Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) apatyas válasza trialboj (#25498) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia. Részleges válasz. A ps4-el elvileg a win10 edition a kompatibilis (amúgy a javásat ajánlanánk minden más esetben megvételre, és volt amikor emellé megkaptad a win10eset). Igen, meg kell venni újra :(
A konzolos oldalát nem vágom, így se mentések átvitelében se a hiba okában nem tudok segíteni.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25502) apatyas


apatyas
Korrektor

Asszem megfeküdt. Már döcögött egy 15 perces autokrafttól, aztán pár óra múlva megállt.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25503) janos1988


janos1988
addikt

haverkulum:

Ezt a keresgelest feladom. Kizárt, hogy ennyi idő alatt ne találják egyet sem.
A lényege annyi, hogy van ebben az építményben egy kiuthetetlen urna, amibe bele kell rakni egy lekraftolhato potit és egy ghast teart és lespawnol a ghast queen ami kb. 50% eséllyel dob egy ghast queen teart. Egyetlenegy repcet tartozik hozzá, a philosopher stone, négy kell hozzá. Ha lenne ilyen épület kb. 2 perc alatt meglenne a 4 tear.
Csak azért írtam le ezt, mert nem egy nagy cuccrol van szó. Easy craft. De ha egyszer nincs ilyen épület...akkor csak az marad, hogy megkérlek haverkulum, hogy vagy 4 db-ot be tudsz addolni?

Köszi.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25504) haverkulum válasza apatyas (#25502) üzenetére


haverkulum
aktív tag

apatyas: újraindítva

janos1988: gondolom vanilla szerver, beszéljünk meg egy időpontot amikor fent vagy és adok

(#25505) janos1988 válasza haverkulum (#25504) üzenetére


janos1988
addikt

Project Ozone 3 Kappa-s szerver. Délután valamikor?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25506) Amur válasza janos1988 (#25505) üzenetére


Amur
addikt

én is be tudom neked addolni, van admin jogom
írj rám mikor vagy fenn , és felmegyek!
Illetve ugy emlékszem még Apatyasnak is van. Ha ő lesz, ő is segít.
Amelyikünkkel hamarabb összefutsz!
Én ma szabadnapos vagyok, leszek fenn szerintem délután is már!(de este tuti)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25507) PeL


PeL
addikt

Arra van ötlet hogy gliderezés közben miért vág le a szeró ezzel az üzenettel? Egyszer történt meg tegnap, azóta nem próbáltam inkább.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#25508) kisi válasza PeL (#25507) üzenetére


kisi
aktív tag

Le van tiltva a repülés a config file-ban.

(#25509) janos1988 válasza Amur (#25506) üzenetére


janos1988
addikt

Okés. Egy jó 20 perc.

PeL: Én is glidereztem az elején, semmit ilyet nem írt ki, se kidobás se volt.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25510) kisi válasza janos1988 (#25509) üzenetére


kisi
aktív tag

Nem lehet, hogy gyűrű van, és az repül? A gliderre engem sem dob ki, viszont olyan gyűrűre, amivel repülni lehet, és használom, igen.

(#25511) janos1988 válasza kisi (#25510) üzenetére


janos1988
addikt

Én is angel ringgel repülök már (jetpackkel sem volt gond). Semmi gond vele. Lehet, hogy az átmasolt konfig fájlban van a hiba.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25512) Amur válasza janos1988 (#25509) üzenetére


Amur
addikt

voltam, AFK voltál, majd megyek még nemsokára!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25513) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Amur: köszi a helpet, nekem tegnap kicsit elveszett az estém :B

Más: egy szavatokba kerül és kiveszem configból ezt a flyingos dolgot, tipikusan ilyen benn maradt a vanilla configból eset :DDD

(#25514) kisi


kisi
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek, egy alap 1.12.2-es szerver, vagy forge(mindkettőt próbáltam) grafikai modokkal
Biomes o plenty, ferdinand flowers, quark, jei, decocraft, veinminer, vagy excavate mod miért nem hoz létre config fájlokat?
A forge-os config mappa létrejön, de a modoknak egy árva config file sem...

Valamit lehet rosszul csinálok...

A lépések:
alap 1.12.2 es minecraft szerver install,
Forge 1.12.2 1423.5.2854 felrak,
A létrehozott világ törölve, másik világ bemásolva,
server properties-ben beállítások seed, biomes o plenty világtípus
szerver elindítása...
Fut, be is lehet lépni, csak épp az excavate nem működik, meg a biomes o plenty biomjai is mintha eléggé hiányosak lennének, van tundra, fenyőerdő, meg az alap minecraft biomok, és más semmi...

