Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4101) bubus66 válasza #01993216 (#4099) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Mega ujabban nagyon szarkodik ma volt olyan hogy 85 KB akkart letölteni a 2,5-3 MB helyett én most a Xdisk.cz részesítem előnybe 4 GB a legnagyobb feltölthető fájl korlátlan tárhely 3 MB letöltés a Regisztrált felhasználóknak 1 MB a nem regisztrált felhasználóknak. ( Ez mellett a mega.co kis miska az 50GB /2 GB feltöltéssel) Sőt az androidos oldalamnak is van egy tehát ha akarsz feltölteni akkor szólj és küldöm a belepési kódokat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4102) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Visszaolvasgattam a topic elején, még mindig nem lehet sd kártyára áthelyezni appokat?
Ez nagy érvágás.... :(((

(#4103) #01993216 válasza bubus66 (#4101) üzenetére


#01993216
törölt tag

Most azon dolgozok pár napja, hogy valahogy aláírjak egy módosított .ftf rom-ot. Az xda-sok szerint nem lehet, de anno a kínai rom portolásra is ezt mondták. Azt is lehetett, csak hónapokba telt, mire kisakkoztam hogyan. Utána már 10 perc volt az egész. ;)

Ha nem lehet aláírni, akkor a Sony és a szolgáltatók hogy nyúlnak bele? Biztos lehet valahogy, csak nem publikus.

[ Szerkesztve ]

(#4104) bubus66 válasza #01993216 (#4103) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt, hogy te aláírod a kínai ROM-az egy dolog A gyártó nem számold az már eleve úgy csinálja meg ne kísérletez mert nem fog sikerülni. Mit gondolsz én már nem csináltam volna ha alá lehetne írni.

(#4102) ¤Envy¤

Ki mondta, hogy nem lehet áthelyezni? Áthelyezni át lehet, csak az alkalmazás nem biztos, hogy működik. Csak telepíteni nem lehet. (A Navigont én onnan használtam gyönyörű működik róla), a belső tárhelyre töltötte le, onnan át helyeztem az SD-re és használja.. De attól még nem lett a RAM használata más. Ez nekem magas, hogy minek kellene, hogy az SD-re telepítsen. Akkor használj olyan telefont amin még 2.3 van és az telepit az SD-re.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4105) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Lenne esetleg valakinek (alaplap) hibás, eladó M2 készüléke? Nekem az LCD és touch panel törött sajna.
Vagy hol lehetne ezeket beszerezni olcsón.
Köszi

(#4106) bubus66 válasza H2o-pok (#4105) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tessék itt válogathatsz

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4107) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok éppen, és 2 telefon között vacilálok. Az egyik ez a telefon, a másik a Samsung galaxy Ace 4.
Szeretnélek megkérdezni titeket melyiket érdemesebb választani.
Azt hallottam erről a telefonról hogy nincs benne 4g, pedig sok helyen azt írják van benne... Mi az igazság?
Mennyire jó ez a telefon? Hogy viszi a játékokat? Mennyire akad a rendszer?
Lehet már rootolni?
Ennyi kérdésem lenne, köszönöm a segítséget előre!

(#4108) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
A telefonomon az energiagazdálkodásnál:a telefon 37% energiát használ.Ez természetes?A Feleségemnek "M" van azon csak 16%-ot.
Az enyémen 4.4.2 rendszer van ,Telenoros.

(#4109) Edi77 válasza elfelejt (#4107) üzenetére


Edi77
őstag

Van LTE képes kiadás is, a T-nél általában ezt a típust adják ki. A telefon maga szuper, egyedül a kamera az, ami nem az igazi, de ez KK-n javítva van, de még jobbá lehet tenni kamera szoftverekkel. Játékokat jól viszi, nem akad, nem melegszik, bár az 1GB RAM egyes játékokhoz kevés lehet.
A rendszer röccenésmentes, gps nagon jó, stabil és gyors.
4.3 rootolható, a 4.4 még nem, bár dolgoznak rajta ezerrel, de nem sok sikerrel. De a root annyira nem fontos szvsz, mert a felesleges appokat törölheted és/ vagy tilthatod.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4110) bubus66 válasza Edi77 (#4109) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szia! Ezt nem értem a Huaweibe meg egy Sony Kamera van ami nagyon jó képeket csinál, nem tudom, hogy sajátjaiba miért nem lehet bele tenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4111) Edi77 válasza bubus66 (#4110) üzenetére


Edi77
őstag

Sony kamera van a Huawei-ben?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4112) bubus66 válasza Edi77 (#4111) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen Sony Kamera van benne.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4113) bubus66 válasza bubus66 (#4112) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kitűnő kamera mindkét oldalon

