Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) haverkulum válasza Nagus (#25100) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Számomra bug :D A béta óta használtam choptreet, régen tudott különbséget tenni (van valami metadata flag a farönk blokkokon amire rá lehet vizsgálni a pluginban), 1.14-hez egy random ember által újraírt változatot találtam csak belőle, ezek szerint ő ezzel nem foglalkozott. Most kikapcsoltam a szerveren, elkezdtem nézelődni alternatíva után.

(#25102) Amur válasza haverkulum (#25101) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Classic Pack szeróval van tipped mi lehet a gond?
Állandó szinte a block lag. építkezés bányászás nagyon szenvedős lett.
Ha kérésünkre újraindítod is, van hogy még aznap megint újra ugyanaz a helyzet, talán árnyalatnyival jobb.
Már abban a "fázisban" vagyok hogy csak építkezek, terraformálok, de így hogy lerakok egy blokkot és "megugrik", nem érzékeli a kiütött blokkot, aztán mégis és nem oda rakja ahová gondoltam. Szenvedős lett a játék így.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25103) Sanyaaa26 válasza Amur (#25102) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Auto resi kellene

(#25104) haverkulum válasza Sanyaaa26 (#25103) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nem segít az auto resi sem, néztem a napokban a szervert, amint elindul megeszi a CPUt a gépben. Át kéne építenie mindenkinek a gépeit kikapcsolhatóra és csak akkor futtatni őket ha fent van és mindenképp használnia kell, nekem is ilyen az egész bázisom pont a lag elkerülése miatt :(

(#25105) Amur válasza haverkulum (#25104) üzenetére


Amur
addikt

Nekem nem megy gép állandóra. Direkt külön dynamokról szoktak menni az alap dolgok is, nincs még energiatároló sem berakva, ha abból elfogy a nafta le is áll, ne menjen feleslegesen ha nem vagyok fenn. Ugyanígy vagyok a quarrykkel is.(numismatic dynamok vannak, és 64 gem-et hamar elhasznál)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25106) haverkulum válasza Amur (#25105) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nem pont rád értettem, de tuti többeknél is lesz valami ilyesmi, mert csak úgy üresjáratban nem írna 10.000-20.000 ms-es késést és overhead-et :DDD

(#25107) Amur válasza haverkulum (#25106) üzenetére


Amur
addikt

Majd este körbejárom a gyanúsabb bázisokat. ;)
Megnézem mi a helyzet.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25108) Sanyaaa26 válasza haverkulum (#25106) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nálam megy a matterfarm, meg Antinál is, de sajna a szeró laggolt már az elején is, nem ennyire az tény. Alapvetően nem egy nagyon durva összetett pakk, ennyi bele kell férjen neki, a szervereknek pont ez a lényege hogy ha nem vagyok bent is fut, termelnek a gépek stb.
Persze ez a jelen helyzetre egy ideje nem igaz mert nem játszom már rég.

(#25109) #89309696 válasza Sanyaaa26 (#25108) üzenetére


#89309696
törölt tag

Valami bug lesz, a hardver elég bika a HGN-nél, a modpack nem nagy és sok gép sincs a mapon, mégis letérdel, ez egyértelműen bug.

(#25110) janos1988


janos1988
addikt

Most milyen packok vannak fent a ph-s szervereken?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25111) #89309696 válasza janos1988 (#25110) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egy sima vanilla és a Pony Landes vanilla meg a február elején felrakott Engineer's Life, mellette fut a HGN-es Classic Pack.

(#25112) haverkulum válasza #89309696 (#25111) üzenetére


haverkulum
aktív tag

~1.5 hete fut egy TerraFirmaCraft szerver is, április végén kijött az 1.12-es átirat stabil kiadása :) Pár ponylandessel kezdtünk el ott játszani, nekem az a mod is nagy kedvenc hasonlóan a Classic Packhoz.

ui.: ha valakit érdekel van egy whitelist-es bedrock edition teszt szerver is

(#25113) #89309696 válasza haverkulum (#25112) üzenetére


#89309696
törölt tag

A Terrafirma az kedvenc, de játszani már nincs kedvem. Ha jól látom a SkyFactory 3 is online?

