Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) ΞΔGLΞ válasza Risard (#28794) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A UPC csodahülyeségét használtuk, középső szinten van/volt, de a ház alsó és távolabbi felső szintjén már kidöglött, most meg, ha kimegyek az utcára még 100 méter körül is van 1 jelem, utána már ennek is annyi, de azért brutálisan óriási a különbség. A házban meg akárhol full jell és sebességben is tartja azt. Mondjuk, direkt emiatt vettem meg, de ettől függetlenül túl van azért árazva rendesen ez is. 70-80 ezret tartanék reálisnak.

(#28802) glacious válasza 22balu (#28798) üzenetére


glacious
addikt

Alkalmazásengedélyeknél be van kapcsolva?

(#28803) 22balu válasza gerner1 (#28800) üzenetére


22balu
aktív tag

Igo primo nextgen? 8ezer ftos? :D

(#28804) 22balu válasza glacious (#28802) üzenetére


22balu
aktív tag

Bevan :/

(#28805) ΞΔGLΞ válasza 22balu (#28798) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyre gyakoribb hiba/bug a GPS meghülyülése, ha hetesnél nem volt FR.

(#28806) gerner1 válasza 22balu (#28803) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, a többség így ismeri, de a primo az nem NextGen. A NextGen teljesen új platform. A primo -s skinek nem is kompatibilisek, stb....

(#28807) Kasya válasza 22balu (#28798) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem leeht, hogy nem adtal engedelyt az appnak es nincs engedelyezve a preciz helymeghatarozas?

(#28808) lela válasza ΞΔGLΞ (#28793) üzenetére


lela
aktív tag

Na megcsináltam, most már elindult...
Hogyan tudom visszaállítani olyan ra amilyen volt?

(#28809) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Smart switch miért irja hogy az alkalmazás beallitasokat is elmenti amikor nem. Csináltam egy fr-t hogy jó gyerek legyek (annyit írjatok), de semelyik appnak nem állította vissza a beállításait. Szar az android ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#28810) ΞΔGLΞ válasza lela (#28808) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az mit jelent, hogy olyanra, mint volt? Szerintem az alapbeállításokat csináld meg és legalább holnapig teszteld feltelepített applikációk nélkül.

(#28811) Parallaxis válasza vadászcsiga (#28809) üzenetére


Parallaxis
addikt

Androidon, ha nincs root, akkor nincs lehetőséged egyszerűen backupot készíteni.

Én csinálok egy alap mentést Smart Switch-el, majd elmentem az alkalmazásokat My Backup-al (mivel a smart Switch nem ment mindent), az alkalmazás beállításokat meg Heliummal.

Visszafele előbb Smart Swich, majd My Backup-al a hiányzó appok, majd utolsó lépésben Héliummal az appok beállításai.

Persze ez sem 100%-os, mert van pár dolog, amit egyik sem ment el.

El kell fogadni, hogy Androidon ez a funkció konkrétan sz@r.

[ Szerkesztve ]

(#28812) lela válasza ΞΔGLΞ (#28810) üzenetére


lela
aktív tag

Magyarul visszaállítsam olyanra mint ahogy beállítgattam, az összes eddig feltelepített alkalmazást, naptárbejegyzést stb...
Nekem ez munkaeszköz tehát elengedhetetlen visszakapnom a naptár bejegyzéseket.
Amit mondtál is hogy a rendszerbe csinálnád a recovery...

(#28813) olahroberto válasza mfranky (#28749) üzenetére


olahroberto
tag

Szia! Sikerült kideriteni melyik csc kell betallozni? Én is Telenoros vagyok...

(#28814) vadászcsiga válasza Parallaxis (#28811) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha mar az android nem tudja, legalabb a samu lekoppinthatna az ios-rol.

(#28815) ΞΔGLΞ válasza lela (#28812) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kezdek lefáradni. :)
Pont azt írtam, hogy legalább 1 napig teszteld úgy, hogy nem telepítesz fel semmit, ha most visszaállítod és tegyük fel ott lesz az a "valami", ami miatt befagyott a készülék, akkor mit írsz, hogy felesleges volt az egész. Ha így tisztán kifagy, akkor meg biztos szerviz, munkatelefon ide, vagy oda, mert hardver gondja van.
Ha meg vissza akarod állítani, ha pl Samsung felhőbe engedélyezted a biztonsági mentést, akkor onnét visszaállíthatod az egész izé....mindent.

[ Szerkesztve ]

(#28816) lela válasza ΞΔGLΞ (#28815) üzenetére


lela
aktív tag

Hát lefáradhatsz, de tisztában vagyok a factory reset jelentésével, de pont ezt szerettem volna elkerülni hogy ne vesszenek el az adataim és vissza tudjam rakni őket..azt is értem amit írsz hogy ne csináljak vele semmit csak használjam úgy hogy nem telepítek fel semmit... Mondjuk úgy elég nehéz lenne... :W
A lényegen nem változtat hogy a beállításaim és adataim letöltések stb azok elszálltak...
Egyedül a fényképek vannak meg mert azokat a memóriakártyára mentettem...
Egy biztos az utolsó Szarszung telefonom volt! A G4 bootloopos lett, de még ott is tudtam menteni...

