Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) pepe091 válasza Snoop-y (#3350) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen.. Sajnos.. A Z is 160 körül van.. Bár már sok topikban leírták/tuk, hogy ami itt folyik a szolgáltatóknál az vicc... Volt aki írta, hogy UK SIM-el itthon olcsóbban beszélt, mintha vett volna egy hazai szolgáltatós kártyát....

(#3352) Snacky válasza pepe091 (#3351) üzenetére


Snacky
tag

160 ért hol kapni?
Mert 190 alatt én nem láttam sehol, max olyan garanciával ami nevetséges, de még az se volt ennyire "olcsó". :D

(#3353) pepe091 válasza Snacky (#3352) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pl a T-nél dominóban webshopból rendelve 161.990 Ft.

(#3354) Snacky válasza pepe091 (#3353) üzenetére


Snacky
tag

Tényleg... De ez furcsa, a T még mindíg 130 dominósan a vacsi új Z ami mindenhol 190 körül van meg csak 160.... ezt hogy csinálta a t-mobil.....??? :Y

(#3355) Snoop-y válasza pepe091 (#3351) üzenetére


Snoop-y
veterán

Durva...
En karira vettem 213 Font volt a Sony shopban. ( vittek is mint a cukrot )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3356) Snoop-y válasza pepe091 (#3351) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez mondjuk igaz vannak direkt roaming kartyak amikkel kulfoldon beszelni nagyon olcso viszont UK szamot hivni rola horror :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3357) espista válasza Snoop-y (#3350) üzenetére


espista
senior tag

Na jah, de nekünk jól megy. :-) Meg persze közre játszik a pofátlanul magas magyar bérezés is, ami sajnos beépül a termékek árába. :B

Romani ite domum!

(#3358) saintex72 válasza pepe091 (#3349) üzenetére


saintex72
aktív tag

Akkor jól értem. Állítólag ha a marsra viszem gariztatni ott kicserélik és adnak két főre egy intergalaktikus utazást és vacsorát a vendéglőben a világ végén korlátlan fogyasztással. :)

(#3359) Mottie válasza saintex72 (#3358) üzenetére


Mottie
őstag

Nem tudom mit csinálnak otthon vele. Ha a Sony kiadta száriahibának a hátlapi kopást (ami Angliában így van) akkor elvileg bárhol garanciában cserélniük kéne a telefont.

Be Victorious!

(#3360) saintex72 válasza Mottie (#3359) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ok. Köszi az infót.

(#3361) pepe091 válasza saintex72 (#3360) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyébként itt is volt 2 srác akinek elkezdett kopni, és nekik is cserélték egyből. Itthon. :)

(#3362) Mottie válasza pepe091 (#3361) üzenetére


Mottie
őstag

Helyes! Legyen is jó support :) Mondjuk nem értem miért nehéz gariba beadni 1 hétre a telót.. Főleg hogy mivel nem igazán bontható a legnagyobb esélye a teljes cserének van...

Be Victorious!

(#3363) pepe091 válasza Mottie (#3362) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amúgy elég jól bontható. Volt egy pdfben egy videó, ahol lépésről lépésre szétszedték, és megfelelő eszközökkel, teljesen egyszerű. Általában azért javítanak, mint cseréljenek. :D

(#3364) Snacky


Snacky
tag

Srácok egy kis problémába ütköztem, remélem tud valaki segíteni.
Widget Locker-t használok ami most így néz ki.

A gondom az alsó irányító sor ami működik holott a feloldásnál nem szabadna mert ezekkel a gombokkal is fel tudom oldani így.
Nem találom a widgetlockerben h hogy lehetne ezt kikapcsolni.
Ötletek?

(#3365) Badboys válasza espista (#3343) üzenetére


Badboys
őstag

Csupán cserélgetem nem szeretem az egyhangúságot.

(#3366) pepe091 válasza Snacky (#3364) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is használtam régebben, nem tudod eltüntetni sajnos.

(#3367) Snacky válasza pepe091 (#3366) üzenetére


Snacky
tag

Tudsz ajánlani valami hasonlóan jó lockert?

