Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) ESP23


ESP23
senior tag

Az istenért nem tudom frissíteni, eljutok odáig hogy nyomjam le a hangerő gombokat, de nem csatlakozik a géphez, nem történik semmi.
Egyáltalán melyik hangerő gombot kell nyomni, a le vagy a fel, vagy mindkettőt?

(#3952) csacsi67 válasza ESP23 (#3951) üzenetére


csacsi67
addikt

Kapcsold ki a telefont majd hangerö gomb le és ugy dugd rá, hogy a hangerö gombot lenyomva tartod folyamatosan.

(#3953) ESP23 válasza csacsi67 (#3952) üzenetére


ESP23
senior tag

Megpróbálom.

(#3954) ESP23 válasza csacsi67 (#3952) üzenetére


ESP23
senior tag

Sikerült! :-)

[ Szerkesztve ]

(#3955) ESP23


ESP23
senior tag

Már fel is frissítette, azt hittem hogy lassabb lesz.

(#3956) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

:)

[ Nincs Szerkesztve ]

(#3957) Tamarel válasza Jimmy66 (#3950) üzenetére


Tamarel
senior tag

Így van, épp most kúszik fel.

(#3958) mathaus=) válasza Tamarel (#3957) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Lehet tudni h mit hivatott javítani?

(#3959) confuser válasza mathaus=) (#3958) üzenetére


confuser
senior tag

A GB-t javítja ICS-re :) A független telefonokra megcsúszva érkezett a frissítés.

(#3960) ESP23


ESP23
senior tag

Valaki tapasztalta már, hogy a hangszóró enyhén torz, és akkor még finoman fogalmaztam.

(#3961) mrlujoak válasza ESP23 (#3960) üzenetére


mrlujoak
veterán

-melyik (kihangosító, vagy beszéd)
-csengéskor, beszélgetéskor, vagy kihangosításkor
-hangerő?
-xLoud?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3962) ESP23 válasza mrlujoak (#3961) üzenetére


ESP23
senior tag

A hátsó hangszóró zenehallgatáskor, egyébként màs helyzetben nem jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#3963) bigga válasza Jimmy66 (#3956) üzenetére


bigga
aktív tag

Tapasztalatokat majd írjál - nekem is független a telefonom... :U

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#3964) bigga válasza Jimmy66 (#3956) üzenetére


bigga
aktív tag

Tapasztalatokat majd írjál - nekem is független a telefonom... :U

[ Szerkesztve ]

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#3965) bigga válasza Jimmy66 (#3956) üzenetére


bigga
aktív tag

sokadik

[ Szerkesztve ]

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#3966) bigga válasza Jimmy66 (#3956) üzenetére


bigga
aktív tag

Tripla..

[ Szerkesztve ]

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#3967) mrlujoak válasza ESP23 (#3962) üzenetére


mrlujoak
veterán

A zenelejátszó EQ beállítása is, és a bekapcsolt xLoud is hatással van rá.
Ha az EQ-ben a mélyet nagyon feltolod, felléphet torzítás...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3968) ESP23


ESP23
senior tag

Hogyan lehet screenshotot csinálni?

(#3969) zsitvayb


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni, egy pár hete frissítettem a telefont ICS-re flashtoolal, majd ma - látván itt a fórumon, hogy van hivatalos frissítés szerettem volna a hivatalos frissítést felrakni, de értelemszerűen a PCC és a SUS is azt írja ki, hogy a legfrissebb szoftverem van. Sebaj, gondoltam egy helyreállítás a PCC-vel visszarakja a gyári GB-t. Tévedtem, a PCC közölte, hogy nincs a telefonomhoz megfelelő szoftver. Szóval patthelyzet.
Valakinek van valami ötlete?

(#3970) mrlujoak válasza ESP23 (#3968) üzenetére


mrlujoak
veterán

GB alatt kikapcsológomb hosszan, és ott a lehetőség
ICS alatt hangerőgomb, és kikapcsológomb egyszerre nyomvatartva hosszan

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3971) ESP23 válasza mrlujoak (#3970) üzenetére


ESP23
senior tag

Hangerőgomb le vagy fel, mert nekem sehogy nem jön össze.

(#3972) csacsi67 válasza zsitvayb (#3969) üzenetére


csacsi67
addikt

Meg kell keresni az Tiédhez valo eredeti GB-s romot azt flaastholal felrakni majd utána SUS.

