Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4251) #01993216 válasza elfelejt (#4250) üzenetére


#01993216
törölt tag

Közben bekapcsoltam a gépem, hogy linket keressek neked, de ha megtaláltad, akkor már nem keresem. A lényeg, hogy pontosan a leírás szerint csináld, ne frissíts közben SuperSU-t, meg SU binárist és még véletlenül se csinálj FR-t, vagy kezdheted elölről!

Tedd fel a 4.3-at, kövesd a leírást. Ha végeztél, utána már nyugodtan frissítheted SuperSU-t a Play Áruházból, utána meg a SU binárist a SuperSU alkalmazásból, megmarad a root jog.

Még valami:
Ha felfrissítetted a 4.4.2-re és bekapcsoltad a USB-hibakeresési módot, akkor először indítsd el a PC Companion-t, csatlakoztasd a telefont és várd meg, amíg felismeri. Ha feldobja az ablakot, hogy van újabb szoftver a telefonodhoz, akkor azt nyomd ki, ne frissítsd! Ez azért kell, mert az USB-hibakereséshez külön driver tartozik, amit a PC Companion telepít fel. Ha már csináltad így, akkor ez nem szükséges. Ha még nem, akkor ez is kell, mert nem fogja felismerni a telefonod a Flashtool, nem tudja újrarootolni. Ha felment a driver, akkor telefon le, PC Companion bezár, Flashtool indít, telefon rádug és mehet tovább minden a leírás szerint.

(#4252) elfelejt válasza #01993216 (#4251) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Rendben! Köszönöm, így lesz!
Ezeket a driver telepítést, meg jó tanácsokat bele kéne irattatni az összefoglalóba szerintem:)

Nem értem.. :(((
felraktam az összes drivert ahogy kell, de hibát ír. Processing of loader.sin finished with errors.

[ Szerkesztve ]

(#4253) #01993216 válasza elfelejt (#4252) üzenetére


#01993216
törölt tag

Majd kiegészítem vele a cikket.

Próbáld többször flash-elni! Ha úgyse megy, akkor próbáld meg a Flashtool 32bit-es verzióját vagy USB2.0-ás portot, ha eddig 3-asban volt.

(#4254) elfelejt válasza #01993216 (#4253) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Hátlapi usb 2.0-n elindult a flashelés... lehet hogy 3.0 volt mert előlapon próbálkoztam.
Köszönöm a hasznos tippet! Ismét :D

(#4255) #01993216 válasza elfelejt (#4254) üzenetére


#01993216
törölt tag

Inkább csak mert előlapi. Az nem alaplapra forrasztott USB és nem minden szereti. Nekem volt olyan külső winyóm, ami csak hátulról ment, hiába volt 2.0 elöl is. ;)

(#4256) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Addig szórakoztam a rootolással, amíg sok frissítés után inkább lefrissítettem 4.4.4-ig a rendszert. Nem lesz rootolva, de legalább 4.4.4 :) Azért köszönöm a rengeteg segítséget, mostmár ha meggondolom magam, tudom majd rootolni a telefont

(#4257) Bajkó


Bajkó
újonc

Sziasztok! Megint én vagyok!:)

Most azzal fordulnék hozzátok,hogy frissitettem a készüléket PC Companionnal 4.4-re.Csináltam utána FR-t is.Azt vettem észre,hogy most néhol picit belaggol a telefon.A wifi néha-néha ki is megy 1-2 másodpercre,de vissza is jön,az akku mintha egy picit gyorsabban merülne.Ezek normális jelenségek?Én arra gondoltam,hogy kell neki egy kis idő,amig normálisan kialakul.

(#4258) bubus66 válasza elfelejt (#4254) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sajnos úgy látom ezt még midig le kell írni,,,,, Hogy USBHUB-ról előlepi USB-ről NEM AKAROK FRISSÍTENI!!!!!

(#4257) Bajkó

Ez nem csapágy hogy beáll. A gyári Beállítások vissza állítása nem FR Ha rendes FR csináltál akkor nem lehet semmi gond. A lányom rendessen ad neki és 2 nap simám viber facebook ( nem alkalmazás) stb

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4259) Bajkó


Bajkó
újonc

Rosszul fejeztem ki magam,bocsi:D
Kb.másfél órája frissitettem.Megvolt a gyári visszaállitás,és első indulás után vettem észre ezeket.Azóta megszűntek ezek a dolgok.

