Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) ΞΔGLΞ válasza Kispotter (#28600) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A menüben csináld, mert az ott mindent megcsinál egyszerre, nevezzük így.

[ Szerkesztve ]

(#28602) Jack Oneill válasza ΞΔGLΞ (#28599) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez a tiltas dolog hogy mukodik? :D

(#28603) ΞΔGLΞ válasza Jack Oneill (#28602) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

[link]

Ha prémiumos vagy, akkor lesz még egy REJT funkció az ÚJ/VÁLASZ/PRIVÁT mellett, rányomsz és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28604) Akidobos74 válasza gerner1 (#28595) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Zigaz. Ezért mondtam, hogy 3rd app. 3rd party, bocs.

(#28605) -Maci-


-Maci-
addikt

Gyári időjárás app van kint a főképernyőn. A nap túlnyomó részében azt írja ki, hogy otthon vagyok. Volt szűk 1 óra dél körül, amikor a valós helyzetemet jelezte..... :))

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28606) d.beni


d.beni
aktív tag

Valaki írta hogy a magyar vodafonos nougat már megjelent.
Ha igy van akkor a sammobile-on miért nincs fennt?

(#28607) Galahed válasza -Maci- (#28605) üzenetére


Galahed
senior tag

ne engedd elaludni / tegyél rá óránkénti frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#28608) freezespider válasza Jack Oneill (#28554) üzenetére


freezespider
tag

Akkor leveszem én is ;)

[ Szerkesztve ]

(#28609) Jack Oneill válasza freezespider (#28608) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Engem a rendszer docogese idegesitett.

Segitsetek legszi. Szerintetek az uvegfolia jo megoldas? Erzekenyseg teren gondolom. A spigen tok is ramenne elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#28610) -Maci- válasza Galahed (#28607) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem engedem. Frissül is óránként, szépen ki is írja, hogy mikor. Mondom, egyik frissítésnél dél körül meg is találta, hogy hol vagyok, az óta pedig megint azt hiszi, hogy haza mentem. :DDD
Csak kis iróniának írtam le inkább. Valszeg csak egy restart kéne neki (eddig működött rendesen).

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28611) gerner1 válasza Jack Oneill (#28609) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Védőüveg, ami valóban jó, az engem is érdekelne. Nemrég valaki említett egy ~50 eur körülit, amit már be is vállalnék, ha biztosan kijelenthető, hogy azzal jó, és lenne feketén kívül más színben is, vagy teljesen színtelenben.... Tehát az üveg belső fele (ami a kijelzővel érintkezik) nem struktúrált micro-pöttyökkel teli, nem dorozmás. Felhelyezve nem lesz szivárványos effekt. Mindenhol egyfomra marad vele az érzékelés, és védi a széleket is....
Aki tud ilyet, vagy egy korábban pozitívan bemutatott ilyen terméket meg tud erősíteni, az ne tartsa magában !

(#28612) Kispotter


Kispotter
tag

Egyébként már javították a messenger bugot nem tudja valaki? Mert nekem ette a procit egy időben 6.0-án frissítés miatt ekkor visszaraktam a régit. Most csinálok a telón egy hard resetet és nem tudom fel rakhatom -e a legfrissebbet. Van rá panasz még?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28613) Jack Oneill válasza Kispotter (#28612) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem semmi. Sokat hasznalom,van,hogy nincs is a fogyasztok kozott. Egyebkent mar javitottak rajta.

(#28614) Kispotter


Kispotter
tag

Kellene nekem egy gyors válasz. Hogyan tudom átmenteni úgy a képeimet a telefonról SD re, hogy megmaradjon a dátumozása? Mert ha átmásolom át íródik a jelenlegire az összesnél? :/

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28615) viera válasza leslien (#28498) üzenetére


viera
őstag

Szerintem nagyon jól néz ki,nekem tetszik.A szoftveres gombok is teljesen jók. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#28616) Sazsóti válasza viera (#28615) üzenetére


Sazsóti
tag

Mennyi lesz az S8 Plusz? Samu garival? 400 ezer fölött????

[ Szerkesztve ]

(#28617) gerner1 válasza Sazsóti (#28616) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Filléres bagatell cucc ... :D

(#28618) doddencs válasza Kispotter (#28614) üzenetére


doddencs
senior tag

A metaadatoknak meg kéne maradni, abban van a képkészítés dátuma.

