Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Berci_98


Berci_98
csendes tag

Helló ha megveszem a T-t (ami valószinű nemsokára megtörténik) ,akkor frissítsek jelly beamre vagy várjak vele?

[ Szerkesztve ]

(#3602) pepe091 válasza Berci_98 (#3601) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mindenképp frissíts, csak előnyöd származik belőle! :)

(#3603) imi314 válasza Berci_98 (#3601) üzenetére


imi314
senior tag

nekem lassabb lett, laggolt és nagyon gyorsan merült, visszaraktam inkább az ics,azóta tökéletes

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3604) pepe091 válasza imi314 (#3603) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mivel frissítetted? SUS-al? Full wipe kíséretében? Ha nem akkor ne csodálkozz, ha bugos maradt a rendszer...

(#3605) imi314 válasza pepe091 (#3604) üzenetére


imi314
senior tag

OTA-n, de előtte csináltad full wipe-t

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3606) pepe091 válasza imi314 (#3605) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Na ezért bugos a rendszer... SUS-al kellett volna, mert így előtte nem ért soakt a full wipe, mert az ICS esetleges fájljai ugyanúgy megmaradtak..

(#3607) imi314 válasza pepe091 (#3606) üzenetére


imi314
senior tag

maradok az ICSnél mindenképp,sokkal jobban tetszik,nem jön be a rolós feloldás sem.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3608) petipetya


petipetya
nagyúr

Akinek JB van fent: a telefon automatikusan összekapcsolja a Gmail/Facebook/Google+ névjegyeket?

"nincs rá lezsóidő"

(#3609) Berci_98 válasza darvinya (#3272) üzenetére


Berci_98
csendes tag

Ezt vacsi új telónál is kell, mármint megvettem és frissítem is?

(#3610) pepe091 válasza Berci_98 (#3609) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen.

(#3611) tibike8 válasza Berci_98 (#3609) üzenetére


tibike8
őstag

Saját tapasztalat szerint jelentősen gyorsabb lett nálam frissítés után, az akku meg kb. 3 napot bír. Előtte ugyanúgy használva 1,5, max 2 nap volt. Szóval mindenképpen jó volt frissíteni.

(#3612) VIBO válasza tibike8 (#3611) üzenetére


VIBO
őstag

Szerintetek érdemes fulll wipos frissitést csinálnom, ha most fenn van JB, amugy nincs nagyon gondom vele, de nem full wipeos frissités volt :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3613) pepe091 válasza VIBO (#3612) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha tényleg nincs gondod vele, és az összes alkalmazás megy ami fent van, akkor szerencséd van, és nem kell. De ha jön a következő frissítés, akkor már érdemes. :)

(#3614) VIBO válasza pepe091 (#3613) üzenetére


VIBO
őstag

ok :R És akkor vissza tudom tenni a fennt lévő cuccokat vhogy egyszerűen?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3615) pepe091 válasza VIBO (#3614) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Persze: Gyári progi: Biztonsági mentés és visszaállítás.

(#3616) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Csak nezek ki a fejembol egyeseknek mennyit bir az akku :Y
Asszonynak jo ha egy napot bir. Mivel nem jatszani vette az adatforgalom folyamatosan be van kapcsolva.
Vagy wifi vagy 3g. Ebben is fejlodhetnenek mar picit :(
Hasznal valaki activsyncet a telojan?
Ha valakitol meeting request erkezik es elfogadja akkor a gyari calendar kliens kartyavarkent omlik ossze :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3617) brombadeg válasza espista (#3596) üzenetére


brombadeg
tag

Ja, "by orientation sensor", de system settings-en se megy:(

(#3618) espista válasza brombadeg (#3617) üzenetére


espista
senior tag

Használd akkor inkább az MX Player videóra.

Romani ite domum!

(#3619) daved14


daved14
tag

Nekem a 2 napot simán bírja JB vel pedig itthon mindig megy a wifi a mobilnet meg csak ha kell akkor nyomom be!
Ami engem még zavar nem tudom másnak is így van e hogy a kamera mindig visszaáll kiváló automatikusra hiába hagyom bármely beállításon!!

Más: Nem lehet vlahogy nagyobb hangerőt adni a gyári fülesnek? Mert nekem nagyon halk full-on is, hirtelen azt hittem a fülessel van gond de kipróbáltam Ipad-en ott full hangerőn már szinte fájt...

(#3620) ShadowX


ShadowX
őstag

Nem lehet valahogy eltûntetni a lockscreenrôl a nav bart? Sehol nem találok rá utalást.

