(#2238) Gorneck válasza granini (#2236) üzenetére


Gorneck
titán

Annyi EHPt sose látott a DHm...450 arje ha volt.

Vault? Az az ugra burga skill? :D Sose használtam...

Ha nincs kellő DMG-em nem megyek olyan helyre...AS a leglényegesebb pontja a DHnak (Manti)...ahogy gyorsulsz úgy válik a karid is egyre erősebbé, majd kb semmi se csap le.
Mondjuk azt hozzátenném, hogy DH az egyetlen kaszt amit solo farmra sose használnék... :D

Gorneck#1239

(#2239) mikromanus válasza Thrawn (#2234) üzenetére


mikromanus
veterán

A vengeancet nem kinyírták, max átnevezték. (ezen a néven most egy új aktív skill fut 2.0-ban). Vagy ez is "Nem jelölt apró balance patchként" jött ki? :Y
Azért a duplára emelést nem nevezném ilyen sarkítottan "kinyírtnak"... Teszteltem is és nincs gond a DH energiaháztartásával.
Ha meg a PTR-ről beszélsz, akkor azzal hasonlítgass. A barbi ott nagyon fapados. 1.0.8-ban kétkezessel se olyan könnyű fenntartani a furyt a támadásokhoz + esetleg az örökyetit. A Dt meg azoknak való akik nem szeretik a kihívásokat. Tudod, mint dh-ban a trap build. ;]

Egyébként ha nem bolát használok, akkor én már nem török ki a "casual noob" skatulyából a szemetekben? :DDD

(#2237) Rebourne
Értékelném ha nem offolnád szét legalább ezt a topicot. Maradj a témánál! Az "egyéb" diablós, de nem DH-s észrevételeid maradjanak a fő topicban!. Köszi! ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2240) T. M. válasza granini (#2236) üzenetére


T. M.
aktív tag

Körülbelül ez a felállás. :K
Mondjuk nekem ehp gondom nincsen, a probléma jelenleg annyi a kaszttal, hogy a 250k dps egy partyban a többi kaszthoz képest nagyon harmatos.
Ha a kollégákhoz hasonlítom a trap sebzése se olyan nagyon jó... :U
Egyszerűen nem tud normálisat sebezni. Ezért örülök, ha mondjuk monk, meg wd van a csapatban, ott már azért jönnek a buffok és lehet is darálni szépen.
Példa: 250k unbuff barbár, monk, wd. Szerintem mindenki tudja mekkora sárga számokat lehet látni, 900k ehp-t meg nem is mondom hozzá. Na jó így meg már levisz valakit überre és szétkalapál mondjuk barbárral mindent. Én meg 900k ehp-vel fárasztó aknázás után szedtem le öket egyedül, meg szerintem egyedül utoljára is :K
Ezzel szemben megyek ptr-en tormenten skilleket próbálni. 900k ehp-s karival nem csuknak össze, loh szépen életben tart, passzív hp töltés jól működik, smoke screen feltölti a hp-t ha megzuhanok.
Sebző skilleknél meg millió feletti criteket látok. Az se zavar, ha ellövök a tömegre 3 clustert, aztán kifogyok, mert majdnem mindenki halott addigra.
Szóval úgy néz ki, hogy hamarosan végre felhozzák a demon huntert is a többi kaszt szintjére.

[ Szerkesztve ]

(#2241) Gorneck válasza T. M. (#2240) üzenetére


Gorneck
titán

Ahogy korábban írtam pár % sebzés buff hiányzik (ezt a legtöbb kaszt szintén megkapja hisz az ellen HPja is lényeges nő főleg magasabb szinten), semmi más...amúgy partiban a DHnak nem kell buff, hogy sebezzen...egy cibamonk mellett már nagyon szépen sebez...pl bola+trap.

Gorneck#1239

(#2242) T. M. válasza Gorneck (#2241) üzenetére


T. M.
aktív tag

Elégedett is lennék, ha azt a % bónuszt most classicban megkapná, amit mondjuk a monk tud adni party buffként :K
A védekező késességeivel nekem sincs bajom jelenleg, csak az a kis plusz hiányzik és tényleg rendben lenne már most is :)

(#2243) T. M.


T. M.
aktív tag

Kicsit pihentetem a ládában a Litany gyűrűt, tesztelésen van egy Unity. (Proci még régebben javasolta...)
A sebzésemet szépen megdobta, az ehp-m így nincsen 900K, de szerintem még így is kielégítő.
Kíváncsi vagyok, hogy le tudja e váltani a Litany-t, mert az meg nagyon a szívemhez nőtt :K
Így fest jelenleg a kari:
armory: [link]
progress: [link]

(#2244) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na itt a patch.

eddig nagyon ugy nez ki legacy natalya egesz elfogadhato pre loot2.0 gearrel torment1ig meg megy. dam eleg, viszont a vedelme gyenge.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2245) Thrawn válasza proci985 (#2244) üzenetére


Thrawn
félisten

T1-en teljesen jól elvagyok legacyban :K

Találtam egy ilyet:

És egy ilyet is:

Ennek még nem tudom mi lesz a sorsa.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2246) proci985 válasza Thrawn (#2245) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

utobbi akkor is mukodik ha pl a rocket van bent? mert akkor lehet jo. talaltam ma egy danettat, majd 1500 dam, 400 koruli statok, socket, nem rossz.

torment 1 megy.

aztan eloszedtem a nem legacyt is, de torment5on osszepakolnak. vagy a resource fogy ki, vagy atlag ellenfel vesz korul. spike trappal kietolva lehet haladni, de lassu, beallni vedekezni meg tippre dupla ennyi ehp kene.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2247) Thrawn válasza proci985 (#2246) üzenetére


Thrawn
félisten

Mindjárt kipróbálom. Kellene mellé egy Izzuccob párba, PTR-en esett egy 14xx DPS-es, socketes példány :)

szerk: Csak nézném, mert nem tudok pályát csinálni...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2248) Thrawn válasza Thrawn (#2247) üzenetére


Thrawn
félisten

Működik! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2249) proci985 válasza Thrawn (#2248) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent torment5on agyalok, hogy lehetne megoldani.

kene kb 1.500.000 koruli thoughness (jelenleg van 700k ami 1.1m EHPnek felel meg), mert ez meg mindig karcsu. plusz hiaba ott a 290k dps, kevesnek erzodik. ami vicces, mert diabloprogress szerint EU DH top200:D.

viszont diabloprogress uj itemekkel ugy nez ki bugos dps szamlalora.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2250) Thrawn válasza proci985 (#2249) üzenetére


Thrawn
félisten

Kezdésnek egy ilyen? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.