Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) bodoraudio válasza spuros (#12650) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

jók de a slukk jobb.

(#12652) ntomka válasza spuros (#12650) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem igazán van velük gond. :)

ツ Headphones on - World off

(#12653) bajnokpityu válasza spuros (#12650) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nincs nekem sem velük gondom, sőt, veszett gyorsak. sosem fagyott, sosem csinált necces dolgot se. Sztem kevesebb baj van velük,mint gyáriakkal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12654) slice14 válasza spuros (#12650) üzenetére


slice14
veterán

Nincs velük semmi gond. Én is azt használom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#12655) iOnizer válasza spuros (#12634) üzenetére


iOnizer
tag

A gyári romoknak van egy olyan kedves tulajdonsága, hogy a recoveryről mentést készít, amit vissza is állít, ha érzi, hogy nem a gyári van fenn.
Mi a teendő?
Van a GNex toolkitben olyan menüpont, hogy "Rename recovery restore files" Amit a recovery telepítés után azonnal kell megcsinálni (ne legyen közte reboot). Ezzel a recovery backupot átnevezed, így nem lesz mit visszaállítania magától az eszköznek. Így megmarad az új recoveryd :)

Alá bizony

(#12656) zola-


zola-
őstag

Mit kene megpiszkalnom,hogy auto fenyeron magasabb ertekek legyenek?

(#12657) Dottore válasza zola- (#12656) üzenetére


Dottore
addikt

Ezen az oldalon a telepítés gombot.

(#12658) Slukkica válasza Rem-X (#12647) üzenetére


Slukkica
őstag

Hát nem túl sikeres ez a mozgalom :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12659) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Telón tényleg sosem volt gond a cmel, táblán meg most a 14.ei verzió szanaszét laggolt, megállt a rendszer, valami brutál szar volt az i/o teljesítmény... visszatettem a 10.ei mentésemet az már pöpec.

(#12660) bodoraudio válasza Slukkica (#12658) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Majd az lesz ha kipróbálják az új rom/kernel kombót.

Én aztán az összeset felraktam az xda kínálatából de eddig az új romod/kerneled a legjobb! :R

/hozzá kel tennem sok jó rom van mostanában de a te párosod most a legjobb/.

[ Szerkesztve ]

(#12661) obZen válasza Slukkica (#12658) üzenetére


obZen
tag

GPlus-on is publikálva van... :C

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#12662) M0RGI válasza RJocó (#12640) üzenetére


M0RGI
őstag

Ezen jól siklik és vizuálisan sincs semmi különbség, pedig én vájtszemű vagyok az ilyenre.
[link]
De persze ettől függetlenül lehetnek egyének akik nem így látják/érzik.

(#12663) wardemi


wardemi
senior tag

Na új slukk kernel aktív :). Amúgy szépen kioffolja az 2. magot :). Miként offolje ki és be amúgy a rendszer :)?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12664) animoo


animoo
senior tag

Sziasztok Gnex felhasználók!:)

Gondolkodom ennek a készüléknek a beszerzésén. Olvasgattam a fórumotokat, és jópárszor szembe jött az sod kifejezés. Ez ennyire súlyos velejárója ennek a telefonnak még gyári állapotában is?

Kicsit megjöttem ebből, az S3-am a "sudden death syndrome" által halálozott el, épp várok a gariztatásra...

Előre is köszi a választ!

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12665) cselt válasza animoo (#12664) üzenetére


cselt
senior tag

Szerintem ez a sod inkább a főzött romoknál jelentkezik, én gyárit használok, de még nem találkoztam vele :)

(#12666) Grande Ale válasza cselt (#12665) üzenetére


Grande Ale
őstag

Bocsi,de mi az a sod ?

(#12667) M0RGI válasza Grande Ale (#12666) üzenetére


M0RGI
őstag

(#12668) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok :)
slukk rom/kernele tényleg nagyon üt ! hétvégén bucsúzok is a xylon romtól és belakom a slukkot sajnso most nincs időm rá:(( (bár lehet még hajnalba megcsinálom akksi időt tutok mondani az uj tsmx-row párossal kapcsolatban?? xylonnal elég jól birta)

és egy nagyon fura dolog h telomba megnéztem a helyet 9.3gb ujrainditottam és most 8 gb van szabadon !!! ez h és miért??:OO h tudom a belső sd teljes tartalmát törölni???
előre köszönöm :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12669) bodoraudio válasza Benex (#12668) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

tsmx-row nagyon jól bánik az akkuval,ez nálam is fő szempont volt.

(#12670) assemble válasza cselt (#12665) üzenetére


assemble
addikt

A sod nem elhalalozas, csak egy szoftveres hiba amitol nem kel fel a telcsi. Nekem meg soha nem volt ilyen GNex-en amugy, elhalalozasrol sem nagyon hallottam.

