Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Thrawn válasza sto1911 (#2349) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] -> [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2352) T. M. válasza Cyberbeni (#2343) üzenetére


T. M.
aktív tag

Mármint a buff után 600 gamble (3000 blood shard) adott 8 cindercoatot?
Ha lesz időm gémelni én is ki akarok gamblézni egyet, mert csak para pontok vannak az rcr-en nálam, úgy meg elég karcsún lehet clusterezni :)

(#2353) Cyberbeni válasza T. M. (#2352) üzenetére


Cyberbeni
addikt

8 legendaryt, ebből az utolsó volt Cindercoat. Volt hogy 25-ből 2 BT meg egy Tyrael jött.
Mini T4 rift: [link]

(#2354) T. M. válasza Cyberbeni (#2353) üzenetére


T. M.
aktív tag

Köszi!
Hát nem lesz egyszerű összeszedni, de gamble, vagy rift csak beadja valamikor.
Bár a Pride's Fall-ra is szemet vetettem, az meg ugye act 3 bounty revard cucc, azzal sem nagyon akar megdobni Tyrael...
Csak összejönnek majd remélhetőleg.

(#2355) Cyberbeni válasza T. M. (#2354) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én is még rare-t használok, pedig ami Pride's Fall-on van 3 main stat alapból az mind kell, szóval ha dexes jön, az mysticcel 4/4-é tehető.

(#2356) T. M. válasza Cyberbeni (#2355) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jaja.
Hosszútávra olyan elképzelésem van, hogy Cindercoat, Pride's Fall, lvl 70 Calamity, lehetőleg sockettel, Helltrapper a másik kázbe, lehetőleg sockettel :D , meg jó lenne Malthaelből kiverni a Reaper's Fear craft alapanyagot és akkor már a bracest is le tudnám craftolni.
Ez így elég stabil bázist adna kezdésnek.
Első körben a Cinder már nagy előrelépés lenne, jelenleg nagyon hamar elfogy a hatred, így nem igazán hatékony a kari sajnos.

(#2357) Gorneck


Gorneck
titán

Van még mit csiszolni rajta, de belefáradtam, hogy a WD-re szó szerint xar se esik...pár rift pár bounty után esett is 1-2 motyó rá.

Gorneck#1239

(#2358) Thrawn válasza Gorneck (#2357) üzenetére


Thrawn
félisten

Ekkora toughness mellett csak karcolgathatnak a mobok :)
szerk: kb úgy vagyok most a DH-val mint te a WD-vel... Nem sok minden esik már neki... :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2359) Gorneck válasza Thrawn (#2358) üzenetére


Gorneck
titán

Fog az csökkeni elég szépen, amint elkezdenek esni a cserecuccok rá. De az már most látszik, hogy DMGben a best of...

WD-re specko cucc még nem esett, pedig nem kevés órám van már benne...gondolok itt olyanra, mint cere knife, mojo, set, mask vagy bármi amire aszondanám, hogy WD cucc. Míg csapattársnak a 0 perces WDjét 2 óra alatt felcuccolta a játék. Csöppet berágtam és váltottam...

Gorneck#1239

(#2360) Thrawn válasza Gorneck (#2359) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam is nyúlik a cérna, se crusaderre se DH-ra nem osztott túl jó dolgokat eddig a játék, lehet másik kaszttal kéne tolnom? :F Nem nagyon akaródzik :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2361) Gorneck válasza Thrawn (#2360) üzenetére


Gorneck
titán

Monkkal lootolok kb mindenre (szerencsére nagyon imádom, pörgős gyors élvezhető kari még mindig)...esett egy kegyetlen jó frost burn, a fejes is azzal esett no meg a fegyó ami a WDmen van...
DH-val esett már fegyó, oh, gyűrű...és legalább DH only cucc és kegyetlenül aprít.

WDvel meg palának esett egy nagyon durva pajzs oszt kb ennyi. Kész vicc...
Mikor Bird kolléga 2 óra alatt killootolt a WDjére mindent ami finom és jó kb a sírógörcs kerülgetett.

Szal mikor ciba Monk kell azt viszem, mikor DPS, majd DH lesz...a blizz meg kapja be a random szarjával együtt.

Gorneck#1239

(#2362) Szancsó válasza Thrawn (#2360) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Lehet, mert pont tegnapelőtt beszéltünk erről, hogy nálam is milyen gyökér a smart drop. Legendeket nézve (sárgán nem akadok fenn, de keveset játszom már és leg ritkán jön) a wiz -nek DH cuccokat dobál (csak amit megtartottam: quiver, cloak, dex -es chest), DH -nak strength -eset (amu, 1h fegyver, pajzs, stb.). Azt nem tudom, mivel kellene játszanom, hogy pl. rendes int -es cuccot kapjak (tehát ami upgrade is), de nem fogok most ezért barbárral szaladgálni :(((
(Mondjuk lehet engem azért nem szeret, mert nem vettem meg a RoS -t.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#2363) Gorneck válasza Szancsó (#2362) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig Wiz-re úgy fossa a cuccokat, hogy vmi kegyetlen...persze ez ros és nem alap...

