Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) #67656192 válasza vadászcsiga (#29293) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jó a bökő.. :)

(#29302) ollie válasza EnterR (#29300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából nem sokkal nagyobb, mert az s7 edge-nek is üveg az egész előlapja, csak a kijelző aránya kisebb jóval.

***

(#29303) vadászcsiga válasza lela (#29298) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Saját telómról beszéltem.

ΞlittlecarΞ
👍🏻

[ Szerkesztve ]

(#29304) noxon válasza lela (#29298) üzenetére


noxon
őstag

Ez melyik téma? :)

We live in a simulated world...

(#29305) lela válasza vadászcsiga (#29303) üzenetére


lela
aktív tag

Sejtettem:
Itt mindenkinek 8 órás SOT-ok jönnek ki persze laborkörülmények között...
Én sem használok sok appot: viber MSN, Facebook, opera, Gmail, smartbank, airdroid néha, sporify, poweramp, acalendar, időkép, és ezzel bezárva.

(#29304) noxon:
Material Dark

[ Szerkesztve ]

(#29306) alcapone386


alcapone386
őstag

Megjött s7edge vízálló tok. Elég profinak tűnik. Sajnos tesztelni most csak kancsóban tudom, de nyáron megy a mélyvízbe :)




[ Szerkesztve ]

(#29307) Unying válasza #67656192 (#29289) üzenetére


Unying
tag

Nem, svájci rom helyére hajítottam fel, mert már nem győztem kivárni a 7-est, kíváncsi voltam, milyen. De eddig nem nagyon tetszik, meg kell mondjam...

Samsung Galaxy s8 plus

(#29308) gerner1 válasza lela (#29305) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem 5,5 - 6ó. Nincs labor körülmény. Teljesítmény módban van.. Ennyi volt MM -n is.

(#29309) vadászcsiga válasza lela (#29305) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt sem tudom hol kell azt nézni. En mindig azt figyelem este hol tart az akku. Tegnap este nem egesz 100%-al levéve, most 42%-on áll. Nekem ez tökéletes.

(#29310) Mr X válasza gerner1 (#29308) üzenetére


Mr X
veterán

Gondolom az eszedbe sem jut, hogy más felhasználói szokások más SOT-ot fognak eredményezni...

(#29311) gerner1 válasza Mr X (#29310) üzenetére


gerner1
Topikgazda

De. Ahogy ezt korábban, én is írtam.

(#29312) Mr X válasza gerner1 (#29311) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor azt is megérted, hogy azért, mert valakinél képes mondjuk 8 óra SOT-ra, az nem azt jelenti, hogy az illető egy adótorony tövében, minimum fényerőn, egy statikus böngészőoldalt bámulva volt képes ezt az eredményt elérni.

(#29313) gerner1 válasza Mr X (#29312) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, ahogy azt is jelenti, hogy csak azért nem nevezem mások eredményeit túlzónak, vagy jelen esetben "labor körülménynek", mert adott esetben az "én" szokásaimmal, az nem jön össze.

Éppen ezért, nem is értem, hogy miért nekem címzed ezt a méltatlan tartalmat.... Neki miért nem feszíted ezt a kérdést, ha szerinted az aspektusod ennyire vállalható irányt képvisel ?

(#29314) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Csak kivancsisag keppen, hanyan hasznaljak a kozepes enrgiatakarekos modot? 7.0frissites utan par toltessel mar egyebkent nem 1 ora lenne vele a kulonbseg,hanem 5 ora. En egyelore csak,ha szukseg van ra,akkor kapcsolom be,mert kicsit zavaro a proci sebesseg csokkentes miatti enyhe lassulas. Pusztan kivancsi vagyok,ki hasznalja.

[ Szerkesztve ]

(#29315) Keem1 válasza Jack Oneill (#29314) üzenetére


Keem1
addikt

"En egyelore csak,ha szukseg van ra,akkor kapcsolom be"

Így terveztem én is, de még nem jött össze, egyszerűen lusta vagyok bekapcsolni :D , ha lehetőségem van, inkább töltőre teszem. Ha messze van a konnektor, az más, de még a nougattal ilyen helyzet nem állt elő (ami nem jelenti azt, hogy nem is fog).

