Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Mr Dini válasza adnoctum18 (#17750) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igen, sérült a webszerver konfigja... Add ki kérlek a vi /etc/service_conf/httpd.conf parancsot, majd az egész kimenetet mondjuk pastebinre tedd fel, s linkeld be!

A többi instrukciót pedig leírom majd, ha meglesz a konfigod.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#17752) Joshi válasza Mr Dini (#17749) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem egyszerűbb lenne fix IP-ét adni a NAS-nak, kötve hiszem hogy onnantól bármilyen gond lenne az eléréssel. :U

ui.: egyébként is ajánlott a fix IP főleg egy NAS-nak. :B

[ Szerkesztve ]

(#17753) adnoctum18 válasza Joshi (#17752) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Fix IP-n megy a NAS, nem ez lesz a gond, de köszönöm a választ!

Mr Dini

Köszi, úgy látom ez eltart egy ideig, de holnap feltöltöm! 2/147-nél jár, 1%...

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#17754) Joshi válasza adnoctum18 (#17753) üzenetére


Joshi
titán

Akkor ott valamit nagyon megkevertél, hogy a fenébe szállhat el a webszerver konfigja?

(#17755) Somatom


Somatom
veterán

Nagyon tele lett a hócipőm NOIP -vel. Ki lehetne kerülni valahogy? Arra gondoltam, hogy a NAS monitorozhatná a külső IP -t, és változás esetén feltölthetné Gdrive -ba, Dropbox -ba, vagy talán közvetlenül szinkronizálhatná a telómmal (BitTorrent sync). Arra is gondoltam, hogy lecserélem a NAS -t valami erősebbre, modernebbre, ami tud privát felhőt is. Szívem szerint maradnék a márkánál. Ötletek, javaslatok, vélemények?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17756) kmarci25 válasza kmarci25 (#17745) üzenetére


kmarci25
veterán

Ventis kérdésre? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17757) szjoci válasza Somatom (#17755) üzenetére


szjoci
őstag

Én is márkahű vagyok, volt 310-esem, 320-asom, és nemrég 520-ra váltottam. Erre már van zyxel cloud és tudsz regelni saját domaint (valami.zyxel.me).

(#17756) kmarci25: Úgy emlékszem hogy a 310-es venti csatlakozója nem szabványos, szóval mindenképpen forrasztani kell. De mindjárt keresgélek picit, úgyis időm mint a tenger :)

[ Szerkesztve ]

(#17758) Anonymus23 válasza szjoci (#17757) üzenetére


Anonymus23
veterán

Fel lehet már tenni az 520-ra a legújabb firmware-t?
Vagy hazavágja még mindig a webes elérést?

;) - The Power of the Light Side

(#17759) kmarci25 válasza szjoci (#17757) üzenetére


kmarci25
veterán

Az illesztéshez ezt a korábbi hsz-t találtam. A forrasztás a kisebbik gond (bár a legjobb lenne megúszni), inkább az érdekelne, hogy maga a venti szabványos-e, azaz a gyári ki, az új be (és nem kell fúrni-faragni)?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17760) Mr Dini válasza adnoctum18 (#17753) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Bocs, előre gondolkodtam... Nem vi, hanem cat kell Neked. Az kiírja az egész fájlt egybe.

(#17754) Joshi

Ismert jelenség. Konkrétan Ő a negyedik, aki hozzám fordul ezzel a hibával. Bár eddig csak a phpMyAdmin telepítése okozott ilyesmit.

Amikor felrakta a csomagot, az valamiért nem ment teljesen fel, ezért a NAS azt hiszi, hogy telepítve van, viszont közben hiányzik pár library.

És a probléma az, hogy a NAS a webszerver konfigot csupán egy ramdiskben tárolja, s reboot után mindig újragenerálja az adott beállításoktól függően. Azaz hiába módosítassz rajta, visszaáll következő bootkor...

Egyébként a ZyXEL ezt kicsit okosabban is csinálhatta volna... Mondjuk hogy nem a fő konfigba irkál minden, hanem létrehoz egy újat a csomagoknak.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#17761) Mr Dini válasza Somatom (#17755) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én azt csináltam, hogy írtam egy IP checker szkriptet, s ezt beraktam crontabba, hogy 10 percenként fusson le. Ha van IP változás, akkor pedig a szkript küld egy e-mailt, illetve ír Pushbulleten. Ezt a Tasker elkapja az Androidos mobiljaimon, a gépemre pedig szintén írtam egy szkriptet erre.