Gorneck#1239

(#2364) Thrawn válasza Gorneck (#2361) üzenetére


Thrawn
félisten

A Papa mindig nagy máker volt :D

Amúgy, azon kívül, hogy tök máshogy skillezel, mire kell a Brooding? Szerintem van hasznosabb passzív is, persze ennyi toughnessel biztos jó sokáig el tudsz ácsorogni egyhelyben. Para pontot a life regenre meg a life on hitre és már le is lehet cserélni. Cull of the Weak, Perfectionist, Grenadier, Sharpshooter? :)

Szancsó: egy csomó jó INT-es cuccot találok DH-val, két olyan gyűrűm van hogy ihajj :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2365) Szancsó válasza Gorneck (#2363) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Persze, arra jön azért, de egyértelmű upgrade nem nagyon volt még. (Valószínűleg azért, mert csak lvl60 -on vagyok és hogy érezzem az erőt több dolgot kellene cserélni egyszerre,)
Craftban viszont elég jó dologkat lehetne kihozni, ott jó statokat adogat azért. (És nem, a receptek sem estek, még AH -ból sikerült turizni a végén.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#2366) proci985 válasza Thrawn (#2360) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en mar huzom a Wizardom :B

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2367) Gorneck válasza Thrawn (#2364) üzenetére


Gorneck
titán

Jelenlegi skillezés teljesen bejön. És mivel nem játszok egyedül DHval így a Brooding teljesen jól müxik. :)

Grenadier müxik a Cluster - Bearnél is? Lehet kipróbálom.. :)

Perf használata egyelőre felesleges, persze a gear majd eldönti kell e vagy senem. Nem sztek ugraburálni, ha nem muszály...

Gorneck#1239

(#2368) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Miért tolja majdnem mindenki egykezes fegyóval?

(#2369) proci985 válasza Cyberbeni (#2368) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mert meg a rare offhandemnel jobban sebzo ketkezest sem lattam.

ha esne egy ketsockos manti valszeg cserelnek, de nem esik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2370) Cyberbeni válasza proci985 (#2369) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem is eshet, chd-ból is csak 31-35% van rajta.

Megnézem azért mikor mutatsz nekem egy 1932-2337-nél jobban sebző egykezest. Ambush passzív meg ezt mégjobban megdobja. Amíg alapból nem 0 a hatred, meg discipline regen, addig abból a szempontból is jobb a kétkezes.
Persze van egy két legendary egykezes, amire megérheti lecserélni, de trash mobok ellen 2 kezesnél nincs jobb, és nálam még minden riftben volt egy csomó belőlük, meg azért bountyzás közben is látni őket.

(#2371) granini válasza Cyberbeni (#2370) üzenetére


granini
őstag

Nekem is esett cinder + magefist, és emiatt kaptam motivációt hogy 1) egyáltalán elővegyem [a fél éve nem használt DH-m], 2) én is fire-cluster vonalon induljak el..

Még elég szerényke 500k unbuff, nyilván a tafnesz meg kicsit a healing rovására, de akár egyedül akár partiban gyors T1-es vagy Master riftre meg bountyra nagyon jó. Kb +60% fire dam és +10 cluster arrow bonusz egyelőre..

A fegyver, 2300+ -os egykezes.. :K

Áhítok :D egy-két új Natalya darabot, köpenyt, csizmát jó lenne. Amut már nem is merem mondani..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2372) proci985 válasza Cyberbeni (#2370) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ez oke, de strafenel kb mindegy hogy jon ossze a dam, nekem meg az egykezesemnek 2460as atlagja van mainhanden. Lehet nagyobbat szor, de strafenel mindegy, night stalkerhez meg meg ez jobb is.

De tenyleg nem talaltam meg normalis ketkezest

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2373) Assdak válasza Cyberbeni (#2368) üzenetére


Assdak
őstag

A solo DH-val én most 2 kezessel megyek. Mondjuk ehhez kellett, hogy kiessen egy DML.

(#2374) Cyberbeni válasza proci985 (#2372) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Strafe mellé azért nem árt a Calamity+Helltrapper kombó.

(#2375) Thrawn


Thrawn
félisten

Van valakinek tippje hol találok sima fehér íjat? (Doubleshot) Jó lenne legyártani végre az Unbound Bolt-ot meg a Sydyru Crust-ot is :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2376) Assdak válasza Thrawn (#2375) üzenetére


Assdak
őstag

Act V ben esik viszonylag sok helyen. A Sydyru-t mondjuk imho nem éri meg lekraftolni. Unboundhoz nem volt még szerencsém.

(#2377) Rém válasza Thrawn (#2375) üzenetére


Rém
tag

Act 5-ön kívül még nem láttam sehol. A csatatéren viszonylag sűrűn esik!

