Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10751) theomo válasza csabám (#10749) üzenetére


theomo
tag

Még mindig nem írtad meg, hogyan lett neked messenger a parlingóba. Pedig szívesen vennénk :F

Teomo

(#10752) DonMedve válasza csabám (#10749) üzenetére


DonMedve
addikt

Egy kérés!Megnéznéd,hogy regedit-be a ProductCode-ak mit ir neked?Mert nekem maradt ez:GT-S8500HKAXEO.Lehet mégsem fog a KIES updatelni. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10753) theomo válasza Karma (#10750) üzenetére


theomo
tag

Én is azt akartam írni, de nem ugrott be. Köszi a kiigazítást :C

Teomo

(#10754) theomo


theomo
tag

GT-S8500BAAVDH bár nem tőlem kérdezted és nem is tudom megmondani, mi volt előtte.
Multis JF1-re kiessel raktam fel a JF4-et onnan alakult ez a mai frissítés, ha ez segít.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#10755) opi064 válasza Varszegig (#10748) üzenetére


opi064
tag

Próbáltam, a Kies nem veszi észre a telefont, semmit nem tudok csinálni, bruha-ha

(#10756) theomo válasza opi064 (#10755) üzenetére


theomo
tag

De akkor talán még a multi segíthet?

Teomo

(#10757) becenevem


becenevem
aktív tag

Nem tudom volt-e már de leírom: 31 napos hónap 31. napján beállítasz egy feljegyzést, amire kérsz havi ismétlést, akkor a 30 napos hónapokban nem mutat semmit. Ezt azért megoldhatták volna valahogy (Előző Nokia 6600-m tudta, mit kell tennie). Remélem lesz javítva.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#10758) Kis@


Kis@
tag

Meddig tart kb egy ilyen frissítés?

Win7-32bit-tel próbálta már valaki? Elvileg nekem rendben működött eddig a kies, remélem nem most fog szarakodni.

Én sem szeretném elszabni...

Az MSN-es social hub engem is érdekelne.

Kis@

(#10759) DonMedve válasza theomo (#10754) üzenetére


DonMedve
addikt

A tied nem független ugye?

Kis@:Én is Win7 32bit alól csináltam,gond nélkül lefutott.KB 10perc sem volt!Az instant msn-t meg hagyjátok,mert kicsiny hazánk nincs a támogatottak között!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10760) opi064 válasza theomo (#10756) üzenetére


opi064
tag

Holnap beszaladok vele a Póluscenter-beli Samsung szervízbe, 1-2 óra alatt megoldják, Hivatalos magyar gyári garis a készülék....majd írok róla tapasztalatot, hogy milyen arcok az ottaniak...

[ Szerkesztve ]

(#10761) cryingdr4g0n válasza user137 (#10650) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"és magyarra hogyan aktulizálnád? mert angolul a hülye is tud, ellenben kies hazánkban kevesen írnak angolul SMS-t...."

Gondolom az angol szövegeket az angol T9, vagy annak egy swype-hoz módosított változata segítségével ismeri fel, a magyar szövegeket meg egy ehhez hasonló magyar file segítségével fogja.

De ez hadd ne legyen már az én problémám, én nem fejlesztő vagyok, hanem a vásárló. Fényévekről leszarom, hogy oldják meg, ez az ő dolguk, az enyém meg az, hogy amikor olyat látok, ami érdekel, akkor a zsebembe nyúlok, és honorálom a fejlesztői erőfeszítéseket.

FYI, a swype fórumán egy fejlesztői hsz 9 hónappal ezelőttről:

" Kim Logan

So glad you adore Swype. And yes, we will support Hungarian!"

Erről ennyit akkor.

@Nefretiti: Ez egy normál Nimbuzz 1.7.2, csak lecseréltem az ikonját a telefonban sTune-nal erre, amit a képen látsz.

