Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:35:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) darvinya válasza KaoszTom (#2498) üzenetére


darvinya
titán

Ez azért túl nagy.
1-2Mp-ből érdemes kivágni, úgy a vágás jelző sarkát kihúzni ameddig enged.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2502) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Olyannal találkozott már valaki,hogy "elfelejtette" a hívószám elküldését a telefon ? Gyári független,T-s SIM...és már 2x szóltak,hogy miért rejtett számról hívok. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2503) darvinya válasza .bruszli. (#2502) üzenetére


darvinya
titán

Mert nem a hálózat alapértelmezettre van állítva.
Mert amikor azt kéred, hogy küldje.
Akkor híváskor bejelentkezik a hálózati szolgáltatóhoz és az adatokat szinkronizál a beállításokról, de közben megy a hívás.
Na ha szolgáltató hálózat a válasszal késlekedik akkor már a másik félhez nem jut el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2504) .bruszli. válasza darvinya (#2503) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Épp az volt a probléma,hogy visszaállt "Hálzati alapérték"-re...ezért nem küldte el a számot. Én arra állítottam,hogy "Szám megjelenítés" és amíg azon volt,addig el is küldte minden esetben. Aztán valamitől ezt elfelejtette...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2505) darvinya válasza .bruszli. (#2504) üzenetére


darvinya
titán

Idézem magam:
Na ha szolgáltató hálózat a válasszal késlekedik akkor már a másik félhez nem jut el

Ezért kell fordítva használni.
Hálózati alapértelmezett mindig látszik
Kérelem soha sem látszik

Így könnyebb kezelni is, mint fordítva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2506) .bruszli. válasza darvinya (#2505) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Te melyik szolgáltatónál vagy ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2507) darvinya válasza .bruszli. (#2506) üzenetére


darvinya
titán

Telenor

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2508) .bruszli. válasza darvinya (#2507) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Sejtettem. Én mint írtam is T-mobile...nálunk a hálózati alapértelmezés nem küldi el a számot. Azért állítottam Szám megjelenítésre,hogy elküldje. Aztán valamitől visszaállt és rejtett számként hívtam.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2509) darvinya válasza .bruszli. (#2508) üzenetére


darvinya
titán

Ez nem szolgáltató függő, hanem amikor szerződést kötöttél akkor mit kértél hálózati alapértelmezettnek.

Én a mindig látszódjon a számot kértem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2510) .bruszli. válasza darvinya (#2509) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Tőlem ilyet tizenpár éve nem kérdeztek,de holnap más ügy miatt amúgy is kell mennem T-pontba,majd rákérdezek erre is. Viszont nem ez az alap problémám...mint írtam,tudom mire kell állítani,hogy megjelenjen. Az a gondom,hogy valami miatt átállt.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2511) markyy18 válasza .bruszli. (#2508) üzenetére


markyy18
aktív tag

Én is T-s vagyok nekem elküldi a számot még nem panaszkodtak. Nekem a "szám megjelenítése" van kiválasztva. Mikor csináltuk az előfizetést én nem adtam meg semmit hogy küldjék vagy ne küldjék a számot.

Csinálj egy resetet az lehet megoldja a gondjaid.

[ Szerkesztve ]

(#2512) .bruszli. válasza markyy18 (#2511) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én is a szám megjelenítést állítottam be,és addig el is küldte.
Próbáld ki,hogy állítsd át Hálózati alapértékre...na nekem úgy nem küldi el a számot. És a jó beállításom valami miatt visszaállt alapértelmezettre...na azt nem értem,hogy mitől állítódott át. A gyanúm szerint egy ki-bekapcsolás volt a ludas ( általában nem szoktam kikapcsolgatni,folyamatosan megy nálam ) de most direkt kikapcsoltam párszor és nem állítódott át.
Mindegy túlélem...csak ilyet nem tapasztaltam eddig. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2513) markyy18 válasza .bruszli. (#2512) üzenetére


markyy18
aktív tag

Hálózati alapértelmezetten nekem se küldi el a számot de kikapcsolás miatt még nem felejtette el nekem soha a beállítást. Lehet csak kisebb hiba volt. Nekem valamelyik nap kb. 2 órán keresztül 61%-on volt az akku pedig használtam erre mondom felrakom töltőre hát nem töltődik. Újraindítottam és jó lett. :) Ilyen ez az android. :C

(#2514) darvinya


darvinya
titán

Akkuról

P-n is előfordult a ICS alatt a StatusBar-on aksi %-os jelzés beragadás.

De tapasztalatból mondom, hogy nem szabad újraindítani és bármi hókuszpókusz app-al babrálni, mert úgy marad.

