Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) eladogeppc válasza mgTerminator (#12850) üzenetére


eladogeppc
veterán

OKé értem, de játékokban egyebekben képminőségben a Nexus a jobb ?
S2-nél szenvednek az ICS-el mert merül tőle a telefon.
Itt mi a helyzet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12852) Dottore válasza eladogeppc (#12851) üzenetére


Dottore
addikt

Nagyon megbonyolítod te ezt.
Van az S2 topikban ember aki Nexusról ment át oda? Nincs. Aztán vajon miért?

(#12853) palesz53


palesz53
senior tag

hm... a pegasus 2.0-nak csak én nem találok társat? deadline-nal sokat eszik, a row-val még többet, vr-rel meg pörög mint a gázóra, ha felkapcsolom a konvektort... a noop-pal meg olyanokat döcög, hogy öröm nézni... :(

nightmare sokkal takarékosabb most nálam...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12854) eladogeppc válasza Dottore (#12852) üzenetére


eladogeppc
veterán

Csak az OMAP tól és a SGX 540-től félek.
S2 ben mali van, ami erősebb, talán.... nem tudom...

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12855) Benex válasza eladogeppc (#12854) üzenetére


Benex
senior tag

Én rengeteget játszok telon most pl megvettem a csodálatos pokembert...Olyan simán és gyönyörűen megy h a pc verzió irigyelhetné.. Igaz a játék eszi rendesen az akksit de majd2GB játéktól nem is vártam mást :D
És egyik barátomnak S2je van ht elég ha annyit mondok h irigy az én telomra mind gyorsaság és minden más téren :) (jó a kamera lht jobb s2nek de pl lassabban csinál képet ha jól tudom és senki nem panaszkodott meg gnex álltál készített kép minőségére) és mint írtak senki nem tér át gnexrol s2re.. okkal :) remélem segítettem kicsit a választásban :)

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12856) TOZ válasza eladogeppc (#12849) üzenetére


TOZ
addikt

Egyértelmű.
Ganex.
S2 nálam a nagy akkuval bírt annyit, mint ez.
S2 jó telefon (JB rollout is elindult), de a Ganex egy Nexus. Ennyi.
Csak a Nexus!

(#12857) Dottore válasza TOZ (#12856) üzenetére


Dottore
addikt

Pontosan. Ez egy Nexus.

Nekem is volt sok telefonom és soha nem érdekelt a márkahűség. Viszont most először gondolom úgy, hogy ezután nem veszek mást.

Úgyhogy nagyon remélem, hogy a következőt nem az LG fogja gyártani. :)

[ Szerkesztve ]

(#12858) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Slukkica új romjához (JellyB-TSM 15) melyik gappsot érdemes leszedni?
Illetve melyik kernelt ajánljátok hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#12859) Rem-X válasza gilfoyle (#12858) üzenetére


Rem-X
senior tag

a legutolsó Gapps és a saját kernel :) Mi más... :D

Try again, fail again, fail better!

(#12860) obZen válasza Rem-X (#12859) üzenetére


obZen
tag

Adhattál volna egyből linket is neki...

gapps-jb-20121212-signed.zip

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#12861) Rem-X válasza obZen (#12860) üzenetére


Rem-X
senior tag

Jogos bocsánat! csak telefonról, gyorsan akartam segíteni :)

Try again, fail again, fail better!

(#12862) gilfoyle válasza Rem-X (#12861) üzenetére


gilfoyle
őstag

Rem-X és obZen: köszi! :)

(#12863) 33as


33as
senior tag

Akit érdekel a Temple Run 2 az már töltheti! :C

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#12864) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok most vettem észre h csak H betű van a neten és eddig H+ volt... Slukk 15 rom... Erre mi a megoldás h újból a gyorsabb betét kapjam? (elő vagyok fizetve telenornál széles sávra) előre köszönöm a segítséget :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12865) slice14 válasza Benex (#12864) üzenetére


slice14
veterán

Nem lehet hogy csak a H+ ikon hiányzik a romból?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#12866) Benex válasza slice14 (#12865) üzenetére


Benex
senior tag

Sztem nem, mert érezhetően lassabb :/

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12867) smisa


smisa
őstag

Sziasztok,

Érdemes még ezt a készüléket megvásárolni ?
Mert lenne rá most lehetőségem beruházni, elgendő-e a proci, memória, többen régen használjátok azóta valami széria hiba vagy bármi kiderült-e?
Nem sürün váltok telefont de az omnia2 már dobnám :O igaz az Amoled kép még mindig csodás és az akku idő is.