(#2378) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszi a tippeket, egyetlen darabot sikerült nagy nehezen találni:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2379) Gorneck


Gorneck
titán

2x1H nagyon életképtelen felállás? Lassan elkezdek komolyabban DHzni, de még nem döntöttem el, hogy mivel is kéne nyomulni, persze nagyon választásom nincs, hisz gear még elég foghíjjas, de azé alakul...főleg, ha tudok majd kicsit többet játszani vele.

Gorneck#1239

(#2380) Thrawn válasza Gorneck (#2379) üzenetére


Thrawn
félisten

Egyáltalán nem életképtelen :N
szerk: ki is próbálnám, de nem találtam még épkézláb 1H xbowt eddig, a Hallowedből meg gondolom úgyis csak 1 lehet nálam egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2381) Gorneck válasza Thrawn (#2380) üzenetére


Gorneck
titán

Majd meglesem...kéne még1 loot... :D Azzal kezdtem egyébként és nagyon elégedett voltam vele. Csak esett tegez és egy 1h is...szal váltottam.

Gorneck#1239

(#2382) Thrawn válasza Gorneck (#2381) üzenetére


Thrawn
félisten

Pl: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2383) Assdak


Assdak
őstag

Új SS+Sentry buildet próbálta valaki?

(#2384) Gorneck válasza Assdak (#2383) üzenetére


Gorneck
titán

Ez mellik is pontosan?

Gorneck#1239

(#2385) Assdak válasza Gorneck (#2384) üzenetére


Assdak
őstag

Link

Játék közben

[ Szerkesztve ]

(#2386) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Valaki akinek van egy kis ideje megnézné a DHm,(meg esetleg a Wizzem) mit kellene rajt még javitanom,mert már masteren is elég sok a halál t1-ről nem is beszélve.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wukodlak-2377/hero/28407269
Bocsi de linkelés még nem megy telóról.
Még annyi,hogy valamit nem mutat rendesen a battlenet,de wizzel durván 380k van ezzel a felállással,Dh meg kb 470k-val aprít.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#2387) flash-


flash-
veterán

Erről a vengeance skillről szeretnék infót
milyen buldre jó?milyen gearnek jó használni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2388) Thrawn válasza flash- (#2387) üzenetére


Thrawn
félisten

A vengeance kb olyan mint wizznél az Archon, ha valami nagy és csúnya dolog jön veled szembe akkor benyomod és adj'neki :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2389) mikromanus válasza Thrawn (#2388) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. "Ami a csövön kifér" skill: :DDD
Rakétás buildbe nem rossz. Minden rakéta +100-100% dam...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2390) Muton


Muton
addikt

heló!

érdemes lenne rajta a fegyveren az AS-t +dam %-ra átpörgetni?

illetve van már egy 2 lyukas cinder, érdemes lenne a 3 farkast arra cserélni? mert az igaz, hogy 19% elemental dam, de a farkasok jól tankolnak, és a hamarabb leszedik az apró trasheket, minthogy rávinném a kurzort :))

mod: illetve a reapers warp-on vita helyett armor van. ez mennyire gáz?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2391) sto1911


sto1911
veterán

A bonusz ota esik a plan ha kell ha nem, mit lenne erdemes kraftolni? (Remelhetoleg megvan amit ajanlotok :D)

(#2392) Muton válasza Muton (#2390) üzenetére


Muton
addikt

up

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2393) Muton


Muton
addikt

alakulgat a dh-m
milyen sapi kellene rá?

a shadow setre érdemes gyúrni?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2394) Thrawn


Thrawn
félisten

Tegnap felhúztam a nem legacys DH-mat, talált tárgyakból és pár craftból felöltöztettem amennyire tudtam: [link]
Kiindulási alapnak jó lesz, a skilleket még variálgatom, hogy mi az ami kézre áll. Ugyanitt Toughnesst vennék :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2395) Gorneck válasza Thrawn (#2394) üzenetére


Gorneck
titán

Érdemes volt jönni velük...szép lett a WH. :)

Gorneck#1239

(#2396) Thrawn válasza Gorneck (#2395) üzenetére


Thrawn
félisten

Bizony ám :) Azóta esett egy egész jó Dawn is.

A SoJ nehéz ügy, nem esik minden nap :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2397) Gorneck válasza Thrawn (#2396) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor már csak SoJ kell nekem lootolnod... :D

Gorneck#1239

(#2398) Thrawn válasza Gorneck (#2397) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom épp merre jártál, de: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2399) Gorneck válasza Thrawn (#2398) üzenetére


Gorneck
titán

Ez xar...fire kell... :D Én még nem láttam...sajna...majd egyszer esik nekem is... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#2400) Thrawn válasza Gorneck (#2399) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott a mystic ha fire dmg kell :P
Kénytelen leszek megtartani, úgysem ártana némi védelem szegény DH-nak, már szinte el is felejtettem mennyire papír karakter tud lenni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.