(#3621) tibike8 válasza Snoop-y (#3616) üzenetére


tibike8
őstag

Hát a 3G tudja vinni az akkut, de azt csak akkor használom, ha szükséges. A levelezést tudja EDGE-n is nézni meg szöveges mélt fogadni , küldeni. Ha meg nagyobb adat jön, két kattintással 3G-re váltok, ha kész, vissza EDGE-re. Itthon meg akkor van wifin, ha nincs a PC bekapcsolva. Mindenesetre elég sok beszélgetés is van ebben a 2-3 napban. Alvás közben meg offline.

(#3622) tendre1337


tendre1337
csendes tag

Nekem egy olyan kérdésem van, hogy, mi oka lehet annak, hogy napi 2-3x újraindul a telefon?(minden előjel nélkül hirtelen). Jelly Bean 4.1.2 van rajta. 2 hónapos a teló.

(#3623) Berci_98


Berci_98
csendes tag

nézegettem videókat a youtube-n és találtam olyat, hogy sony xperia t lt30, kinézetre ugyan az, de van valami más tulajdonsága, vagy országonként más neve van??

(#3624) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Gondolkozom,hogy lecseréljem az Ion-t T-re,mert ilyenem még nem volt. Az Ionnal semmi bajom sincsen. Próbáljatok meggyőzni,hogy miért járnék jobban. Észérvek kellenének,nem hülye poénok! Köszönöm!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3625) catroot válasza Ferenczi Áko (#3624) üzenetére


catroot
veterán

Heló!

Hát így hirtelen az erősebb vasat tudnám mondani, illetve, hogy már van rá JB.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3626) Ferenczi Áko válasza catroot (#3625) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! Szerintem megmarad az ion,mert arra is nemsokára jön a JB, és nem érzem lassúnak egyenlőre komolyabb gameknél sem! A szabad ramot keveslem az Ionnál,de ahogy itt a fórumon néztem 280 körül mozog a T esetében is?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3627) catroot válasza Ferenczi Áko (#3626) üzenetére


catroot
veterán

Most erre így nem tudok válaszolni, de esélyes, hogy igen.

Egyébként totál megértem, ha nem váltasz, szvsz sem lenne értelme váltani Ionról.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3628) aurel343


aurel343
tag

Üdv! A telóm időnként látszólag minden ok nélkül lekapcsolódik a hálózatról. Ilyenkor SIM hibát jelez. Kikapcsolom, kiveszem és visszarakom a kártyát és újra normális a térerő. A kártyát a Telenornál vágták le. Ez kártya hiba vagy a telefonnal van baj?

(#3629) Ferenczi Áko válasza aurel343 (#3628) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mennyi idős a sim kártya?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3630) aurel343 válasza Ferenczi Áko (#3629) üzenetére


aurel343
tag

10 hónapos a kártya.

(#3631) catroot válasza aurel343 (#3628) üzenetére


catroot
veterán

Nekem egyszer volt ilyesmi. Akkor hiába indítottam újra, ki kellett vennem a kártyát és újra betenni. Azóta nem jött elő.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3632) VIBO


VIBO
őstag

Képernyő tükrözést milyen tvn vagy cuccon lehet csinálni?

Vmiert nem tudom telorol cuccokat megjeleniteni tvn. Se throw se mirror.

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3633) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Valaki cserélte már a gyári kijelzőfóliát? Másikat is rá lehet tenni olyan szépen, mint a gyári?
Lett egy nagy karc rajta, és zavaró, mert bekapcsolt képernyőnél is látszik. Remélem a kijelző nem sérült.

(#3634) taxy88 válasza VIBO (#3632) üzenetére


taxy88
aktív tag

A throw-hoz dlna képes eszköz kell.
A tükrözéshez 2013-as sony tv, régebbiekhez pedig egy ún. wireless display adapter. Pl nextgear ptv3000

(#3635) Mottie


Mottie
őstag

Nos, a T-nek sikerült megennie a 16 GB-s Sony SDHC kártyát 1 hét alatt. A Wildfire S-nek kellett hozzá másfél év. Nyilván megyek vissza garanciában cserélni a memóriakártyát, de szeretném tudni, hogy mi oka lehet az ilyen "kivégzésnek".

1. Telefon működik
2. Egyszer csak kiírja, hogy "SD kártya váratlanul leválasztva"
3. A kártyát nem érzékeli se újraindítás, se ki-be helyezés után
4. Másik kártyát egyből érzékeli.
5. Kártyát se számítógép, se más kártya nem látja.

2 héten belül ez a második kártya amivel ez történik, jó lenne kiküszöbölni.

(Akár ötlet, hogy hol találok segítséget is jól jöhet.)