(#25114) kisi válasza haverkulum (#25112) üzenetére


kisi
aktív tag

Én még a nagy kedvenc, E2e-t nyomom, pár emberrel indítottunk egy szerverkét, azon laggolgatunk :D
De legalább már elértem az űrállomásig :D

(#25115) #89309696


#89309696
törölt tag

Összeírtam újra a futtatott szerverek listáját, csillaggal jelölve a leállított bugosak, sok csillaggal jelölve a Taliga költözési időpont.

2015 december:
Infinity Evolved expert /1.7.10
*Project Ozone /1.7.10
Karma /1.7.10
*Donutcraft /1.10
Infinity Evolved skyblock expert 1.7.10
*Direwolf /1.10
Project Ozone 2 kappa -> titan /1.7.10
Farming Valley /1.10
*All the mods 2 /1.11
Foolcraft /1.10
Age of Engineering /1.10
Direwolf /1.12
GT NewHorizons /1.12
Modern Skyblock 3 /1.12
Sevtech Ages /1.12
Foolcraft 3 /1.12
StoneBlock /1.12 ******************
Roguelike Adventures and Dungeons /1.12
Amur Hardcore Survival Pack /1.10
Unleashed /1.5
Enigmatica 2 expert /1.12
Engineer's Life /1.12

(#25116) Nagus


Nagus
senior tag

Vanilla szerveren egymástól 200 blokk távolságra van egy-egy nether portál. Átmegyek a később nyitotton a pokolba, majd vissza az elsőbe érkezem. Ennek úgy kellene működni, hogy 25 blokk távolságba megjelenik két nether portál a pokolban (200/8=25) és nem egy...

Méhészetet nyitottam. Amikor megnőnek akkor akkora egy méh, mint egy blokk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25117) kisi válasza Nagus (#25116) üzenetére


kisi
aktív tag

Létezik egy nether portal fix nevű modocska, ami szerver oldalon ezt orvosolná..

(#25118) haverkulum


haverkulum
aktív tag

(#25113) Fehér Farkas: SkyFactory nem megy, szerintem csak azokon a portokon fut a TFC amin anno nagyon nagyon régen a SkyFactory :D Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, javítom a weboldalon.

(#25116) Nagus: Ez amolyan "fícsör" szintű bug, amióta minecraftozok (alfa elejete óta) azóta ilyen a vanilla multiban a netherportal.

(#25117) kisi: van Spigot/Bukkit plugin is rá, régen volt, használtuk is egy darabig a HGN-es (akkor még egyetemi/kolis) szerveren de egy idő után nem frissítették, ha gondoljátok és van rá igény akkor keresek egyet és felteszem a vanilla szerverre :)

(#25119) #89309696 válasza Nagus (#25116) üzenetére


#89309696
törölt tag

Alapvetően csak 800 blokkon túli kapuknál működik így, azon belül közöseket használ. Erre vannak fixek, hogy mindig ugyanazt használja.

(#25120) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok!

Egyik barátom szeretné otthon játszani az anyukájával a Minecraft Sprout MOD-ot.
Az asztali gépük teljesen jó erre, de lenne egy laptop, amin el sem indul,csak az alap verzió,de az rendesen.
Nyilván össze raknék másik asztalit vagy B- esetben választanék nekik egy erre alkalmas laptopot.
De nem találok gépigényt ehhez a MOD-hoz.

Kölcsön kértem az accountjukat, így egy I3-as asztalin ki fogom tudni próbálni, de laptopom nincs tesztelni.

Kinek milyen gépen fut el, mennyire terhel?

Köszönöm!

(#25121) Nagus válasza #89309696 (#25119) üzenetére


Nagus
senior tag

Hát szerintem ez visszatérő bug! 1.12-es szerveren volt 200 blokk körül 2 portálom ami a netherben is 2 portál volt. Az már korábban "javítva lett".

(#25122) apatyas válasza djyuri (#25120) üzenetére


apatyas
Korrektor

Nemnagyon fogsz modpakkokhoz gépigényt találni. Úgy cakkumpakk, 200 modos pakkok igényelnek 8GB ramot (mármint, amiből csak 6-7GB-ot adsz a javának, hogy a rendszer ne fulladjon meg). Ha nem adsz a javának kézzel ramot a modpack launcherében, akkor természetesen összefossa magát az alapértelmezett 500MB-1GB-al.
Az nem egészen tiszta, hogy ez a Sprout most önálló mod ahogy írtad, vagy sok modból álló modpack neve-e, mert én csak az utóbbiként láttam google első oldalán.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25123) #89309696 válasza apatyas (#25122) üzenetére


#89309696
törölt tag

Biztos, hogy modpack, mert egy modnak nem volna kifejezetten plusz gépigénye.

