Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) dave0825 válasza HuaweiU8500 (#12350) üzenetére


dave0825
őstag

Mert még nem találtad ki, hogy mit kamuzzál, igaz?! :C

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#12352) kecskebégető válasza BRIKLY (#12335) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Pontosan ugyanezen mentünk át páran az Xperia p-vel
Bármennyire szerettem a kiváló minőségű hagfelvételét,a fémházat,hdmit.Egyszerüen alap dolgok szétcseszték az idegrendszerem(idegrendszerünk)A legszomorubb az egészben,hogy optimalozációs/szoftvergondok voltak.Amik egy mérnöknek szerintem 10 perc.És a nyitott független készülékesek nem is szenvedtek annyit.De akinek szolgáltatós volt és zárt(Pff érthetetlen miért és hogyan képzelték...)azok szépen lassaan megmérgeződtek és váltottak amint lehetőségük volt.Nem értem a sanyit most ennél a készüléklnél ugyanez ahogy olvasom a topikot és nem csak téged....

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#12353) HuaweiU8500 válasza dave0825 (#12351) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

igazad van, a screenshotot pedig photoshoppal készítettem, ezt is.... :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12354) 2o1i válasza HuaweiU8500 (#12353) üzenetére


2o1i
senior tag

És vajon ezt a fehér menüt át lehet állítani feketére? :F

(#12355) bagyusz válasza HuaweiU8500 (#12350) üzenetére


bagyusz
őstag

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy melyik szolgáltatónál dolgozol? :)

(#12356) HuaweiU8500 válasza 2o1i (#12354) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

gyári launcherrel sztem nem...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12357) andris811 válasza HuaweiU8500 (#12356) üzenetére


andris811
tag

Ha nem mondhatsz semmit arról honnan van, akkor miért pakolgathatsz fel screenshotokat róla? (Meg egyáltalán miért beszélhetsz róla?) Ezt szabad? :F

(#12358) sutszi


sutszi
veterán

Srácok!

Akkor szedjük össze a problémákat:

1. Gyenge wifi: Fogtam egy programot amit laptopon és két mobilon is futtattam ugyanazon fizikai pozícióban. Az eredmény az, hogy a két telefon között hangyafing a különbség. De a laptoptól sem marad el. Szóval a gyenge wifi bekiabálásokat szerintem gondoljuk át kicsit. Főleg, hogy a routeres topikban is mindenkinek a szájába van rágva, hogy nem fog 300Mbit átjönni semmin sem mert az elméleti maximum....ráadásul a jelek terjedését csomó minden befolyásolja mindenkinél mások a terepviszonyok...
De egyébként azon száll el az agyam, hogy 1 meg 2 pálcika meg ilyenekkel panaszkodnak itt egyesek de egy tetves mérést nem tud elvégezni egy app-al, vagy a router-hez nem tud hozzányúlni anélkül, hogy megborulna a világegyetem...

2. szoftveres katyvasz:
(#12325) BRIKLY: Gondolom nem az első perctől állnak fent a problémáid. Akkor ok-okozat összefüggés alapján le lehet vezetni, hogy történt valami aminek ez lett a következménye, hogy most vacakol...nem?

(#12327) anderledaniiPhone-t idehozni teljesen felesleges, nem egy liga...

(#12352) kecskebégető Nekem Xperia U volt előtte. Ugyan a P problémáiról csak olvastam, de a U-nál is lehetett érezni egy-két dolgot...Azért a SP olyan messze van ezektől mint ide Mekka...

Még mielőtt valaki megvádolna elfogultsággal, azzal közlöm, hogy közel sem vagyok elvakult. A lenagyobb ramkezelési problémám, az volt, hogy bezárta magát a Chrome egy oldalnál. Na de ugyanezt laptopon is eljátsza, főleg ha van bent egy-két jóféle flash reklám...
Ja és nálam is van, hogy egy erőforrásigényes programból kilépve újratölti az ikonokat. Kb 0.8 másodperc az amibe ez nekem kerül...én együtt tudok ezzel élni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#12359) Chabi


Chabi
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy megkapta a honamisra hasonlitó kamera appot, illetve lehet már sorozatot lőni a gyári kamera appal???

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#12360) bagyusz válasza andris811 (#12357) üzenetére


bagyusz
őstag

Egyik szolgáltatónál dolgozik és a sony kiküldte a teszt firmware-t, amit az ott lévő kollégák tesztelnek. Gondolom e közé tartozik ő is. Elvileg valami titoktartásit aláíratnak velük, hogy a teszt rom ne szivárogjon ki.

