Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hogyan tudom elovarazsolni az osztott képernyőt? Hosszan gyomasra már nem az jön elő.

(#28352) brumi1024 válasza vadászcsiga (#28351) üzenetére


brumi1024
veterán

De, csak nem kapcsoltad be. Beállítások-Speciális funkciók. Illetve az alkalmazásváltóban a jobb felső sarokban a bezárógomb mellett is ott van a gombja.

(#28353) bandor


bandor
tag

Sziasztok. Meg tudná mondani valaki, hol kell beállítani, hogy fekete legyen a háttér fehér helyett? Nem találok rá beállítási lehetőséget. Gyári állapot, 6-os szoftver van a telefonon. Egyáltalán lehetséges a dolog?

(#28354) bandi0000 válasza bandor (#28353) üzenetére


bandi0000
nagyúr

téma, háttérkép

Xbox One: bandymnc

(#28355) enginev3.0 válasza bandor (#28353) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fekete témát raksz fel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#28356) vadászcsiga válasza brumi1024 (#28352) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hű de cifra. Köszi. Nem kapcsolom be mert tetszik a dupla kopp.

(#28357) Keem1 válasza vadászcsiga (#28356) üzenetére


Keem1
addikt

Annak azért tudnék örülni, ha nem az app, hanem én dönteném el, hogy mi legyen osztott képernyős. :U
Az elforgadás kikényszerítésére is várom a beépített megoldást (tudom, van külső app).

[ Szerkesztve ]

(#28358) -Maci- válasza vadászcsiga (#28335) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, tulajdonképpen szivargyújtós töltő, csak fizikailag nem a szivargyújtóba van bedugva, hanem közvetlenül rá van kötve valamire. Nem tudom mire, mert még Atyám építtette bele.
Viszont reggel próbálkoztam:
-Az ujjlenyomatos lezárás miatt a nem ugrik fel egyből a navigáció, kell hozzá az ujjlenyomatom. Mondjuk ezt még túlélem valahogy :)
-Vezeték nélküli töltés esetén elég gyenge, ~100mA a töltő áram. Ha közvetlenül a telefonba dugom a kábelt akkor 1000mA (igen, 10x annyi). A dokkoló dobozára 5V/2A input és 5V/1A output van írva.
Esetleg be tudnád linkelni, hogy neked melyik vált be? Kicsit jobb idő lesz kicserélem (csak az udvaron tudom lebonta a műszerfalat, a garázsban nem férek hozzá.). Illetve az R100R-be is beépítenék egyet (ez sokkal macerásabb lesz, mert úgy kell megcsinálni, hogy bármikor nyom nélkül visszaállítható legyen a moci eredeti állapota).

Bizakodásra ad okot, hogy a 100mA-es töltéssel is legalább 0-án vagyunk(mármint folyamatosan bekapcsolt képernyővel). Se nem tölt, se nem merül. Egy picivel több árammal már tölteni is fog :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28359) z67


z67
őstag

Nekem megjött a hivatalos magyar frissítés ma reggelre.

(#28360) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

Ma reggel a független XEH telefonokra is megérkezett a szoftver frissítés.Lehet tölteni.

(#28361) -Maci- válasza z67 (#28359) üzenetére


-Maci-
addikt

Most néztem, nekem is megjött Spanyol allokációra. Egyenlőre nem frissítek.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28362) Zsolaf válasza merlin201 (#28360) üzenetére


Zsolaf
addikt

És valóban. Kösz, jön le a XEH.

[ Szerkesztve ]

(#28363) vadászcsiga válasza -Maci- (#28358) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Befizetted a tanulópénzt. Én ezért veszek már csak eredeti dolgokat. Ha a rossz után meg kell venni a gyárit, na akkor lesz igazán drága.

(#28364) -Maci- válasza vadászcsiga (#28363) üzenetére


-Maci-
addikt

Szerintem jó lesz ez, csak a beépített töltőt kell kicserélni. Belinkeled, hogy neked melyik van? :U

(Majd este rákötöm a Samu gyári hálózati töltőjét és meglássuk)

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28365) gerner1 válasza z67 (#28359) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Köszönöm. :)

(#28366) vadászcsiga válasza -Maci- (#28364) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, tényleg. Nem tudom mert valami noname volt a tescobol már vagy 3 éve. Kábel meg ugyancsak ilyen az emagról. Próbálgatni kell.