(#25515) kisi válasza kisi (#25514) üzenetére


kisi
aktív tag

Ahh, közben rájöttem, nem csináltam bat file-t neki, hanem csak indítgattam a létrehozott fájlokat, ráadásul az egész hibás koncepció volt, nem kell a sima minecraft installer....
szóval, csak bonyolítottam, és hibásan csináltam.. :(

(#25516) PeL


PeL
addikt

Van egy para sztorim :DDD Volt nálam valami "Enchanted Tablet of Cupidity" nevű item, loot bagek dobálják. Elhasználtam, erre OldYano mob darálójában kötött ki a karakterem valami oknál fogva, bent a folyamatosan spawnoló blazek között. Azok persze ki is csaptak instant. OldYano pont akkor lépett le a szerverről. Volt még egy olyan scrollom, jobb ötlet híján elhasználtam még egyet, ahogy odateleportáltam újra, magától felkapta a karakterem a gravet, és valahogy el tudtam lebegni onnan mert kaptam valami buffot amitől lebegett a karakterem a mob darálóban, gyorsan nyomtam egy /home parancsot a daráló sarkába lebegve, hazaérkezés után kb egyből ledobott a szerver megint a "flying is not enabled on the server" üzenettel. Mondom király. Fellépek, pár sec múlva megint ledobott ugyanezzel, mert a buff még nem járt le. Kivágott még körülbelül 3-4 alkalommal, mire lejárt a buff végre. Lényeg hogy ne használja senki a fent említett itemet ha jót akar magának :D

[ Szerkesztve ]

(#25517) janos1988 válasza PeL (#25516) üzenetére


janos1988
addikt

Igen, azok a scrollok buffokat adnak. Van ami 10 perces cleansinget. De az, hogy te hogy kötöttél ki nálunk, azt passzolom.
A kulcsot halálod után egy ender pearlel összekraftolod és jobb klikkelsz vele (lenyomva tartod), akkor a graveedhez teleportál.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25518) Amur válasza haverkulum (#25513) üzenetére


Amur
addikt

Szót sem érdemel.

Szerintem vedd ki config-ból, ne legyen emiatt gond esetleg később(sem)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25519) PeL válasza janos1988 (#25517) üzenetére


PeL
addikt

Az ender pearles dolgot jó tudni, kösz.

Most pedig kis sírás következik :DDD

Elkezdeném a Twilight Forest progresst mert az kéne a továbbhaladáshoz. A probléma annyi hogy szinte minden mob one shotol a játékban full hp-ról. Ez még nem is lenne probléma annyira, de a Twilight első bossa, a Naga szintén one hitel ha hozzám ér. Tegnap kb. a 6 halál után fel is adtam, mert 800 blokkokról kellett visszafutkosnom a hullámért. Tengernyi hp-ja van, teljesen kiszámíthatatlan a mozgása, blokkokkal sem tudom magam elbarikádozni előle mert az a boss konkrétan összetör minden blokkot amihez hozzáér. Hypnotizd videót néztem, ott az emberre kb 1,5 - 2 szívet sebzett rá ha véletlen megütötte a boss, ugyanabban az armorban vagyok én is mint ő a videóban. Szóval ez így nem igazán reális, csak abban a modban még 3-4 boss van amit muszáj megölni hogy tovább tudjak haladni a progressben ahogy néztem, és lesz ami lődözni is fog, és ha eltalál vagy mellettem robban a projectile gondolom ugyanúgy halál lesz. Tehát lesz ennél sokkal nagyobb szívás is valszeg.

Redditen meg ezt találtam ezzel kapcsolatban, nem túl bíztató előjel számomra: [link]

Itt konkrétan azt írják lejjebb a kommentekben hogy minél több bosst ölsz meg a játékban, annál erősebbek lesznek a mobok és bossok a játékban. Tehát ha OldYano már megölt nem tudom hány bosst, meg tán farmolta is őket, érthető hogy nekem pl. miért lesz rohadt szívás átjutni ugyanott ahol ő még kb vajsimán végighaladt. Ráadásul ezek szerint az egész szerverre kihat a nehézségi szint emelés, mert a sima vanilla mobok is one hitelnek. A progress limit miatt meg nem is tudok nagyon jobb cuccokat készíteni magamnak amivel könnyebbé válna a dolog...