@DonMedve: és működik is Neked ez a csudi IM, amiről ITT tettél fel screenshotot?
Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#10762) Schell14 válasza gazfickó (#10653) üzenetére


Schell14
csendes tag

Sajnos az 1 hét nagyon hosszú idönek bizonyult. Mindenhol elfogyott a fekete.
Jó lenne, ha valaki meg tudna cáfolni! :)

(#10763) csabám válasza DonMedve (#10752) üzenetére


csabám
addikt

ha elmondod h hogyan tudok utánanézni akkor szívesen leírom. . .de gondolom én is csak a mostanit tudom megnézni mivel már upgradeltem jf4ről jh3ra.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10764) csabám válasza theomo (#10751) üzenetére


csabám
addikt

nézd meg mailjaidat. reggelj és töltsd le majd rakd rá a telóra.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10765) user137 válasza csabám (#10731) üzenetére


user137
őstag

Just do it! (NIKE) ;] :)

(#10766) csabám válasza user137 (#10765) üzenetére


csabám
addikt

észrevetted h az óra mellől eltűnt a mem kari ikon? nekem nincs ott és van benne kari.
másik: mi a helyzet a palringoval? megint nincs msn. megpróbáltam felrakni a 2.1.7 - et ami úgye idáig vitte az msnt. feltelpül és úgy néz ki mint a javás opera először. virtuális bill és rohadt csúnya. .. és nem is mükxik.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10767) Kis@


Kis@
tag

Na most segítsetek. Kiírta, hogy a folyamat nem indult el mert a rapi.dll hiányzik. Telepítsem újra a programot. Namost a Frissítés állapotjelzője nem indult el, legalábbis nem látszik. Szerintem nem indult el az egész frissítés de nem merem lehúzni a telefont. Viszont most mit tegyek? Ötlet?

Szerk: A folyamatjelző csítk felett a köv üzenet olvasható: Frissítés folyamatban... Nem sikerült áttérni a frissítési módra. Próbálja meg újra. (és csak az OK aktív) :F

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#10768) Varszegig válasza Kis@ (#10767) üzenetére


Varszegig
veterán

goto micosoft. windows mobile device telepítés kell

[ Szerkesztve ]

(#10769) theomo válasza DonMedve (#10759) üzenetére


theomo
tag

Vodánál vettem, ha mondasz kódot megnézem hogy korlátozott-e?

Teomo

(#10770) Kis@ válasza Varszegig (#10768) üzenetére


Kis@
tag

OK, de mit csináljak a kiessel? Hagyjam így és telepítsem alá, vagy húzzam szét és lépjek ki?

Kis@

(#10771) Varszegig válasza Kis@ (#10770) üzenetére


Varszegig
veterán

azt hiszem széthúzhatod, még nem csinált semmit

(#10772) user137 válasza Kis@ (#10767) üzenetére


user137
őstag

nyugodtan lehúzhatod, akksi ki, be, és jó lesz.

phase 2: rapi.dll keresése a fórumban.

phase 3: újra frissítés

(#10773) theomo válasza csabám (#10764) üzenetére


theomo
tag

Köszi, regisztrált voltam. És azt is köszi amit küldtél, holnap meglesem.

Teomo

(#10774) Atomgeszi válasza Kis@ (#10767) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nah. Ezt a rapi.dll-t hogy tudom letesztelni , hogy működik-e nálam és nem fog hibát kidobni itt is?

Varszegig: Én is várok, majd szólj , ha frissítesz , lehet bevállalom én is. :D

Valamikor rádugom a telót kiessel és kidob a win7 32bit olyan üzenetet, hogy Sync9loader.exe működése leállt. Ez később gond lehet? Aki belép a kies-be megnézné nekem, hogy akkor elindítja-e a folyamatoknál ezt a programot?

