Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Gabó75 válasza natë (#3293) üzenetére


Gabó75
senior tag

A T-nek szebb a kijelzője szerintem, mint az S3 amoled+pentile mátrixa. Fényerőben is gyenge.
Az S3-nak cserélhető az akksija és tovább is bírja. Nem könnyű a választás az biztos. Mivel nekem a kivehető akksi fontos, az S3-at választanám, de mire cserélni kell, addigra be fog égni az amoled.:-)

Mottie: Ilyen szokások mellett kibír egy napot.

[ Szerkesztve ]

(#3302) ferrari1 válasza natë (#3293) üzenetére


ferrari1
őstag

Mivel nekem volt egyszerre mindkettő, gondolkodás nélkül az S3-at mondom pentile ide - pentile oda. A fényerejére sem fogsz panaszkodni egyáltalán!!! Azonos felhasználás mellett nap végére a galaxyban jóval több energia maradt, olyan 30%-al minimum! Kamerája jobb! Egyedüli hátrányának az anyaghasználatot emelném ki. De nem vészes! A T-nek a sim kártya takaró fedele ami számomra kritikán aluli volt.

[ Szerkesztve ]

(#3303) catroot válasza ferrari1 (#3302) üzenetére


catroot
veterán

Igen, a T-nél az a fedél tényleg siralmas.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3304) espista


espista
senior tag

Mivel szerintem design szempontból a két véglet a két készülék, így az már eleve segíthet eldönteni a kérdést. Ha valamelyik nem tetszik, akkor azt ne vedd meg, mert később se lesz szimpatikusabb és olyan kis dolgok is kiakasztanak, amiknek egyébként nem sok jelentőségük van egyébként.
A hétközbapi feladatokat mindkét készülék el tudja látni. A weblapokat, emaileket, képeket, hangfileokat, videót mindkettő megfelelően kezeli. Max a játékoknál van értelme a több magnak. S3-ból az LTE-s verzió a 2x nagyobb ram miatt jobb választás. Szerintem akkor is inkább az egyéni szimpátia és nem a műszaki paraméterek a mérvadóak.

Romani ite domum!

(#3305) pepe091 válasza Mottie (#3300) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amilyen használatot írsz, úgy simán megy az 1 nap is, de inkább másfél. És mikor 1 napot mondok, akkor az 24 órát jelent, szóval nem csak reggeltől estig.

(#3306) zozo2001hu válasza natë (#3297) üzenetére


zozo2001hu
tag

Szia!

Nekem a következő dolog segített a döntésben (amellett, hogy az XPERIA T jelentősen olcsóbb is volt az S3-nál tavaly decemberben a T-Mobile-nál kb. 20e Ft-al):

Vegyél fel egy jobb minőségű fülhallgatót és menj fel a youtube-ra teszt videókat hallgatni. Az S3 "recsegő-ropogó" kis dinamikatartományú "sokol rádió" mono hangzású felvételt rögzít, míg az XPERIA T mérföldekkel jobb minőségű valódi stereo hangrögzítést teszt lehetővé videózás közben.

Szóval számomra, mivel én ezzel kiváltottam a kompakt fényképezőgépemet, ezért a fotós/videós képesség volt a perdöntő, 4 mag ide vagy oda! :) Nem bántam meg azóta sem hogy ezt a készüléket választottam, jelen pillanatban egyedül az XPERIA Z-re cserélném le. ;)

(#3307) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Én vasárnap este vettem le és most vagyok 15%-on aktív használattal, wifi,mobil net,rádió!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3308) pepe091 válasza Orlin (#3307) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Na erről van szó, nincs semmi gond az akksival... :) :K

(#3309) Snacky válasza pepe091 (#3308) üzenetére


Snacky
tag

Az akksival tényleg nincs, de nálam valami az elmúlt napokban elkezdte zabalni az akksit. Tudtok mondani valami jó progit amivel ezt kiszűrhetném, hogy micsoda eszi ennyire?

