Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49261) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó, de az általánossága és a hardver vonatkozása miatt, itt éreztem legmegfelelőbnek.

Naszóval! Kaptan egy elég meggyötört masinát. Gazdája (előző 😃) állítólag falhoz vágta. A kereten más nem látszik, csak kicsit meggörbült lapjára. (ma dizájn az ívelt teló és tv... 😃) Mondanom sem kell, a kijelző rommá tört! De a teó indúl, tötést vesz, legalább is amit látni enged a rommátört kijelző, van háttér világítás. Ha megnyomom a bekapcsoló gombját zizzen.
Volt gazdija állítolag azért részesítette ilyen finom bánásmódban, mert vagy nem reagált az érnintésre, vagy a szellem a gépben felébfedt és önálló életre kelt a telefon. Tartom valószínűnek, hogy a digitalizer hibásodhatott meg.
PC-re dugva a pc compation és a vinfos is észleli. Elképzelhetőnek tartom, hogy az alaplap és a frimver él!
Ebayon láttam keretet hátlappal, digitalizert, lcd-t, össz kb 15000Ft-ért. Mennyire lenne tanácsos ilyen alkatrészekből kipofozni? Mert ma már nincs olyan hogy valami nem kínai (legalább részben!). Természetesen szervízben bevizsgáltatom azért előtte, mielőtt bevásárolnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.