(#28817) ΞΔGLΞ válasza lela (#28816) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már bocs, azt hittem azért az alap, hogy a telefon belső memóriájáról egy FACTORY RESET előtt, LEMENTÜNK MINDENT, AMI FONTOS. Komolyan, ezt most nem is értem...
Viszont csináltál egy FR-t, lehet teljesen rendbe jött a készülék/rendszer, akkor viszont lakd be újra, mást nem tehetsz.

(#28818) Timeola válasza fatomas673 (#28776) üzenetére


Timeola
aktív tag

Köszönöm szépen! :-)

(#28819) lela válasza ΞΔGLΞ (#28817) üzenetére


lela
aktív tag

Ember feltűnt amit írtam: Nem indul el a készülék! Ergo nem tudtam lementeni semmit! Pont ezért akartam elkerülni a FR-et, de nem volt más megoldás...

[ Szerkesztve ]

(#28820) mistar


mistar
tag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani valahol, hogy a "Home" gomb érintésekor oldja a zárolást az ujjlenyomat olvasó, vagy muszáj hozzá megnyomni is?

Köszönöm!

(#28821) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#28790) üzenetére


hroberto
veterán

Én a rendszeren belül nem tudtam FR-t csinálni. Egyszerűen nem fogadta el a google fiókom jelszavát, hiába írtam be kb. 20X.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28822) vadászcsiga válasza hroberto (#28821) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem a google fiokod jelszava kell hanem a samsung.

[ Szerkesztve ]

(#28823) hroberto válasza vadászcsiga (#28822) üzenetére


hroberto
veterán

Na, ezt nem tudtam. Köszönöm! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28824) ΞΔGLΞ válasza lela (#28819) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, azt (is) olvastam, de mivel arra nem reagáltál, hogy most rendszeren belül is megtudod csinálni, vagy sem, elindult-e azóta vagy sem, arra asszociáltam, hogy talán magához tért egy újraindítás után.
Ha meg ennyire volt képes az szar, hogy belépjen erre az opcióra és csinálj egy FR-t, akkor mást úgysem tudtál volna tenni, szóval nem értem problémád.

Hozzáteszem, ha nálam ilyen előfordulna, már a második után lementek mindent és csinálok egy biztonsági mentést, mert úgyis ez lesz a vége, függetlenül attól, hogy a tied el sem indul.

Teszteld és/vagy, lakd be újra a telefont, vagy vágd falhoz, mást nem tudsz tenni. A lehetőségeket leírtam.
Vagy mégis milyen más segítséget vársz egy topiktól?

--------------------

(#28821) hroberto

Ahhoz nem kell jelszó, valahol máshol jártál :DDD Nem a Samsung felhő jelszavát kérte?

[ Szerkesztve ]

(#28825) lela


lela
aktív tag

Na az van hogy most telepíti a Nougat-ot OTA-n szóval lehet ezért fagyott ki....Telekom
Meglátjuk milyen lesz...

[ Szerkesztve ]

(#28826) Jack Oneill válasza mistar (#28820) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem lehet. Elobb fel kell oldani a kijelzot.

(#28827) toth_janika válasza vadászcsiga (#28727) üzenetére


toth_janika
őstag

Köszönöm... akkor kap egy FR-t. Már csak azért is, mert új hiba ütötte fel a fejét... Ha a naptárban bármilyen találkozót létrehozok azt nem menti el... :W

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#28828) petrson


petrson
senior tag

Írjátok, hogy a Smart Switch nem állítja vissza az alkalmazások adatait? Akkor minek ígéri backup előtt? És a Samsung Cloud se?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28829) vadászcsiga válasza petrson (#28828) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmi. Csak az iOS :D De az koppra.

(#28830) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Multkor emlitettem egy olyan problemat,hogy hiaba megyek ra a frissitesre,azt irja ki,jogosulatlan beavatkozas tortent az oprendszerbe. Hat normalis ez? Persze ujrainditas utqn megint jo. Megis miert csinalja ezt?

(#28831) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#28830) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezert nem fogom szervizbe vinni,majd egy legkozelebbi nagyobb frissites utani reset talan rendbe teszi.

[ Szerkesztve ]

(#28832) ΞΔGLΞ válasza Jack Oneill (#28830) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na most szépen akkor valljad csak be, hogy mit csináltál ezzel a szegény rendszerrel? :DDD

(#28833) mistar válasza Jack Oneill (#28826) üzenetére


mistar
tag

Köszönöm a választ!