(#3310) pepe091 válasza Snacky (#3309) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#3311) lordyka válasza Orlin (#3307) üzenetére


lordyka
aktív tag

Kijelző használatod memnyi? És folyamatos a 3G?

(#3312) Orlin válasza lordyka (#3311) üzenetére


Orlin
addikt

Nem folyamatos azért :D Munkában ránézek többször és itthon wifi,de az sem megy mindig.
14 % ha azt kérdezed :)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3313) tibike8 válasza Mottie (#3300) üzenetére


tibike8
őstag

Részemről pozitív csakódás volt az akku. Most az új sw-vel meg még jobb szerintem. Cirka másfél 2 nap amit bír. 3G-t mondjuk csak szükség esetén használok mert a widgeteknek és a méleknek elég a 2,5G is. Itthon meg wifin van. Sok zene megy rajta bt fülesen.

(#3314) pepe091 válasza tibike8 (#3313) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

2,5G :F Ez ilyen Kérek 2G-t és 2,5-lett, maradhat, dolog? :D

(#3315) tibike8 válasza pepe091 (#3314) üzenetére


tibike8
őstag

Nem, ez a 2,5G= EDGE dolog, mint ahogy van 3G és 3,5G és már 4G itt-ott, de szerencsétlenebb területeken csak a 2G=GSM van :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3316) pepe091 válasza tibike8 (#3315) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezek megvoltak eddig is, csak ezidáig nem hallottam, hogy az Edge-t meg a Gprs-t 2,5G-nek mondanák. Ma is tanultam valamit. :)

(#3317) tibike8 válasza pepe091 (#3316) üzenetére


tibike8
őstag

Nya szóval a 2G=GPRS, a 2,5G=EDGE. :)

[ Szerkesztve ]

(#3318) joncy


joncy
csendes tag

Sziasztok! ICS-nél hol lehet megnézni,a telefon gyártási idejét? Ha egyáltalán meglehet...

(#3319) pepe091 válasza joncy (#3318) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nyisd ki a SIM fedelet, és ott látni fogsz egy apró kis karikát, ceruza, vagy más heggyel óvatosan húzd ki azt a kis lapocskát, és azon írják a gyártási időt.

(#3317) tibike8

Értem, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#3320) Mottie válasza tibike8 (#3313) üzenetére


Mottie
őstag

Ennek örülnék, ha így van :D Maga a telefon nagyon tetszik, már csak egy jó vételt kellene kifognom :P

Be Victorious!

(#3321) joncy válasza pepe091 (#3319) üzenetére


joncy
csendes tag

thx! meg is nézem :)

(#3322) lordyka válasza Orlin (#3312) üzenetére


lordyka
aktív tag

Ha rákattintasz ott akkor kiírja másodpercre pontosan

(#3323) lordyka


lordyka
aktív tag

nemsokára lehet frissítés kapunk: 9.1.A.0.492

(#3324) Snacky


Snacky
tag

Megvan h mi meríti ennyire az akksit. Egy vasketrecben melozok lényegében és sokat van elfoglalva a téló azzal h kergeti a hálózatot. Kéne valami app arra h kikapcsoljam a halozatkeresest mikor tudom h nincs és ha találna is az is nagyon gyenge. Tudtok erre valamvalamit?

(#3325) norti válasza Snacky (#3324) üzenetére


norti
addikt

Egyszerűen átrakod repülő módba, de akkor viszont nem leszel elérhető (=nagyobb lesz a produktivitás a munkahelyen :D).

(#3326) Snacky válasza norti (#3325) üzenetére


Snacky
tag

Mekkora igazad van!:D
Nem fog az agyam így kora reggel 12 óra meló után:S

(#3327) Pösti válasza Mottie (#3320) üzenetére


Pösti
csendes tag

Hello. Ha érdekel, akkor a hìrdetéseim között találsz egyet..