(#25124) djyuri válasza apatyas (#25122) üzenetére


djyuri
őstag

Én ebben nem vagyok jártas sajna :(

Gondolom én is,hogy csomagok összessége.

A 8GB ramra megvolt a tippem, köszönöm a megerősítést ;)
Ehhez annyit kérdeznék,hogy hol tudom beállítani ezt a 6-7 GB méretet? :)

A processzorra és videókártyára nem érzékeny? Proci terén csak annyit látok,hogy 1 max 2 szálas történet és 4ghz a legtöbb komment hozzá.
Akkor laptop terén ezt ne is erőltettem nekik?

Köszi :R

(#25125) djyuri válasza djyuri (#25124) üzenetére


djyuri
őstag

A ramot megtaláltam :)

(#25126) Amur válasza djyuri (#25124) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
A legnagyobb gond hogy nem használja ki a több szálat. Meg tudja zabálni a procit egy rosszul optimalizált modpack, de inkább a memóriaigénye hatalmas a minecraftnak!
Abból modoltnál sosem elég. 8 giga egy lightosabb modpackhoz elég, még gyengébb procival is. A launcherban tudsz neki több memoriát adni.
Ha twitch kliens-es ott van a beállításoknál külön minecraft beállítások, és azon a fülön.
Gyári kliensben is találsz ilyen lehetőséget.
Lényeg hogy kb. 1 gigát hagyj a rendszernek, mert mindig többet zabál valamivel mint amit beállítasz!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25127) djyuri válasza Amur (#25126) üzenetére


djyuri
őstag

Üdv.

Ok. A laucherban már nem,de a twitch APP-ban sikerült adnom neki ramot.
Igen CPU limitre futott nálam is a 6700K-n. Azt nem tudom,hogy az utasítás készletekre mennyire érzékeny,mert ha csak az órajel kell neki,akkor egy LGA775 konfigba bőven kapni jó áron 4ghz + félkonfigokat :)

Átadtam neki az infókat. Én még a minigépemet letesztelem a héten hozzá. Ha egy stabil 30 FPS-t tudok vele tartani, akkor már nyert ügy. Bár sajna a nagy gépen sincs 100 FPS

(#25128) janos1988 válasza djyuri (#25124) üzenetére


janos1988
addikt

Nálam egy i3-7100 (2,4 GHZ) és 8 GB rammal, ssd-vel (laptop) viszonylag tűrhetően mennek a nagyobb pack-ok (6 GB-ot szoktam adni nekik). Viszont ha még átállítom az MX150-es vga-ra az NVidia vezérlőpultban , tehát hogy ne az integráltat használja (Intel HD620), akkor még kicsit tudok javítani vele a teljesítményen, simább lesz a játék, 40+ fps. De az tény, hogy jobb lenne ha legalább 8-10 GB ramot tudnék adni neki.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25129) apatyas válasza djyuri (#25127) üzenetére


apatyas
Korrektor

Azért a 775-ig nem feltétlen mennék vissza, ismerősöm laposán az intel integrált vackon nem indult el, a megoldása az lett, hogy arra a gépre régebbi javát kellett feltenni, azzal működött rendesen. Utána kéne néznem, abban milyen régi proc volt.. asszem felírtam ide a sztorit.
Megtaláltam, [#24664] HD graphics 3000 volt a renitens alany (gyorskeresés szerint ez a core ix-2xxx szériához tartozik), és 1.8.0_45 javára kellett visszamenni, ami ősrégi. Azzal gyanítom, a friss modpakkok nem üzemelnének.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25130) #89309696 válasza djyuri (#25127) üzenetére


#89309696
törölt tag

s775 nagyon régi, rizikós megvenni már és hiába tud magas órajelet, mert az egy tick alatt elvégzett munkája viszont kevés.