(#12671) wardemi


wardemi
senior tag

Eddigi tapasztalat a slukk új kernel + xylon al. A sima tsm-mel a jetaudio néha beaggatott elég keményen zenehallgatás közben hiába volt beállíta 600 körülre a mhz screen offnál, viszont a tsmx nél ez a probléma megszűnni látszik egyenlőre nagy boldogságomra :D . Viszont egyszer volt egy fagyásom imo-n írtam és befagyott a képernyő minden aku ki és jó lett :). Lehet, hogy alapból szar most nálam valami mert van hogy a google.gapps vagy mire azt írja hogy leállt :\ (ezt hogy tudom javítani esetleg anélkül hogy mindent újra kéne tolnom :) ?). Aku időről egyenlőre korai lenne beszélnem :) de nem rossz eddig :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12672) Paszkal3


Paszkal3
tag

Üdv nektek Nexus rajongók!Én múlt év júniusától nyúzom a nexusomat,eddig a legjobb teló ami a kezemben volt.Van viszonyítási alapom,samu Wawe-el kezdtem,samu galaxy S,Htc hd2,Htc desire hd,Htc sensation,most pedig nexus.Én a nap 24 órájából kb 12 órát használom,ami interneten töltök.Próbálom a technika adta lehetőségeket kihasználni,amit nyújt a telefon,videó telefonálás,beszélés faceen,googole talkon,viber,szóval amit lehet csak kihasználok,úgy vagyok vele azért vettem,hogy használjam.Teló nagyon jó,csak ajánlani tudom,nem fagy meg,csak megy és megy.Szerencsére munkám engedi,hogy a neten legyek,tehát van áram forrás,így nem izgat,hogy melyik kernelt használjam fogyasztás szempontjából.Vannak kedvenc romjaim,Baked 6,Xenon hd,Paranoid és Slukica romját is szeretem.Nekem alapvetően Aokp romok ill ahhoz hasonlók tetszenek.Kernelek:Én a Franco kernelt használom,apk mániáról le tőltöttem hozzá Franco kernel updatert itt mindent be tudok állítani,lehet szépen tuningolni a telefont.Jelenleg Xenon hd romot 4.2.1 használom,hibátlan akadás mentes és nagyon gyors,antutu 8400 mért és alap beállításokkal Franco kernel van fent.Telefont tokban hordom,fóliát nem használok,így is hibátlan, karcolás semmi nincs rajta.Kijelzőn látok be égéseket,de nem zavar,2 év gyári gari van rajta,majd megoldjuk ha kell.Ősszességében én nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból,csak ajánlani tudom!Soha rosszabb telóm ne legyen!Üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#12673) B1T3


B1T3
addikt

Gyászolok. :( Szomorú dolog történt: lemerült a telefonom. :D Pedig olyan jó volt látni, hogy mennyire stabil, és mennyire jól működik. Kellett nekem önfeledten játszadoznom, és az akksira nem figyelnem…
Persze nem csak az asztalon hevert a telefon, normálisan használtam, mégsem volt semmi újraindulás.

Ez az utolsó screenshot:

[ Szerkesztve ]

(#12674) wardemi


wardemi
senior tag

Még egy kérdés GPU-t mennyire érdemes rakni :)?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12675) Dzsuri89 válasza Paszkal3 (#12672) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Teljesen egyet értek veled! :)
Én is imádom ezt a készüléket, semmi pénzért le nem cserélném. Szerintem majd az utódja a következő Nexus lesz, ami reményeim szerint követi a 2013-as trendet, azaz a Full HD kijelzős világot. :) (Igazából ez a HD is olyan mese szép, hogy ihaj-csuhaj, csak ha van szebb, akkor miért ne? :D ) Engem azért se hajt a lecserélési vágy, mert játszani szinte csak Nexus 7-en szoktam ,így bőven elég a Galaxy Nexike minden másra.

(#12676) cselt válasza assemble (#12670) üzenetére


cselt
senior tag

Őőő nem mondtam, hogy elhalálozást jelent, tisztában vagyok a sod jelentésével. (SGS-emet annó szana szét romoltam, ott belefutottam párszor.)

(#12677) zola- válasza Dzsuri89 (#12675) üzenetére


zola-
őstag

Nekem sincs gondom a nexusal, egyedul a kamera zavar az nagyon gyenge. Emiatt fontolgatom az s3 cseret. Sokan mondjak, hogy venni kell fenykepezot. De en nem akarok hordani mindent kulon kulon.( telo, tab,fenykepezo). Megfelelne nekem ha hozna az s3 fenykepezojenek a szintjet.