(#3328) MeRgeS válasza darvinya (#3272) üzenetére


MeRgeS
csendes tag

'Tegnap én is frissítettem az t-mobilos Xperia T-met JBre .... azóta a zenehallgatás közben olykor megáll és újraindul a rendszer , van erre valami okosság vagy így jártam ? '

Megtörtént a lt30p teljes wipe után JB újratelepítés SUS-al, de teljesen váratlanul is néha megfagy majd újraindul a rendszer nem tudom mi tévő legyek ICS-sel ilyen problémám nem volt.
( van hogy sokáig bírja már már elhiszem hogy minden ok :)... aztán jön a "pofon" )

...:::::: ::::::...

(#3329) catroot


catroot
veterán

Nekem ma volt olyan élményem, hogy kivettem a telefont a zsebemből és azt mutatta, hogy nincs benne sim-kártya, holott volt.

Megigazítottam, hátha kicsúszott, ki-bekapcsoltam a repülőmódot, de semmi.

Egy restart után helyreállt a rend. :U

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3330) Snacky válasza MeRgeS (#3328) üzenetére


Snacky
tag

Próbáltátok nem gyári zenelejátszóval?
Mert az is lehet h abban van valami bug, úgy mint a gyári időjárás előrejelzőben.
Itt az egyik kolega ajánlotta több mint egy hónapja a jetAudio-t nekem bevállt nagyon.
Google play-ről ingyenesen letölthető.

(#3331) pepe091 válasza Snacky (#3330) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

No igen... Nem értem miért nyúzza mindenki annyira a Walkman-t, pedig szerintem sokkal rosszabbul szól a jetAudiohoz képest...

(#3332) Badboys válasza MeRgeS (#3328) üzenetére


Badboys
őstag

Üdv. a klubban sajnos vagyunk páran akik így jártak. Valószínű,hogy van egy sz@r széria abból sikerült beszerezni. Megvárom a frissítést ha akkor sem lesz jó be teszem az autó kereke alá a NAGY JÉMSZ BOND szutykot.

(#3333) Orlin válasza Badboys (#3332) üzenetére


Orlin
addikt

Garancia?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3334) pepe091 válasza Badboys (#3332) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt mondtad elviszed a szervizbe, ott mit mondtak?

(#3335) .bruszli. válasza Orlin (#3333) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Vendetta... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3336) Snacky


Snacky
tag

Az egyik kollégám most vett egy Z-t, hát igen erre már én is azt mondom h szép nagy pedig nekem elég batár nagy kezem van, ha kicsivel még nagyobb lenne már nem tudnám kényelmesen kezelni.
A kijelzője szép de az h a hátoldalán is üveg van nekem nagyon nem jött be, szép új lenyomatos az egész ahogy kézbe veszed azonnal, kinézetre így nagyon nem jött be nekem, a T sokkal jobban néz ki.

(#3337) Badboys válasza pepe091 (#3334) üzenetére


Badboys
őstag

Tegnapra volt megbeszélve a szervizessel,de az kb.2 hét mert nem pesti vagyok. Eladnám,de sajnos kutyának sem kell nem szeretek gariztatni meg nem is szoktam inkább vigyék bagó ért. Azt látom,hogy nincs kereslet a T re. Cserélni sem akarják semmire.

Orlin:
Természetesen van garancia,de inkább szabadulnék tőle.

(#3338) .bruszli. válasza Badboys (#3337) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Azért talán egyszerűbb lenne tőle 'megszabadulni',ha gariztatnád... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3339) Badboys válasza .bruszli. (#3338) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem akkor sem kell senkinek sem. Van aki régebb óta próbálja eladni és nem tudja pedig az övé jó.