Be Victorious!

(#3636) catroot válasza Mottie (#3635) üzenetére


catroot
veterán

Hát ezt én passzolom sajnos. Anno a Samsung Omniám (WinMo-s) végzett ki 2db memóriakártyát, mai napig nem tudom, hogy hogyan. :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3637) Mottie válasza catroot (#3636) üzenetére


Mottie
őstag

Lehet, hogy csak véletlen egybeesés, mert ugye nem ugyanaz a telefon, csak időben van ilyen közel két ugyanolyan hiba.

Be Victorious!

(#3638) tibike8 válasza taxy88 (#3634) üzenetére


tibike8
őstag

Csak annyi pontosítás, hogy nem csak a Sony tv-ken megy. Más márkák, mint a Samsung is tudja.

(#3639) ShadowX


ShadowX
őstag

Ez a smartconnect funkció elég jónak tűnik nekem. Más is használja?
Két hete van meg a telefon, de azt kell mondjam, hogy nem rossz amit eddig felmutatott. Csak a frissítések terén kellene javítania a sony-nak...

(#3640) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Úgy néz ki a kijelzőm minden előjel nélkül megadta magát. Teljesen sötét, de a telefon működik. Szerencsére le tudtam menteni mindent, holnap szerviz, kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#3641) Snacky válasza KaoszTom (#3633) üzenetére


Snacky
tag

Ha új kijelzőt kapsz akkor nem kell fóliáznod, de egyébként igen, ha elég ügyes vagy sikerülhet. Én a gyári fóliára tettem fel egyet az nem sikerült tökéletesen de csak akkor látszik mikor ki van kapcsolva a kijelzo.

[ Szerkesztve ]

(#3642) brombadeg válasza tibike8 (#3621) üzenetére


brombadeg
tag

Milyen launcher-t hasznalsz? azzal állítod 2 klikk a 3G-t? Egyébként 2 napot simán kibír valóban 2G-n. elég gáz mondjuk, h ennyivel többet fogyaszt:(

(#3643) brombadeg válasza Mottie (#3635) üzenetére


brombadeg
tag

Nekem is csinált ilyet, már írtam ebben a fórumban is. Mondjuk ki nem nyírta, de removed sokszor, főleg, ha nagy volt a hőkülönbség, de ez csak sejtés. Az is lehet, hogy nálad a hardver hibás, mert pl. SIII-nál a te hibád sokaknál előfordul.

(#3644) Mottie válasza brombadeg (#3643) üzenetére


Mottie
őstag

Ha egy telefon csinálta volna mindkét hibát akkor azt mondom igen, de Azért a HTC Wildfire S és az Xperia T nem túl hasonló. Holnap visszaviszem a Sony kártyát kicserélni gariban minden esetre, hiszen ezt külön az Xperia telefonokhoz ajánlották.

Be Victorious!

(#3645) brombadeg válasza Mottie (#3644) üzenetére


brombadeg
tag

Szép. Class hanyas volt?

(#3646) Mottie válasza brombadeg (#3645) üzenetére


Mottie
őstag

Class 10

Be Victorious!

(#3647) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Leellenorizne valaki nekem vmit ha kerhetem?
Akinek van esetleg corporate account beallitva ( tehat nem gmail ilyesmi )
Beallitas utan ha belemegy a settings Accounts menube es kivalasztva a letrehozott corporate accountot ( ahol lehet allitani hogy mit synceljen ) lat valami egyeb lehetoseget az account remove es a Sync -en kivul?
Egyszeruen nem talaltam hol lehet megvaltoztatni a szerver beallitasokat ( itt lenne a logikus ugye ).
Le kellett szednem es ujra letrehozni az uj beallitasokkal :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3648) norti válasza Snoop-y (#3647) üzenetére


norti
addikt

Az Email appban tudsz Exchange fiókot felvenni és azután megjelennek a szinkronizálási lehetőségek (mail, contacts, calendar). Az appban tudod a szerverbeállításokat is megváltoztatni a Beállítások résznél.

[ Szerkesztve ]

(#3649) daved14 válasza KaoszTom (#3633) üzenetére


daved14
tag

Én ahogy megvettem le is cseréltem a gyári fóliát én Kínából hozattam 1,5$ ért 5 db ot egész jól sikerült feltenni igaz maradt alatta 3 buborék de nem zavaró és ujjlenyomat se látszik a kijelzőn! Anno Neo ra is Kínából hozattam az 1,5 éve van rajta és még most is csak 1-2 Karc van rajta

(#3650) VIBO válasza daved14 (#3649) üzenetére


VIBO
őstag

Miért vetted le amugy?

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.