(#4260) bubus66 válasza elfelejt (#4248) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Aláíratlan illesztőprogram telepítése Windows 7-8-9-10-11 rendszerben Ezt meg csinálod és nem fog pirosodni a FlashTool

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4261) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Kb. egy hete észrevettem,hogy gyorsan merül a telefonom.Csináltam egy rendszer visszaállítást is .A Wifi ki van kapcsolva,Stamina mód bekapcsolva.Délelőtt 10-kor vettem le a töltőről(100%). Most 91%, és nem használtam egyáltalán és nem is telefonáltam.Vagy ez normális?Eddig Nokia 6303-sa teló volt az 2 hetet is kibírt egy feltöltéssel.
Eddig egy hét alatt merült 40%-ra.A telefon 1,5hónapos 4.4.2 van rajta.

(#4262) Bajkó válasza Bajkó (#4259) üzenetére


Bajkó
újonc

A wifi kidobálás megint jelentkezett.
Van valami megoldás rá?

(#4263) Edi77 válasza Rbert (#4261) üzenetére


Edi77
őstag

10 ó alatt 9% merülés nem gond, hisz a teló nincs kikapcsolva, készenlétben van. Tiltsd le az appokat, amik nem kellenek és futnak a háttérben

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4264) Ronam válasza Rbert (#4261) üzenetére


Ronam
addikt

Ha tényleg nem használtad, akkor nem normális. Amúgy a wifi kevesebbet fogyaszt, mint ha mobilnetet használnál. Nem érdemes Nokia 6303-hoz hasonlítani, az okostelefonok 1-2 napot mennek egy töltéssel, használattól függően.

[ Szerkesztve ]

(#4265) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Az appokat hogyan lehet letiltani?
A mobilhálózati adatforgalom sincs engedélyezve.

(#4266) #01993216 válasza Rbert (#4265) üzenetére


#01993216
törölt tag

Beállítások-->Alkalmazások-->Mind , kiválasztasz egyet és megnyomod a Letiltás gombot. Nem mindet fogja engedni.

(#4267) saphancs


saphancs
aktív tag

Beázott a telóm, szépen kiszárítottam ennek két hete, de most megadta magát a gép. Sony feliratig eljut, majd bejön még a bootlogó, de az xperia feliratig nem jut el. Szerintetek még tudok valamit tenni vele? Mi halhatott meg, proci?Help me please, mert kinyírnak a melóba :)

Azt kihagytam, hogy nem tudom kikapcsolni, csak újraindítani az egészet, és kicsit már felmelegedett az egész cucc.

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4268) Edi77 válasza saphancs (#4267) üzenetére


Edi77
őstag

Óh, mi történt?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4269) saphancs válasza Edi77 (#4268) üzenetére


saphancs
aktív tag

Hát úgy nézem véget ért a gép :D :W
Kapott egy flasht még, de a helyzet nem változott a nem bootol be csak úszik a kék tengeren a köd. Valami sajnos elhalt benne, de az én tudományom véget ért. Ha esetleg valaki mondd még valami okosat, azt megpróbálom, akár szervizt is, mert a garancia így is úgy is ugrott.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4270) janeszgol válasza saphancs (#4269) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerviz, ultrahangos tisztítással talán megmenthető. (Meglepő, miket tudnak megmenteni.)

Vagy nézel használtan egyet (45 ezerért már láttam függetlent, igaz csak egyet). Függők kb 30-40 körül mennek, de ezek szeritem nagy része előfizus.

(#4271) saphancs


saphancs
aktív tag

A t-mobilnál kapható m2 a d2303-as ugye?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4272) #01993216 válasza saphancs (#4271) üzenetére


#01993216
törölt tag

Igen!

(#4273) saphancs válasza #01993216 (#4272) üzenetére


saphancs
aktív tag

Klassz, közben van még egy kérdésem. A mall.hun nézegepttem a telót, rendeltem már tőlük, igaz nem telefont. Csak az a kérdésem, hogy ilyen helyen független telót adnak e?
Off: azért a kapkodás mert jan 15-től más beosztásba kerülök és ezt a telót le kell adnom, jobbat kapok (legalábbis drágábbat) de csak ha amit leadok az működik. Az nem lesz gond ha nem tés, ezt már le tudom majd ügyezni az új gazdijával, de a sim tés, tehát annak működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4274) elfelejt válasza saphancs (#4273) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Én úgy tudom, hogy amit ilyen helyeken adnak el, az független. Függőt csak szerintem a szolgáltatóknál lehet kapni :) De ha esetleg függőt adna a mall.hu, azt oda írták volna!
Remélem nem mondok hülyeséget :)

