Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2551) Edi77 válasza Dr.Én (#2550) üzenetére


Edi77
őstag

Bluetooth-kapcsolaton keresztül? Vagy csv-t exportálsz a kontaktokból és azt importálod a gmail névjegytárba. Úgyis kell egy gmail cím a teló használatához

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2552) Dr.Én válasza Edi77 (#2551) üzenetére


Dr.Én
veterán

megnézem, aztán jelzem mire jutottam a napfolyamán... :R

WOT: kissio

(#2553) Dr.Én válasza Edi77 (#2551) üzenetére


Dr.Én
veterán

bluetooth kapcsolatban nem megy, csak a lumiára tudok másolni, sony-ra nem... akkor marad a Gmail....napfolyamán megpróbálom azt....

WOT: kissio

(#2554) Emberkeman81 válasza oliwire (#2533) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ha a telefon gyárilag független volt (szolgáltatónál,amit persze kétlek mert azért adnak kedvezményt stb) akkor telenoros kártyán kívül miért nem fogadott el más simet?Miért kérte a feloldó kódot?De a nyitás ment.

(#2555) Emberkeman81 válasza Emberkeman81 (#2554) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ja és e hónap 26-án lesz M2 Aqua.Függő (voda)Ha az oldalukon lesz generátor akkor direkt megnézem az nyitást.A voda nem szokta függetlenül adni.Mert akkor nincs kedvezmény és nem használható más szólgáltató sim-jével (ez a lényeg).

(#2556) oliwire válasza Emberkeman81 (#2555) üzenetére


oliwire
őstag

Ha a Service Info-ban a Configuration menüben a Rooting statusnal Bootloader Unlock allowed: No van, akkor nem lehet nyitni. Csak akkor, ha Yes van. Mielőtt nyitnál legelső alkalommal, nézd meg ezt, és úgy jelezz nekünk. Ezt kell beírni a tárcsázóba, hogy elérd: *#*#SERVICE#*#* természetesen úgy, hogy azokat a számokat nyomod, amin van a betű. Én nem akarok nyakaskodni, mert én is tévedhetek, de ha No van ott és kinyitod a bootloadert a Sony féle hivatalos módszerrel, akkor olyan információk birtokában vagy, aminek még a sok éves programozó xda-s srácok sincsenek.

(#2557) Edi77 válasza saphancs (#2548) üzenetére


Edi77
őstag

Zseni vagy, köszönöm, sikerült :C De ha restartolom a telót akkor megint megjelenik? Greenify miért nem tudta jegelni/hibernálni?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2558) bubus66 válasza Edi77 (#2542) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nincs de nem is érdekel. Szerintem hamar megfog tanulni úszni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2559) Emberkeman81 válasza oliwire (#2556) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ha jól emlékszem egy angol oldalon bogarásztam ki ugyanezt amit Te is írtál.Csak én úgy olvastam fordítóval hogy nyitás után írja ki a YES szöveget.Előtte NO van.És elvileg ez függőségtől és roottol független.Lehet hogy én olvastam félre valamit,de függő telót nyitottam.Majd az Aqua telóra leszek kiváncsi mert az voda függő lesz.

(#2560) bubus66 válasza Emberkeman81 (#2559) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Milyen függő telot nyitottál?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2561) oliwire válasza Emberkeman81 (#2559) üzenetére


oliwire
őstag

Ha kinyitottad a bootloadert, akkor az lesz kiírva, hogy Bootloader Unlocked: Yes

(#2562) saphancs válasza Edi77 (#2557) üzenetére


saphancs
aktív tag

Nem indul újra, csak ha kiolvasztod. A Greenify asszem csak a fizetős xposed modullal tud rendszeralkalmazást hibernálni.. Bár mintha ez változott volna 😕
Mondjuk ez jobb, mint a hibernálás, így véletlenül se tudod újra indítani. Hétvégén én is visszaszökök a 4.3-ra és megy a root is. Már várom 😀

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#2563) Edi77


Edi77
őstag

Nem tudok lockscreen képet beállítani. miért lehet ez? :F

Saphancs: köszi a helpet és a tanácsokat korábbról :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2564) Emberkeman81 válasza bubus66 (#2560) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Telenort és vodafont.

[ Szerkesztve ]

(#2565) Emberkeman81 válasza oliwire (#2561) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Akkor egyről beszéltünk végig csak más megfogalmazásban.

(#2566) saphancs válasza Edi77 (#2563) üzenetére


saphancs
aktív tag

Szívesen máskor is!!!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#2567) bubus66 válasza Emberkeman81 (#2564) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

És kinyitottad a Telenor függőt?

Nem egészen beszéltek egyről mert oliwire fórumtárs azt mondta a függőt nem lehet kinyitni ezek szerint még is kilehet.

No van ott és kinyitod a bootloadert a Sony féle hivatalos módszerrel, akkor olyan információk birtokában vagy, aminek még a sok éves programozó xda-s srácok sincsenek.

Akkor te ezek szerint többet tudsz. biztos, hogy tudnak az XDA-sok, de én fekettetem meg már telefont leírásaik alapján.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2568) Joezyka válasza Joezyka (#2535) üzenetére


Joezyka
senior tag

erre valaki egy pár szót esetleg?

Köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#2569) Kremmer89


Kremmer89
tag

Sziasztok!Olyan problémámvan hogy nálam a 4.4.2 nem egészen olajozottan működik,míg a 4.3 al semmi problémám ne volt!állandóan lefagy,akadozik a videó felvétel közben,2 perc mire hívást tudok indítani és alvó módból nem akar visszajönni csak nehezn,hiába nyomom meg az oldalán a gombot!a kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám visszaflashelni az eredeti Vodafone-os 4.3 at?

(#2570) arpy17 válasza Joezyka (#2568) üzenetére


arpy17
tag

A feleségemnek vettünk júliusban M2-t, xperia U-t váltottunk le. Arra használja ő is, amire nektek kellene, böngésző napi 0,5-1,5 óra, facebook, üzenetek, kevés hívás, egy-két fénykép. Teljesen bevált, 2-3 (ritkán 4!!!)napos üzemidőt hoz neki, azóta a laptopot nagyon ritkán nyitja, szinte mindent megold a telón.
Nagyon szereti, a fehér készülékre egy lila tokot vettünk, tök jól is néz ki.
A fényképező a gyengéje, de KitKat óta az is javult.

Ha nincs több igény, akkor bátran ajánlom. Nem hiányzik sem erősebb proci, sem nagyobb felbontás, gördülékeny a rendszer, nem akad, nem fagy.

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#2571) oliwire válasza Edi77 (#2563) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem is volt múltkor ilyen, a Quickpic alkalmazás zavart be nálam

(#2572) Edi77 válasza oliwire (#2571) üzenetére


Edi77
őstag

Az nálam is fönt van...akkor leszedem és referálok

Szerk: és igen, igazad volt, köszönöm szépen!! Emiatt nyomtam neki egy gyári visszát egy órája :W De a root megmaradt :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2573) Joezyka válasza arpy17 (#2570) üzenetére


Joezyka
senior tag

Köszi szépen, pont ezekre voltam kíváncsi. Akkor nyugodtan megvehetjük neki.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#2574) saphancs válasza Joezyka (#2568) üzenetére


saphancs
aktív tag

erre ez a válasz: http://m.mobilarena.hu/tema/re_sony_xperia_m2_egyrol_a_kettore/hsz_2418-2418.html
ttelóról nem tudok linkelni bocs. amúgy jobb felül kereső... vagy kicsit visszaolvasol 😯

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#2575) bubus66 válasza oliwire (#2571) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Erre

Szerintem semmi köze akkor a (nagy XDA-sok) azt, hogy függő vagy nem függŐ...

Bocs ha meg sértettelek, de az XDA sem isten mindent nem kell elhinni mindent, amit írnak ezek szerint függőt is lehet nyitni.

Edi77 légyszíves a Téma összefoglalóból töröltesd a nevem (indok nincs és nem is lesz)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2576) bubus66 válasza bubus66 (#2575) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Megkérnélek bennettek teszteljétek KATT és kérek szépen vissza jelzést, ott az oldalon.. a platformot magyarul mennyire könnyű használni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2577) Artredis


Artredis
csendes tag

Hello!

Ma jutottam hozzá egy sony xperia m2höz, azonban észrevettem, hogy csak a 4.3-as android van rajta. Ezért megpróbáltam frissíteni, de a sony companion és a telefon is azt írja, hogy a legfrisssebb szoftver található a telefonon. Ez mitől lehet?
Előre is köszi a választ.

(#2578) bubus66 válasza Artredis (#2577) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Telenoros? mert neki még nincs KiteKatja.. Ha igen akkor innen letölthető

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2579) Edi77 válasza bubus66 (#2576) üzenetére


Edi77
őstag

Szuper, áttekinthető és gyors :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2580) Artredis válasza bubus66 (#2578) üzenetére


Artredis
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Arról lehet tudni, hogy mikor lesz elérhető náluk is, vagy egyáltalán elérhető lesz-e valaha?

(#2581) oliwire válasza bubus66 (#2575) üzenetére


oliwire
őstag

Nyugi, nem sértesz meg :) csak még mindig nem láttam olyat, hogy nyitottak volna Sonyt, ahol a Bootloader Unlock allowednél No állt, ha ilyet találsz, akkor szólj :) pl a függő M2 aqu-nál nézd meg majd előtte, hogy mi van írva és ha No és kinyitod, akkor be fogom látni, hogy tévesen tudtam a dolgokat :)

(#2582) Edi77 válasza oliwire (#2581) üzenetére


Edi77
őstag

Volt már Nálad Aqua? Ha igen, milyen, mennyiben másabb, mint az M2? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2583) bubus66 válasza oliwire (#2581) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Itt nem arol van szó, hanem a függőt de kilehet nyitni szboxal az biztos (de engem meg már nem érdekel). Szombaton jön haza a barátom és nála a szboxal biztos, hogy kilehet nyitni a fórumtársunk is függött nyitott ki szerintem mindegyiknél No van oda írva mert az akkor lesz Yes ha ki van nyitva. Szerintem a BL nyitás nem szolgáltatás függő mondjuk én még ilyen leírással nem találkoztam.