[ Szerkesztve ]

(#10775) csabám válasza theomo (#10773) üzenetére


csabám
addikt

nm, máskor is:)

@user137: még mindig várom válaszodat:) (#10766)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10776) Rike


Rike
tag

ugy latszik nalam is elojott az ebreszto gond! nemtudom miert de ma eloszor nem ebresztett! es valoszinu hogy nem aludtam at mert olyan idegesito az ebreszto hogy arra nem lehet aludni az fix :DDD

A Layar kiraly cucc de nalam is kicsinalja az iranytut! direkt letoltottem egyet hogy megnezzem es Layar utan nem is mutat nyilat sem semmitsem! egy restart siman megoldja a gondot de remelem lesz ra frissites! valaki tudja amugy hogy mire jo az Avatar layar???

Memo kartya!: lattam sokan erdeklodnek hogy melyik milyen! nekem nokia 16gigas van benne amit itt meg asszem nem emlitettek! es nagyon jol megy! filmek zenek progik minden gond nelkul es olcso is a tobbihez kepest! ugyhogy tudom ajanlani!:-)

Bender's humor by Microsoft Joke

(#10777) theomo


theomo
tag

Ha egy viccet bemásolnák ide nagy gond lenne? Kurva jó csak ezért kérdezem.

Teomo

(#10778) Varszegig válasza csabám (#10766) üzenetére


Varszegig
veterán

ugye a jadot raktad fel?

theomo: tőlem jöhet

[ Szerkesztve ]

(#10779) leslieke válasza theomo (#10777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a kérdés már önmagában OFF! Mint ahogy ez a válasz is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10781) csabám válasza Varszegig (#10778) üzenetére


csabám
addikt

hát persze, hogy NEM:D gratulálok magamnak, pedig nem egyszer volt róla szó. . . Köszönöm Neked:D

@theomo: legalább offold:D LOL

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10782) user137 válasza csabám (#10766) üzenetére


user137
őstag

igen a memkari ikon eltűnt. kb értelmetlen is volt, h ott van. nekem sincs mán ott. palringó ugyanolyan béna, mint JEE-ben, AIM, Gtalk, oszt csókolom. frissítéssel még nem próbálkoztam, holnap feküdjek neki?

most jóccaka, reggel folytköv :R

(#10783) DonMedve válasza cryingdr4g0n (#10761) üzenetére


DonMedve
addikt

Itt irtam,hogy nem érdemes vele foglalkozni.Ugye a MSN social hub-on keresztül van csak,ami nem támogat bennünket!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10784) csabám válasza user137 (#10782) üzenetére


csabám
addikt

mem kari ikon, nekem sem hiányzik egyáltalán. palringo dolog megoldódott azóta:) nem azt írtad h frissítetted már? vagy vmi másra akarod?
amúgy jó8:)

azóta leesett a frissítés dolog is. én most raktam fel 2.1.7 s palringot azon van msn de nem a premiumos dolog. de lehet azért használni. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10785) rp1983 válasza Varszegig (#10629) üzenetére


rp1983
csendes tag

Nem hackeltem azon semmit. Megjelent hogy frissíthető, én meg frissítettem, azt ez lett belőle...

(#10786) Rike válasza theomo (#10780) üzenetére


Rike
tag

en orulok hogy belinkelted :DD :DD :DD
de azert rakhattad volna offba:P

Bender's humor by Microsoft Joke

(#10787) theomo válasza Rike (#10786) üzenetére


theomo
tag

azt nem tudom, hogy kell :W

Teomo

(#10788) nazax


nazax
csendes tag

Szép estét mindenkinek!

Olyan kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, h szeretnék egy Wave-et vásárolni, csak még nem döntöttem el, h GSM boltból vagy szolgáltatótól (T-mob) vegyem e meg... A kérdésem az lenne, h szerintetek melyik eshetőség a jobb... Melyiknek mi az előnye és mi a hátránya... Előre is köszönöm a segítségetek...