(#4275) Edi77 válasza saphancs (#4273) üzenetére


Edi77
őstag

Nagyon sanszos, hogy függetleneket adnak :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4276) saphancs válasza Edi77 (#4275) üzenetére


saphancs
aktív tag

És elfelejt: köszi! Megrendeltem, max ha nem klappol vmi, visszaküldöm a 14 napon belül. Kár, hogy így jártam, de az új tulaj happy lesz, mehet neki a root meg sok frankóság..

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4277) bubus66 válasza elfelejt (#4274) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Függőt csak szerintem a szolgáltatóknál lehet kapni

Ez nem teljesen így van mert én tudok olyanról, ami sarki GSM-be lett véve, és lett véve függetlenül és még is tiltva lett. Tehát meg kell gondolni, hogy érdemes-e olyan helyről venni ahol nem tudunk utána nézni.Abban az esetben a 10-15000 Ft különbség már nem is biztos, hogy különbség.

Viszont én a Huaweit a Telekomnál vettem és független

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4278) saphancs válasza bubus66 (#4277) üzenetére


saphancs
aktív tag

Persze ebben igazad van, de a mall.hu azért nem sarki gms... 2 év garival adják, és 14 napon belül szerintem ki lehet deríteni, hogy mi a helyzet vele nem?

Arra gondoltam ránézek a bootloader-re, ha az nyitható akkor független a teló nem? Vagy hogy lehet ezt ellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4279) bubus66 válasza saphancs (#4278) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, az lenne a megoldás, de nem biztos, hogy megengedik. Amit írtam arra is két év garancia volt, a letiltás ellen nem szól. Csak figyel azért oda. persze, ha te le adod akkor neked mindegy, hogy milyen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4280) saphancs válasza bubus66 (#4279) üzenetére


saphancs
aktív tag

Arra gondolok, hogy az átvételtől számított 14 napon belül visszaveszik az árut. Megjön, megnézem, hogy minden oké e vele, ha jó leadom, ha nem akkor visszaküldöm nekik. Sajnos nekem is fontos, hogy működjön a gép, mert csak a hibátlan visszaszolgáltatás esetén kapok újat. Illetve nem akarok a kolleginával se kiszúrni.
Így is bebukom sajnos a mutatványt, mert hiába kapok drágább telót, ha abból 70.000 Ft-ot már elköltöttem :(

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4281) bubus66 válasza saphancs (#4280) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen sajnos így van meg azt kédez meg, hogy milyen garancia van rá, gyári vagy bolti?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4282) saphancs válasza bubus66 (#4281) üzenetére


saphancs
aktív tag

gyártói, ami meglepő legalábbis ha ebből a kuszaságból jól vettem ki... de igazából az már nekem tényleg mindegy... 2 év, ha bolti az is jó (lesz az új tulajának)...

Hogy tetszik a P7? Én is gondolkodok benne...

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#4283) bubus66 válasza saphancs (#4282) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nagyon jó eddig semmi gond nincs vele. Szerintem nem bánnád meg..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4284) #01993216


#01993216
törölt tag

Hihetetlen, hogy még mindig nincs a KK-hez 1-klikkes root. Már jó ideje várunk rá. :W

(#4285) hokins válasza #01993216 (#4284) üzenetére


hokins
addikt

Nekem van egy olyan sanda gyanúm hogy nem is lesz.

(#4286) #01993216 válasza hokins (#4285) üzenetére


#01993216
törölt tag

Mivel elég régóta várunk rá, előfordulhat, hogy tényleg nem lesz. Vagy mire lesz már nem ezt a telefont fogom használni. :)

(#4287) Bli92


Bli92
tag

Üdv!

Első sorban azoktól kérdezném, akik Aqua-t használnak, hogy valami módot tudnak a Root-ra?
Mert olvasom a fórumot, és láttam, hogy a sima M2-re sikerült megoldást találni, ami stabilnak látszik legtöbbeknél, de az Aqua csak KK-el jött ki, és ahogy XDA-n olvasgattam (már amennyire szegényes angolom engedi) próbálkoztak ezzel azzal, de sikertelenül.