Nálam 1x fordult elő(persze minden újra felrakott fw-nél).
Úgy oldottam meg, hogy amikor láttam 20% volt a jelzés felraktam töltőre.
1 órát töltöttem, de ekkor nem mutatta mennyit töltött.
Ezután levettem a töltőről és beléptem a teszt menübe(*#*#4636#*#*), beléptem az akkumulátor menübe és hagytam ott.
Kb. 2 perc és elkezdett emelkedni a százalék.
Kiléptem a menüből és békén hagytam a gépet kb. 30perc-re.
Ekkor már helyes értéket mutatott és azóta is jól mutatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2515) espista


espista
senior tag

Visszaérkezett a telefonom a szervizből. Azt írták, hogy a jelzett problémát (állandóan kikapcsol a készülék) ők nem tapasztalták, úgyhogy kapjam be! Lassan egy hónapos a telefonom, de még egy napot sem tudtam zavartalanul használni. Már bánom, hogy ezt vettem. :W

Romani ite domum!

(#2516) ferrari1 válasza espista (#2515) üzenetére


ferrari1
őstag

Mennyi idős sim kártya van benne? Érdemes lenne kicseréltetned akkor is ha újabb. Egy próbát megér! Menj be a szolgáltatódhoz és kérj kártyacserét mondván, hogy elveszti a térerőt néha más telefonban is! Ingyen kicserélik.

(#2517) espista válasza ferrari1 (#2516) üzenetére


espista
senior tag

Az telefonhoz kaptam. A 2 éves mini SIM-emet cseréltem le akkor egy új Micro SIM-re. 1 hónapos.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#2518) darvinya válasza espista (#2517) üzenetére


darvinya
titán

Az még nem jelent semmit.
2008-ban telohoz járó SIM-et 3x is cseréltem 2 hét alatt.
1-2. 2 napig ment és helló, se kép se hang.
3. 5 napig húzta utána hívni nem tudtam mert eldobta azonnal a hálózatot.
4. 2 évig ment és csak telo csere miatt frissítettem.
Az utánit pedig megint telo csere miatt lett cserélve.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2519) espista válasza darvinya (#2518) üzenetére


espista
senior tag

Nem hiszem, hogy az a gond, mert mielőtt szervizbe vittem se SIM se SD kártya nem volt benne és úgy is kikapcsolt az asztalomon fekve, pedig még csak telepítve se volt rajta semmi.

Romani ite domum!

(#2520) darvinya válasza espista (#2519) üzenetére


darvinya
titán

Akkor nem szeret nálad lenni. :P

Ad nekem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2521) Remiel


Remiel
őstag

nekem is cseréltetni kellett a SIM pedig decemberben a telefonhoz kaptam újat... nekem spec minden SMS kétszer jött meg

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2522) Takhanto


Takhanto
őstag

Sziasztok! Szükségem van a segítségetekre! Ma megyek telót nézni. Tudtok valamilyen szervíz kódot? Amivel le tudom tesztelni a képernyőt meg minden mást. Ja még valamit,micro sim-es?

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2523) espista válasza Takhanto (#2522) üzenetére


espista
senior tag

*#*#service#*#* és igen micro simes.

Romani ite domum!

(#2524) Takhanto válasza espista (#2523) üzenetére


Takhanto
őstag

Hogy tudom megnézni függő-e a teló

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2525) markyy18 válasza darvinya (#2514) üzenetére


markyy18
aktív tag

Már miért ne lehetne újraindítani a telefont? :) Attól nem lesz baja sőt amúgy is ajánlott hetente újraindítani a telefont.

Takhanto: szervíz menüben a configiration menüpontban alul van egy szöveg "bootloader unlock allowed:" ha ide nő van írva akkor függő ha yes akkor független. Viszont ha függő volt a telefon de függetlenítették akkor esetleg szervíz menü sim lock menüpontjában a legfelső network felirat más. Nekem függő ott a network melletti zárójelben X van és mellé van írva egy 5ös. Remélem tudtam segíteni.:)

[ Szerkesztve ]

(#2526) Takhanto válasza markyy18 (#2525) üzenetére


Takhanto
őstag

Köszi, remélem ott lesz az eladó telefonnal együtt. De, mi a tippetek miért kerül csak 45k-ba ?!

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2527) markyy18 válasza Takhanto (#2526) üzenetére


markyy18
aktív tag

Ez sok minden lehet de eddigi hirdetések alapján:
1. külföldi és nincs rá garancia vagy bolti garancia van rá egy év.
2. Esetleg céges mobil és olcsóbban túl tud rajta adni vagy olcsón vette előfizetéssel. De szerintem az első variáció az igaz rá.