(#3973) freemanone válasza zsitvayb (#3969) üzenetére


freemanone
őstag

ha generic rom-ot tettél fel aminek a verziója 6.1.1.B.1.10 akkor már a gyári legfrissebb verzión használod. Ha szeretnéd SUS-al frissíteni ugyanerre, akkor flashtool-al az első hsz alapján letöltöd a GB rom-ot felteszed, majd SUS-al frisstesz, bár szerintem értelme nincs, de ezt rád bízom...

[ Szerkesztve ]

(#3974) mrlujoak válasza ESP23 (#3971) üzenetére


mrlujoak
veterán

LE

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3975) csacsi67 válasza freemanone (#3973) üzenetére


csacsi67
addikt

Semmi értelme igy ahogy mondod.
Ennek akkor van értelme ha szolgáltatos lenne és gariba vissza vinnéd akkor szolhatnak érte hogy miért van rajta független rom.

[ Szerkesztve ]

(#3976) nbukta77


nbukta77
addikt

Van olyan fozott rom amire erdemes lecserelni a gyari 4.04- et? zart bootloaderes romra gondolok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3977) csacsi67 válasza nbukta77 (#3976) üzenetére


csacsi67
addikt

Én ezt használom.[link].Jobb mint a gyári ICS talán a két script miatt.Mindet kiprobáltam de nagy változást nem vettem észre.

(#3978) nbukta77 válasza csacsi67 (#3977) üzenetére


nbukta77
addikt

CM9- rol valakinek tapasztalata?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3979) csacsi67 válasza nbukta77 (#3978) üzenetére


csacsi67
addikt

Volt fent nem sok változás mivel kernelt nem tudsz modositani .De egy probát megér.Én megmondom öszintén ami felrakható mindet kiprobáltam .De mindig vissza tértem amit linkeltem neked.

(#3980) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Nekem egy olyan ROM kellene amiben rendesem működik a bluetooth. :)

(#3981) István89


István89
tag

Nos, nekem is sikerült frissítenem ICS-re SUS-al.

Viszont én meghagytam a beállításokat, de lehet hiba volt.

1. Nem tudok bemenni a futó alkalmazásokba, azt írja a beállítás leállt és kilépett.

Nektek volt ilyen? :)

2. A másik, hogy az animációkat eddig a megjelenéseknél tudtam kikapcsolni, most vagy nem lehet vagy én nem találom. Szerintetek? :)

3. A felső részben most megjeleníti a százalékos részt, ami az akkumulátorból van még, ezt valahogy nem lehet arrébb rakni? Amikor adatkapcsolatot engedélyezem, akkor szinte egymásba van a kettő.

Erre esetleg tudtok valami mondani?

4. Elég gyorsan merül valamiért. :(

(#3982) Tamarel válasza István89 (#3981) üzenetére


Tamarel
senior tag

Én nem hagytam meg a beállításokat és a futó programokba lépésnél nekem is leállt a beállítások modul. Tippre valami egyszeri ICS frissítős folyamat állt be.
No para, hagyj neki egy kis időt és restart. Utánna jó gyors.

[ Szerkesztve ]

(#3983) Jimmy66 válasza bigga (#3963) üzenetére


Jimmy66
senior tag

PCC-vel frissítettem, semmi visszaállítás (bár a telefonom majdnem gyári). Az első tapasztalatok nagyon jók. Nekem ugyanolyan gördülékeny, mint GB alatt.

[ Nincs Szerkesztve ]

(#3984) István89 válasza Tamarel (#3982) üzenetére


István89
tag

Igen, ez a része meg is oldódott. :)

Viszont az animációkat mindenképpen kiakarom kapcsolni, mert szerintem zabálja az akkut és hát ez a felső sáv se tetszik így.

[ Szerkesztve ]

(#3985) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Szerintem nem zsúfolt.

A futó alkalmazás elsőre nekem is kilépett.

(#3986) István89 válasza Jimmy66 (#3985) üzenetére


István89
tag

Igen, ez így jó, de a 3G és H jel és a alsó és felső nyíl az belelóg nekem. :)

Neked, nem?

(#3987) Jimmy66 válasza István89 (#3986) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Majd eljön az az idő, mikor ezeket a nyilakat nem is látod... vagy csak hunyorítva. ;]

[ Nincs Szerkesztve ]

(#3988) István89 válasza Jimmy66 (#3987) üzenetére


István89
tag

Az biztos :)

Arra esetleg nem tudod még a megoldást, hogy amikor fel kell oldani a képernyőt, akkor a hangot némítsa le és ne a kamerát indítsa el? :)

Nagyon köszönöm a segítségedet

(#3989) Jimmy66 válasza István89 (#3988) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Sajnos ez így változott az ICS-ben, a némítás sokkal kézenfekvőbb volt, főleg azért, mert a kamera gomb hosszú lenyomásával kikapcsolt állapotból azonnal lehet fényképezni.