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12868) obZen válasza smisa (#12867) üzenetére


obZen
tag

Mindenképp rábeszélnélek. Egy szempillantás alatt beleszeretsz, ha megveszed.
Már többen említették előttem, hogy a többi telefon csak szeretne Nexus lenni... :)
Széria hibáról nem tudok, ár-érték arányban verhetetlen, Amoled. Mi kell még?

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#12869) slice14 válasza obZen (#12868) üzenetére


slice14
veterán

Pontosan. :)

Bár nekem még a Google Wallet hiányzik. Reméljük hogy nemsokára itthon is lehet használni hivatalosan.
Bár ez csak szoftveres történet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#12870) spuros válasza smisa (#12867) üzenetére


spuros
őstag

Mindenképpen egy erős igen.

Erős, fürge, szép, jó akkuidő, bitang erős support minden téren. Stb-stb..

(#12871) SamS20


SamS20
senior tag

4.2.2 híresztelések szerint január végén lesz, van erről valami féle információ ? :)

(#12872) iOnizer válasza smisa (#12867) üzenetére


iOnizer
tag

Mindenképpen érdemes megvenni. Szériahiba? Csak a kijelző beégése, de ha előtte is amoledet használtál, akkor ezt ismered. Ha ott nem zavart, akkor itt se fog :)

Alá bizony

(#12873) trance89 válasza mgTerminator (#12850) üzenetére


trance89
őstag

egy árban vannak
és szó nélkül Nexus, az S2 labdába sem rúghat mellette, aki pedig csakis a kicsit jobb kamera miatt választja az S2-t az no comment...

(#12874) leslien válasza smisa (#12867) üzenetére


leslien
nagyúr

[ez sztem megèri mert samu gari+ biztositás ami mindenre jó

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12875) zool1 válasza wardemi (#12745) üzenetére


zool1
őstag

"Plague Inc. játékkal játszik valaki? Nekem sajnos nem indul el valami miatt :S egyedi eset?"

Nálam rendesen fut igaz, gyári 4.2.1 rom van fent. Ez ugye egy demo játék, ki lehet lockolni, ha megvásárlod azt a kis progit, ami ezt megcsinálja, de árat nem látok a playen? Tud erről valaki bővebbet?! Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#12876) tybsen válasza smisa (#12867) üzenetére


tybsen
addikt

Abszolut ajanlas a reszemrol is. Eddig furcsa modon minden telefonnal volt valami problemam - ez a masodik galaxy nexus (az elso csaladon belul maradt es az is tokeletesen mukodik) es hibatlan. Nem fagy, nem akad, teszi a dolgat, ahogy kell.

Osszehasonlitva peldaul LG 4x-szel: az LG is gyors volt (4mag), de felhasznaloi elmenyben, anyagminosegben, kezreallosagban, ergonomiaban meg sem kozeliti a nexust. Ar-ertek aranyban is igen jo vetel, en tovabbra is nyugodt szivvel ajanlanam mindenkinek. Raadasul az uj LG Nexus 4-gyel szemben itt az akksi is cserelheto, plusz nem uveg a keszulekhaz, tehat ha leejted, nem torik ossze. Szerintem 1-2 frissitest tuti kapunk a jovoben, ha hivatalosan nem is lesz esetleg egy masodik nagy frissites, akkor is az aktualis egyik legfrissebb rendszerrel rendelkezo telefonod lesz, amirol mas tulajdonosok csak almodoznak.

(#12877) smisa


smisa
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat megmondom összintén hogy én a Sony xperia arco S-t néztem ki mert teljesítményben megfelelő és nem túl nagy, na már most a Nexus nem kicsi de a kerekítések miatt csalóka. Ténylegesen menyire kezelhető a 4,65-s kijelző? :B

Illetve használt piacon menyire pörög a készülék ha esetleg mégse tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#12878) wardemi válasza smisa (#12877) üzenetére


wardemi
senior tag

Hát ezt neked kell kitapizni. Amúgy nekem nincs nagy lapát kezem és tudom kezelni 1 kézzel is buszon. Elején tényleg meghökkentő a méret de kb 5 perc után már észre sem veszed és mikor látsz pl egy xperia minit nézel furcsán hogy wtf?
Mivel a Gnex per pill kb majd, hogy hiánycikknek minősül lassan ezért elég jól el lehet passzolni őket :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12879) tybsen válasza smisa (#12877) üzenetére


tybsen
addikt

A két telefon teljesen mas, teljesen mas parameterekkel --> osszehasonlitas.

Ha egy csepp es porallo, cserelheto memoriakartyas cucc kell, akkor vedd a sonyericsson-t - bar nem ismerem, de a specifikacio alapjan nem rossz.
Ha egy pure google elmenyt keresel frissitesekkel, akkor mindenkeppen nexus. Ez vagy a nexus 4, ha tobb penz van ra es jobban bejon az.