:((

(#28834) petrson válasza vadászcsiga (#28829) üzenetére


petrson
senior tag

Tököm tele már azzal, hogy főverzió váltással megy minden beállítás a levesbe, ez egy vicc hogy androidon nincs rá megoldás. Pedig az MM beharangozójánál erről is volt szó, hogy a rendszer alapból tudja majd az adatokat is menteni...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28835) Jack Oneill válasza ΞΔGLΞ (#28832) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Hat ez az...azon kivul,hogy raeresztettem a 7.0-at,mas semmit. Ja es factory reset a vegen. :D Amugy a knox 0
Nagyon fura. Egy ujrainditas es jo. Ujabb ujrainditas es nem jo. Es igy tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#28836) ΞΔGLΞ válasza petrson (#28834) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vegyél egy Lumia-t, mondjuk mindjárt flagship-et, hogy a legjobb készüléken tapasztald meg dolgokat, akkor majd megérted, hogy ezek (még) eléggé elviselhető és apró dolgok droid-on, annyira el van már ott baxva a rendszer.

--------------------

(#28835) Jack Oneill

Kell nyomni a pofájára még egyet FR-t. : D

[ Szerkesztve ]

(#28837) petrson válasza ΞΔGLΞ (#28836) üzenetére


petrson
senior tag

Mindig is vágytam egy jó Lumiára, megyek is cserélni :))

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28838) Jack Oneill válasza ΞΔGLΞ (#28836) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt mar csak a 7.1.1-nel. Azt is igertek elvileg :D

[ Szerkesztve ]

(#28839) toth_janika válasza toth_janika (#28827) üzenetére


toth_janika
őstag

Nos én is beállok azok sorába, akik letörlik a 7.0-át a francba... Ez egy darab sz*r. A galéria nekem ugyanúgy rossz, a naptárba nem menti el a bejegyzéseket, ha online adom hozzá, akkor nem szinkronizája be. FR nem segített rajta, úgyhogy megy a kukába...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#28840) Jack Oneill válasza ΞΔGLΞ (#28836) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most megneztem a phone infoval.knox 0. De ha megnezem a beallitasok,telefon nevjegy, eszkoz allapota,ott hivatalos helyett egyeni van irva. Ujrainditom es mar hivatalos es megy a frissites. Ki erti ezt... Most ezert biztos nem csinalok meg egy resetet.

(#28841) ΞΔGLΞ válasza petrson (#28837) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem van az is évek óta (950) meg XL is volt, de sajnos látom, érzem, tapasztalom, hogy mennyire rossz és milyen az, amikor már véglegesen beletojnak az egészbe.

----------------------

(#28840) Jack Oneill

Emiatt nem is kell, ha egyébként frankó a rendszered, de megoldani is majd csak egy FR tudja.

[ Szerkesztve ]

(#28842) ΞΔGLΞ válasza toth_janika (#28839) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes, de hogy a csába lehet ennyire eltérően jó és rossz a rendszer?
Nyilván én is kivágnám, ha ilyen lenne, de nálam egyszerűen kicseszett jól működik minden, gyorsan, jóval gyorsabban, mint hatoson és stabilan. :U

(#28843) freezespider válasza Jack Oneill (#28799) üzenetére


freezespider
tag

Csak arra, hogy ez a telefon még egyszer sem akadt meg, de most ahogy feltettem rá a nougatot hirtelen elkezdte :)
Aztán jöttem rá, hogy az energiatakarékos mód miatt lehet.

(#28844) freezespider válasza gerner1 (#28797) üzenetére


freezespider
tag

Igen azt olvastam, de amikor a beállítások-alkalmazásokba megyek be, ott nem tudok vele csinálni semmit :/

(#28845) vadászcsiga válasza ΞΔGLΞ (#28842) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az első benyomás dönt. Ha elsőre nem sikerül megoldani a problémát, az egész rendszert könyvelik el rossznak.

(#28846) Jack Oneill válasza ΞΔGLΞ (#28841) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Rohognek,ha egy kovetkezo kisebb frissitestol megis rendbe jonne magatol.

[ Szerkesztve ]

(#28847) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#28842) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is stabil, szinkronizálás is rendben. Szubjektív, de én a fotókat eddig sem a galériával rendeztem. Munkaügyben fotózásnál pedig a mentés helyét, át állítom a belsó tárolóra, így értelem szerűen, utána is tudható, hogy azok a fotók mik, és hol vannak...

(#28848) lefkosia


lefkosia
őstag

Tegnapi nap én is ellátogattam a mobile outfitters kis standjához. Full tiszta fóliát tettem előre, hátra. Kiváló munka, csak ajánlani tudom.

The Truth Is Out There

(#28849) ΞΔGLΞ válasza vadászcsiga (#28845) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig, ha valaki én biztos leírnám, ha valami rossz, de talán sosem voltam ennyire elégedett ezzel a készülékkel, mint most. Márpedig nem akarom ismételni magam, de muszáj lesz a hetesnek két FR-t is nyomni, ha ezen múlik, hogy jól működjön, de hát ezen a telefonon ez 2X 5-7 perc kb, az szinte semmi.

---------------

(#28847) gerner1

Galériát, kb utoljára az első galaxy-n használtam, vagy már azon sem. Nem is emlékszem :)

[ Szerkesztve ]

(#28850) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

7 alatt is van sűrűség állítás? Nem találom. Nagynak érzem az egesz ui-t vagy hogy mondjam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.