(#25131) Amur


Amur
addikt

Srácok, Railcrafton kivül rémlik valami mod ami nagyon gyors síneket ad?
Nem hátrány ha gépmentes, a hardcore survival packba keresem.
Találtam egy nagyon jópofa modot, nagyon illik a témába:
securitycraft [link]
reinforced ajtók, külső kamerák(a monitor sajnos csak kézben vihető, nem rakható ki falra, de szabadon válthatsz a kamerák között. talán 32-öt kezel!) Van számkódos ajtó és láda, retinascanner, reinforced glass, mozgásérzékelős külső világítás etc.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25132) DrDobos


DrDobos
őstag

Unokatesóim itt vannak most nálunk, és szeretnének együtt 1 mapon (de legjobb lenne offline) Minecraftozni. Erre mi a létező legegyszerűbb mód? :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#25133) apatyas válasza DrDobos (#25132) üzenetére


apatyas
Korrektor

Egyikük futó játékából ESC a menübe, Open to LAN, a port számát asszem ki kell másolni, és a másikuk be tud lépni helyi IP:port -al a multiplayeren keresztül. Ha van két accountotok. Win tűzfallal lehetnek problémák, azon át kell passzírozni valahogy. Milyen verzió van, java vagy win10?

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25134) djyuri válasza janos1988 (#25128) üzenetére


djyuri
őstag

Szia

Köszönöm!
Pont egy Ilyen I3-as asztalim van még.
Köszönöm a konfig képet ;)

apatyas Köszi :R

Fehér Farkas Köszi :R

(#25135) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok :)
Ha valamit elállítok benne, amitől crash-el már betöltéskor, akkor azt hogy tudom vissza állítani? :D

(#25136) Amur válasza djyuri (#25135) üzenetére


Amur
addikt

ha betöltéskor crashel azt valamelyik mod okozza általában, vagy kevés memória.
Beállítás szerintem a betöltést nem befolyásolja. Azt majd a világ betöltésekor fogja nehezményezni. Vagy mit állítottál el, tudod pontosan mi okozta? Akkor könnyebb segíteni ha tudjuk miről van pontosabban szó!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25137) djyuri válasza Amur (#25136) üzenetére


djyuri
őstag

Szia.
Az FPS gyorsító részben. Ott kérte is a restartot. Azóta a középső gépen csak crash van még a játékmenü betöltése közben.

(#25138) gambler válasza djyuri (#25137) üzenetére


gambler
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy PS4-ről rá lehet jelentkezni custom server-re? Próbáltam utánanézni a neten, de vegyesek a válaszok. Hátha ti jobban tudjátok! ;)
Előre is köszi!

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#25139) Amur válasza djyuri (#25137) üzenetére


Amur
addikt

a mod config fájlját tudod szerkeszteni, ott állítsd vissza.
Gyanús hogy a BetterFPS mod amit keresned kell.
Vagy twitch kliens esetén magát a modot "ki tudod kapcsolni".

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25140) apatyas válasza djyuri (#25137) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ha elállítottad és nem tudod hogyan rakd vissza vagy miért nem jó, akkor töltsd le/installáld újra. Milyen gépen állt meg, az jelentősen különbözik a másik kettőtől?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25141) apatyas válasza gambler (#25138) üzenetére


apatyas
Korrektor

Konzolon a konzolos ökoszisztéma van. Más bedrock versiont futtató játékosokkal tudsz együtt játszani, vagy a hivatalosan felkínált asszem 5 szerverre lehet felmenni. (A minigémeket hagyjuk...) Itt egy videó, amiben vmi telefonos appról karattyol, amivel szerintem alapvetően portforwardingol egy másik szerverre, gondolom helyi játékostársként mutatva azt [link] nem hallgattam végig az egészet, de használhatónak tűnik.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25142) djyuri válasza Amur (#25139) üzenetére


djyuri
őstag

Igen a BetterFPS.
Config fájl lesz majdcsak meg kell találnom :)

apatyas
Az újratelepítés nem segített,azt már próbáltam. Itt se törli a config fájlokat. Azok lesznek visszaszerkesztve majd.
I3 7100 2*4GB jóféle ramok. De HT nélkül sincs meg a 30 FPS stabilan. Sokszor az 5 sincs. Minden esetben a CPU fekszik meg.
A 6700K gépen is csak alulról súrolja a 90 FPS-t,úgyhogy reális a különbség. Azaz számomra hihető,hogy ennyit tud a kicsi.