De a ketto nem hasonlithato ossze, bar a sony is jol optimalizal, de en tuti nem vennem. Eleve ott kezdodik, hogy ott figyel rajta a zold sonyericsson logo, mikozben elol mar csak SONY. Az ujakon meg mar nincs is zold Sonyericcson logo, nyilvan.Engem mar ez is zavar, egyszeruen nemcsak belul, hanem kulsejeben is egy elvavult cuccrol van szo. Meg eleve vastagabb (bar keskenyebb kicsit) mint a nexus. Plusz az az otvar kijelzo meg ikonok... rosszul vagyok az osszes sony menutol. Eleve 4.0 van rajta - majd jon valamikor 4.1. Ez is egy vicc, mikozben a 4.0 ota 4.0.3, 4.0.4, 4.1, 4.1.1, 4.1.2, 4.2, 4.2.1 is van. Ez utobbi a nexuson. Orulhetsz, ha a sonytol megkapod a 4.1.2-t, aztan szevasz.

Persze ha nem szempont a frissites, akkor nezd meg, fogdosd meg a sony-t es vedd azt, amelyik tetszik.

Nexus jol eladhato, marcsak azert is, mert jo a tamogatottsaga. De azt vedd, amelyik jobban tetszik ;)

Kezelhetosegben nem tudok mit mondani, nekem a Note 1 is jo volt ;] viszont a nexus nagyon kenyelmesen kezelheto, mivel a kijelzon vannak a gombok, jol elerheto tavolsagban egymastol, igy nem rossz kezelni. Fontos persze tudnod, hogy a gombok alapallapotban a kijelzobol vesznek el egy sort (a gombok sok esetben eltunnek). Eleinte fura, de nagyon jo megoldasnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#12880) Dottore válasza smisa (#12877) üzenetére


Dottore
addikt

Nekem nagyon kicsi kezem van és egy évig rágódtam, hogy megvegyem vagy sem a Nexust mert nagy. Hiba volt. Megközelítően a második nap megszoktam. Barátomnak Xperia Ray van, állandóan cinkelt a Nexus miatt, hogy nehezen lehet hordani meg vadászni lehet vele ha épp fejen találsz egy szarvast annak akkor annyi. Egyszer volt nála pár órát, böngészett, ilyenek. Mikor visszaadta, azt mondta, hogy kisebb nem lett, de nagyon kellene egy ilyet vennie.

Tartja az árát. Mellesleg a héten volt nálam egy Xperia arco S. Ne vedd meg. Az összes Xperián amit felfrissített a Sony utólag (ICS) akad, bárki bármit mond. Legalábbis ami eddig nálam volt, beleértve az enyémet (Arc S) is.

[ Szerkesztve ]

(#12881) tybsen válasza Dottore (#12880) üzenetére


tybsen
addikt

Ja, ez egyebkent tipikus hozzaallas ;] nalam Note eseteben ugyanez volt, bar senki nem rohogott ki, de mindenki meg volt lepodve es furcsallotta az 5.3"-t. Aztan valahogy amikor meg kellett nezni valamit egy tarsasagban, vagy egy video akkor valahogy mindig a note lett eloveve es elvezettel hasznaltak :DDD

smisa:

Nekem normal kezem van, de emlekszem, mikor Note-rol valtottam GN-re, teljesen odaig voltam, hogy mennyire kezreall. Egyebkent tenyleg nagyon ergonomikus keszulek. Ha megnezed az altalam linkelt gsmarena osszehasonlitast, ott is latod, hogy a gombok milyen kenyelmesen, egymashoz viszonylag kozel vannak elhelyezve a nexuson - szemben a sony-val, ahol nagyobb a tavolsag. Persze a sony haza keskenyebb egy kicsit, de akkor is lenyeges szerintem a tavolsag a gombok kozott. Ez pont annyit tesz a gyakorlatban, hogy ha kezbe veszed a nexust, akkor a huvelykujjaddal konnyen elered a vissza-gombot, mig a sony-nal jobban ki kell nyujtanod az ujjad talan (de ki kell probalni eloben).

[ Szerkesztve ]

(#12882) iOnizer válasza smisa (#12877) üzenetére


iOnizer
tag

Már csak azért is jól kezelhető, mert ha levonod a navigációs sáv méretét, akkor kb egy 4,3-as kijelzőt kapsz, ami már nem vészes. Azzal is kell néha bűvészkedni, de nem kell tőle félni.

