Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) M0RGI válasza pszili8 (#12700) üzenetére


M0RGI
őstag

És mégis hogy használ ez az app, ha valaki lopás után egyből ledarál a készülékről mindent?

[ Szerkesztve ]

(#12702) wardemi válasza M0RGI (#12701) üzenetére


wardemi
senior tag

Sehogy :DDD éns is egy időben kérdezgettem ki mit használ megéri e, felraktam 1-2-t de nem pontos annyira és hát most 50-30m is 2-3 háztömb lehet. Plusz nagy szerencse kell alapból, hogy olyan lopja el aki nem ért vagy nem nagyüzembe csinálják ezt és nem a gyalulás lesz az első meg a sim eldobás :\.
De ha valaki talál valami értelmeset az majd megoszthatná hátha én is ráveszem magam a megnézésére :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12703) mgTerminator válasza M0RGI (#12701) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem hiszem hogy mindenki szanaszét romolgatná a telóját, mint pl itt.... Szerintem általában buta cigányok szoktak lopni xD

Amúgy 6 napig ingyenes, tegyétek fel és próbáljátok ki, nekem azért elég pontosan meghatározta a helyzetemet :D Ha másra nem is, de asszonyt, rossz kölköt szemmeltartani jó :P

Ja egyébként nagyon sokmindent tud! Sim cserénél auto fénykép küldés emailben meg társai!

[ Szerkesztve ]

(#12704) M0RGI válasza mgTerminator (#12703) üzenetére


M0RGI
őstag

Végül is ja. De az is biztos, hogy én nem megyek be a putri közepébe, ha oda mutat a gps.
Az meg kérdés, hogy a rendőrség elogadja-e ezt bizonyítéknak és hajlandó-e házkutatást tartani, vagy a lefotózott személy ellen eljárást indítani.

(#12705) ntomka válasza M0RGI (#12704) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha teszel feljelentést kötelesek mindent kivizsgálni szerintem. A képek eredetiségét meg igazságügyi szagértőkkel nézetik meg.

ツ Headphones on - World off

(#12706) M0RGI válasza ntomka (#12705) üzenetére


M0RGI
őstag

Aztán mire lesz belőle valami, a telefonomat rég eladták olyannak aki ledarál róla midnent...

(#12707) mgTerminator válasza M0RGI (#12706) üzenetére


mgTerminator
veterán

Vagy ledarálja egyben xD

(#12708) SamS20 válasza pszili8 (#12700) üzenetére


SamS20
senior tag

Konkrétan a villamoson? Úgy hogy el kérték tőle udvariasan vagy észre sem vette?

(#12709) Viper26


Viper26
nagyúr

Kameránál elérhető valahogyan a 16:9-es képarány?
Egyébként a Xylon eddig remekül teljesít. :))

iPhone 14 | FR955

(#12710) pszili8 válasza SamS20 (#12708) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem vette észre természetesen,én ezért hordom belső zsebben.
Ez a progi dolog szerintem mindenképp hasznos veszteni nem vesztesz vele,az legyen a te bajod ha nem mersz érte elmenni.Én már mentem házhoz s2-ért,vissza is kaptuk a telót természetesen "becsületes" rézbőrű volt.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#12711) assemble válasza Viper26 (#12709) üzenetére


assemble
addikt

Utolag levagod a tetejet es aljat, es kesz, vagy valami program ami ezt megteszi helyetted.
A kamera szenzor nem 16:9 szoval mas megoldas sztem nincs, igy pedig eleg ertelmetlen az egesz dolog, csak vesztesz vele a kepbol...

(#12712) SamS20


SamS20
senior tag

szerintem a mondandód második felét nem nekem szántad :D

(#12713) pszili8 válasza SamS20 (#12712) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem :))

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#12714) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok:)
Slukk romjarol plusz az új gevorner (tsmx) párosról valaki tudna nekem írni dolgokat h pl akksi mennyit bír átlagosnál kicsit több használat mellett(kijelző fényt alapból 0%on van csak ha feloldom és olyan van játék vagy net akkor olyan 50%rá veszem de utána vissza 0 és folyamatos 3G van) . MW szépen fut e rajta. (aksi érdekel a legjobban mert Hnap mgyk pestre ami tőlem 4orára van vonattal és kb délután 6korul tudok töltőhöz jutni és h addig kibirja-e a telo(8kor indulok) ?
Előre köszönöm szépen :) már nagyon felakarnam tenni és nem tudom h belevagjak e így nagy utazás előtt :| :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12715) iOnizer válasza Benex (#12714) üzenetére


iOnizer
tag

A kernellel nekem érezhetően tovább tart az akku mint bármelyik másikkal. A teljesítménye is remek, de a MW-ről nem tudok nyilatkozni, mert most nincs fenn.