A telefon komoly erőssége a 13 megapixeles hátlapi kamera, amelyben egy Sony BSI szenzor kapott helyet. Az eszköz szép, éles képet készít és gyenge fényviszonyok között is jól teljesít. A kamera szokás szerint több szoftveres funkcióval is kiegészült, többek között hangjelzéssel is lőhetünk vele fotókat, természetesen panorámakép készítésére is lehetőség van, különböző szűrőket alkalmazhatunk és még vízjellel is elláthatjuk fényképeinket. Az “Object tracking” funkció is kifejezetten hasznos és meglepően jól is működik: segítségével egy-egy tárgyra rábökve a készülék mozgás közben is folyamatosan rajta tartja a fókuszt.

Azért ez érdekes nem? Sajátjába nem tud csinálni jó Kamarát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4114) Edi77 válasza bubus66 (#4113) üzenetére


Edi77
őstag

Bravo, Sony... :(

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4115) #01993216 válasza bubus66 (#4113) üzenetére


#01993216
törölt tag

Esetleg az nem lehet, hogy csak maga a driver egy rakás sz@r, ami meghajtja azt a kamerát? Maga a Carl Zeiss optika sosem volt rossz, csak a rendszer megírásában lehettek trehányak. Ettől függetlenül akkor is tróger dolog, hogy pont a Sony nem figyel oda erre.

(#4116) bubus66 válasza #01993216 (#4115) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Carl Zeiss az m2-ben az van? de ha az egyikbe tud egy jót alkotni akkor a másikba miért nem?

(#4117) janeszgol

A 64 bites sokkal gyorsabb és stabilabb mint a 32 bites

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4117) janeszgol válasza elfelejt (#4107) üzenetére


janeszgol
félisten

Vodánál is az LTE verziót lehet kapni az M2-ből. Az Ace 4 nem tud full hd-ban videót felvenni, továbbá a kamerája egy picit gyengébb, mint az M2-nek. De a telefon kijelzőjén nem látsz különbséget.

Ígért a Samsung Lollikat, de nem tudom mennyire lehet nekik hinni. Az Ace 4 64 bites architektúrát tartalmaz, míg az M2 32 biteset. a Lolli 64 bites lesz.

Én imádom az M2-t, semmi bajom vele. Hirtelen nem is tudok előnyt mondani az Ace 4 javára. Az M2-ben egy jó minőségű TN panel van, míg a Samsung Ace 4 sAmoledes. Nézd az M2-nek a wifije is megfelelően erős (Ace 4-en ezt nem tudtam megnézni, nem volt rá időm).

Ha az Ace 4-ben jobb kamera lenne, mint az M2-ben, azonnal a Samut javasolnám. De így nem igazán. Talán a 64 bit miatt, de erre csak egyet tudok mondani. TouchWiz. Ma már ez a sátán hívószáma, nem a 666.

Más: több telefonban is Sony kamera van. Sajnos a jó szenzor egy dolog és egy másik a megfelelő szoftver. (Kompaktoknál is állandóan fejelsztik a szoftvert. SW nélkül semmire se mennénk az automata, meg félmanualnak csúfolt vackokkal.)

(#4118) hokins válasza #01993216 (#4115) üzenetére


hokins
addikt

Én úhy tudtam hogy a Carl Zeiss optika nokiaba van csak... De akkor lehet az én infóm téves...

(#4119) #01993216 válasza hokins (#4118) üzenetére


#01993216
törölt tag

Elvileg a Sony hivatalos beszállítója, tehát fényképezőben, kamerában, telefonban annak kell lennie. Persze normális driver nélkül egy ez is egy nagy nulla.

Én legalábbis úgy tudom, aztán lehet én tévedek. :D

[ Szerkesztve ]

(#4120) hokins válasza #01993216 (#4119) üzenetére


hokins
addikt

Végülis teljesen mindegy. Ezen nem fogunk össze veszni. Főleg hogy a fiam lenyúlta és visszaszorúltam a nokiára. :DDD

(#4121) #01993216 válasza hokins (#4120) üzenetére


#01993216
törölt tag

A feleségemnek volt egy Xperia Arc S mobilja, abban biztosan Carl Zeiss volt, mert rá is volt írva. De elvileg mindben az van, csak minden van feltütetve. De ezen valóban nem fogunk összeveszni. :D

Kollegámnak volt egy kínai telefonja, már nem emlékszem milyen márka, azt hiszem Star. Rom-ot frissített és panaszkodott, hogy sokkal rosszabb lett a kamera. Körülnéztünk az xda-n és kiderült, hogy a hozzá való rom-okban összesen 6-7 különböző kamera driver van, amit ki is lehet választani rom cserekor, a hozzá tartozó flashtool-ban. Kipróbáltuk mindet. Nem akartam hinni a szememnek. A legrosszabb és a legjobb driver között akkora volt a különbség, mint egy 3mpx-es és egy 10mpx-es kompakt fényképezőgép optikái között. Na ekkorát számít, hogy mi hajtja meg azt a kamerát. Szerintem a Sony is beleteszi a normális optikát, mégiscsak prémium gyártó, csak már azok sz@rják le ezt a kérdést, akik a meghajtó szoftvert írják hozzá.

