Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29337) ΞΔGLΞ válasza Mr X (#29330) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem is tele van már ezzel a kinek mennyi a sot (be)linkelgetéssel, mert felhasználófüggően annyira eltérő lehet, hogy egyszerűen többen nem képesek felfogni.
Amíg az egyik user írja, hogy nála 5-8 óra, akkor a másiknál jön a lilaköd, hogy nála vajon miért nem annyi...
Nálam, pl tegnap 3 perc sem lehetett, mert az egészet "elpofáztam" és csak annyira éledt fel a kijelző, amíg valakit kikerestem, vagy hívtak és kijelezte az illető fizimiskáját.

Ha viszont kiveszem belőle a sim kártyát, hogy még véletlenül se tudjanak hívni és elkezdtek egy könyvolvasót használni alacsony fényerőn, vagy yt videókat nézni, de ahhoz már wifi is kell, simán kihozható, illetve biztosan kevesebb nála az átlagfelhasználás, mint pl, amit nálam ez jelent, szóval ott kihozható 8-12 óra is. Ettől függetlenül lehet valakinek bugos a rendszere, ami lezabálja az aksit idő előtt, az nyomjon FR-t, akár többet is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.