Alá bizony

(#12716) Slukkica válasza palesz53 (#12255) üzenetére


Slukkica
őstag

Eljutottam eddig is: :DDD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12717) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Úgy néz ki holnaptól ismét GN tulaj leszek :)
Az aosp 4.2.1-nek vannak különösebb hibái?

(#12718) palesz53 válasza Slukkica (#12716) üzenetére


palesz53
senior tag

az igen! gratulálok!

ismét teszt következik! :DD felkeltette kíváncsiságom a fiops scheduler (nehéz melóhoz készült, linux-ból portolták vissza), meg a sakuractive governor... azt még nem tudom, hogy a mostani az már tudja-e a magkikapcsolást akár képernyős használat mellett is (!), ha épp feleslegesen futna... nem sok infot találtam erről, csak egy utalást lassan egy évvel ezelőttről, hogy ez a fejlesztés iránya...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12719) assemble


assemble
addikt

Pitfall
Egesz jo kis Temple Run szeru jatek

(#12720) Dzsuri89 válasza assemble (#12719) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem próbáltam, de nekem ez is tetszik. :)

(#12721) mgTerminator válasza palesz53 (#12718) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az lekapcsolja én már próbáltam vagy 1 hete.

(#12722) mgTerminator válasza Slukkica (#12716) üzenetére


mgTerminator
veterán

És honnan tudom leszedni?

(#12723) zola- válasza gilfoyle (#12717) üzenetére


zola-
őstag

Olvass kicsit visszabb van egy link a 4.2 hibairol. Nalam is kinlodik.

(#12724) zola- válasza zola- (#12723) üzenetére


zola-
őstag

Bar slukica megmondta, hogy mi okozza es hogy mit kell csinalni, hogy jo legyen.

(#12725) FragMaster válasza zola- (#12723) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem tudom mitől függ, de nálam semmi hiba nem jelentkezik. Kivéve a lassú elfordulás a kameránál, ami mint azóta kiderül feature. Csak hogy két oldala legyen az éremnek.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12726) Slukkica válasza Slukkica (#12716) üzenetére


Slukkica
őstag

Egy újabb szösszenet:

Szóljatok ha unjátok már a képeket, mert akkor nem teszek be többet ;)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12727) zola-


zola-
őstag

Van akinek jo, van akinek nem. Ugy nez ki keszulekfuggo a dolog.

(#12728) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A cmben nem tudja valaki hogy ki lehet kapcsolni a zárképernyőn a widgeteket? Mármint hogy ne lehessenn widgetelni, úgy mint régen.

(#12729) palesz53


palesz53
senior tag

hát lehet, hogy ügyesen kapcsolgatja a sakuractiv a magokat, de akksi lemerítésében élen jár... fiops-szal sod az eredmény, row-val produkálja a fentieket... teljesítménye az interactivex mögött, az intellidemandx előtt vmivel, de ezzel a fogyasztással inkább a másik kettőt választanám, ha teljesítmény kéne...

pozitív meglepetés is van, mégpedig a nightmare governor - sebességre vmivel a pegasusq előtt, fogyasztásra is a körüli...

fiops, és az új slukk a következő ''áldozatok"... :-)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12730) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#12728) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezt próbáld ki: Katt!

(#12731) mgTerminator válasza palesz53 (#12729) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én még szemezgettem az interactivex-el, mivel alapból interaktív a governort használ a cm, de az tuti hogy lekapcsolja a magokat? Mert én még nem vettem észre. Mondjuk az is jó ha legalább alváskor lekapcsolja :U

(#12732) gilfoyle válasza zola- (#12723) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi, remélem nem jönnek elő a hibák :)
Még nem volt a romolás után teljesen feltöltve, kíváncsi leszek mennyit bír, hozza-e az egy napot, amit a 4.1-es verzióval.

Cseréltetett már valaki teljes házat, akár pénzért is? Mennyi lehet egy a csere? Kijelzőt nem kell, az teljesen karcmentes. Egy kicsit viseltes lett az előző tulajnál :)

(#12733) gilfoyle válasza gilfoyle (#12732) üzenetére


gilfoyle
őstag

Vaterán találtam teljes házat szerszámokkal 10k-ért szállítással.
Gondolom ugrik a gari, ha én cserélem ki?

(#12734) palesz53 válasza mgTerminator (#12731) üzenetére


palesz53
senior tag

interactivex alvás közben biztos lekapcsolja az egyiket, a másikat meg az általad beállított legalacsonyabb frekin használja - alvásra a legjobb governor...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12735) mgTerminator válasza palesz53 (#12734) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát én úgy vettem észre hogy elég fürge. Meg azt is észrevettem hogy a row i/o ütemező egy kalap szar, olyan nehezen ébred fel a teló hogy hihetetlen... Deadlineal abban a miliszekundumban ébred!