Alá bizony

(#12883) tybsen válasza iOnizer (#12882) üzenetére


tybsen
addikt

Uuuu, es Neked feher van! ;] Hol lehetne szerezni komplett feher hazat? Mert korabban lattam egyszer amazonon, de mar nincs meg persze, ebay-en is hiaba nezem.

(#12884) obZen válasza iOnizer (#12882) üzenetére


obZen
tag

De ha nem akarod "pazarolni" a kijelző méretét, akkor élvezheted az egészet stat- és navbar nélkül:
ParanoidAndroid
Az új extended desktop egész egyszerűen briliáns (csak még egy kicsit szärakodik).
1-2 frissítés és nagyobbat fog ütni, mint a Toldi-féle malomkő...

[ Szerkesztve ]

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#12885) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Olyat látott már valaki, hogy szürkére vált a wifi kibekapcsolo gomb?
Nem tudom bekapcsolni...
cm10.1,sosem volt még ilyen..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12886) pszili8 válasza bajnokpityu (#12885) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nálam bluetooth-nál volt ilyen,de restart megoldotta.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#12887) iOnizer válasza tybsen (#12883) üzenetére


iOnizer
tag

Nem tudom, hogy hol lehet házat szerezni, de azt sem, hogy van e egyáltalán értelme (mennyire drága). Én alapból fehéren vettem. Nekem sokkal jobban tetszett, mint a szürke, és kb 2000-rel volt drágább. :D Lehet inkább el kellene cserélned egy fehérre. :)

Alá bizony

(#12888) Dzsuri89 válasza bajnokpityu (#12885) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam gyári 4.1.1 és 4.1.2 rendszeren előfordult párszor.

(#12889) gilfoyle válasza iOnizer (#12887) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én most rendeltem márkaszervizben házat és ezt mondták:
Akkufedél 1650ft + áfa
előlap + lcd + érintő 26730ft + áfa
hátlap 3790ft + áfa
munkadíj 4500ft + áfa
Meg azt, hogy színt nem tudtak választani, nem tudják milyen jön... Én nagyon remélem h szürke :U

(#12890) iOnizer válasza gilfoyle (#12889) üzenetére


iOnizer
tag

Jó olcsón szerezted a kijelzőt! Én 50 alatt még nem láttam (kb 3 hónapja néztem) :D

Alá bizony

(#12891) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

hoppácska. full factory reset, és továbbra sem kapcsolhato be a wifi...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12892) wardemi válasza bajnokpityu (#12891) üzenetére


wardemi
senior tag

rakj rá egy másik kernelt, romot ( stockot akár ha nem az van) ha úgy sem valszeg szervíz

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12893) gilfoyle válasza iOnizer (#12890) üzenetére


gilfoyle
őstag

Kijelzőcserét nem kértem azt gariban szeretném :)

(#12894) mgTerminator válasza trance89 (#12873) üzenetére


mgTerminator
veterán

Légyszíves, mutasd meg nekem hol vannak 1 árban!

(#12895) mgTerminator válasza bajnokpityu (#12891) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hanyadikait tetted fel?

(#12896) bajnokpityu válasza mgTerminator (#12895) üzenetére


bajnokpityu
félisten

23.

Slukk, Tieddel csuszka atcsusszan, de nem mukodik.
Wifi beallitasoknal wifi engedelyezesre lefagy.

Rendszeradatoknal, gondolom mert ki van kapcsolva antenna, nincs mac.

Reggel stock. Addig ha van otlet, hallgatom. Koszi

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12897) palesz53


palesz53
senior tag

no, slukk engedélyével ( :R ) + meghívására ( :R ) a governoros rész (frissítve, bővítve) kikerült a romoldára...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12898) wardemi válasza palesz53 (#12897) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi az írást és a publikálást is. Majd azért +2px rárakhattok betűméretnél :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12899) mgTerminator válasza bajnokpityu (#12896) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak frissítetted vagy tiszta telepítés? Nekem a 22.ei van most fent, azzal tökéletesen működik!

(#12900) wardemi válasza palesz53 (#12897) üzenetére


wardemi
senior tag

(sry dupláért de lejárt az idő)
Scheduler/TCP is lesz majd leírás esetleg? Illetve én azért unszolnálak valamilyen saját tapasztalat alapján gyűjtött toplista kiirtáson is akár teljesítmény vagy üzemidő vagy mindkettő alapján. :)

Még annyi kérdésem lenne nem ide kapcsolódóan, hogy mennyire érdemes húzni a procit illetve húzáskor melegedéssel, túlterheléssel, életrövidüléssel hogyan kell számolni. Mer az új slukk kernelben a határ lassan a csillagos ég :D

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.