Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) #53667584 válasza saldrick (#5799) üzenetére


#53667584
törölt tag

Llama-val írsz egy eseményt, hogy az adott időben kapcsolja le netet.

(#5802) Integra válasza BDave (#5798) üzenetére


Integra
titán

én is megvettem ezt, vagy 15-18 alkalmazást eddig, bagóért.. :DDD
viszont a bankkártyás fizetés napi 10-es limitje jó nagy szívás......

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5803) assemble válasza Dzsuri89 (#5789) üzenetére


assemble
addikt

Sztem teljesen rendben van a kinalat, a mostani akcioban legalabb 20 programot/jatekot megvettem mar, es sok masikat is csak azert nem mert korabbrol mar megvolt. Ennyi penzert szinte akandek barmi, ezekbol meg sok eleg minosegi app/progi van aminek az eredeti aran is elgondolkoztam anno... Titaniumra amigy szerintem kar szamitani, ezek az ajanlatok a szeles kozonsegnek szolnak, ahhoz pedig alapbol root kell. :)

slice: asphalt 7 azert alapbol is eleg olcso volt. Inkabb az lenne a szivas aki azt az office programot vette meg elotte egy nappal 3500 forintert, az mar tenyleg nem mindegy :)

(#5804) slice14 válasza saldrick (#5799) üzenetére


slice14
veterán

Kb. így néz ki a beállítási lehetősége.

assemble:[/B Végül is igazad van. Én a Quickoffice Pro-használom, így nem vettem meg az Office Suite-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5805) slice14 válasza slice14 (#5804) üzenetére


slice14
veterán

A francba, nem így akartam kiemelni. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5806) tgb válasza saldrick (#5799) üzenetére


tgb
senior tag

Mennyi minden hiányzik még a stock romból ha Te az tudnád!
Leegyszerűbb az email értesités elől kiveszed a pipát!szerintem!

az irányár nem félarat jelent!

(#5807) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Az igaz, hogy ha a Play Store-bol szeretnel Galaxy Nexust rendelni akkor nem tudsz europai bankkartaval fizetni?

(#5808) tgb válasza saldrick (#5799) üzenetére


tgb
senior tag

Egyébként a Play -en a "silent" kifejezésre rengeteg találat van ami orvosolja eme hiányosságot!

az irányár nem félarat jelent!

(#5809) Superbad


Superbad
tag

Két gyökér kérdés ismét:

- Tud-e a modolt Rom magyarul?
- Megmarad-e a magyarul tudó voice search az új rommal?

(#5810) Dzsuri89 válasza BDave (#5798) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ez a World of Goo is volt már az év elején vagy tavaly decemberben ilyen olcsó vagy még olcsóbb (10 cent) és akkor megvettem, azóta rég kijátszottam. :)
Jó lenne, ha a PLAY-be visszaraknák azt a fület, ahol csak a megvásárolt alkalmazásaimat látom és nem egybe vegyítve azokkal, amiket egyszer feltelepítettem. Tényleg jó ötlet, hogy a már egyszer feltelepített appokat is vissza tudom nézni, de jobban örülnék, ha mind ezt egy külön fülön tehetném meg. Van a Block Breaker 3, aminek volt fizetős változata, arra speciel rá se tudok már keresni, csak úgy tudom felrakni, ha visszanézem a Saját alkalmazásaim fület.

(#5803) assemble
Egy szóval se írtam, hogy nem jó a kínálat, de le is írtam, hogy nekem azért nem tetszik, mert szinte az összes értelmes alkalmazás már meg van az ilyen akcióknak hála. Ha azokat nem vettem volna meg, ami szükséges, akkor most tuti fogyasztanám a pénzem, de sajnos ezek 90%-a volt akcióban vagy olyan áron volt, ami megfizethető, mint egy Angry Birds-t 1 dolcsiért. Egyedül a Dead Space-es játékot fogom megvenni, de még az se tuti. OfficeSuit progit pedig pár hónapja vettem meg, akkor ha jól emlékszem 1 dolláros áron volt.

(#5811) tgb válasza Superbad (#5809) üzenetére


tgb
senior tag

Igen-igen

az irányár nem félarat jelent!

(#5812) Superbad válasza tgb (#5811) üzenetére


Superbad
tag

Köszi!

(#5813) Superbad


Superbad
tag

Gondolom a rootolásnak nem kellene ennyi ideig tartania mióta én várok rá.
Toolkittel csinálom, benyomtam a debuggingot is, de egyszerűen megáll a folyamat semmit nem reagál.