Ma éjszaka megnézem hogy mennyit eszik alvás közben(bár nem lesz a legjobb mert a cmben úgy elkúrták a wifit hogy ettől jobban nem is lehetett volna), de szerintem ez az összeállítás (eddig) az arany középút. A hotpluggal néha voltak röccenések, a tsmx sod....

[ Szerkesztve ]

(#12736) wardemi


wardemi
senior tag

Nekem ma a tsmxel 3szor úgy befagyott a teló csak úgy használat közbe hogy aku ki be. Egyszer pont egy hívás jött be. Nem tudom hogy a rom vagy a kernel a ludas lehet újra rakom az egészet,

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12737) zola- válasza wardemi (#12736) üzenetére


zola-
őstag

Rakjal 4.1.2 romot nem lesz ilyen bajod. Ma jott ki a baked legujabb 4.1.2 romja.

(#12738) palesz53 válasza wardemi (#12736) üzenetére


palesz53
senior tag

milyen schedulert tettél mell?
mert nagyon nem mindegy a párosítás! sőt, szerintem még a rom is belejátszik...
fiops-ot önmagában nem sok értelme tesztelnem - érdekes módon a pegasusq alacsony frekin fiops-szal érdekes képi dolgokat okoz... az alkalmazásokba belépve csak pár dolog jelenik meg, a többi helyén csak pöttyök vannak...

így inkább az új slukkot dobtam fel...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12739) klasszsrac válasza wardemi (#12736) üzenetére


klasszsrac
tag

Gondoltam adok neki egy esélyt én is. Sajnos nekem is kellemesen befagyott :-(
Tettem vissza Purity-t

Oneplus 6

(#12740) Slukkica


Slukkica
őstag

A tsm és tsmX governor-ok nem stabilak még! Még nincsenek készen.
Maga a kernel stabil, csak más beállítással kell használni.

Mindkét governor-om 4 magos készülékről van portolva. És amíg nem fejezem be teljesen addig nagyon kényes hogy milyen beállítással van használva. Ha nem jól akkor biztos a sod!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12741) mgTerminator válasza Slukkica (#12740) üzenetére


mgTerminator
veterán

Már tapasztaltuk, ne aggódj :D

(#12742) wardemi


wardemi
senior tag

tsmX - row páros megy nálam a screen off freki van felvéve 691-re ennyi. :) mind1 várunk amúgy nagyon faja kis kernel nem röcög meg semmi és fogyasztásban eddig nálam best of szal :). Ez a 2 fagyás eddig ami gázos volt meg 1 sod volt régebben de az a tsm alatt.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12743) mgTerminator válasza wardemi (#12742) üzenetére


mgTerminator
veterán

És próbáltál mást is, vagy csak ezt a beállítást? Nem ébred fel lassan a teló?

[ Szerkesztve ]

(#12744) wardemi válasza mgTerminator (#12743) üzenetére


wardemi
senior tag

Nálam sebességre nincs panasz a tsm csinált oylat hogy kilőtt képernyőnél a zenelejátszó meg-meg akadt de a tsmX ezt már nem tapasztaltam. Ébredés, és sebesség nálam gördülékeny. Screen off freki fel van emelve mondjuk :). Más beállításokkal még nem próbáltam egyenlőre ez. Most raktam fel az új kernelét slukk-nak + a xylon 16-ot majd kiderül mit kezdenek egymással :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12745) wardemi


wardemi
senior tag

Plague Inc. játékkal játszik valaki? Nekem sajnos nem indul el valami miatt :S egyedi eset?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12746) mgTerminator válasza wardemi (#12744) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nálam a screen offnál a min van beállítva, ha ennél nagyobbra kell venni akkor kuka, nincs értelme az egésznek...

(#12747) wardemi válasza mgTerminator (#12746) üzenetére


wardemi
senior tag

Nem a minimumot kell följebb rakni, hanem van egy olya hogy screen of maximum vagy hasonlók tehát, hogy maximum mennyire mehet fel ha ki van kapcsolva a képernyő. Azt raktam feljebb (sry nem egyértelműen írtam le), tehát szerintem nem kuka de ahogy gondolod :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12748) assemble


assemble
addikt

Mazochista hajlamuaknak: Super Hexagon
Nagyon egyszeru, nagyon nehez reflex-jatek, uber zenere :)

(#12749) RJocó


RJocó
tag

Van valahol elérhető részletes leírás, rootolásról cwm telepítésről stb stb..
Tudom, hogy ott van a toolkit és ott minden egyértelmű, de bizonytalan vagyok. Van pár homályos folt.
Letudja írni valaki a lépéseket, vagy egy megbízható leíráshoz linket adni? Előre is köszi! ;)

(#12750) palesz53 válasza RJocó (#12749) üzenetére


palesz53
senior tag

szerintem inkább fölhomályosítunk, egyszerűbb, mint leírni mindent lépésről-lépésre... kérdezz...

más - tsmx-et próbáljátok ki vr-rel... egész jók együtt! (szerintem jobb, mint row-val...)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.