(#29316) bandor


bandor
tag

Tegnap többször kerestek telefonon. Állítólag hangpostára kapcsolt. Nem értek el. Ma este órákon keresztül megint nem értek el. Megint hanhpostán voltam. Nálam semmi jele nem volt. Full térerő. Ilyenkor mi van? Adott egy telefon ami mindenre jó csak telefonálni nem?

(#29317) Mr X válasza gerner1 (#29313) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, hogy te nem annak szántad, de ez a többszöri laborkörülményezésed azt jelzi, hogy nem hiszed el a többieknek, amit állítanak, ergo szerinted hazudnak, ferdítenek. Ha így van, az téged minősít, hiába akarod letolni magadról. Ha pedig nem így értetted, akkor fogalmazd meg körültekintőbben a mondanivalód.

[ Szerkesztve ]

(#29318) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok! 1 hete vásárolt telefon bal lenti sarkában észrevettem egy pixelhibát.
Ez még nem garanciális hiba jól gondolom?
Ha nem és 14napon belül elállok a vásárlástól azt megtehetem? Neten rendeltem telekomtól hűségidő hosszabbítással .

[ Szerkesztve ]

(#29319) gerner1 válasza Mr X (#29317) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tolom le magamról, és ellenkezőleg. Igen is el tudom fogadni, hogy vannak szép számmal olyanok, akik hozzám képest is hatékonyabbban használják ezt a típust, és jobb akkuidőt érnek el. Ahogy azt is, hogy ez, van akiknek nem sikerül. Egyik oldalt sem ostoroztam eddig sem. Pont azért nem, mert én is azt gondolom, hogy eltérőek a felhasználási szokásaink. Ennek is hangot adtam több alklommal, tehát szintén visszakereshető, amit Te nem tettél meg.... -Keress vissza, hogy eddig, ugyan ebben a témában miket nyilatkoztam. Ezeket vállalom. Engem azok minősítenek. Igyekszem pontosan, körültekintően fogalmazni, és írni. Nem! .. - én sem vagyok tökéletes, és ezt sem hírdettem, ahogy hasonlót sem.
Érdemes volna észrevenned, hogy ha képviselsz valamit, akkor azt mindenkivel szemben, konzekvensen kell tenned. Ezzel "PH kedvence" rangban, biztosan találkoztál már.

Nekem semmi problémám nem volt veled -sem vele- eddig sem. Értetlenül állok, a méltatlan soraid előtt, és betudom annak, hogy mondjuk ma rossz napod van, és valamiért engem találtál meg.

[ Szerkesztve ]

(#29320) Joe_Muad_Dib válasza bandor (#29316) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Első lépésben a szolgáltatóddal beszélj.
Lehet sim kártya hiba is.
másik telefonba tedd be a simet ha tudod és nézd meg, hogy ott is probléma van-e.
ha nincs akkor a telefonnnal van baj.
ha másik teléefonba téve sem jó, akkor vagy a sim a rossz vagy valami beállítást elcseszett a szolgáltató

by the way: a 4g be volt kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#29321) Mr X válasza gerner1 (#29319) üzenetére


Mr X
veterán

Nem tudom, te hol és mit olvastál, de a hozzászólásom kizárólag a konzekvens laborkörülményezésedre vonatkozott. Ez hol jelenti azt az elfogadást, amit írsz?

A többi melléduma említésre sem méltó hadoválás.

[ Szerkesztve ]

(#29322) gerner1 válasza Mr X (#29321) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Utoljára, jóindulatból, ismételten, a figyelmedbe ajánlom ezt #29305 . Ezzel jelzem, hogy nem én dobtam be a "labor körülményket" .
Tehát nem én hoztam szóba. Továbbá (erre reagálva sem) én nem írtam ~8ó SoT -ot, sem ez előtt, sem utána.

Megkérlek, hogy ezekkel a melléduma, stb dolgokkal máshol probálkozz. Annak tudatában javaslom ezt is, hogy biztos vagyok benne, hogy szerinted továbbra is védhető az álláspontod, és lesz rá valami "frappáns" válaszod ....
Ezt a sekélyes ön-devalválást folytatthatod. ... Kezd megmosolyogtató lenni ...

[ Szerkesztve ]

(#29323) RaveForce válasza Mr X (#29321) üzenetére


RaveForce
veterán

Ezt most tenyleg te nezted be kemenyen ... de sztem eleve ezerszer lefutott mar ez a kor.... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29324) vadászcsiga válasza alcapone386 (#29306) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ip68-as védeleme van a toknak? Dehát a telefonnak is annyi. Ezzel most nem csináltál semmit.