(#3368) depar


depar
csendes tag

Hellosztok. Van nekem egy olyan problémám hogy tegnap lemondtam a t-mobile.hu-n az 1 gb netroll limit bővítő opciót, és most pedig nincs semmilyen mobilnet a telefonon. Pedig kellene hogy legyen mert mozaik xs be vagyok és most elsején sincs semmi pedig már megvolt a forduló nap. Próbáltam már a hozzáférési pontnál a fórumon található web'n'walk megoldást ez flashelés után pikk pakk ment, most nem:-( wifin keresztül leszedtem az internet és mms beállítást és így se megy. Új alkalmazást nem raktam semmi ujjat fel szóval az sem zavarhat be. Úgyhogy nem tom amióta lemondtam a my t-mobile ön azóta semmi net. Amúgy jb-és független szoft van a telon de eddig tökéletesen ment vele minden. Előre is köszi a válaszokat.
Üdv.:barni

[ Szerkesztve ]

(#3369) darvinya válasza depar (#3368) üzenetére


darvinya
titán

Ez inkább a szolgáltatót kéne ezt jelezni.
Hívd az Üsz-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3370) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok. Nem tudjátok, hogy miért van az, hogy minden rendben van a telefonommal, jól megy és teljesen meg vagyok elégedve vele? :P

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3371) espista válasza VIBO (#3370) üzenetére


espista
senior tag

Ezt nem hiszem el! Azonnal állj neki mindenféle romokat feltenni és nem ártana egy-két kétes eredetű appot is feltenned. Mindenféle képpen robotold a telefonodat és törölgess fölösleges alkalmazásokat a system/app mappábók, külömben sose lesz miről írnid ide. :DD

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#3372) catroot válasza VIBO (#3370) üzenetére


catroot
veterán

Nem tudom, de szerintem sürgősen vidd vissza! :(

;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3373) pepe091 válasza VIBO (#3370) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A franc tudja, de velem is ez van... :S ;]

(#3374) norti válasza depar (#3368) üzenetére


norti
addikt

Ez sajnos a T-Mobile-nál évek óta előjövő probléma: ha egy kiegészítő netcsomagot lemondasz, akkor néha valami miatt technikailag megszűnik a netelérés a számodon. Hívd fel őket (műszaki részleg) és újra aktiválják. Ha nem értik, erősködj, hogy reseteljék a csomagodhoz tartozó netet.

(#3375) VIBO válasza catroot (#3372) üzenetére


VIBO
őstag

Húha, akkor nagy a baj. ;] Viszem is vissza szervízbe, miután szétromoltam és töröltem pár szerintem feleslegesen helyet foglaló cuccot, amiket ugyse használ szerintem a masina :DDD

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3376) markyy18 válasza VIBO (#3370) üzenetére


markyy18
aktív tag

Nem tudom de ezt majdnem pontosan így ahogy leírtad én is le akartam már írni. ;] Tényleg furcsa h nekem sincs bajom a készülékkel ami régen volt azt a JB megszüntette csak a walkman hiba van azt is a bluetooth füles használattal észre se veszem. :D Nekem simán felment a frissítés se újraindulás se kikapcsolás se sim kártya eldobás semmi hiba. Pedig a fórumban elsők között volt T-m első szériás. Lehet valamit én is rosszué csinálok? :U ;]

(#3377) hanati64 válasza VIBO (#3370) üzenetére


hanati64
tag

Nekem is tuti minden. :C

(#3378) VIBO válasza markyy18 (#3376) üzenetére


VIBO
őstag

Nekem vodás :DD
Szóval azok is jól működnek. Akkor most mi van? :D
:Y

Szerintem velünk van a baj ;]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3379) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Szerintem eleve nincs tökéletes telefon...szóval csak azért,mert drága egy adott típus, még lehetnek apróbb problémák vele. Én is végigzongoráztam kb az összes gyártó normálisabb modelljeit ( a T sem az utolsó,mert gyakran váltok,szeretek minél több típust kipróbálni ) és az én véleményem szerint is bőven megállja a helyét.
A legtöbb sw probléma inkább user error ( magamon is tapasztaltam,szóval bele kell jönni,ki kell tapasztalni hogyan működik rendesen ) az esetleges hardveres gondokra meg ott a szervíz; ennél is,mint minden más típusnál,előfordul hibás példány. Ez van. ( bár szerintem nem nyavalyogni kell,hogy ilyen sz@r-olyan sz@r,hanem adott esetben inkább a megoldásra törekedni.)