(#12361) 2o1i válasza HuaweiU8500 (#12356) üzenetére


2o1i
senior tag

Kár érte...

(#12362) blakey válasza HuaweiU8500 (#12353) üzenetére


blakey
titán

…a screenshotot pedig photoshoppal készítettem…

Semeddig nem tartana, legalábbis nekem. :)

Szerintem sem gyenge a wifi, legalábbis nem sokkal gyengébb, ne a vonalak alapján itéljük meg, nekem megfelel az ereje, Blade 3-nak pl. gyengébb.

[ Szerkesztve ]

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12363) anderledani válasza HuaweiU8500 (#12340) üzenetére


anderledani
őstag

Ezt nem tartom valószínűnek, mert ha 2G-re állítom akkor teljesen jó, pedig akkor is ugyanúgy szinkronizál mert le van lassítva 32/32-re. Ez állítólag a Fast dormancy miatt van.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#12364) HuaweiU8500 válasza Chabi (#12359) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

sorozatfelvételt nem látok a lehetőségek között, de az app más képet mutat mint eddig:

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12365) Chabi válasza HuaweiU8500 (#12364) üzenetére


Chabi
aktív tag

Értem, köszönöm. :R :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#12366) HuaweiU8500 válasza anderledani (#12363) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

kiprobáltam, ha mindent szinkronizál, akkor egy nap alatt kb. 4000 ébresztést produkál, ha kiiktatok néhány feleslegesnek itélt szinkronizálást, akkor csak 1500 az ébresztések száma.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12367) HuaweiU8500 válasza sutszi (#12358) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

#2.sw katyvasz > szvsz egy androidos telót max. 100 óra működés után illik ujraindítani, negyedévente pedig ujratelepíteni (master reset, a backup/restore elfelejtve).

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12368) Classius válasza HuaweiU8500 (#12366) üzenetére


Classius
aktív tag

A frissítés előtt le kell tisztítani majd a belakott rendszerem? Vagy csak rádugom gépre és fel is mehet ahogy van...? Anno az x10 mini pro-mat sosem kellett frissíteni, így nem igazán tudom a menetét a dolgoknak. Azt nem akarom, hogy ha szűz rendszerre lehet csak rárakni majd a 4.3-at, akkor belakott rendszerre rárakom az új verziót és ezért elkezd szaggatni meg minden egyéb. Kérdés csak az, hogy ha lekell pusztítanom mindent a telóról, akkor hogy mentsem le az adataim, majd tegyem vissza rá a frissítés után?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#12369) HuaweiU8500 válasza Classius (#12368) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

a kereskedelmi hardverre általában elkészítik azt a verziót amely a user adatokat megtartja. ez egyik oldalról nagyon kényelmes, másik oldalról pedig (saját tapasztalat) óhatatlanul lehetnek szaggatos, ilyen olyan problémák. Én csak a hivaslistat és az smseket szoktam visszatenni (ritesh féle backuppal) a többi konfigot kézzel állítom vissza. Az ujrahuzás mindig jó alkalom, h a sose használt appokat ne telepitsem vissza.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12370) oliwire válasza HuaweiU8500 (#12367) üzenetére


oliwire
őstag

Ezzel nagyon egyetértek, így meg lehet előzni sok problémát, szélsőséges esetekben anyázást. :)

(#12371) malibu


malibu
tag

Üdv!

Az mitől lehet, hogy antutu futtatásánál 2 indításnál újraindult, vagy leállt a telefon amikor a ramhoz ért ha jól láttam. most végigment miután leállás után újraindítottam a rendszert...tapasztaltatok már ilyet? amikor nem áll le, akkor viszont 22000 pontot ér el, szóval nem hiszem, hogy hardware gond lehet.

(#12372) kecskebégető válasza sutszi (#12358) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Jó de az u hoz képest szinte minden megváltás.(volt anyámnak mit összeszenvedtünk vele.)
Nyilván ahoz képest nagyon jó.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#12373) jety91 válasza nolika (#12306) üzenetére


jety91
őstag

Nos, kepet nem tudok rola loni jelenleg, de 3%ot merult wifi+3g-vel 7ora alatt. Sztem ez teljesen korrekt

(#12374) chab7 válasza blakey (#12362) üzenetére


chab7
addikt

Nem vonalak alapján ítélve, hanem a lakás egyik részében ülve ahol egyik telefon sem dobja el a wifit az sp igen. Tény hogy az utolsó rom verzió óta ez javult valamennyit de még érezhetően gyengébb más telefonoktól. Lehet hardveresen ennyit tud akkor. Viszont panellakásban lakók biztos nem tapasztalják ezt és emiatt úgy gondolják nem gyengébb, de az.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12375) AeSDé Team válasza HuaweiU8500 (#12369) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Arról mondhatsz valamit hogy mikor végez a Sony a teszteléssel, és mikor teszi elérhetővé?
Ha mást nem is, azt biztosan látod hogy mennyire van kész állapotban.

