Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) MeRgeS


MeRgeS
csendes tag

Nos a szokásos újraindulások amióta JB-t telepítettem bővült teljes megfagyással, sima power gombbal nem kapcsolódott ki az akksit meg nehezen veszem ki :). Power+volume gombok együttes lenyomásával már kikapcsolt a lelkem.Ebből szervíz lesz :/

...:::::: ::::::...

(#3402) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ma lőttem pár képet, szép volt az ég :) :

(#3403) VIBO válasza molrob (#3400) üzenetére


VIBO
őstag

ez mi? hogy kell kikapcs?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3404) Nfsman20 válasza molrob (#3400) üzenetére


Nfsman20
tag

Közben végigzongoráztam mindent... úgy néz ki, hogy jó lett :) azért köszönöm!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#3405) VIBO válasza Nfsman20 (#3404) üzenetére


VIBO
őstag

Mit tettél leírod,mert engem érdekelne :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3406) Nfsman20 válasza VIBO (#3405) üzenetére


Nfsman20
tag

A főmenü gombot (ház ikon) felfelé húzod, ekkor megnyílik a google asszisztens... rámész a beállításokra a jobb alsó sarokban, és kikapcsolsz benne mindent... bár még most sem az igazi, de egyelőre hanyagolom, majd ha jön egy frissítés, akkor flashtool-al felrakok egy másik romot, a mostani "rossz" fordítva jeleníti meg a neveket a kapcsolatokban... a vezetéknevet rakja hátra, bárhogy állítom :D

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#3407) catroot válasza pepe091 (#3402) üzenetére


catroot
veterán

Én szombat este a Kossuth Lajos sugárútról kattintgattam, p.csa részegen. Azok nem lettek ilyenek. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3408) VIBO válasza Nfsman20 (#3406) üzenetére


VIBO
őstag

Köszi. Az ki van kapcsolva. Térkép eszik nekem sokat. Azt hol lehet kikapcsolni?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3409) darvinya válasza VIBO (#3408) üzenetére


darvinya
titán

Helyszolgáltatások menü, ott az összes pipa ki.
Utána Alkalmazások menü-Fut fül-app-on belül leállítás, utána Gyorstárazott-ból is leállítás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3410) PASZKAL válasza VIBO (#3370) üzenetére


PASZKAL
csendes tag

Én is már 5 hónapja használom, szó szerint értve, nagyon sok telefonálással is simán bír két napot az akksi, kopásnak jele sincs, pedig nagyon nem vigyázok rá. Lefagyás, lassulás soha nem volt, akinek ilyen problémái vannak, lehet, hogy valamit nem jól csinál !!!

(#3411) zozo2001hu válasza PASZKAL (#3410) üzenetére


zozo2001hu
tag

December elején váltottam egy Nexus S-ről, teljes megelégedéssel használom gyári Android 4.1.2-vel, semmi root, semmi plusz launcher.

Teljesen jól működik és gyönyörű fotókat/videókat készít. :R

Apropó! Ti mivel takarítjátok a telefon hátoldalán a kamera lencséjét? Eléggé macerás mivel kissé be van süllyesztve a hátlapba, idővel mint minden ez is porosodik.

[ Szerkesztve ]

(#3412) pepe091 válasza zozo2001hu (#3411) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én mikroszálas kendővel tisztítom.

Amúgy miért állítjátok be úgy, hogy ha valaki rootol vagy nem a gyári launchert használja, az valami rossz dolog? :U Ez az android lényege, hogy úgy szabd testre a telefonod, ahogy te szeretnéd, és a gyári launcherek nagy százaléka szinte alig enged módosítást..

(#3413) zozo2001hu válasza pepe091 (#3412) üzenetére


zozo2001hu
tag

Szia!

Egyáltalán nem rossz dolog sőt, az aláírásomban szereplő tableten jómagam is egy rootolt romot (CM 10.1) használok plusz egy Apex launchert. :)

Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a hozzá fejlesztett gyári SONY megoldással is kiválóan használható a készülék semmilyen teljesítménybeli probléma nem jelentkezett nálam. Azt azért még hozzátenném, hogy elsősorban ikonok vannak kipakolva nálam a képernyőkre, mindössze 3 db widgetet használok (időjárás, google kereső, power widget).

(#3414) aurel343


aurel343
tag

Sziasztok!

Kb 1 órája nem működik a telefonom hangszórója. Én nem hallok semmit, viszont ha kihangosítom akkor működik. Nem állítottam el semmit sem előtte. Mi lehet az oka?

(#3415) novinyul válasza aurel343 (#3414) üzenetére


novinyul
veterán

Szerviz lesz belőle,cserélik gariba.Nekem az S-n audio vezérlő szállt el,ott ment el a hangszóró.Cserélték a telefont.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3416) aurel343 válasza novinyul (#3415) üzenetére


aurel343
tag

Már visszaállítottam a gyári beállításokra. Sajnos nem javult meg. Csak a kihangosítóval működik. Zenét sem lehet lejátszani. (ill nem lehet hallani)
Ne kínlódjak azzal, hogy új romot teszek fel? Szóval szerviz?