(#4122) prepared válasza #01993216 (#4121) üzenetére


prepared
csendes tag

Akkor egy custom rommal ez orvosolható lenne? Vagy a custom romokba is a gyári drivereket használják fel? Csak, mert mint írtad hogy "6-7 különböző kamera driver" is volt.

Esetleg erről valakinek tapasztalat?

(#4123) bubus66 válasza prepared (#4122) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mire akarsz custom ROM-ot? Mert a z M2-re elég körülményes.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4124) prepared válasza bubus66 (#4123) üzenetére


prepared
csendes tag

Csak egy felvetés volt, hogy ha más készülékre készülnek olyan custom romok amiben más a kamera driver akkor, lehetséges hogy sony m2-re is készülhet ilyen custom rom? Vagy custom romok többsége a gyári kamera driver használja? (mentségemre szóljon hogy nem néztem körbe xda-n hogy vannak-e custom romok m2-re). De nem akarok customot amíg van némi termék támogatás. Bár Lollipop már lehet nem lesz elérhető a készülékre (bár ez hír még ha jól tudom nincs megerősítve).

(#4125) bubus66 válasza prepared (#4124) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bár Lollipop már lehet nem lesz elérhető a készülékre (bár ez hír még ha jól tudom nincs megerősítve).

Ezt ki mondta neked, vagy hol olvastad? Engem meg abszolút nem érdekel a tiltásaival.és a Google szemetjeivel tele rakott Lollipop. Nekem az a lényeg, hogy legyen egy stabil rendszer, ne kelljen 3 percen ként újra indítani.

még is lesz rá??? vagy hogyan

A jó telefonhoz nem kell custom ROM ( nem isten az) hogy minden szuperül menejen. A Custom ROM-okban-is a gyári drivereket használják. A CM-a sajátjukat de olyanok is.

Én anno az LG Optimus Blacknál csak gyári Kamarát használt az app-ot meg a xml stb fájlit is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4126) GEPESZ66 válasza bubus66 (#4125) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az Xperia L-re is ígérték a 4.3-at,s nem lett belőle semmi.

(#4127) bubus66 válasza GEPESZ66 (#4126) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

És.....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4128) #01993216 válasza prepared (#4124) üzenetére


#01993216
törölt tag

Amihez 6-7 kamera driver volt, az egy kínai Star márkájú telefon volt, nem az M2-ről volt szó. Az M2-re csak abban az esetben tudsz tenni custom rom-ot, ha gyárilag független telefonod van, kinyitod a bootloader-t és telepítesz egy cwm-et. Custom rom-ot pillanatnyilag csak zip formátumban tudsz készíteni, de nincs driver, amit beletegyél. Az összes driver-t a kernel tartalmazza és amennyire én tudom nincs kernel az M2-höz csak azok, amik a hivatalos rom-okban vannak. Azt meg tudjuk, hogy nem az igaziak. Még ha esetleg több kamera driver is lenne a gyári Sony rom-okban, vagy tudsz kernel-t programozni és csinálsz egyet, akkor sem tudnál választani, mert a Sony-khoz való Flashtool-ban nincs lehetőséged ennek kiválasztására. Pont erről volt szó itt az utolsó pár hozzászólásban, hogy a fejlesztők magasról tesznek erre és nem írnak normális driver-t hozzá, pedig maga a hardver, ami benne van, biztosan nem vacak. Így driver hiányában más kamera alkalmazások szebb képet csinálhatnak, mint a gyári, de drasztikus változást nem kell várni.

Ez csakis kizárólag abban az esetben lenne működőképes megoldás, ha valaki írna egy olyan kernel-t, ami nagyobb teljesítményt sajtol ki a kamerából és belehúzná egy custom rom-ba, amit aztán cwm-el fel lehet tolni a telefonra.

Nekünk persze akkor sem lenne sokkal jobb a helyzet, mert itt legtöbbünknek szolgáltatófüggő telefonunk van, aminek nem lehet nyitni a bootloader-ét.