(#12376) zotyesz66 válasza chab7 (#12374) üzenetére


zotyesz66
őstag

Családi házban lakom, és nem dobál le engem a fölső szinten sem. Nem tapasztalom azokat az anomáliákat, amiket itt sokan. A hatótávja talán tényleg valamivel kisebb, de hogy ledobáljon... azt nem. Viszont volt olyan router, amire föl sem akart csatlakozni, pedig látta.
Nálam az alkalmazások is szépen mennek, még a sokat szidott facebook is. Sőt a Viber is, azzal csak olyan bajom szokott lenni, hogy néha nem tűnik el az értesítés az értesítési sávból, hiába olvastam már el az üzenetet. Csak újraindítás után, vagy ha törlöm.

(#12377) bozont válasza sutszi (#12358) üzenetére


bozont
veterán

Itt nem arról van szó, hogy nem maximum vétellel és sebességen jön a wifi vagy sem, hanem hogy ugyanabban a pozícióban ahol eddig minden más készüléknél stabil a jel, az SP eldobálja. És csak egy szinttel lejjebb megyek a szobámból a nappaliba.
A routerrel semmi gond, beállítások is rendben vannak, ráadásul azért vettem ezt a 3 antennás 1043ND-t, hogy ne legyen probléma a hatótávval (mint ahogy írtam eddig nem is volt). Még megpróbálok játszani az antennákkal, de attól még kijelenthető, hogy igen, az SP wifi-je elég gyenge hatótáv terén. De eddig ez a legnagyobb problémája és remélem még tudnak javítani valamit ezen a téren a 4.3-mal.

(#12378) zotyesz66 válasza bozont (#12377) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nekem is 1043ND-m van. Sőt, amire nem akart fölcsatlakozni, az is 1043ND volt, csak alternatív firmware-el (az enyémen a gyári van).
Azt javaslom, ha ennyire gyenge, indíts garanciális ügyintézést, volt itt, akinek emiatt cserélték és a csere telefon jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#12379) chab7 válasza zotyesz66 (#12376) üzenetére


chab7
addikt

Ahogy fentebb is írták nem az a baj hogy ledob, mert hatótávon belül stabil, de a routertől távolodva hamarabb bont mint más telefonok ill. adott helyen kevesebb wifit lát mint más készülékek. Nincs mit fényezni, gyengébb a wifije mint az átlagnak, ami nem eget rengető baj, de tény.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12380) HuaweiU8500 válasza AeSDé Team (#12375) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Sztem a szoftver van olyan állapotban, h megkapja az elfogadást, de nem kizart egy újabb verzió. Az elerhetoseg nehéz kérdés, mert hivatalos infó nem lévén, tippelni lehet. Ez a különböző szolgáltatói verziók priorizalasa miatt változhat, lehet idén is, meg január végén is. Hozzateve, h a szerverkapacitas sem végtelen, így emiatt sem egyszerre teszik lehetővé mindenkinek.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12381) zotyesz66 válasza chab7 (#12379) üzenetére


zotyesz66
őstag

Pedig pont az a baja egy csomó embernek, hogy hatótávon belül is ledobálja őket. Tehát a routertől ha messzebb megy 1 méternél, már nem stabil. Na most otthon, ha az emeleti slozin ülök, ott is stabil, bár nem maxon van a térerő, kint az udvaron is bőven érzékeli még. Az lehet, hogy 5 méterrel közelebb dobja el a térerőt mint a legjobbak, de azért teljesen használható nálam a cucc. Gyári szoftver van rajta, az eddigi utolsó hivatalos.