Szóval mindent összevetve nekem nagyon tetszik...így plusz egy elégedett user,csak a jobb statisztika miatt. :K

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3380) Pösti válasza .bruszli. (#3379) üzenetére


Pösti
csendes tag

Csak csatlakozni tudok! Igaz, szerettem volna eladni, de nem bánom, hogy nem sikerült. Egyszer sem fagyott le, minden ok vele. Csak dicsérni tudom...

(#3381) Orlin


Orlin
addikt

Csatlakozom! :DDD
Sem kopás sem fagyás sem ropogás megy minden aksi is egészen jó.
Csak a microSD kártyámat nem szerette amúgy boldogan élünk :K
Mint írtam is korábban engem megvett a Sony egy időre és lehet a következő telefonokra is... :))

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3382) sheep


sheep
addikt

nézegetem egy ideje a fórumot, szívesen beruháznék én is egy ilyen telefonba, nagyon tetszik, de sajnos még el vannak szállva az árakkal, 90e körül gari nélkülieket kapni csak,anélkül pedig nem veszek az tuti.
Egy sgs advance-ot cserélnék le, legfőképp a kamera és a nagyobb képernyő miatt.
Ahogy a fórumokat olvasgatom én úgy látom, hogy a JB frissítési bugok a T-s telefonokra jellemzőek, itt is a fórumban olvastam ilyenekről, és az advance topikban is a T-s telefonokkal van a gond általában. Ez persze nem szentírás, és nem szabály, csupán az én megfigyelésem.
A zenei képességekkel meg vagytok elégedve? Volt SE live with walkman készülékem, de az nem szólt valami jól. Egy vsonic gr06-os fülesem van, és az advance nagyon szépen szól vele.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3383) taxy88


taxy88
aktív tag

Szintén. Én csak is jókat tudok róla mondani, annak ellenére, hogy már kétszer is szervizben volt(kopás, majd hangszóró). Mellesleg van egy gyártó, melynek legújabb mobilja viszont tömegesen kopik, és a gyártó tojik rá. Ezért én hatalmas pirosat adok a sony-nak.

(#3384) saintex72


saintex72
aktív tag

Én is szeretem, de nem ezt a telefont venném meg újra. Valószínűleg akkor most másra mondanám ezt. :)
Nincs tökéletes valóban. Amire vettem arra jó. A kollégáim note2-je lemeríthetetlen ehhez képest. Az meg túl nagy, stb. A htc one most nagyon bejön.
Más, ha valakinek a walkman rosszalkodik a google music app a walkman hangbeállításokat használja. Ugyan az a hangzás. ;) azt hiszem ez eddig nem így volt.
Szerk. Mentség:
Türelmetlen voltam. Még nem lehetett megfogni amikor megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#3385) saintex72


saintex72
aktív tag

Lejárt a szerkesztési időm:)
Ha már zene, a music x match appot ismeritek? Elég régóta használom, de mindig rácsodálkozok. Nem csak zenelejátszó. Hihetetlen, bármilyen zenét felismer, akár a telefonon szóló internetes rádióból és realtime írja ki a szöveget. Ingyenes, a soundhand, shazam a kanyarban sincs.

(#3386) .bruszli. válasza saintex72 (#3385) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Még nem,de kipróbálom. Múltkor hozott pár zenét haverom,amikre nem talált rá egyik app se...megnézzük majd ezzel is. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3387) saintex72 válasza .bruszli. (#3386) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nem biztos, hogy megtalálja, az adatbázis kb. ugyanaz, de ha igen akkor karaokezhatsz rajta. :)

(#3388) .bruszli. válasza saintex72 (#3387) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Egy próbát megér. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3389) fkrinya válasza .bruszli. (#3388) üzenetére


fkrinya
tag

Hali!