Bár közben vettem egy domaint, s gondolkodom rajta, hogy csinálok magamnak valami DDNS szerűséget.... :D

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#17762) szjoci válasza Anonymus23 (#17758) üzenetére


szjoci
őstag

FTP-n keresztül nem lehet elérni a nast csak a gyári beállítások visszaállítása után, újrakonfigurálva a nast. Az 520-as topikból írt valaki a zyxelnek, és ezt a megoldást válaszolták neki.

(#17759) kmarci25: Nem kell farigcsálni, az a noctua befér a gyári helyére. Hátlapot kell lecsavarozni, na meg a ventit a hátlapról

[ Szerkesztve ]

(#17763) Anonymus23 válasza szjoci (#17762) üzenetére


Anonymus23
veterán

(Jelenleg) nem használok FTP-t, akkor lehet benéztem, mert az rémlett, hogy a webes felület nem elérhető.
Csak TM-re, hálózati adattárolásra, és most már médiaszerverként is (az új mobilomon már jól használható ez a rész is) használom.
Akartam a plexet felrakni, de keresni kell hozzá való programot.

;) - The Power of the Light Side

(#17764) kmarci25 válasza szjoci (#17762) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17765) Somatom válasza Mr Dini (#17761) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Majd jelentkezem szkript ügyben.

szjoci:
Neked is köszönöm az infót!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17766) adnoctum18 válasza Mr Dini (#17760) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Igazad van, bocsánat, ezt nem mondtam!

Szóval a squeezeboxhoz telepíteni akarta a phpMyAdmin-t, mire az is 98%-nál megállt.

Azóta nem tudok belépni...

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#17767) adnoctum18 válasza Mr Dini (#17760) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Itt a kért pastebin link!

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#17768) Mr Dini válasza adnoctum18 (#17767) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szuper! Tedd be kérlek vágólapra a következő parancssort, majd egy az egyben illeszd be a terminálba:

sed -i 's/LoadModule php5_module \/usr\/local\/zy-pkgs\/lib\/libphp5\.so/\#LoadModule php5_module \/usr\/local\/zy-pkgs\/lib\/libphp5\.so/' /etc/service_conf/httpd.conf
LD_LIBRARY_PATH=/usr/local/zy-pkgs/lib /etc/init.d/httpd.sh restart

Ez elvileg kikommenteli Neked a hibádzó libphp modult, majd újraindítja a webszervert. Ha most nem dob hibát sehol, akkor menj fel a NAS webes felületére, s töröld a phpMyAdmin és SqueezeCenter csomagokat az adatok törlésének pipálásával! Végezetül adj neki egy rebootot, s elméletileg menni fog fixen a webszerver. :))

Have fun! :D

PS: PuTTy-ot használsz? Ha igen, ott elég kijelölni a másolandó szöveget, s bekerül vágólapra. ;) A jobbklikk pedig beilleszti és ha van benne enter le is futtatja a vágólap tartalmát.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#17769) adnoctum18 válasza Mr Dini (#17768) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Köszönöm, tökéletesen megy! :R

Most már csak az a kérdés, hogy a Squeezeboxot hogy tudom telepíteni?

A PHP-MySQL-phpMyAdmin 004-es verziója van fenn, ezt akarja 008-ra frissíteni sikertelenül.

A frissítés nélkül nem tud feltelepülni a Squeezebox.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#17770) Mr Dini válasza adnoctum18 (#17769) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Megpróbálhatod mégegyszer felrakni a phpMyAdmin-t külön. Ha nem megy, már tudod a megoldást alkalmazni. ;)

Egyébként ha nagyon érdekel a dolog, FFp alól is fel lehet hegeszteni magadnak akár egy phpMyAdmint, vagy a SCt is. Persze ehhez a linuxot valamilyen szinten ismerni kell.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#17771) PyCos


PyCos
tag

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni, nem boldogulok a megosztások mappával.

Adott NSA-310, 4.70 C0 firmware, FFP és TM és MiniDLNA minden szuperul működik.
Most költöztettem át az 1TB -ről a 3TB-ra az egészet, nagyon jó volt Mr Dini leírása, jobban tartottam tőle.
Köszönet érte ! :R

Viszont....
A mostani egyszerű megosztásokon szeretnék kicsit bonyolítani.
Több felhasználóra és több mappamegosztásra lenne szükségem.

Létrehoztam az új user-t a Webadmin részlegen, és az új mappát a user nevével, és az új megosztást a WEB admin részlegen. A usernek csak ezt a mappát szeretném megosztani, és csak neki.