(#12382) blakey válasza chab7 (#12374) üzenetére


blakey
titán

Javaslom a router beállításokat is ellenőrízni, nem egyszer tapasztaltam olyat, hogy egyik eszközzel jó, másikkal meg nem. Az eszközök nem egyformák és nem viselkednek egyformán, lehet, hogy a wifi csatorna nem a legjobb (nem szereti a telefon, vagy a router a telefont, stb), rengeteg dolog van ami miatt bonthatja a kapcsolatot, az egyik ok akár a gyenge beépített wifi is lehet, de nálam nem dobja 10 méter után sem, 2 fal áll a router és a telefon közé, ráadásul egy "gyenge" cisco epc3925-öm van ami modem és router egyben antenna nélkül, még azt sem mondhatnánk, hogy hű de acélos cucc és mégis stabil 90nm-en minden sarokban.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12383) counterbill válasza blakey (#12382) üzenetére


counterbill
senior tag

Ezt javasoltam én is, és jelenleg én is a thomes vackot használom de azért mert vígan megy vele a kertben és a házban is mindenhol. De gondolom nem sokan néztek rá a csatorna beállításokra például. :)

Egyébként a thome nagyon rendesen küldött egy Dlink wifit ajándékba +megvan a régim is úgy hogy lehet csinálok egy nagy hálózatot hogy még az utca tetején is legyen jel :DDD

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#12384) jozso1989 válasza HuaweiU8500 (#12341) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez ugye csak kamu????

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12385) chab7 válasza zotyesz66 (#12381) üzenetére


chab7
addikt

Már ezt is leírtam amúgy, de itt a sok hsz kavalkádban mindig elsüllyednek a fontosabb infók, vagy csak nem veszik figyelembe.
Az eredeti még fél évvel ezelőtti gyári szoftverrel valóban közelről is dobálta. Ez az amit javítottak az utolsóban, azzal már nem dobál csak hatókör széléhez közeledve, ami viszont független a routertől, mert motorola,lg,samsung... telókkal (amikkel jártak itt nálam) tovább stabil a jel. (Az én régi Defy-ommal is). Tehát egyértelműen az SP vevője a gyengébb. Nem vészes, de kimutatható ilyen távolság tesztelésekkel.
Ugyanígy az utcában a közelben elérhető egyéb wifiket is kevesebbet lát - természetesen kint a szabadban, mert bent egyet sem mint más telefonok, ugyanazon ponton nézve.
Nem város, panelben kismillió jellel, hanem falu, 3-4-5 házzal odébb levő jelek.
Lehet városon panelban nem veszitek észre (nem tudom ki hol lakik), de nálam vidéken vályogban, átlós szobában (2 vastag fal mögött) már az SP pl eldobja a saját routerem jelét, míg más telók nem.
(innen blakeynak is szól)
Egyébként sutszi fórumtáshoz hasonlóan én is előfordulok tplink 3600-as fórumban, hiszen ilyen routerrel osztok itthon.
Ismerem a cuccot rendesen. Minden be van állítva rajta, csatorna, sávszél stb. Nem egységsugarú userként írom amit írok, tehát nem kell a wifi gyengeségre rögtön mint valami kezdőnek routert piszkálást javasolni. Be van az állítva rendesen.
Mentségetekre szolgáljon, tényleg sok a korlátozott képességű a fórumon (nem csak ezen), de pont nem egy mai tinédzser vagyok aki nem ért ahhoz amit használ - és nem is akar hozzá, hanem még az a korosztály aki anno ízekre szedett mindent, hogy tudja mitől működik.
Száz szónak is egy a vége, nem akarom nyújtani ezt a témát, elég sokan megteszik ezt mások itt. Lényeg a lényeg, az SP wifi vétel szempontjából gyengébb más készülékeknél. A legtöbb élethelyzetben ez alig észrevehető, vagy egyáltalán nem. De tény hogy nem ez a készülék lesz a távolsági wifi vételbajnok. Ezen valószínűleg szoftveresen már nem fognak tudni javítani mert elképzelhető hardveresen ennyi a lehetőség benne. Akinek viszont közelben is bajos annak érdemes a legújabb romot feltenni, mert normál körülmények között nem kell dobálja - főleg nem azonos helyiségben.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12386) Classius válasza jozso1989 (#12384) üzenetére


Classius
aktív tag

Eddig sem a mérettel volt a probléma, hanem a jelenlévő kezelésével. Már akinek.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#12387) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Most vagyok a második töltésnél. Első alkalommal elég hamar megadta magát, 100%-os akku szintnél 11 órát jelzett ki. Tegnap este vettem le töltőről, reggel megnéztem 98%-on állt, Stamina on,s wifi/net off mellett. Na kezdtem megörülni, majd kb 15-20 perc múlva megint ránéztem,s leesett 86%-ra. :((
Remélem pár töltés után beáll,mint ahogy többen is írtátok...mert ez így baromi karcsú. Közben kevéske használat mellett már 69%-nál jár...