(#28367) -Maci- válasza vadászcsiga (#28366) üzenetére


-Maci-
addikt

Oksa, köszi :K :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28368) brumi1024 válasza vadászcsiga (#28356) üzenetére


brumi1024
veterán

Dupla kopp?

Keem1: Mire gondolsz azalatt, hogy nem te döntöd el?

[ Szerkesztve ]

(#28369) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A XEU-ra a sima csc kell bemásolni, hogy XEH legyen, ugye?
Mert csinált is automatikusan fr-t, de mégis XEO lett, ez meg hogy lehet? :U

(#28370) vadászcsiga válasza brumi1024 (#28368) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Alkalmazásváltón. Elohozza a legutóbb használt appot.

[ Szerkesztve ]

(#28371) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintetek elképzelhető, hogy a letöltött XEH rom, amit jó pár hónapja szedtem még le, elbaxták és a lengyel XEo került oda? Ha jól emlékszem, valaki panaszkodott már ilyesmire...

(#28372) james008bond


james008bond
őstag

Nougat alatt ACR jól működik? Nekem is lejött ma reggel XEH - magyar független készülékre.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28373) brumi1024 válasza vadászcsiga (#28370) üzenetére


brumi1024
veterán

Ja értem. Ez megy együtt a hosszú nyomással.

(#28374) freezespider válasza Jack Oneill (#28342) üzenetére


freezespider
tag

Na az szuper! Mindenképp várnám a tapasztalatodat ;)

(#28375) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#28371) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. A XEO az alapértelmezett abban a multi-CSC -s ROM -ban. Ezért arra áll be.

(#28376) -Maci- válasza vadászcsiga (#28366) üzenetére


-Maci-
addikt

Mi a véleményed erről? (viszonylag kultúrált cuccnak nézem)
Ahogy nézelődtem, rájöttem, hogy olyan töltő lenne a praktikus, amiből ki van vezetve egy spirális kábel, mert azt a fajta kábelt könnyebb elhelyezni lifegés nélkül.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28377) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor annyit, ha már rászántam az időt, hogy tudom a XEO- XEH-re varázsolni?

(#28378) freezespider válasza ΞΔGLΞ (#28371) üzenetére


freezespider
tag

Nekem szerintem az lehet fent :/

(#28379) ΞΔGLΞ válasza freezespider (#28378) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Phoneinfo mit ír? Azt nézd meg.

(#28380) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok.

Reggelre megérkezett a Nougat frissítés, DBT Német régióra. Letöltöttem estére frissítek.

(#28381) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#28377) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, user körülményekkel csak akkor lehet, ha a készülék eredetileg is XEH volt. Minden más esetben, szerintem csak a szervízben.

(#28382) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#28381) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szóval, azt mondod, hogyha az eredeti ugye a PAN, hiába lett függetlenítve, akkor csak azt tudom visszarakni? Mert akkor nem is cseszem el tovább vele az időt.

(#28383) vadászcsiga válasza brumi1024 (#28373) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem hosszú nyomásra is az alk.váltó jön elo mintha csak egyszer nyomnám meg.

(#28384) freezespider válasza ΞΔGLΞ (#28379) üzenetére


freezespider
tag

Ott mit kell néznem?
Én nem értek úgy a telefonhoz mint ti :)
Abból gondoltam, hogy nekem is a lengyel lehet fent, mert amikor frissítettem, bizonyos appok neve lengyelül jelent meg :F

(#28385) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#28382) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De akkor itt felvetődik a kérdés, hogy az előtte lévő XEU rom miért is lett valóban XEU?
A képen látható elérhető csc kódok mit jelentenek, mi a francért írja ki?

-------------

#28384) freezespider

Most már látnod kell azon képen, mit is kell nézned, nekem ott XEO van, vagyis Lengyelszki :D

[ Szerkesztve ]

(#28386) freezespider válasza ΞΔGLΞ (#28385) üzenetére


freezespider
tag

Őööö igen most már látom, csak nem tudom hol kell keresni :DD

(#28387) ΞΔGLΞ válasza freezespider (#28386) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De micsodát? Hát lapozz a CSC felületre...