Az ismerősöm végül letett róla,így maximum magamnak kísérletezek tovább, hogy mi lehet egy egészséges konfig, hogy melyik az az intel vagy amd proci, ami 3 felett bírja. Még egy OC-t megpróbálok. Elég jóféle alaplapom és tápom van mindkettő gépben. (+ pöpec hűtés és a 6700K delidelt. :R )

(#25143) gambler válasza apatyas (#25141) üzenetére


gambler
tag

Köszi szépen, ez jó lehet!

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#25144) Nagus


Nagus
senior tag

Vanilla szerveren meglett a 11 gyöngy, megnyitom a portált ugrok át endbe. Megérkezek, egy obszidián platformon vagyok "kilométerre" a szigettől, elkezdek egy "hídat" építeni jön a sárkány én futok, rámokád és már repültem is lefelé a fullos mendinges hacukámban... :C
Lesz vagy két nap mire megint összekraftolgatom a villalakó farmomból. Egy biztos, hogy csak vas cuccban fogok viszamenni!

[ Szerkesztve ]

(#25145) janos1988 válasza Nagus (#25144) üzenetére


janos1988
addikt

Ezért nem árt a szinteket el enchantolni és meztelenül átmenni vagy inkább átnézni, hogy mi újság.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25146) #89309696 válasza janos1988 (#25145) üzenetére


#89309696
törölt tag

Vagy enderchest.

(#25147) Nagus


Nagus
senior tag

Vittem volna végzetládát, de nem volt több gyöngy. Elég nehezen spawnolnak az emdermanek. Ezt a 11db is a pokolban vadásztam össze.
Bepakoltam mindent ami kelleni fog végzetládába, odamentem, aktiváltam és úgy voltam vele, hogy viszek 8db obszidiánt gyilkolok gyöngyért, csinálok végzetládát és utána kánaán! Csak az ment a levesbe ami nálam volt.
A szükséges könyvek korlátlanul jönnek a falusi munkatáboromból és a smaragd is. Csak az xp sok idő, hogy rá tudjak minden pakolni mindenre.
Amúgy próbáltam a létrejött platformon ládát lerakni de az mindig felszívódik amikor visszatérek. A híd már megvan a szigetre, most már csak létrázni kell és TNT-t lerakni az oszlopok tetejére, hogy íjjal tudjam robbantani alulról.

[ Szerkesztve ]

(#25148) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Van valamilyen módon lehetőség modolt világból azonos verziójú más modpack-ba átmenteni egy szigetet?
Futtában dobtam össze egy modolt szervert, és nagyon nem jött be a modpack, de a vanillia blokkokból épült házakat szeretném új pack-ra átrakni.
Nem lenne gond ha szimlán eltűnne minden ami modolt, csak a házakba vetett munkát sajnálnánk.

(#25149) w.miki


w.miki
veterán

MineCraft-hoz hogyan lehet letölteni, és bemásolni teljes pályákat, épületeket, és egyéb kész dolgokat?
PS3-ról lenne szó

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25150) apatyas válasza -Faceless- (#25148) üzenetére


apatyas
Korrektor

Akkor szó szerint azt kell csinálnod. Fogod a mentést, és átteszed a másik alá. Amivel nem tud mit kezdeni az új modpakk, azt kiszórja a mentésből. Milyen alapverzió egyébként? Amíg nem vezették be a blokkok egységes/név szerinti azonosítását, addig viszont voltak cifra eltérések még akkor is, ha csak frissítettél egy adott pakkon belül (ID ütközést feloldó programok más ID-re dobták át a dolgokat, és bizony borult minden. Bár elvileg ez a vanilla dolgokat nem érintette, mert azoknak akkor is megvolt a fix IDja.)
Még vmi: a régi pakkod által generált ércek/egyéb erőforrások is lukat hagynának az újban, illetve az új csak az újonnan bejárt területeken tudná generálni a saját dolgait. Szóval, a mentésben a régiófájlok közül csak azt az egyet vidd át, amire az épületeid esnek.
Egy régióban 32*32 chunk van benne, részletesebben megtalálod itt.
Ha ennél is mélyebben akarsz turkálni, akkor MCedit, ott asszem ki tudod vágni az épületeket, vagy pár chunkos környezetüket, bár konkrétan ilyet még nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.