(#3340) Orlin válasza Badboys (#3339) üzenetére


Orlin
addikt

Egy jó telefon miért is nem kellene senkinek?? :U
Elhiszem,hogy neked nem jött be a T,de nem kellene az egész T szériát ekézned.Sokunknak gond nélkül megy a telefon.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3341) Badboys válasza Orlin (#3340) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs,de nem fikázom csak a nálam jelentkező probléma nem egyedi, hanem más fórumokon is jelzik . Az eladhatatlanságáról más is tudna beszélni. Valószínű,hogy bekerült a forgalomba egy hibás széria ez a gyártót minősíti. Nem azért vettem cirka 120 ezerért,hogy szervizelni hordjam azt hiszem ez érthető.Ez kb. egy 20-30 ezres kategóriától talán még elnézhető,de ma már ez sem igazán rendjén való abban a régióban. Évente szoktam venni 4-5 ilyen kategóriájú készüléket van viszonyítási alapom. Hogy miért is nem kell, ha tudnám megválaszolnám a lényeg az ,hogy mindjárt a vásárlás óta próbáltam eladni nem megy. Nem szeretnék emiatt senkivel sem komfrontálódni. Egyéni vélemény nem kell azonosulni vele.

[ Szerkesztve ]

(#3342) Snacky válasza Badboys (#3337) üzenetére


Snacky
tag

"nem szeretek gariztatni" De bukni vagy 40 ezret azt igen?:)
Persze h nem kell a kutyának se a telefonod, ez a teló még mindig 120e körül mozog 2 éves garival.
Ha felrakod 80-90 ezer alatt akkor tudja mindenki h baj van vele....
Első perctől azt mondta mindenki neked h vidd el szervizbe, ha akkor elvitted volna már meglenne csinálva és nem siránkoznál h a T így nem jó úgy nem jó....

Bocs de az egyéni véleményed kicsit unalmas már sokadjára.

[ Szerkesztve ]

(#3343) espista válasza Badboys (#3341) üzenetére


espista
senior tag

Ahogy olvasom az elmúlt pár hónapban nem nagyon sikerült kifognod "jó" telefont. Biztos, hogy a készülékekben van a hiba?

Romani ite domum!

(#3344) Orlin válasza Badboys (#3341) üzenetére


Orlin
addikt

Hát kicsit vissza olvastam és nem is értem miért vetted meg :U

"Sajnos amint olvasom típus hiba a nyöszörgő kaszni annak ellenére"
"hát nem igazán tudom eldönteni milyen vásárt csináltam."
"Köszönöm a válaszokat olvasgatom, de kicsit idegenkedek a készüléktől."
"Ez a kopás meg nyöszörgés aggaszt valójában. Igy ennek tudatában ma reggel elgondolkodtam"

A telórol már vásárlás előtt nem sok jót írtál. :N

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3345) MeRgeS válasza Snacky (#3330) üzenetére


MeRgeS
csendes tag

Igen, alapban a jetAudiot használom. Teljes telepítés után feltettem a GSam Battery monitort az is megmakkantotta. De tegnap 4 órán keresztül filmet néztem és semmi baja nem volt. Netezhetek, zenét hallgathatok szinte barmit csinálhatok nem tudom egyértelműen prezentálni mindig a hibát ezzel a szervízbe is csak szenvednének :P

...:::::: ::::::...

(#3346) Mottie válasza Orlin (#3344) üzenetére


Mottie
őstag

"kopás" -> Ha ez a hátlapi az UK Sony egyből cseréli a készüléket.

Be Victorious!

(#3347) .bruszli. válasza Badboys (#3339) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Tőlem a másik T-t elvitték a hirdetés feladás napján... :K

Mondjuk a másik dolog,ha véletlenül valaki beleolvas az itteni hozzászólásaidba,nyilván nem fog azonnal szaladni,hogy megvegye a telefonod... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3348) saintex72 válasza Mottie (#3346) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ezt bővebben is kifejtenéd, mert így amennyit értek belőle azzal mi nem sokra megyünk.

(#3349) pepe091 válasza saintex72 (#3348) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt írta, hogy a hátlap kopása miatt, Angliában egyből cseréli az ottani Sony szerviz a telefont.

(#3350) Snoop-y válasza Snacky (#3342) üzenetére


Snoop-y
veterán

:Y Ahh otthon ez ennyibe kerul?
Pofatlansag.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.