A windows 10 hálózati mappa csatlakozása létrejön egyszer az admin-al megosztott \nsa310\torrent mappával, de utána a következő mappa (aminek más a user-e) felcsatolásánál ezt a hibát kapom. :F

A hibaüzenet alapján egy windows gép csak egyféle user/password-el csatlakozhat a NSA-hoz? Ezt kétlem, szerintem valami megosztási korlátozáss al lehet bajom, de nem találom. :F

Tudnátok segíteni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#17772) kmarci25


kmarci25
veterán

Még egy kérdésem lett. Az utóbbi időben, a nagyobb viharok idején gyakran vannak mikro áramszünetek, és a baj az, hogy ilyenkor a NAS kikapcsolt állapotban marad. Nincs arra valami megoldás, hogy ilyen esetekben visszakapcsoljon? Vagy én vissza tudjam kapcsolni távolról, tehát nem a belső, hanem külső hálóról? NSA310-ről van szó. J, és android alól szeretném indítani.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17773) szjoci válasza kmarci25 (#17772) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Keresd meg ezt a menüt: [link]. Itt a "power on after power failure" rész alatt tudod beállítani hogy mit tegyen a nas feszültségkimaradás után: 1. megtartja a kimaradás előtti állapotot, 2. bekapcsol, 3. kikapcsolva marad.
Itt tudod bepippantani a lap alján a hálózaton keresztüli ébresztést is (wake on lan), ha használni szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#17774) kmarci25 válasza szjoci (#17773) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem ismerős ez a menü, de igaz, hogy már elég rég nézegettem. Köszönöm! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17775) vanRobert


vanRobert
tag

Üdv!

Gondolkodom a jelenlegi 310S leváltásán. Tökéletesen teszi a dolgát, amúgy nem is piszkálnám, csak a fórumot olvasgatva a legtöbben már továbbléptek... És ugye a nyáj szelleme.

Maradnák a Zyxelnél, nincs okom másra váltai, ami nekem kell azt (kis bűvészkedés után, de) tudja. 1 vinyóm van, nem is tervezek többet, az sincs tele. Otthoni média kiszolgálás (zenék, filmek), kis torrentezés. Kívülről nem tervezem elérni.

Gondolom akármit is választanék, a jól belakott rendszeremnek búcsút mondhatok...

Szóval, melyiket javasolnátok?

Előre is kösz.

(#17776) Anonymus23 válasza vanRobert (#17775) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nincs vele gondod, és a sebességével is együtt tudsz élni, akkor NE válts, ez a javaslatom.
Felesleges pénzkidobás lenne, ha nem zavar a viszonylag alacsony sebesség, amire a 310-es képes.

Mondom ezt úgy, hogy 210/310/325v2 és most 520-as van. Egyedül a 325v2-nek volt értelme a váltásnál. Az 520-as nem érte meg, mert gyakorlatilag semmivel sem tud többet (amit észre is veszek).

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#17777) kmarci25 válasza Anonymus23 (#17776) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyanezek miatt én sem váltok a 310-ről. Amit ez tud, az nekem tökéletesen elég. (Egyébként a legalapabb 1 lemezes Synology már 32-ért elhozható, szerintem az nem rossz ár érte.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17778) kovadam1


kovadam1
tag

sziasztok. segítségeteket szeretném kérni, mert mostmár agy..t kapok a Nasomtol ami egy 320s.
Olyanokat produkál amit nagyon nem értek. Bekapcsolom, egy ideig látom a hálózaton, 1-2 perc, és utánna semmi eltűnik. nem elérhető sehogy sem. Ha resetelem egy ideig megoldódik (eddig működött). Mi lehet a probléma oka?

(#17779) szjoci válasza Anonymus23 (#17776) üzenetére


szjoci
őstag

320-ról csak azért váltottam 520-ra, mert 30e körül kifogtam emagon egy újracsomagoltat (doboza volt sérült, szerintem ki sem volt bontva). Így a 320-ast eladva nem sokba került az upgrade :))

(#17780) kmarci25 válasza kovadam1 (#17778) üzenetére


kmarci25
veterán

Transmission-t használod? Ha igen, akkor próbáld meg, hogy újraindítás után, míg látod a hálózaton, az összes le- és feltöltést megállítod. Hagyd így, és figyeld, hogy a továbbiakban hibátlanul működik-e, elérhető-e a hálón. Ha igen, akkor egyesével indítsd el a torrenteket. Lesz egy, aminél megint csak eltűnik a NAS hálóról. Na, azt az egyet töröld. (Az okot nem tudom, anno a Zyxel support sem tudta megmondani, és itt a topikban sem jöttünk rá.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17781) kovadam1 válasza kmarci25 (#17780) üzenetére


kovadam1
tag

köszi a tippet :) ezzel így megoldódott egy kis időre. DE nem értem hogy ez hogy jöhet így össze. Lehetséges hogy egy bizonyos torrent szám felett már nem bírja kezelni? van más módszer ennek kiküszöböléséhez?