(#3417) catroot válasza aurel343 (#3416) üzenetére


catroot
veterán

Semmi értelme, vidd el szervizbe. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3418) novinyul válasza aurel343 (#3416) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos szerviz,ha tudod közvetlen a cordonhoz vidd.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3419) Danny750 válasza aurel343 (#3416) üzenetére


Danny750
őstag

Jack ki és bedugásàt próbáltad már?

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3420) aurel343 válasza Danny750 (#3419) üzenetére


aurel343
tag

Bedugtam, kihúztam. (mármint a Jack-et) És lőn csoda! Újra működik!

(#3421) markyy18


markyy18
aktív tag

Tegnap eladtam a T-t nem azért mert bajom volt vele de kicsit hiányzott a Htc Sense kombó így cseréltem. :U
Majd be be nézek ide is ha tudok segítek.
Mindenkinek jó térerőt! :R

(#3422) VIBO válasza aurel343 (#3420) üzenetére


VIBO
őstag

:C

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3423) Danny750 válasza aurel343 (#3420) üzenetére


Danny750
őstag

Na ugye :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3424) fkrinya válasza Danny750 (#3423) üzenetére


fkrinya
tag

Hali!

Nova Launchernél az app drawerben lehet mappát létrehozni? Vagy ez csak Prime-nál lehet?
Illetve van-e valami beállítás a kiterjesztett készenléti módon kívül, amin be lehet állítani, hogy mit mikor kapcsoljon ki/be. Pl a defy-nél volt olyan, hogy beállítottam, hogy 23.00-tól 05.00-tól nincs adatkapcsolat vagy csak 2g van.
Amúgy markyy18 készülékét én vettem meg, szóval, ha valami gondom van jövök :)

szerk: nem válasznak akartam :)

[ Szerkesztve ]

(#3425) pepe091 válasza fkrinya (#3424) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mappát csak a prime-ban lehet létrehozni.
Van több ilyen automatizáló app, amivel mindent tudsz kapcsolgatni, adott időpontokban, vagy akár adott helyen (GPS koordinátákhoz rendelve). Automatelt, vagy Timeriffic.
Viszont ezeknek az a hátránya, ha be van kapcsolva a kiterjesztett készenléti mód, akkor ezek sem tudnak kapcsolni, mert ezek is le vannak olyankor lőve. Szóval vagy ez - vagy az. :)

(#3426) espista válasza fkrinya (#3424) üzenetére


espista
senior tag

JB óta az alap Sony launcherben is lehet az app drawerben mappákat létrehozni.

Romani ite domum!

(#3427) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Ma feldobtam az ESET-et a telefonra és csináltam egy teljes keresést.Talált is valamit...
Külföldi fórumon is kérdezte már valaki.Veszélyes lehet vajon?
Keresgéltem ,de nem találtam a telón sehol...Írták,h fel kellene tölteni Virus Total-ra.

[link]

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3428) hanati64 válasza Orlin (#3427) üzenetére


hanati64
tag

Nekem ugyanezt hozta ki!

Pedig semmilyen játékot nem raktam a telefonomra.
Akkor meg honnan? :((

[ Szerkesztve ]

(#3429) Orlin válasza hanati64 (#3428) üzenetére


Orlin
addikt

Írtam az ESET-nek is. Kiváncsi vagyok mit írnak.
Amúgy hasznos kis proginak tűnik,főleg ha lenyúlnák a telefont...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3430) lordyka válasza Orlin (#3429) üzenetére


lordyka
aktív tag

ha lenyúlják a telefonod ott a myxperia :)

(#3431) catroot válasza lordyka (#3430) üzenetére


catroot
veterán

Neked elérhető a telefonon? Nekem nincs rajta. Külön .apk-val tegyem fel?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3432) Orlin válasza lordyka (#3430) üzenetére


Orlin
addikt

Hogyan tudom aktiválni?
Itt azt írja le kell tőlteni stb...Ebből nincs magyar? :B
[link]

Amúgy nod-on belül is van pár jónak tünő dolog.Idegen sim-et nem engedélyez,lehet zárolni a telót ha lenyúlják.Infót küld a számról amivel használják,gps adatok ect...

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3433) Snoop-y válasza Orlin (#3432) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kivancsi lennek ez hogy mukodik.
Nem mintha ezzel foglalkoznek de ha en nyulok le egy telefont mielott barmit csinalok vele nem az az elso hogy legyalulok rola mindent bekapcsolas nelkul? My xperianak lehet ertelme ha gyarilag van a telon vmi amit nem tudsz torolni es az alapjan megtalalhato. Tobbi szoftveres kutyu sztem a fentiek miatt eleg felejtos lehet.
De cafoljatok meg nyugodtan ha hulyeseget beszelek. :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3434) lordyka válasza catroot (#3431) üzenetére


lordyka
aktív tag

le kell tölteni az apk-t felteszed, onnantól meg az xperia menüből elérhető a beállítások appból. ha a telefon nyelve magyar akkor az alkalmazás is.
nem mindenki tudja h lehet gyalulni a telefont, persze ha a tolvaj tudja, akkor úgy is mind1.. mert ha system app a myxperia a google acc akkor is elveszik innentől felesleges...