(#28388) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#28382) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Arra lehet (elvben ... - mert, néhány napja is próbálta valaki, de nem sikerült neki sem...) visszaállítani, amivel gyárilag kiadták. Biztosan vissza, vagy át lehet állítani azokra, amelyekben nem multi a CSC ... -ilyenek a szolgáltatós ROM -ok, mert azokban csak az az 1 CSC kód van. Ezért lehetett plö BTU -ra is átállni (annak ellenére, hogy az független, mert egy korábbi frissítésben még az is single-csc volt).
Elképzelhető, hogy ha bemész egy ilyen GSM -s helyre, ahol egyébként is foglakoznak "teló okosítással" akkor ott talán tudnak megoldást a fix XEH átállításra.

[ Szerkesztve ]

(#28389) freezespider válasza ΞΔGLΞ (#28387) üzenetére


freezespider
tag

Na jó hagyjuk :D :DDD

(#28390) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Nougaton van ez a fekete 7 háttér 6-on nem volt ugye? Szép, nekem bejon a nougat eddig.

[ Szerkesztve ]

(#28391) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#28388) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért annyira nem lényeges ez a része, csak gondoltam ma rászánom az időt, hogy XEH-et faragjak belőle, ha már majd negyedmillióba került ez a szar. De ezek szerint ez egy kicseszett nagy ostobaság volt, hogy 20 ezret spóroltam a hülye telenor miatt. Inkább vettem volna meg gyári független azonnal az edigiben, vagy a hülyéknél. Minthogy ezeknél függetlenítettem ki.

-----------------

Mindegy, most azt csinálom, hogy letöltöm az utolsó XEH rom-ot, mert már azt is eltudom képzelni, hogy nem jó jött le és felrakom azt, ha már a telefon szinte most alapon van, ha marad XEO, akkor úgy marad. Tökmindegy, a knox a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#28392) ΞΔGLΞ válasza freezespider (#28389) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most ezt nem mondod komolyan, hogy nem találod!?
Nyisd meg azt a programot és szépen lapozz jobbra egyet, egyetlen egyet és ott lesz kiírva.
Fent láthatod, hogy alapból az ÁLTALÁNOS oldal jön be, a CSC JOBBRA VAN, egy lapozásnyira. XD

(#28393) vadászcsiga válasza brumi1024 (#28373) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ok most már értem. Azt hittem vagy ez, vagy az.

(#28394) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Szerintem a nougat felülete kevésbé átekinthető mint a 6.0 volt. Nem tudom miért kellett ennyire átszabniuk. Szerintem ez csak ilyen "valamit vátoztassunk" logika. Ez az első benyomásom róla..

(#28395) ΞΔGLΞ válasza wong kok wah (#28394) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Engem ebben a nougat-ban csak egyvalami érdekel, hogy mennyivel lesz gyorsabb a rendszer, ha egyáltalán lesz ilyen.

(#28396) Keem1 válasza brumi1024 (#28368) üzenetére


Keem1
addikt

Van olyan app, ahol nem megy az osztott képernyő. Pl. OTP, Instagram, stb.
Én szeretném eldönteni, hogy mit teszek osztott módba. Ha akaro, akkor hadd tegyem azt is, amit nem úgy szándékozott a fejlesztője.

(#28397) wong kok wah válasza wong kok wah (#28394) üzenetére


wong kok wah
senior tag

ha megnyomom a telefon gombot előjön a névjegyzék és ha a sajátprofilt elhúzom jobbra akkor felhívja a kedvencekbe lévő második telefonszámot!! (balra meg sms-t küldene neki..)

(#28398) wong kok wah válasza wong kok wah (#28397) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Bocsi átirodott a szám a saját profilban... (bár nemtom hogy)

(#28399) vadászcsiga válasza wong kok wah (#28394) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem szép. Egy dolog zavar, ha lehúzom az értesítési sávot, nem kulonulnek el az egyes értesítések. Erősen figyelni kell mire bökök.

(#28400) saiyajin


saiyajin
senior tag

Na vegre az enyemre is toltodik lefele az update. Kivancsi vagyok. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.