(#2528) Remiel válasza Takhanto (#2526) üzenetére


Remiel
őstag

45k egy T?

ott tuti nem stimmel valami, lehet részletre vett vagy passz, de ne legyen igazam

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2529) Takhanto válasza Remiel (#2528) üzenetére


Takhanto
őstag

1 hó gari
Örök gari a tiltásra
Független teló

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2530) markyy18 válasza Takhanto (#2529) üzenetére


markyy18
aktív tag

Az nem sok garancia. :Y

(#2531) Takhanto


Takhanto
őstag

18 órakor a tali, 18:30 után leírom nektek :)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2532) markyy18 válasza Takhanto (#2531) üzenetére


markyy18
aktív tag

Várjuk reméljük minden oké lesz. :C

(#2533) Takhanto válasza markyy18 (#2532) üzenetére


Takhanto
őstag

Én is várom főleg ennyiért. Ha azért olcsó mert agyonkarcolt vagy valami hasonló. Lehet-e szerezni komplett házat? Gondolom jó drága lehet...

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2534) markyy18 válasza Takhanto (#2533) üzenetére


markyy18
aktív tag

Hátlapot említették itt fórumban ebay-ről lehetne rendelne csak egy eladónak van ő meg nem szállít Magyarországra. Az ára olyan 7000 ft körül van ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#2535) hanati64 válasza Takhanto (#2529) üzenetére


hanati64
tag

Nagyon gyanús, légy körültekintő! Ha neked lenne te eladnád ennyiért?

(#2536) petipetya válasza Takhanto (#2526) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugye tudod, hogy ha előfizuval megvették majd kifüggetlenítették (vagy maradt függő) és nem fizetik a díjat, akkor a szolgáltató letiltja a készüléket.

"nincs rá lezsóidő"

(#2537) catroot válasza Takhanto (#2531) üzenetére


catroot
veterán

Olcsó húsnak híg a leve.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2538) Takhanto válasza petipetya (#2536) üzenetére


Takhanto
őstag

Imei szám alapján tiltják le?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2539) petipetya válasza Takhanto (#2538) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

"nincs rá lezsóidő"

(#2540) Takhanto válasza petipetya (#2536) üzenetére


Takhanto
őstag

Szerintem inkább csak leesett a kamionról...fene tudja.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2541) Takhanto válasza petipetya (#2539) üzenetére


Takhanto
őstag

Még akkor is ha függetlenítettek?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2542) catroot válasza Takhanto (#2540) üzenetére


catroot
veterán

Ja, aztán ne lepődj meg, ha a rendőrség lefoglalja majd pár hónap múlva, mondván lopott.

Mások is jártak már így, persze bukták a telefon mellett a vételárat is.

Félre ne érts, nem akarok itt semmibe sem belepofázni, de ez már a gyanúsan olcsó kategória.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2543) Takhanto válasza catroot (#2542) üzenetére


Takhanto
őstag

Jó de hogy tudom kinyomozni ha megszereztem az imei számát?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2544) petipetya válasza Takhanto (#2543) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem bármelyik szolgáltatónál meg tudják mondani.

Persze az eladó helyében még fizetném 1 hónapig, hogy ha lekérdezed akkor azt mondják neked minden ok, aztán utána nem fizetném tovább az előfizetést. Szóval ez sem 100%-os garancia.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2545) markyy18


markyy18
aktív tag

De letiltási garanciát vállal nem??
Mondjuk az információk után én is azt tanácsolnám h keress másik telefont 80000 Ft-ért van normális. Ez elég neccesnek tűnik.

(#2546) kasaf1


kasaf1
tag

Sziasztok,
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de az Xperia T és az Xperia TX között van különbség?
Köszi, :R
Kasaf

(#2547) espista válasza kasaf1 (#2546) üzenetére


espista
senior tag

van

Romani ite domum!

(#2548) markyy18 válasza kasaf1 (#2546) üzenetére


markyy18
aktív tag

Igen van különbség. ITT megtalálhatod az összehasonlító tesztet.
Nagy vonalakban a különbség hogy a TX-ben kisebb de cserélhető akksi van míg a T-ben nagyobb de az unibody készülékház miatt nem lehet cserélni csak szervizben.
Ha minden igaz a TX kijelzője sokkal szebb képet ad nem fakul annyira ha oldalról vagy nem szemből nézed.
TX-en alul világít a XPERIA felirat és a hangerő illetve képernyő feloldó billentyűk a telefon 2 oldalán vannak fent míg a T-n jobb oldalon van minden lentebb.
A SOC, kamera, ram teljesen egyezik. A TX-et itthon nem forgalmazzák hivatalosan így csak bolti garanciával lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#2549) .bruszli. válasza .bruszli. (#2510) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Voltam T-Pontban és megkérdeztem. T-mobile alapértelmezettben NEM küldi el a hívószámot,nem is lehet átállítani,hogy az alapértelmezés a hívószámkijelzés legyen.

De úgy néz ki,mégsem a telefon volt a ludas,hanem a SIM...kicserélték ingyen. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2550) Takhanto


Takhanto
őstag

Elmentem a találkozó helyre,vártam 20 percet aztán hazajöttem. Ennyit a 45k-ról :DDD

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.