(#29325) bandor válasza Joe_Muad_Dib (#29320) üzenetére


bandor
tag

Nem volt bekapcsolva a 4g. Hiába teszem másik telefonba a kártyát, ezt is csak véletlenül tudtam meg hogy nem voltam kapcsolható. Ezt így kideríteni nem lehet. Olvastam a fórumon hogy másnak is van ilyen problémája úgyhogy a telefonokkal van gond. Lehet hogy sokan nem is tudjátok és ugyanígy vagytok vele.

(#29326) leslien válasza vadászcsiga (#29324) üzenetére


leslien
nagyúr

látom nem érted a lényeget.. a kép a képben már unalmas .. tessék vízálló a vízállóban... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29327) bandor


bandor
tag

A vicc az hogy sokan az akkumulátor idővel vannak elfoglalva hogy 32 vagy 34 órát bír. Közben meg lehet hogy órákig nem is elérhetők. Én is csak véletlenül tudtam meg mind a két nap.

(#29328) vadászcsiga válasza leslien (#29326) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D hát kb ennyi.

(#29329) kutyek


kutyek
senior tag

Sziasztok,
garanciális témában kérném a véleményeteket. Tavalyi előrendelt készülékem ajándékba kaptam, hivatalos forgalmazásból (Bravophone), lepecsételt garijegy van, de számla nincs. 99%-ig biztos vagyok, hogy céges vásárlásból származik. A garijegy dátuma márc. 10., az első év pénteken jár le. Ez azért fontos, mert bár a +1 év (prémium) garanciát sikeresen regisztráltam, a szavatossági feltételek szövege egyértelműen fogyasztói szerződés esetére vonatkozik, ami céges vétel esetében tudtommal nem áll fenn, így a plusz 1 év jótállás sem érvényes (és számlám sincs, de van rá esély, hogy szükség esetén be tudnám szerezni az eredeti számla másolatát, de ez sem 100%).
Mindez azért érdekes, mert bár teljesen elégedett vagyok a készülékkel, van 2-3 halott (mindhárom színnél teljesen fekete) pixel egymás mellett a kijelzőn. A mindennapi használat során észrevehetetlen, de VR-ban azért zavaró tud lenni. Nem tudom, hogy ilyen esetben érdemes-e igénybe venni a jótállást. Csak attól tartok, hogy a céges beszerzés miatt a +1 év nem él, és ha van olyan számomra rejtett hiba, amit egy szervízdiagnosztika ki tud mutatni, akkor azt most gariban javítanák, jövő héten viszont már nem. Önmagában a pár kiégett pixel nem igazán zavar... Kérdéseim:
- a kiterjesztett jótállás igénybe vételekor minden esetben kérik az eredeti számlát (a szöveg ezt írja)? Másolatot nem fogadnak el?
- céges vétel esetén reménytelen a kiterjesztett jótállást igénybe venni?
- ha cserélnének most kijelzőt, akkor teljeskörű diagnosztikát végeznek? Van reális esély arra, hogy ennek nyomán egy eddig rejtett hibát is javítanának?
- egyáltalán cserélnek kijelzőt pár halott pixel miatt?
- van esélye, hogy kicserélik a kijelzőt, de valami mást elszúrnak (elsősorban pl. vízállóság) Ez azért érdekes, mert a példányom nagyon jól össze van rakva, tényleg hibátlan, vízben is rengetegszer bizonyított... kicsit tartok tőle, hogy a szétszedés-összerakás után egy kevésbé masszív készüláket kapnék vissza (vagy ne adj' Isten valami új nyűgje adódna).
Szóval érdekel, mi szól mellette / ellene. Én hajlok rá, hogy hagyjam a dolgot a fenébe, nem akarok mindenáron új kijelzőt, és semmi más problémát nem tapasztaltam eddig. Köszönöm előre is az érveket, tapasztalatokat, tanácsokat!

[ Szerkesztve ]

(#29330) Mr X válasza gerner1 (#29322) üzenetére


Mr X
veterán

szerk:

Bsszameg, tényleg én néztem be, összekevertelek a másik taggal az avatar miatt. Sajnálom, megkövetlek érte.