(#3435) catroot válasza lordyka (#3434) üzenetére


catroot
veterán

Már megy a dolog :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3436) mrlujoak válasza Snoop-y (#3433) üzenetére


mrlujoak
veterán

A MyXperia nem csak a telefon törlésére való.

Segítségével lokalizálni tudod, ha teszem azt elhagytad a napod során valahol. Bárban, könyvtárban akárhol. Lokalizálod, és oda mész vissza érte.

Arra is jó, ha pl a lakásban elhagyod, de nincs más eszközöd (másik mobil, vagy vezetékes, hogy megcsörgethesd) azt is megteheted a MyXperia felületen keresztül.

Emellett csak hab a tortán, ha mégis lopják a mobilod, azt tudod zárni, illetve távolról minden személyeset törölni...

Gondolom Te sem szeretnéd pl a FB-on viszontlátni egy mókás, akár obszcén fotódat (vagy párodét) amit a mobiloddal készítettél...

...mert az álszent, aki még soha nem készített olyan képet... :DD

vidi a működésről: [link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3437) Orlin


Orlin
addikt

Jó nekem erre a z APK file-ra a gépemen az eset ugrik és trójait jelez :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3438) mrlujoak válasza Orlin (#3437) üzenetére


mrlujoak
veterán

...akkor wifi be, és a mobilodra töltsd le közvetlenül a linkelt oldalról...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3439) pepe091 válasza mrlujoak (#3436) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kicsit megijedtem mikor ez után "mert az álszent, aki még soha nem készített olyan képet... "
az a szó jött hogy "vidi a ..." :D:D Azt hittem azt akarod prezentálni, de megnyugodtam. :D

(#3440) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek.
Lenne egy fontos kérdésem,szerintetek érdemes egy Lg 4x hd telefonomat elcserélni egy xperia t-re??Milyen a kamája,a külsö hangszoró hogyan szól,vagyis melyik jobb teló szerintetek.Nem rossz az LG csak váltanék,meg-e éri.Elöre is köszönöm.
Üdv

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#3441) catroot


catroot
veterán

Egyébként ez a myxperia időnként frissíti a pozíciónkat vagy csak akkor, ha a netes felületen ráfrissítünk?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3442) Mottie válasza Indian74 (#3440) üzenetére


Mottie
őstag

A 4X-ről én azt hallottam hogy nagyon kevés az aksija :) Én elcserélném de főleg mivel a T nagyon tetszik.. :)

Be Victorious!

(#3443) mrlujoak válasza pepe091 (#3439) üzenetére


mrlujoak
veterán

...valld be megnézted volna, nem kell itt az álszent duma... :) :P

(#3440) Indian74:

Mindenképp kérj meg T tulajt, hadd próbálhasd ki, mert ezt neked kell eldöntened.

(#3441) catroot:

Úgy tudom csak akkor keres rá, amikor Te kéred a lokalizációt.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3444) Orlin


Orlin
addikt

Akit esetleg érdekel fent van az új Opera böngésző!Egészen jónak tűnik elsőre.

Opera browser béta

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3445) mrlujoak válasza Orlin (#3444) üzenetére


mrlujoak
veterán

A mini és mobile mellé felkerülhet, ha nyújt valami pluszt, hozzájuk képest...

Nyújt?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3446) tibike8


tibike8
őstag

Van egy hülye bajom. Ekezdett 'beszélni' a telefon. A szövegfelolvasó elindult és mindent mond nekem angolul. Nem kapcsoltam be semmit. A nap közben nem buheráltam a telót. Egyszer csak beindult. Hogy lehet ezt kikapcsolni? A kisegítő lehetőségeknél a beszéd tempóját tudom módosítani, de mást nem. Még a 4.0-ás sw-nél volt ugyanez, de mivel gariztattam és újrahúzták, megszűnt a probléma. Biztos ki lehet ezt kapcsolni, de nem találom, hogy hogy :F

(#3447) petipetya válasza tibike8 (#3446) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / kisegítő lehetőségek / talkback?

Esetleg érdemes lenne letiltani az alkalmazások kezelése / mind fül alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#3448) tibike8 válasza petipetya (#3447) üzenetére


tibike8
őstag

A talkback nincs bekapcsolva és nem is volt. Azzal kezdtem. Amúgy a biztonság kedvéért leállítottam, letiltottam, de továbbra is mondja.

(#3449) petipetya válasza tibike8 (#3448) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nincs több ötletem. :/

"nincs rá lezsóidő"

(#3450) Gabó75 válasza markyy18 (#3421) üzenetére


Gabó75
senior tag

Szia! Milyen HTC-t vettél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.