A fájl létrehozásának dátuma - hogy megmarad-e másolás után - az beállítás kérdése, fájlkezelőtől függ.

(#28619) Kispotter válasza doddencs (#28618) üzenetére


Kispotter
tag

Kínlódom vele. De sajnos nem jó.. Mindíg áttíródik a módosítás dátuma..

[ Szerkesztve ]

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28620) hroberto


hroberto
veterán

A Cache törlés mennyi ideig tart?
Mert ma már másodszor fagyott le ez a fos, és elindítottam egy cache törlést. De már egy ideje egy sárga háromszögben egy felkiáltójelet látok, alatta meg egy robotot. Ez így normális?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28621) Sazsóti


Sazsóti
tag

Szeptemberre szintén egy kb. 400 ezres ajánlat. 4K kijelzővel... LEHET ELŐRENDELNI!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#28622) alcapone386 válasza Sazsóti (#28616) üzenetére


alcapone386
őstag

Egy biztos. Nekem marad s7e barátom. Ne száljanak már el az árakkal. Vagy legyen ennyi, de akkor virítsanak olyan extrát amiért megéri. Nagy szívfájdalom számomra a hátsó ujjlenyomat szenzor. Remélem 9 ben a kijelző alá rakják :)

(#28623) Sazsóti válasza alcapone386 (#28622) üzenetére


Sazsóti
tag

Igen. De az már közel 500 ezer lesz...
A besúgókat bealázom...

Lassan egy csúcs Samsung annyi lesz, mint egy koszos használt autó...

[ Szerkesztve ]

(#28624) gerner1 válasza alcapone386 (#28622) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben az iris-scanner jól működik az S8 -ban, nekem felesleges, hogy elől legyen az újjlenyomat, hiszen elől van(lesz) jobb. Így, mint másodlagos bizt. lehetőség, jó helyen van hátul . Idáig nálam rendben is van. Az is rendben lesz nagyjából, ami géptető alatt lesz. Azonban, ez a lekerekített kijelző nekem is a múltat idézi....

[ Szerkesztve ]

(#28625) proly01


proly01
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :R
fóliából a gyári samsung ajánlott?
:R

....Pr:)ly....

(#28626) Leslie1966 válasza hroberto (#28620) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nem.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#28627) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#28620) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De miért nem a menüből csináltad? Ha ott háromszög van azóta is, az nem jelent jót. :(

(#28628) ollie válasza Sazsóti (#28616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudhatnád, hogy a kis gsm boltok sokkal drágábban adják az új csúcskészülékeket nálunk még a hivatalos megjelenés előtt, mint amennyi a hivatalos ára lesz. Aztán ahogy hivatalosan kapható lesz, hirtelen esni fog náluk az ár.

***

(#28629) guba2 válasza Kispotter (#28614) üzenetére


guba2
tag

Ha nem megy máshogy, másold át , aztán használd [ezt]

(#28630) noxon válasza gerner1 (#28595) üzenetére


noxon
őstag

Zárképernyő lehet live wallpaper? Vajon úgy mennyire eszi az aksit?

We live in a simulated world...

(#28631) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#28627) üzenetére


hroberto
veterán

Azóta már gombokkal újraindítottam. De szerintem nem leszünk barátok!
Melyik menüre gondolsz?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28632) Fixmiki válasza alcapone386 (#28622) üzenetére


Fixmiki
tag

Én kényszerből most két hétig használtam egy redmi hármat szerintem 10 szer kényelmesebb a hátsó újlenyomat olvasó

(#28633) gerner1 válasza noxon (#28630) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Fene tudja. Nekem sokáig egy hullámzó vízfelület volt beállítva mindenhová. Arra, a rendszer, a mindenkori fogyasztás 1% -t írta állandóan.

(#28634) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#28631) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A rendszeren belül a gyári visszaállítást csináld meg. Az elintéz mindent.

--------------

(#28628) ollie

Azért ez előremutató ár, vagyis...

Szerintem, sokkal olcsóbb nem lesz, ha egyáltalán lesz. Valamiért a Samunak "jobbnak kell lennie" árban is 50 ezerrel, pl egy MATE 9-nél. De egy Note 7 blama után nem gondoltam, hogy árban még jobban elszállnak.