Első kőrben még nem akarom Root-olni, de majd fél-egy év múlva már lehet szeretnék vele mókolni kicsit :D

(#4288) hokins válasza Bli92 (#4287) üzenetére


hokins
addikt

Üdv. Ha az xda-n nem találtál megoldást rá akkor még nincs.

(#4289) erik0319 válasza hokins (#4288) üzenetére


erik0319
tag

Hali. Valaki találkozott már olyannal h fekete képnél az egyik oldalon a kijelző szélénél van egy rész ahol fehéren világít? Először azt hittem a hattervilagitas látszik ki vagy hasonló de amikor elforgatom a telefon a fehér folt atvandorol máshova. elégidegesítő. Fogalmam sincs miért csinálja. :-(

(#4290) bubus66 válasza Bli92 (#4287) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hol van az a Stabil ROOT a M2-re?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4291) Bli92 válasza hokins (#4288) üzenetére


Bli92
tag

Köszi, azért remélem próbálkoznak tovább, hátha lesz belőle valami :D

Ami itt van a fórumon megoldás a root-ra, az stabilnak látszik legtöbbeknek a hozzászólások szerint.

(#4292) #01993216 válasza Bli92 (#4287) üzenetére


#01993216
törölt tag

Stabil root csak a 4.3-as rendszerhez van az M2-höz is.

(#4293) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Feltehetek egy gyökér kérdést? Inkább kérdezek, és biztosra mennék...

Annyiféle memóriakártya van, hogy totál elvesztem. :(((

Kingston microSDHC kártya 16GB Class4, vagy
Kingston microSDHC kártya 16GB Class10 lenne jobb a telefonba? :F

(#4294) GEPESZ66 válasza ¤Envy¤ (#4293) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Class 10

(#4295) Edi77 válasza ¤Envy¤ (#4293) üzenetére


Edi77
őstag

Ez miért lenne 'gyökér' kérdés? Sosem baj, ha az ember kérdez! :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4296) ¤Envy¤ válasza Edi77 (#4295) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mai világban illene tudni ezeket :DDD

Viszont olvasom, hogy a Kingstonnal sokaknak gondja volt...
Esetleg más márka? Ti milyet használtok a telefonban?

(#4297) Bli92 válasza #01993216 (#4292) üzenetére


Bli92
tag

Értem :)

(#4298) janeszgol válasza ¤Envy¤ (#4293) üzenetére


janeszgol
félisten

Beleolvastam anno a videós topicba és ott írták, hogy a Class 4 is elég a full hd felvételre. Ezt sajnos nem tudom megerősíteni, de érdekes momentum.

Kingstont csak boltból, mert hamisítják, mivel közkedvelt márka. Én két hete vettem egy 16 gigás Maxellt, ami class 10-es (de ez nem volt szempont, fényképezőbe kellett, ami max HD videót tud felvenni). Akkor a dvdolcson volt egy akció, az ingyenes kiszállítás, így 2400-ért meg is kaptam. (Angliából rendelték természetesen, meg gari nuku.)
Amiket nagyon komolyan hamisítanak: Samsung, Kingston, Sandisk és Toshiba. Én ezekről tudok.

Amúgy ha sokat másolsz majd gépről kártyára, akkor mindenképpen class 6/8/10 legyen. Ha nem, csak zenére kell, fényképezni, kisméretű fájlokat másolgatni, akkor elég a class 4 is. De mindenképpen törekedj az eredetire.

[ Szerkesztve ]

(#4299) elfelejt válasza janeszgol (#4298) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Én a Kingstonban és a Samsungban bízom.
Nekem class6os van, de szívesen lecserélném egy class10esre. Viszont normális webshopbol veszed akkor nem hiszem hogy hamisított lenne :)

(#4300) bubus66 válasza elfelejt (#4299) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nekem neve nincs e-bayos 8 GB C10-es (állítólag sz@r) van ez az 5. telefon amibe használom a kemény 4 $ megvett micrSD-t. Viszont a lett véve (ez nem a reklám helye) Magyarországon 64Gb és érdekes módom mire ide ért csak 8Gb lett ja és tízszeres áron mint esetleg az e-balyon meg rendeltük volna. Ja jó persze egy az gyári hibás is lehetne, de 3-4 már kicsit furcsa lenne..

(#4296) ¤Envy¤

Nem gyökér a kérdés.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.