Akárki akármit mond, a kínaiak zsenik. Simán lekoppintanak bármilyen telót, gyorsak és hatalmas a szoftveres háttér. Egy-egy népszerűbb kínai márkához (THL, Zopo, Star, Jiayu) rengeteg cucc van, szabadon variálható, azt teszel rá, amit akarsz. A Sony meg prémiumgyártó és még egy nyomorult root sincs normális, nemhogy cwm, twrp, custom rom, kernel, stb..
Csak azért váltam meg az előző kínai telefonomtól, mert vásárláskor nem voltam elég körültekintő és gyengécske akksival vettem meg. Ezt leszámítva hibátlan volt. 1 év alatt sosem volt semmi baja, pedig még le is ejtettem betonra. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az M2 is bírja-e majd ezt a strapát, amit majd kapni fog, ha elkezedek dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#4129) prepared válasza bubus66 (#4125) üzenetére


prepared
csendes tag

Köszi a linket és az infókat. A rendszerrel kapcsolatban én is ezen az állás ponton vagyok mint te, csak felvetődött bennem az a párkérdés.

Verzió megjelenésnél a sony azt írta hogy z típusúakra jelenik meg elsőnek a többi készülékre maximum utána. Jó pár oldal írta pl.: link1
Másik forrás: Katt
Itt található egy sony tweet link ahol írják hogy elkezdődött a z-k-nek az updatet.

Ha meg még is úgy lesz vele sony hogy kiadja a készülékre, akkor hátha belenyúlnak egy kicsit a driverekbe is. Bár gondolom nem hiába vannak különböző dátum kiadások, csak tesztelik a rendszert az adott készülékre.

(#4130) prepared válasza #01993216 (#4128) üzenetére


prepared
csendes tag

Ezt értettem is hogy egy kínai teló volt, azért kérdeztem rá, hogy custom romokba általában milyen drivereket használnak.

Hát akkor nem is nagyon reménykedek bármiféle javításban.

Egy ilyen kínai telón én is elgondolkoztam már, csak kicsit tartok még tőlük. (garancia miatt) De mivel elégé olcsók így lehet befogom majd vállalni.

(#4131) GEPESZ66 válasza bubus66 (#4127) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Azt írták korábban, hogy változott a szemlélet, a felső k ategóriára öszpontosítanak.

(#4132) #01993216 válasza prepared (#4130) üzenetére


#01993216
törölt tag

Nem javítanak, ha ez megnyugtat. Ha tönkremegy, akkor saját költségeden visszaküldöd nekik, kb 3000Ft-ért és kapsz helyette egy teljesen újat. Itthon az összes prémium márka javítja a készülékeket, többek között a Sony is. Én meg ide nem merem elküldeni, ha gondja lesz, inkább megcsinálom magam, mert sajnos az a tapasztalat, hogy a legtöbb helyen hanyagok az emberek. Nem úgy kezeli, mint a saját tulajdonát vagy drága eszközt, hanem sz@rik rá és megkarcolják, stb.. Arról már nem is beszélve, hogy heteket rajta ülnek egy fél órás munkán. Még nem szedtem szét, de szerintem az M2 szétszedése sem bonyolultabb, mint más telefonoké.

A kínai telefonok meg az import hiánya miatt olcsók. Ha beengednék őket hazai forgalomba, akkor sok kézen menne keresztül, mert ki kell tömni a haverok zsebét is és mindjárt 100-120 lenne az ára egy olyan készüléknek, ami amúgy csak 40-50-be kerül most kintről megrendelve.

(#4133) #01993216 válasza GEPESZ66 (#4131) üzenetére


#01993216
törölt tag

ami szerintem teljesen felesleges, mert ha nem számítana a pénz és 200 ezerért vennék havonta új telefont, akkor már én is inkább iPhone-t vennék, nem Sony-t. Ahogy sokan ezt is teszik. Biztos vagyok benne, hogy a felső kategóriában az Apple részesedése a legnagyobb. Pont hogy inkább a közép és alsó kategóriára kellene rágyúrni a Sony-nak, de hát mindig nagyot akar a szarka... :D

(#4134) bubus66 válasza #01993216 (#4128) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az etc mappában is van kamera driver, nem csak boot.img-be

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4135) #01993216 válasza bubus66 (#4134) üzenetére


#01993216
törölt tag

Tudom, de nem akartam ennyire belemerülni. Nem hiszem, hogy a lib csere-bere bármit is érne módosított kernel nélkül. Ami meg nincs. De még ha lenne se tudnánk mit kezdeni vele. Sajna. :(

(#4136) Ronam


Ronam
addikt

Az előbb lejott a telefon aljarol a borítás. Volt mar ilyen valakinek? Erdemes ezert bevinni a T-be a telefont? Vagy ragasszam vissza inkabb en? Szerencsere meg soha nem kellett egy telefont sem gariba leadnom naluk, de nem is igazan szeretnem az eddig hallottak alapjan.