(#12388) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Egyre idegesítőbb amit művel.Megint elfelejtett ébredni mikor épp hívtak..Aztán még le is fagyott.
Nem tudom mi ez az egész.Ma újra húzom SUS-al, megvárja úgy a 4.3-at, ha nem javul búcsúzom,veszek egy használt,független Z-t, abban 2GB RAM van,az már csak nem idegesít így fel..Na meg ugye akkor még lesz kernel csere lehetőségem is.

[ Szerkesztve ]

(#12389) counterbill válasza BRIKLY (#12388) üzenetére


counterbill
senior tag

Fordult a kocka mi?:S Elején azok közé tartoztál akiknek ment rendesen most meg szinte mindenki elégedett vele és jönnek elő nálad a hibák:S
Reméljük a 4.3 sokat dob majd a készüléken és eltűnnek a gondjaid.
De jó lenne berakni a fa alá a 4.3 at úgy ,hogy jöhetne már:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#12390) zotyesz66 válasza counterbill (#12389) üzenetére


zotyesz66
őstag

Szerintem a SUS újrarakás segíteni fog neki. A kollega írta följebb, hogy rendszeres újraindítás és kb. 3-4 havonta gyári visszaállítás szükséges lehet. És én egyetértek vele. A droid szvsz ebből a szempontból még mindig a Win98/WinMe szintjén áll, főleg ha valaki tényleg intenzíven használja.

(#12391) jety91 válasza BRIKLY (#12388) üzenetére


jety91
őstag

Tudom lehet hogy értesz hozzá meg minden, de nem lehet hogy vmi program/Custom ROM miatt vannak ilyen bajok a telefonoddal?

Én is most vettem, akkor amikor te és semmi ilyet nem tapasztaltam pedig nekem is televan már appokkal a telefonom.

(#12392) tutuhawer


tutuhawer
őstag

En nem vàgom, mik a router jó beállításai meg mi a sok szakkifejezés, azt tudom, hogy csak winamp shoutcast menne és állandóan pufferel. Jelentősen rontja a felhasználói élményt, de ezt tudom csunyabban is mondani :-)) bármelyik szobában mobilnettel kell internet rádiót nyomnom, ami vicces. Belefér a 2 Gb-os forgalomba, csak luxusnak érzem. Szóval ha átlag felhasználó vagyok, gondjaim akadnak és a forumokban kerdezgetnem kell, ami nekem melyviz... Inkább karacsonyra javulást kérek :-D

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12393) oliwire válasza surgyi (#12387) üzenetére


oliwire
őstag

Nem tudni pontosan, milyen programjaid vannak, de be fog állni az akksi, jobban kell majd bírnia. :)

(#12394) sylas


sylas
tag

Sziasztok!Azt megtudom vhol nézni, hogy össz mennyit beszéltem?Kimenő/bejövő hívások ideje

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#12395) jety91


jety91
őstag

No sikerült kideríteni, hogy hol lehet megnézni milyen FW van a telefonon:

Tárcsázóba: *#*#7378423#*#*

Nekem telenorosként:

Active customization
1272-6055

Melyik lenne a gyári Active customization számú, illetve hogy tudom felrakni a telefonomra? :U

[ Szerkesztve ]

(#12396) jozso1989 válasza Classius (#12386) üzenetére


jozso1989
őstag

Ha 250-200 MB alá esik a szabad RAM, akkor kezd el bezárogatni mindent, én úgy vettem észre... Akkor ezentúl 100-150 lesz??? Tehát ezek szerint kijavítják a hibát faszán végre? :D

A másik végletre nem akarok gondolni...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12397) beast153


beast153
csendes tag

Sziasztok!
Elmúlt napokban vettem meg ezt a csodakészüléket a T-től és arra lennék kíváncsi, hogy csak én nem tudom rootolni a készüléket vagy akadt másnak is problémája vele, mert valamiért nem működik valami :D
flashtoolnál a kernelcserénél azt írja a végén, hogy nem rootolható. Valaki valami okosat erről?

(#12398) counterbill válasza beast153 (#12397) üzenetére


counterbill
senior tag

Hm érdekes. Nem lehet ,hogy te már 4.3 as droidal kaptad?:D
USB hibakeresés be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#12399) beast153 válasza counterbill (#12398) üzenetére


beast153
csendes tag

Jó lenne, de sajnos nem :D
Még délelőtt próbáltam, majd 1 óra múlva leveszem töltőről és megpróbálom újra.
Be volt kapcsolva

[ Szerkesztve ]

(#12400) anderledani válasza jozso1989 (#12396) üzenetére


anderledani
őstag

Én is pont erre gondoltam.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.