(#17782) gduck válasza szjoci (#17773) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

"power on after power failure" sajnos NINCS a 310-ben, csak a 310S-ben van!

(#17783) szjoci válasza gduck (#17782) üzenetére


szjoci
őstag

Akkor elnézést kérek. Pedig direkt kerestem user manualt és onnan másoltam ki a képet is.

[ Szerkesztve ]

(#17784) kmarci25 válasza szjoci (#17783) üzenetére


kmarci25
veterán

kovadan: a support válasza anno az volt, hogy a 310-es nem tud 10 torrentnél többet futtatni, illetve nálam korlátozva van még az egyidejű kapcsolatok száma is (globálisan és torrentenként is). Én azt vettem észre, hogy nem is ez akasztja ki, hanem bizonyos torrent fájlok. De hogy miért...? :F

szjoci: na, igen, ezért nem emlékeztem erre a menüpontra. :B Viszont a WOL beállításában kérek egy kis segítséget. A routerben nyitottam 7-9-ig a portokat. Megvan minden, ami kell (NAS MAC címe, IP címe küldő--belső is. A mobilos alkalmzásban kéri a MAC címet (ez egyértelmű), IP vagy domaint (ez külső vagy belső? A NAS-é, avyg a router-é?), a portot (ez is egyértelmű) és van egy SecureOn sor (ahová alapesetben FF-FF-FF-FF-FF-FF van beírva, ide mit írjak?).

Kérlek segítsetek abban, hogy külső hálóról( (mobilnetről is) tudjam indítani a NAS-t. :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17785) vanRobert válasza Anonymus23 (#17776) üzenetére


vanRobert
tag

Háát, akkor marad. Kösz a megerősítést...
Akkor hajtom amíg végleg be nem döglik. Aminek egyenlőre semmi jelét sem mutatja, lekopogom.

(#17786) PyCos válasza PyCos (#17771) üzenetére


PyCos
tag

Sziasztok

Van valakinek ötlete erre a problémára, találkozott már valaki ilyennel?

Google nem hozott eredményt nekem, nem találom azt a korlátozást, hogy egy NAS-hoz csak 1 user és password-el tudjak csatlakozni és az ottani folder becsatolni.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#17787) Somatom válasza kmarci25 (#17784) üzenetére


Somatom
veterán

1. Router -ben fix belső IP a NAS -nak (routere válogatja, hogy static client, vagy virtual servers a menüpont neve).
2. Router -ben társítani a MAC -et az IP -jéhez (arp binding szokott lenni a menüpont).
3. Forwardolni a megfelelő portokat.
Ezek után a router külső IP:forwardolt külső portra kell küldeni a csomagot.
Most jön a csavar. A 310 -nél ez csak akkor működik, ha szabályosan lett leállítva. Ha mondjuk árammegszakadás miatt állt le, akkor a 00:00:00:00:00:30 -as MAC -címre kell küldeni a csomagot. Ezzel az a bibi, hogy nem minden router enged két MAC -et társítani egy IP -hez.
Be kell vallanom, hogy most úgy osztom az észt, hogy nekem sem sikerült a mobilos alkalmazással ébresztenem, pedig minden jól volt beállítva. A Tomato -s routerem adminját viszont el tudtam érni külső hálóból. A menüjében volt külön WOL opció. Onnan indítva rögtön "ébredt" a NAS.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17788) krealon válasza PyCos (#17786) üzenetére


krealon
veterán

A windows halozati kapcsolat limitje, hogy egy eszkozhoz, csak 1 fele felhasznaloval lehet csatlakozni.

Ennek kijatszasa csak ugy lehetseges, ha az elerni kivant halozati eszkoznek tobb fele elnevezese is letezhet.
Ez altalaban 3 fele lehet:
- A halozati eszkoz rovid neve (pl NSA310)
- A halozati eszkoz IPv4 cime (pl 192.168.1.100)
- A halozati eszkoz teljes domainneve (FQDN) (ez otthoni halozatok eseten hinyozni szkott)

Ha van egy NAS, aminek a neve NSA310, az IP cime 192.168.1.100, a teljes domainneve NSA310.otthonihalo.lan, es van 3 privat megosztas (megoszt1, megoszt2, megoszt3), mind egyikhez definialva van 1-1 felhasznalo (user1, user2, user3), akkor 1 geprol igy lehet felcsatolni egyszerre az osszes megosztast:

net use z: \\NSA310\megoszt1 user1-jelszava /user:user1
net use y: \\192.168.1.100\megoszt2 user2-jelszava /user:user2
net use x: \\NSA310.otthonihalo.lan\megoszt3 user3-jelszava /user:user3

(#17789) PyCos válasza krealon (#17788) üzenetére


PyCos
tag

Szia köszi szépen az infót, közben a Windows oldaláról megtaláltam ezt a banális korlátozást.
Én végig a NAS oldaláról közelítettem meg a problémát.