Edi77 amit te fordítótál abban sem volt ilyen..

(#2580) Artredis

Azt nem tudom, hogy a Telenor mikor fogja kiadni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2584) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Ismerősöm pár hete vett egy M2-t, de a telefon nagyon gyorsan (akár fél nap alatt) lemerült úgy, hogy szinte nem is használta. Volt újraindítás, visszaállítás is.
Én a PC Companion-al újra telepítettem neki a szoftvert, de így sem változott semmi!
Beadta a szervizbe, de gyakorlatilag semmit nem csináltak vele.
A beállítások/akkumulátor-nál azt írja, hogy akksi kisütése! :F
Itt nem azt kéne írnia, hogy nem tölt??
Mi lehet a baj, szar az akksi, csak a szerviz b*szott kicserélni??

(^)(>.<)(^)

(#2585) Edi77 válasza vacs (#2584) üzenetére


Edi77
őstag

Elvileg ez egy nagyon rossz akksi működés, mert alaphangon, ha nem nyomogatom, nekem 4 napot is simán elmegy. Ha újr is húztad neki a szoftot és nem szűnt meg a hiba, vigyétek vissza szervizbe, de az akksi merüléséről csinálhattok mellé scrennshotot, hogy bizonyítsátok valamennyire az igazatokat. Itt bizony a merülés helyett meg a kisütés szót használja a Sony, meg kell vele békélni, nincs ezzel gond.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2586) oliwire válasza Edi77 (#2582) üzenetére


oliwire
őstag

Nem volt még nálam aqua, csak a mobilarénás teszt alapján tudnék nyilatkozni róla, azért említettem ezt a telefont, mert emberkeman kolléga mondta, hogy lesz egy ilyen neki, és függő, aminek a bootloaderét ki fogja nyitni. :)

(#2583) bubus66

Azt tudni kell, hogy nem mindegy, hogy Bootloader Unlock allowed: Yes (Bootloader nyitható: Igen) vagy Bootloader Unlocked: Yes ( Bootloader nyitott: Igen) van. Az első a nyitható, a második a nyitott. Ahol Bootloader Unlock allowed: No van, ott még nem láttam, hogy kinyitották volna, mert szó szerinti fordítás, Bootloader nyitható: Nem.

(#2587) Artredis válasza Edi77 (#2585) üzenetére


Artredis
csendes tag

Sziasztok!
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy esetleg véletlenül nem tudtok-e valami olyan programot amivel belehetne állítani, hogy az illumination bar is villogjon ha értesítés van. Van az illumination bar nevezetű program, ami nagyon jó lenne, de sajnos nem támogatja az M2-t.

(#2588) Edi77 válasza Artredis (#2587) üzenetére


Edi77
őstag

Esetleg ezt próbáld meg, bár én nem használom, nekem többnyire elég a led is.

oliwire: köszi :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2589) Artredis válasza Edi77 (#2588) üzenetére


Artredis
csendes tag

Köszi szépen. Igen ezt mondtam, hogy ez nem támogta az M2-t :(

(#2590) Outlander válasza Artredis (#2589) üzenetére


Outlander
őstag

Nálam müködik..... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2591) Edi77 válasza Artredis (#2589) üzenetére


Edi77
őstag

Jaj, bocsi, ez az info már nem jutott el az agyamig :) Mindenképpen ragaszkodsz az illumination bar-hoz? Szerintem a ledes megoldások is vannak olyan jók

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2592) Artredis válasza Outlander (#2590) üzenetére


Artredis
csendes tag

Akkor lehet h valamit én rontottam el. mert én nyomokdtan, próbáltan beálítani, aztán az után folyamatosan világított. De akkor még próbálkozok :)

(#2593) Outlander válasza Artredis (#2592) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom, írtad... letöltöttem... beállítottam sms-re..
Aztán beléptem a netbankomba, mert így is úgy is kellett, az meg küld smst....
De kb már törlöm is le, mert nincs rá szükség.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2594) vacs válasza Edi77 (#2585) üzenetére


vacs
veterán

Értem, köszi a screnshot-os tippet.

(^)(>.<)(^)

(#2595) denes04

Hali.Nektek sem jelenik meg a kijezőhasználat az akkumlátorhasználatban?Ennyire takarékos a kikelző vagy mi??:D

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#2596) bubus66 válasza oliwire (#2586) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért mondtam, ha szboxal sem lehet akkor megtanul úszni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2597) Edi77 válasza bubus66 (#2596) üzenetére


Edi77
őstag

Mi az az szbox?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2598) bubus66 válasza Edi77 (#2597) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

szervízbox ezzel kicsit mélyebben lehet turkálni a telefonba

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2599) Edi77 válasza bubus66 (#2598) üzenetére


Edi77
őstag

Oké, akkor ez a Te asztalod :) De azért ne a telón állj bosszút, ha nem sikerül a BL nyitás, szegény nem tehet róla

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2600) garrotter válasza Artredis (#2587) üzenetére


garrotter
tag

Én 4.4 alatt ezt használom.

[ Szerkesztve ]

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.