Letiltás elleni garancia vállalása esetén, ha erről papírt akarunk írni, akkor az úgy megfelelő, ha egy sima adásvételit írunk a szokásos adatokkal és ennek a szerződésnek egy pontja a letiltás elleni garancia?
Esetleg valaki tudna erről részletesebben mesélni?

Köszi! :R

(#3390) norti válasza fkrinya (#3389) üzenetére


norti
addikt

Miért nem mentek be a szolgáltatóhoz és íratjátok át a nevedre a vásárlással egyidőben?

(#3391) darvinya válasza norti (#3390) üzenetére


darvinya
titán

Mert a hűségidőt is át kell vállalni vagy ki kell fizetni.
Ekkor telo értéke elenyésző lesz a többihez képest.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3392) saintex72 válasza fkrinya (#3389) üzenetére


saintex72
aktív tag

Jónak jó, csak semmit nem érsz vele. Maximum indíthatsz egy polgári pert. A telód attól még le lesz tiltva. És mindíg ott fog motoszkálni a fejedben, hogy mikor tiltják le. Sajnos tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

(#3393) Orlin


Orlin
addikt

Még azt is hozzá fűzném az elégedettség listához,hogy elég sok alkalmazásnál látom a panaszokat.
Nem indul,lefagy nem játssza le a videót ect...
Nálam még minden alkalmazás gond nélkül ment ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3394) saintex72 válasza Orlin (#3393) üzenetére


saintex72
aktív tag

Mert nem vetted meg egyből az nfs-t. :)
ez nem a teló hibája.

[ Szerkesztve ]

(#3395) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv all!

Előjött "végre" egy hiba JB alatt... elkezdte az Android rendszer zabálni az akksit, többet fogyaszt, mint a kijelző. Feltettem a GSam battery-t, de egyértelmű választ nem találtam... csak ugyanazt dobta ki, hogy az android rendszer zabálja... ötletek, hogy mit kellene letiltanom? Nem telepítettem semmit, viszont lehet valami guglis okosságot bekapcsoltam, csak már nem tudom hol és mit... :D elvesztettem a fonalat.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#3396) darvinya válasza Nfsman20 (#3395) üzenetére


darvinya
titán

„ guglis okosságot bekapcsoltam ”

Na ez az Android rendszer.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3397) Mottie válasza saintex72 (#3392) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz ha a szerződésben leírják hogy letiltás esetén ez meg ez kell történjen, akkor az alapján ez a polgári per elég egyértelmű lesz és nem is fog sokáig tartani. Nyilván rossz lesz, hogy le van tiltva ha véletlenül ez előfordul de ugye ez a lényege a 'garanciának', hogy ilyenkor legalább valami által védve van az ember.

Be Victorious!

(#3398) Snoop-y válasza Mottie (#3397) üzenetére


Snoop-y
veterán

En azert nem hinnek ilyenekben otthon. Latva hogy miket meg nem csinalnak ahol nem egy X ezer forintos vacakrol van szo hanem milliardos tetelekrol...
Magyarul a kutya nem fog foglalkozni vele vagy mire itelet szuletik addigra mar beultetett chippel fog mindenki telefonalni.
Hogy vmi pozitivat is irjak csereltek ugye a telefont azota semmi baja ( kopp kopp kopp )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3399) dns86 válasza depar (#3368) üzenetére


dns86
tag

Hívd az üfszolgot.
Ha lemondod a +1gb-t, akkor lelövik a komplett adarforgalmat. 2 perces beszélgetés velük. Ez főleg akkor jön elő, ha neten mondod le. Én is jàrtam így.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#3400) molrob válasza Nfsman20 (#3395) üzenetére


molrob
csendes tag

kapcsold ki az aszisztenst...ennyi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.