[ Szerkesztve ]

(#28635) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#28634) üzenetére


hroberto
veterán

Remélem! Ha az sem használ, tényleg nem marad már más csak a szerviz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28636) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#28635) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha nem hardverhibás, akkor meg kell javulnia szinte tökéletesre, de ahogy írtad a másik topikban, hogy két naponta csontra befagy, hát ez elég durva és ritka hiba lenne, hogy a rendszer ennyire összeomlott volna.
De majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

(#28637) katona.jozsi válasza noxon (#28630) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Igen lehet, de kell hozzá egy 3rd party program. Nekem is az élő "DNS"-t imitáló élőháttérkép van. Az akksit nem zabálja, a fogyasztók között meg sem jelenik.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#28638) EnterR válasza Kispotter (#28612) üzenetére


EnterR
veterán

Minden nap szoktam csekkolni, 3% fölé eddig még nem ment Nougat alatt.

PSN ID: marquuard

(#28639) viera válasza Sazsóti (#28616) üzenetére


viera
őstag

Engem nem nagyon érdekelnek a független árak.Mindig a Telekomnál veszem a telóimat és ezután is ott fogom.Sokat telefonálok ezért magasabb csomagban vagyok.Az S7 Edge-et is 170-ért vettem júniusban,nekem ennyit megért.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#28640) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Szeretném megkérdezni a szakavatottakat, hogy erről a kijelzővédőről mi a véleményük? Na ez olyan volt, mint ha magázódnánk :D Használt már valaki ilyet, és most a teljes kijelzősre gondolok.

[link]

(#28641) Sazsóti válasza viera (#28639) üzenetére


Sazsóti
tag

Engem meg csak a független árak érdekelnek.
Szolgáltatós szóba sem jöhet.
Eladni is nehezebb. Letilthatják.Használtan is csak függetlent veszek.
A Samu S8 Plusz nem érdekel mennyi lesz.
Minden idők egyik legjobb telója lesz.
Megleckézteti az almást, hüvelyt, meg az összes kínai csodát...meg jobb létre szenderült Lumiákat...

Az S7 Edge jelenleg is tartja a 230 körüli árát. Nem akciós árakról beszélek. 2 éves gyártói garival.

Az S8 Plusz 350 ezres ára borítékolható. Köszönhetően a hazai botrányos 27%-os ÁFÁ-nak és a hasonló rabló árképzésnek.

[ Szerkesztve ]

(#28642) viera válasza Sazsóti (#28641) üzenetére


viera
őstag

Saját magam csak nem fogom megszivatni,hogy nem fizetem a számlát és letiltják.Engem egyébként a sima S8 érdekel,a 8+ már túl nagy.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#28643) alcapone386 válasza gerner1 (#28624) üzenetére


alcapone386
őstag

Na igen. Irisz...nekem a munkaidőm 90% ban az asztalon van egy karnyújtásnyira. Oda nem "lát" az irisz scanner :( Ugyebár az ujjlenyomat olvasó hátul van, így mindenképp fel kell vennem az asztalról. Nekem így nem praktikus.

[ Szerkesztve ]

(#28644) gerner1 válasza alcapone386 (#28643) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én híváskor, az asztalról a kezembe veszem a telót. Amikor pedig a kezemben van, akkor már az iris is működhet, mert a kijelzőre szegeződik amúgy is a figyelmem. Szóval, nálam rendben a láncolat, én ezért nem adok pontlevonást. Új üzeneteket, stb, az edge funkciókkal is megtudom nézni, készülék feloldás nélkül.
Eltérőek a fehasználási szokások, nincs ezzel semmi probléma.

(#28645) viera válasza gerner1 (#28624) üzenetére


viera
őstag

+1 :K
Én is így gondolom.
Ha jó lesz az írisz,biztos nem fogom használni az ujjlenyomatot.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#28646) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#28640) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Keresőben visszaolvastam, úgy látom, a gyártóról nem vagytok túl jó véleménnyel :(

(#28647) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

És ez esetleg?

[link]

(#28648) -Maci- válasza Jack Oneill (#28640) üzenetére


-Maci-
addikt

Ha ennyire izgat a téma, miért nem mész el a vesztendbe a mobile outfitters- hez?!

[link]

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28649) Jack Oneill válasza -Maci- (#28648) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ezt megnézem. És amint írod, ki is lehet próbálni egy bemutató darabon.
És ez a széleken is tapad? Belemenne egy spigen rugged armorba?

[ Szerkesztve ]

(#28650) #18001664 válasza viera (#28645) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ha olyan lesz mint a 950XL-ben akkor szinte használhatatlan! Sötétben pl. el lehet felejteni a használatát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.