[ Szerkesztve ]

(#29331) gerner1 válasza Mr X (#29330) üzenetére


gerner1
Topikgazda

peace

[ Szerkesztve ]

(#29332) jancsiii válasza bandor (#29316) üzenetére


jancsiii
tag

Első 3 napom nekem is ilyen volt, trémobilos 6-os droid. A 3. napon jött egy frissítés és elmúlt. Én hívni sem tudtam, eldobálta a hívást és az sms küldés is sikertelen volt. Újraindítás segített egy napra.

[ Szerkesztve ]

(#29333) Jack Oneill válasza gerner1 (#29319) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En emlekszem,elismeroen dicserted a 8-9oras kijelzoidomet :) Nem kritizaltad.

(#29334) Parallaxis válasza bandor (#29316) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tegnap többször kerestek telefonon. Állítólag hangpostára kapcsolt.

Üdv a klubban :)

Nálam ez már rendszeresen napi több hívásnál megvan.
A szolgáltató szerint minden a legnagyobb rendben, a Samsung szerint meg a készülék hibátlan.
Egyelőre itt tartunk.

(#29335) D4ni válasza Parallaxis (#29334) üzenetére


D4ni
őstag

Én írnék egy emailt a samsungnak, adjanak csere utalványt mert ez nem állapot.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#29336) lela válasza Parallaxis (#29334) üzenetére


lela
aktív tag

És utána se SMS-t nem kapsz a nem fogadottról, se a telefon nem jelzi?

[ Szerkesztve ]

(#29337) ΞΔGLΞ válasza Mr X (#29330) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem is tele van már ezzel a kinek mennyi a sot (be)linkelgetéssel, mert felhasználófüggően annyira eltérő lehet, hogy egyszerűen többen nem képesek felfogni.
Amíg az egyik user írja, hogy nála 5-8 óra, akkor a másiknál jön a lilaköd, hogy nála vajon miért nem annyi...
Nálam, pl tegnap 3 perc sem lehetett, mert az egészet "elpofáztam" és csak annyira éledt fel a kijelző, amíg valakit kikerestem, vagy hívtak és kijelezte az illető fizimiskáját.

Ha viszont kiveszem belőle a sim kártyát, hogy még véletlenül se tudjanak hívni és elkezdtek egy könyvolvasót használni alacsony fényerőn, vagy yt videókat nézni, de ahhoz már wifi is kell, simán kihozható, illetve biztosan kevesebb nála az átlagfelhasználás, mint pl, amit nálam ez jelent, szóval ott kihozható 8-12 óra is. Ettől függetlenül lehet valakinek bugos a rendszere, ami lezabálja az aksit idő előtt, az nyomjon FR-t, akár többet is.

[ Szerkesztve ]

(#29338) Kispotter válasza laca.1 (#29281) üzenetére


Kispotter
tag

Nálam is ez volt mikor megvettem. Aztmondta a csaj csak azért kell, mert nincs más előfizu a nevemen. De semmi tartozásom nemvolt sohasem kb 10 éve vok telekomos előtte feltöltős voltam. Magamhoz vettem muteromat neki van a nevén előfizu és máris nem kellett előleg. Mondta is a csaj sokan csinálják ezt csak így lehet kikerülni ezt. És családtag sem kell elég egy ismerős akinek a nevén van előfizu és ennyi. 🙂

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#29339) bandor válasza lela (#29336) üzenetére


bandor
tag

Én sms-t sem kaptam. Úgy tudtam meg , hogy a munkahelyemet hívták, hogy csörögjek már vissza mert fontos dologról lenne szó, és elérhetetlen vagyok.Előtte nap ugyanígy jártam, csak akkor még azt hittem , hogy nem az én készülékemben van a hiba.Két hetes a telefonom , de ha ezt fogja csinálni , kivágom az ablakon.Szerintem egy telefonnál az elsődleges , legfontosabb dolog , hogy tudjál vele telefonálni, és elérhető légy. Ha ezt az alapfeladatot csak részben tudja, akkor nem ér egy fabatkát sem. A szépségével meg az extráival kitörölhetik.

(#29340) noxon válasza alcapone386 (#29306) üzenetére


noxon
őstag

Vízálló tok egy vízálló telefonra?

We live in a simulated world...