(#12678) wardemi


wardemi
senior tag

Egy oylan láma kérdésem lenne hogy a számomat a teló valamiért elrejtette csak úgy magától ezt hol tudom át állítani esküszöm nem találom sehol :B lehet valami app csinálta még keresem de nem lelem :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12679) mtm800 válasza wardemi (#12678) üzenetére


mtm800
senior tag

telefon piktogram, beállítások,további beállítások, hívóazonosító, szám megjelenítése. Persze amennyiben a saját szám elküldésére gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#12680) wardemi válasza mtm800 (#12679) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi az életben nem találtam volna meg magamtól szerintem :DDD

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12681) spuros


spuros
őstag

Köszönöm a korábbi segítségeket és véleményeket.. Akkor kipróbálom Slukkica munkáit..(:

(#12682) spuros válasza iOnizer (#12655) üzenetére


spuros
őstag

Télleg ismét eltűnt a CWM recovery sikeres flash után... :U

(#12683) assemble válasza B1T3 (#12673) üzenetére


assemble
addikt

Az komoly :)

En most 400-nal vagyok, de amugy talan meg soha nem indult ujra magatol, csak amikor en akartam :)

(#12684) spuros


spuros
őstag

Kérhetnék egy Gapps linket? Amit korábban találtam az dpi módosított.. Vagy az is jó a CM-romokhoz?

(#12685) Dzsuri89 válasza spuros (#12684) üzenetére


Dzsuri89
őstag

(#12686) spuros válasza Dzsuri89 (#12685) üzenetére


spuros
őstag

Köszönöm..(:

(#12687) zola- válasza spuros (#12684) üzenetére


zola-
őstag

En a cm romot egyedul azert nem szeretem, mert nem lehet benne allitani az erintogombok meretet. Igy hogy kicsire van huzva majdnem megvan az s3 kijelzomeret. JBsourcery romot hasznalok, eddig hibat nem talaltam.

[ Szerkesztve ]

(#12688) spuros válasza zola- (#12687) üzenetére


spuros
őstag

Értem.. Azt is letesztelem.. Erről lenne szó?

(#12689) zola-


zola-
őstag

Igen. Nagyon sok beallitasi lehetoseg van benne. Az alap kernellel hasznalom.

(#12690) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#12675) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ne hívd már te is nexinek mert hülyét kapok ha ezt olvasom....

Mit tolsz N7en?

(#12691) mgTerminator válasza zola- (#12687) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az S3nak pár miliméterrel nagyobb a kijelzője, szinte észre se lehet venni...

(#12692) wardemi válasza mgTerminator (#12690) üzenetére


wardemi
senior tag

Én is Nexinek becézem a Neximet :DDD :))

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12693) B1T3 válasza assemble (#12683) üzenetére


B1T3
addikt

Az enyém talán egyszer. De végül is az is akarattal való újraindítás, ha kiveszem az akksit belőle, márpedig fagyás miatt előfordult már. :) Persze ez is elenyészően kevésszer, szerintem a 4.2 óta még nem akadt ilyen eset.

(#12694) SamS20 válasza wardemi (#12692) üzenetére


SamS20
senior tag

én Gnex-nek nevezem :D az férfiasabb :D

anyámnak van S3-at, tény hogy a fényképezője jobb, és a sorozatfelvétel és a HDR mellette szól. viszont maga a rendszer Gnex után észrevehetően "döcögősebb" a ramkezelése borzalmas. Alig van olyan programja ami futna és zabálna. Mégis alig van szabad ramja, a mi kis 690mbunkból nálam 240-220 legroszabb esetben mindig szabad, anyámnál már láttam 200 alá menni úgy hogy abba az 1gb az 1gb :)

egyetlen jó dolog van abban szerintem, az pedig az osztott képernyő. egyiken fbook másik akár email pl :) meg az hogy videót ki lehet tenni miközben mondjuk sms-t írsz.

(#12695) zola- válasza SamS20 (#12694) üzenetére


zola-
őstag

Én meg T-rex-nek hívom. :DDD :DDD

(#12696) mgTerminator válasza zola- (#12695) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én csak simán nexus-nak, vagy GN, de a nexitől már bármi jobb :D

(#12697) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Használ valaki lopásgátló progit? Valahogy elémkerült ez a cerberus tök véletlenül és kipróbáltam. Igazából az tetszik benne hogy meg lehet nézni bármikor hol van a készülék :D 6 napig kipróbálható és 3euróért akár meg is vehető. Hála az erős és stabil forintnak most kb 900forintért meg is lehet venni. Vélemények?

(#12698) M0RGI válasza SamS20 (#12694) üzenetére


M0RGI
őstag

HDR, sorozat bármilyen appal megoldható.

(#12699) Zolesz007 válasza SamS20 (#12694) üzenetére


Zolesz007
őstag

"kitevős" videó: Dice Player
Playből ingyenes FullHD mkv-kat nagyon jól viszi.

Fold 5

(#12700) pszili8 válasza mgTerminator (#12697) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ilyen progit én is szeretnék de jó lenne vmi ingyenes,lumiámból csak ez a funkció hiányzik,ott megvolt gyárilag,bár ember legyen a talpán aki engem megszabadít a telómtól/pénztàrcámtól.Szvsz 3 eurót megér ha tényleg olyan jó.A héten találkoztam egy gnex tulajjal akit a múlt héten megszabadítottak a fehér telójától a 4-6-os villamoson.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.