(#3990) Diablo50


Diablo50
tag

Sziasztok ! Ma reggel rá dugtam a független Sony Xperia U-mat a gépre és jelzett hogy végre elérhető az ICS frissítés ! SI : 1261-9038-as számmal de nem tudom telepíteni mert mindig egy hibakód 0x80070002-öt kapok :F

Most lehet hogy jó lesz letöröltem a régi Sony Update Enginet mert azt írta hogy telepítsem azt újra a probléma megoldásához.

[ Szerkesztve ]

(#3991) w333 válasza Diablo50 (#3990) üzenetére


w333
félisten

Parancsolj : Link ezzel frissítsd, mert a Pc Companion fura dolgokat csinál mostanában ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3992) Diablo50 válasza w333 (#3991) üzenetére


Diablo50
tag

Köszi de pont most javítottam hogy most lehet hogy jó lesz szóval adok még neki egy esélyt , és amúgy köszi a linket :)

Na a Sony Update Engine újra telepítésével jó lett a PCC de azért köszi még 1x a linket :)

[ Szerkesztve ]

(#3993) Diablo50


Diablo50
tag

Fent van az ICS a független U-mra amiben Vodás kártya van és nagyon gyors ! Semmi akadás semmi döcögés ! Ja ésa Én nem csináltam semmi reszetet meg törlést minden progim megmaradt a telón szóval nem "szűz" GB-re raktam az ICS-t és tökéletesen működik :)

(#3994) István89 válasza Diablo50 (#3993) üzenetére


István89
tag

Neked nem akad a kezdőképernyő, amikor feloldod? nekem elég döcögősen megy a led világítás is elég akadozva kapcsol ki.

Eddig semmi pozítivum és ráadásul gyorsan merül.

(#3995) Diablo50 válasza István89 (#3994) üzenetére


Diablo50
tag

Nem akad és a led meg gyorsan alszik ki kis pulzálás/vibrálással meg most indítottam el az asphalt 7 autós játékot ami GB en elég lassan ment de most ICS en nagyon nagyon sok fpsel jobban megy egyáltalán nem akad nem lassul és sokkal gyorsabban fut az asphalt 7 autós játék.Régebben amikor még GB volt és átjött haverom a Samsung Galaxy S-ével neki gyorsabban ment az Asphalt 7 mint nekem de most nekem még attól is gyorsabban megy :)

(#3996) air válasza István89 (#3981) üzenetére


air
nagyúr

Kedves István!
Sok szeretettel ajánljuk figyelmedbe a téma első hozzászólását!
A napokban frissült, aktuális információkat tartalmaz. Véleményem szerint a benne leírtakat minden U tulajdonosnak álmából felkeltve kellene tudni. :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3997) zsitvayb válasza csacsi67 (#3972) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

(#3973) freemanone és (#3972) csacsi67 köszönöm a segítséget, működött a dolog. Jó, hogy van itt aki tényleg segít és nem csak azt szajkózza, hogy olvasd el az első hozzászólást...
Valóban nem volt sok értelme, de a flashtool-lal egy st25a-s ICS-t sikerült feltenni, és nem tetszett az "a" benne, gondoltam, ha már rakok fel egy "i"-s rom-ot, akkor az legyen a hivatalos. Bár elvileg semmi különbség nem kéne, hogy legyen közte, de nekem valahogy jobban muzsikál ez a hivatalos frissítés.
Köszi mégegyszer a segítségeteket.

(#3998) mirroregg


mirroregg
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy most venném meg az elsô androidos telefonom és erre gondoltam. Megéri ilyet venni még akkor is ha nem jön ki rá a JB?

Elôre is köszi a válaszokat.

(#3999) k850 válasza mirroregg (#3998) üzenetére


k850
addikt

Mért ki az a JB? :DDD

Az csak attól függ, hogy mire szeretnéd elsősorban használni. A készülék legnagyobb hátránya a korlátozott memória. Egyébként egy jó kis készülék! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#4000) Jimmy66 válasza mirroregg (#3998) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Tökéletes első androidos telefonnak. (Meg másodiknak is) A JB-t meg majd meglátjuk... ;)

[ Nincs Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.