(#4137) hokins válasza Ronam (#4136) üzenetére


hokins
addikt

Képet. Ilyet még nem láttam.

(#4138) Ronam válasza hokins (#4137) üzenetére


Ronam
addikt

Holnap csinálok róla fényképet, van egy érdes boritás az alján, ahol elvileg a mikrofon van, na az jött le. Amúgy vigyázok a telefonra, nem dobálom stb, szóval elég érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4139) hokins válasza Ronam (#4138) üzenetére


hokins
addikt

Mondjuk az enyém nem bír lejönni,szilikon tok nem engedi.

(#4140) Ronam válasza hokins (#4137) üzenetére


Ronam
addikt

Így néz ki most az alja, nem lett valami jó kép, de azért a lényeg szerintem látható.

(#4141) #01993216 válasza Ronam (#4140) üzenetére


#01993216
törölt tag

Látszik a lényeg! Mégcsak nem is hallottam ilyen hibáról. Ezt biztosan javítják, ha visszaviszed.

(#4142) #22718208


#22718208
törölt tag

M2 vel van valakinek olyan hogy az albumban a mappák kiválasztásánál csak a 100ANDRO mappába lehet belépni?? Ha pl bluetoth mappába lépek akkor nincs elem a gyűjteményben fogad. Pedig ott van mert mutatja hogy hány elem van benne és file kommander is látja. Gyakorlatilag az album alkalmazással csak a telefon kamerájával készült fotók látszanak.Régebbi szoftal is ez volt meg a jelenlegi legújabbal is. Érintetlen telekomos a készülék. 6.6.A.0.6az album verzió, ugyanez xperial l telekomos mobilon hibátlanul megy.

[ Szerkesztve ]

(#4143) #01993216 válasza #22718208 (#4142) üzenetére


#01993216
törölt tag

Felmásolt képekre gondolsz? Szerintem azt nem látja az album, csak amit a telefonnal fényképeztél.

(#4144) hokins válasza #01993216 (#4143) üzenetére


hokins
addikt

Nálam látja azokat is amiket utólag az sdre raktam.

(#4145) bubus66 válasza #22718208 (#4142) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak a telefonnal készült képek látja az album. Felmásoltat csak a file kezelővel tudod mozgatni stb....

(#4140) Ronam
Szerintem is vidd be a szervízbe

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4146) #01993216 válasza hokins (#4144) üzenetére


#01993216
törölt tag

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy van valami más kódolási formátum, amit kezel vagy nem kezel az album. Ezért lehet, hogy valakinek látja a bemásolt képeket, valakinek meg nem. Én megmondom őszintén még nem próbáltam, de nyilván ez a felmásolt képtől is függ.

(#4147) #22718208 válasza #01993216 (#4143) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem pont arra, hanem amit pl. blue-átküldesz másik telefonról. Az L re tök mindegy mit küldök és honnan rögrön megjelenik. Az M2re már több másik telefonnal készült képeket próbáltunk küldeni,de csak a sajátját látja az album. Az albumnak pont az lenne a lényege hogy ott jelenjen meg minden. Mint mondtam ez az Lnél megy rendesen meg egy másik samsungon is,csak az M2 szarakodik és ez idegesítő.

(#4148) janeszgol


janeszgol
félisten

Tényleg, eszembe jutott valami, ahogy Roham kolléga linkelte a képet. Az M2 szerintem a minden napokban egy kiválóan haszálható telefon. Egy közepes igényt ki tud elégíteni. De van egy komoly hibája és az a hangszóró jobbra csúsztatása. Ezáltal telefonáláskor a telefont az arcom felé kell feltolni, hogy halljanak, különben elég rosszul hallanak (visszajelzések alapján). Ha pontosan bepozícionálom, akkor remekül értenek mindent amit mondok.
Nem tudom a tervező mérnök milyen állapotban találta ki, de vegyék el tőle az alkoholt.

gombilaci1: alternatív alkalmazással sem látja? Playből szedj le valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4149) #01993216 válasza #22718208 (#4147) üzenetére


#01993216
törölt tag

Hát akkor nem tudom. Használd a QuickPic-et, az mindent lát! ;)

(#4150) Edi77 válasza #01993216 (#4149) üzenetére


Edi77
őstag

+1

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.