(#5814) Superbad válasza Superbad (#5813) üzenetére


Superbad
tag

Megoldódott, én volam a hülye! :)

(#5815) Tompo92


Tompo92
senior tag

Srácok ha oldalt a telefon hangerő gombjával teljesen lehalkítom a telefont tehát egy átúzott hangszóró jelentik meg akkor az csak a hívások hangját halkítja le.
Értesítéseket nem, pl facebook ugyan úgy prüttyög hangosan. Valahogy meg lehet oldani hogy mindent lehalkítson az oldalsó némítással?

(#5816) palesz53


palesz53
senior tag

slukk, a 6.3-as romod a goo-ra sem kerül fel? vagy honnan tudnám letölteni?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5817) assemble válasza Superbad (#5813) üzenetére


assemble
addikt

En most csinaltam vegig (bootloader unlock-root-cwm) es a driver installalason kivul mondhatni minden gombnyomasra ment :)

(#5818) BDave válasza Dzsuri89 (#5810) üzenetére


BDave
őstag

Pl. ha rákeresel a Google Play Musicra a Playen belül (mind PC-n, mind telón), akkor nem adja ki, viszont Googlebe beírva kiadja és innen fel tudod telepíteni a telódra. Ezt csak azért írom le, mert ugyan ez a gyári program van a telefonon és fent van a Playen, viszont nem jön elő a találati listában, de ha így rákeresel, akkor fel tudod tenni, vagyis inkább frissíteni.

(#5815) Tompo92: Az attól függ, hogy hol halkítod le a gombbal. Ha alkalmazáson belül, akkor az alkalmazások némák lesznek. Ha alkalmazáson kívül, akkor minden másnál lesz néma (pl. hívásnál, sms, email, stb.), viszont alkalmazáson belül lesz hang (hacsak előtte nem halkítottad le ugye alkalmazáson belül is).

Teljesen lenémítani a ki-bekapcsoló gombbal tudod: ha az áthúzott ikonra nyomsz, akkor csak a kijelző világít híváskor vagy bármi bejövő értesítésnél és nem is rezeg, nem is cseng.

[ Szerkesztve ]

(#5819) Superbad válasza assemble (#5817) üzenetére


Superbad
tag

Na ezeken én is túl vagyok, már csak azt kell megoldanom, hogy lássa a gép a meghajtót.
Vagy tegyem fel a toolssal a romot?
Valamint melyik romot ajánlanátok?

(#5820) FeRkE válasza slice14 (#5804) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez a Csendes órák AOKP-ban is benne van ?

(#5821) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

114.000 Ft a gyári garis Nexus, akit érdekel. :)

(#5822) slice14 válasza FeRkE (#5820) üzenetére


slice14
veterán

Tudtommal benne, de azért megvárnám egy AOKP felhasználót.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5823) bodoraudio válasza palesz53 (#5816) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

engem is érdekelne.

(#5824) assemble válasza Dzsuri89 (#5821) üzenetére


assemble
addikt

Szerintem mashol is kapni ennyiert, nem kiemelkedo ajanlat. A 80k-s MediaMarkt, na az nem lett volna rossz, csak keson tudtam meg :)

(#5825) Dottore


Dottore
addikt

Üdv mindenkinek. Az Arc S fórumból jöttem és asszem maradok. :)

Minden nagyon fasza, de lenne egy kérdésem.
A stock recoverynál a halott zöld robot ugye normális a piros háromszöggel? Tehát ez maga a recovery és nem valami hiba?

(#5826) Dzsuri89 válasza Dottore (#5825) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Az a gyári recovery.

(#5827) Dottore válasza Dzsuri89 (#5826) üzenetére


Dottore
addikt

Kösz.

(#5828) B1T3 válasza Tompo92 (#5815) üzenetére


B1T3
addikt

A beállításokban keresd a hang menüpontot, azon belül a hangerőre bökve tudsz állítgatni (tehát nem kell belépned ehhez az alkalmazásba).

(#5829) katalin888


katalin888
aktív tag

http://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_nexus_alaprecept_jegkremes_szen/hsz_5807-5807.html

Semmi reakció? :(

(#5830) #53667584 válasza katalin888 (#5829) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#5831) klasszsrac válasza FeRkE (#5820) üzenetére


klasszsrac
tag

Benne van

Oneplus 6

(#5832) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Azt észrevettétek, hogy wifi hotspotként alig merül a gnex?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5833) B1T3 válasza hallerlaller (#5832) üzenetére


B1T3
addikt

Merül az bőszen. :D Persze nincs túl sok viszonyítási alapom, a lényeg, hogy tényleg teljesen elfogadható mértékben merül.