Hát akkor ezt a 2 féle megosztást, amire szükségem lenne így fogom tudni kezelni.
Köszi a tippet és segítséget. :R

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#17790) kmarci25 válasza Somatom (#17787) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm, ez alapján fogok elindulni. :) :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17791) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok,

NSA-520-at használok már jó ideje, 2.92 Transmission-nel.
Csak mostanában kezdte el csinálni, hogy már letöltött filmekre írja egyszer csak, hogy hiba és 99.9% -a van letöltve. Ezt teljesen random csinálja és akkor indíthatom el a letöltést ami így pillanatok alatt ugye meg is van. Merre keresgéljek? Lehet a winchester kezdi megadni magát? Nem mai darab már.
Köszi

(#17792) szjoci válasza kene84 (#17791) üzenetére


szjoci
őstag

A tárhelykezelő/belső tárhely/merevlemez menüben meg tudod nézni a merevlemezeid s.m.a.r.t értékeit.

(#17793) kene84 válasza szjoci (#17792) üzenetére


kene84
senior tag

Azt már megnéztem csak nem mond nekem semmit. Annyi még ok, hogy állapot jó, de a számok már nem túl informatívak nekem.

[kép] [kép] [kép]

(#17794) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, mi a legjobb módszer ha autózás közben telefonról bt-n keresztül a nason tárolt zenét szeretnék hallgatni? Legyen jó minőségű, kevés netet fogyaszto, könnyen kezelhető.
Jelenleg egy mappaban vannak a zene albumok vegyesen MP3 és flac fájlok.
Köszi.

Box's don't touch!

(#17795) szjoci válasza kene84 (#17793) üzenetére


szjoci
őstag

A 195-ös értéknek elméletileg meg kellene egyeznie az 1-es értékkel. Ha csak a "Hardware ECC Recovered" attribútum nő, az valamilyen hardveres hibára (fej, felület) utalhat.

(#17796) kene84 válasza szjoci (#17795) üzenetére


kene84
senior tag

Akkor ez is lehet akár a probléma forrása. Főleg, hogy nem igen változott semmi mostanában konfig terén pl.
Ez a vinyó meg már ment eddig 37816 órát.
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#17797) Joshi válasza junkpod (#17794) üzenetére


Joshi
titán

"...Legyen jó minőségű, kevés netet fogyaszto"
A Flac jó minőségű, de akkor azt 1:1-ben le kellene töltened ami magas adatforgalommal járna. Esetleg butított formában streamelni, de ez esetben nem lesz olyan jó a minőség. Én maradnék a rádiónál. :D

ui.: nem tudom mennyi zenéd van, de egy 64 vagy 128GB-os pendrive is megoldás lehet az összes zeneszámoddal.

[ Szerkesztve ]

(#17798) junkpod válasza Joshi (#17797) üzenetére


junkpod
nagyúr

Persze, hogy jó a flac de autóban a 320as MP3 stream is megtenné (ha lehet ilyet on the fly).
Én sem tudom mennyi a zene mappa, de ugye folyton bővül, néha szerkesztem a tag-eket, szóval egy statikus másolat nem olyan jó mint egy stream. Erre szeretnék eszközt, megoldást.

Box's don't touch!

(#17799) kmarci25 válasza junkpod (#17798) üzenetére


kmarci25
veterán

És van hozzá akkora adatcsomagod az előfizetésben, hogy folyamatosan streamelj?
(Kicsit más, de én hasonló célokra a Spotify-t használom...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17800) junkpod válasza kmarci25 (#17799) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem tudom. Egyelőre csak az igény létezik és a hardverek. Hogy ehhez mi kell sw vagy net oldalról azt szeretném megtudni. Egyszerűen arról van szó, hogy ami otthon működik KODIval LAN-on azt szeretném akármilyen APP-al WAN-on is megoldani.
Net takarékosság szempontjából be tudok áldozni minőség romlást, azért az autó sem mint környezet sem mint lejátszó hw nem egy tökéletes dolog:).

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.