Sorry, de fontos lenne nekem, mert holnapra tervezem a vásárlást... :DD

[ Szerkesztve ]

(#10789) csabám válasza theomo (#10787) üzenetére


csabám
addikt

az ok mellett van balra egy off topic. . . :)

a visszajelzés rezgéssel opció működik valakinéL? én most próbáltam, csutkán van de nem rezeg sehol. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10790) mixi10 válasza theomo (#10787) üzenetére


mixi10
tag

kódok off topic és a két off közé írod a szöveget

[ Szerkesztve ]

(#10791) magyarattila válasza theomo (#10780) üzenetére


magyarattila
tag

ad1: Ennek mi köze van a Samsung Wave-hez?
ad2: ha off akko mé nem offtopic hozzászólásként írtad?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10792) theomo válasza csabám (#10789) üzenetére


theomo
tag

Köszönöm mindkettőtöknek :C

Teomo

(#10793) tzolta


tzolta
tag

Sziasztok!
Már rég nem szóltam hozzá a fórumhoz, de folyamatosan olvasom.
Szóval... megpróbáltam a frissítést a kiessel és minden rendben ment. kb 10 perc alatt végzett win7 32 alatt az egésszel. A rapi dll-el sem volt gond mert a Kies legújabb verziójában már benne van. Minden adatom és beállításom is megmaradt, még a social hub is. MSN nincs bent de a Parlingo moddolt változatában továbbra is használható (keress rá). Az új sw újabb Parlingó változatot hozott, így vissza kellet töltenem a régebbi, moddolt verziót.
Sok újdonság nincs a JH3-ban viszont több hibát is javítottak:
az automatikus időfrissítés most jó, bár 2 BP megmaradt, de ettől függetlenül működik
szerintem sebességben is mintha picit még jobb volna
van bent frissítés
az Apps is jó bár nekem a JF4-gyel is működött
ÉS ÚGY TŰNIK A REZGŐ MÓD IS JÓ :))

(#10794) DonMedve válasza csabám (#10763) üzenetére


DonMedve
addikt

HKEY_CURRENT_USER\Software\Samsung\Kies\DeviceDB\1->Az 1 helyén lehet több szám.Ilyen bejegyzést keress,hogy ProductID.

theomo:Ijj hirtelen azt a kódot én sem tudom! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10795) theomo válasza magyarattila (#10791) üzenetére


theomo
tag

Nem tudtam az off-ot. Reméltem tetszeni fog mindenkinek. Tartózkodom a továbbiakban a "viccelődéstől"

Teomo

(#10796) Rike válasza nazax (#10788) üzenetére


Rike
tag

en csak azt tudom hogy miert nem jo szolgaltatotol venni:
1 hallani olyanokat hogy szolgatatotol veve hianyzik egy ket dolog a telefonrol!
2 en sokat utazom kulfodre ugyhogy rendszeresen hasznalok mas nemzetisegu kartyakat ami a fuggo telefonoknal ugye gondot okoz (persze ez egyeni prob)

amiert talan jo lehet T-tol venni hogy olcsobb?o.0

Bender's humor by Microsoft Joke

(#10797) magyarattila válasza theomo (#10795) üzenetére


magyarattila
tag

Szeretem én ezt a viccet, csak szerintem hosszú. Tudod Van az a pont amin túl egy adott dolog már nem vicces, na ez annyi ideig szapulja az adott geget, hogy az már nem vicces. De az első páron azért jót mosolyogtam attol függetlenül, hogy már olvastam. :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10798) csabám válasza DonMedve (#10794) üzenetére


csabám
addikt

GT-S8500BAAXEH
Remélem tudtam segíteni.

@nazax: tudtommal nem hiányzik semmi a T - sről amit ne lehetne pótolni. Viszont később van firm frissítés a függőkhöz mint a függetlenekhez.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10799) Varszegig válasza tzolta (#10793) üzenetére


Varszegig
veterán

mi a legújabb kies verziószáma?

(#10800) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Tartózkodjatok a túlzott offolástól és a ha már off akkor legalább használjátok a kapcsolóját!

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.