(#5834) hallerlaller válasza B1T3 (#5833) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nálam tényleg alig merül ha hotspotként használom.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5835) Dzsuri89 válasza hallerlaller (#5834) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Látom nem csak én vagyok éjszakai bagoly. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5836) B1T3 válasza Dzsuri89 (#5835) üzenetére


B1T3
addikt

A fél 2-ig fennlét még nem éjszakai bagolyság. :D

(#5837) Rem-X


Rem-X
senior tag

Bár nem 55ft de szintén 75% kedvezmény van a SwiftKey 3ra! Én imádom!

Try again, fail again, fail better!

(#5838) Superbad válasza Rem-X (#5837) üzenetére


Superbad
tag

Én is azt használom, valóban az egyik legjobb. Sajnos a 3 nem olyan jól sikerült mint a 2.
Ott egy gyors gombnyomással lehet kérdőjelet írni, amit azért elég sokat használunk chatelés (viber, talk, stb) közben. "Pont" írásjelet kevésbé. A SwiftKey 3-ban viszont hosszan kell nyomni a gombot, majd a feldobott lehetőségekből ujjcsúsztatással kiválasztani.
Ez nagyon nem tetszik benne.

(#5839) BDave válasza Superbad (#5838) üzenetére


BDave
őstag

Be lehet állítani, hogy mennyi idő után jöjjön fel a kis lista, úgyhogy én elég keveset vettem, így gyorsan lehet vele ékezeteket írni.

(#5840) FeRkE válasza klasszsrac (#5831) üzenetére


FeRkE
őstag

És hol találom ezt a menüpontot? Thx!

(#5841) BDave


BDave
őstag

Még egy remek játékkal gazdagodtam tegnap éjjel: Ski Safari :P

A stílusa a "futós" játékokhoz hasonlít (pl. Temple Run), csak itt síelni kell, de elég változatos, addiktiv! :)

(#5842) assemble válasza BDave (#5841) üzenetére


assemble
addikt

Erre in mar nyaron felfigyeltem, szoval most gondolkodas nelkul megvettem :)
A tobbi kozott is vannak meg jo cimek, pl a cut the rope, where's my perry alap, a klasszikus broken sword, es pl a gears is baromi jonak tunik :)

(#5843) jacis válasza BDave (#5841) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is minden nap vettem valami jó app-ot.
Jó volt ez az akció.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5844) assemble válasza jacis (#5843) üzenetére


assemble
addikt

Van is meg es lesz is megegy kinalat ma este (ha jol szamolom) :)

(#5845) ntomka válasza jacis (#5843) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én semmit nem tudtam eddig megvenni ebből, szerintem nagyon gyenge akció. A SwiftKey - t vettem meg, de ugye az nem vett részt ebben.

ツ Headphones on - World off

(#5846) Dzsuri89 válasza BDave (#5841) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ez fain játék, tegnap én is megvettem. :)
Örültem különösen a Real Calcnak meg a biliárdos is egész jó. A Cut The Rope HD kár, hogy valamiért nem támogatja a telónkat.

(#5847) Integra


Integra
titán

cogs-ot vegyétek meg, rendkívül jó gondolkodós játék. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5848) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Üdv Urak! Érdeklődnék, hogy Valaki vásárolt-e az Expansystól Nexust? A garancia érdekelne, hogy Samu szervíz vállalja-e a 2 évet? Gondolkodom egy Nexus vásárlásán azért érdekelne. :F

(#5849) BDave válasza jacis (#5843) üzenetére


BDave
őstag

Én eddig csak a Goot és ezt vettem meg, a többi nem volt olyan érdekes, illetve már párat régebben megvettem (Cut the Rope, Mass Effect, SkatchBook, stb.). De kíváncsi vagyok, hogy ma este mi lesz, utolsó nap, hátha még lesz valami jó cím. :-) Jó kis akció, nem is számítottam rá a nyár végi után. És még lesz karácsonykor is!

(#5850) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Sziasztok!

Engem is vásárlással kapcsolatos dolgok érdekelnének. Árgép és árukereső kidob 90e körüli ajánlatokat a nexusra 1 ill. 2 év garanciával. Elég nagy a szórás eme teló áraival kapcsolatban. Ezért érdekelne hogy ezek miért ennyire "olcsók" vagy honnan érdemes venni? Nem akarok ráfaragni.
Valamint a bolit és a gyári gari között ekkora a különbség?
Használtan meg szinte alig van eladó :F
Előre is köszönöm az infókat! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.