(#29341) gerner1 válasza noxon (#29340) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, a gyártó által hitelesített ( vízben 1.5m mélység, és 30 perc időtartam) határokon túl szeretné magánál tartani, amikor olyan esemény van.

[ Szerkesztve ]

(#29342) Kasya válasza kutyek (#29329) üzenetére


Kasya
nagyúr

- Igen, a szamlat attol fuggetlenul is kerik, hogy mellekeld a telefon melle.
- Nem biztos, erre merget nem vennek. Legrosszabb esetben visszakuldik.
- ELeg kicsi az eselye, hogy mas lenyegi eszkozt is csereljenek, vagy hibara bukkanjanak. Sot, mivel a TMX szervizeli, arra sincs garancia, hogy 100%-os allapotban kapod vissza a keszuleked.
- Ha szorszalhasogatok akarnak lenni, nem cserelik, tekintve hogy a mindennapi hasznalatot nem befolyasolja. Ettol fuggetlenul ugy kell leadni a szervizbe, hogy VR alatt zavar....kulonben tuti nem javitjak.
- Igen van ra esely. A TMX eseten minden elofordulhat. Nekem is az S7E keszulekem rosszul raktak ossze...

[ Szerkesztve ]

(#29343) kaisers válasza Parallaxis (#29334) üzenetére


kaisers
aktív tag

Miért nem csináljàtok azt, hogy 2g hálózaton használjàtok?!?
Messenger, viber, szinkronizálàs, stb... teljesen jól el van vele.
Amikor meg komolyabban akartok netezni át kell állítani. Ehhez kapcsolódóan kérdeztem egyszer nem tudtuk-olyan alkalmazást, ami kikapcsolt kijelzőnél 2g-n tartja bekapcsoltnàl át állítja 3g/4g-re. AOSP romokban volt ilyen régen, ha jól emlékszem.

Mondjuk nekem van zsebwifi is, de ha itthon felejtem ez jó megoldás.

2g-n kevesebbet is fogyaszt a telefon (mert sokaknak ez számít), nekem is mindíg elérhetőnek kell lennem, sosem panaszkodtak, hogy nem érnek el.
Így átlag 2 napot elmegy, és ebben van napi 2 óra telefon, chat programok, email levelezés, és ami a legfontosabb sokaknak 5-6 óra közötti kijelző idő.

[ Szerkesztve ]

(#29344) kaisers


kaisers
aktív tag

Kasya!

A SamsungTv media alkalmazás bejött, de nem minden formátumban engedi a tv-n lejátszani,pedig az is Samsung. Azóta sincs más alternatív megoldás ugye?

[ Szerkesztve ]

(#29345) Kasya válasza kaisers (#29344) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos en mast nem tudok. En visszamentem MM-re.

(#29343) kaisers : root utan most is van ilyen. Nem tudom az E robot tud e ilyet es megy e root nelkul. Nezd meg esetleg.
Amugy nincs nagy kulonbseg a 2g es 3g fogyasztas kozott...a 4g eseten mar lehet "nagyobb" difi, mert sok helyen gyengebb meg a terereje.

[ Szerkesztve ]

(#29346) vadászcsiga válasza gerner1 (#29341) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na de a tok is ip68. Mélyebbre azzal sem viheti, max annyit ért el hogy másfél méteren megduplázza az időt amit abban a "mélységben" tölthet bár ebben sem vagyok biztos.

(#29347) kutyek válasza Kasya (#29342) üzenetére


kutyek
senior tag

Köszi szépen, én is erre hajlok, hagyom a dolgot! Üdv

(#29348) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na úgy néz ki sajnos én is távozok, nehezen de sikerült kicsikarnom a samsungtól egy csere utalványt, és el is adom, hiába szép jó, de ha néha néha nem érnek el, az nem az a kategória amit le lehet nyelni egy telefontól

Xbox One: bandymnc

(#29349) Kasya válasza bandi0000 (#29348) üzenetére


Kasya
nagyúr

G6? :)

(#29350) Sazsóti válasza Parallaxis (#29334) üzenetére


Sazsóti
tag

Ez nálam 1 hónap után jött elő.

Kikapcsoltam, vissza.

Akkor kaptam SMS-t, hogy volt nem fogadott hívásom.

Egyszeri eset? Az tuti, hogy nem szolgáltató függő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.