(#25520) janos1988 válasza PeL (#25519) üzenetére


janos1988
addikt

Talán ma már lesz op armor és talán emcs lesz. Abban nem fognak hamar megölni senkit sem. Remélhetőleg :)

Szerk.: De én most sem értem, hogy rátok érvényes csak ez a one hit. Nem lehet, hogy ez is a régi konfig miatt van?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25521) PeL válasza janos1988 (#25520) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom én sem, de elég frusztráló egyébként. Ha nem adtál volna cuccokat valszeg tovább sem tudtam volna haladni a progressben. Egyébként úgy veszem észre hogy csak a melee attackja halálos a legtöbb mobnak, legalábbis a skeleton nyílja, vagy a blaze lövése sem volt vészes. Viszont meleevel egy ütéssel ölt a blaze is (sekeletont nem próbáltam, amúgy is nehéz hozzájuk közel menni már mert folyton hátrálnak).

Egyébként nem tudom tudjátok vagy sem, de nem megy a szerver! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25522) janos1988 válasza PeL (#25521) üzenetére


janos1988
addikt

Technikai hiba.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25523) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Sziasztok, ma le kellett állítanom a szervert mert koppra megzabálta valamelyik MC szerver a tárhelyet ami ki volt osztva neki csak közben meg el kellett mennem itthonról, most meg már fáradt vagyok, holnap reggel befejezem a karbantartást és újraindítom őket :)

(#25524) janos1988 válasza haverkulum (#25523) üzenetére


janos1988
addikt

Az jó, köszi! Hely lett?

Más. Amúgy nektek a mob farm dob diamondos cuccokat? Nálunk csak írom, leather, gold és chain fajta armorokat ad.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25525) haverkulum válasza janos1988 (#25524) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Lesz hely. Az a gond, hogy az összes játékszerver két darab 512-es NVMe SSD-ből épített raid tömbön van (ha már tech fórum: ZFS mirror poolban, ~5.4GB/s szekvenciális olvasás, 2.2-2.4GB/s szekvenciális írás) amiből 80GB-ot kapott a MC szervereket befogadó konténer (LXC konténerek vannak így szeparálom a játékszervereket egymástól), eddig nem volt komolyabb gond a tárhellyel de vagy a Vanilla szerveren vagy a PH-s szerveren túl nagy lett már a térkép (worldborder hiánya miatt) és igazából nem is a map fájlok mérete a gond, hanem, hogy csesztem rendesen beállítani a dynmap felbontást és szerintem több 10GB dynmap képfájl van valamelyikben, ezeket tervezem ma lenullázni és beállítani rendesen a felbontást, hogy ne szálljon el. Végső esetben a régi SAS disk tömbből felcsatolok egy 50-100GB-ot csak a dynmap csempéknek, annak nem gáz, ha lassan tölt be (főleg, hogy van előtte egy nginx-es proxy ami cache-elni tud) :)

(#25526) janos1988 válasza haverkulum (#25525) üzenetére


janos1988
addikt

A világok nem szoktak sokat foglalni. De akkor megtaláltad a problémát. De szerintem a backupra is keress rá, mert ha jól tudom két helyre is menti, meg szerintem az is foglal alapból pár tíz gigát. Kb. mikorra várható az indulás? :B

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25527) PeL válasza janos1988 (#25526) üzenetére


PeL
addikt

Ha nincs limitálva a backupok száma, akkor gyorsan megeszi a tárhelyet.

Szerk.: ftbbackups.cfg-ben asszem 6-ra van limitálva a backupok száma alapból, ha nem lett állítva. Meg meg lehet adni pluszban hogy max mekkora tárhelyet foglalhatnak a mentések (ez a cfg-ben alapból 50GB ha jól láttam), persze ha a max mentések száma limitálva van, akkor teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#25528) haverkulum válasza janos1988 (#25526) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Max fél óra és elérhető lesz a szerver :) 1.35 millió fájl, ~17GB volt a dynmap mérete, az kajálta meg a tárhelyet :W Most egyelőre limitáltam csak overworld-re, abból is csak flat és surface (mint vanilla szerveren), ha valamelyik világ nagyon kellene még bele írjatok és beteszem majd azt is :)

(#25529) PeL válasza haverkulum (#25528) üzenetére


PeL
addikt

Ha már buherálsz meg tudod oldani a fly témát is? :D Mármint hogy ne dobáljon ki, valszeg mást is megszívathat rajtam kívül. Köszi a fáradozásokat!

[ Szerkesztve ]

(#25530) haverkulum válasza PeL (#25529) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Már kikapcsolva, csak a dynmap piszkálása van hátra :)

(#25531) janos1988 válasza haverkulum (#25528) üzenetére


janos1988
addikt

Zsír.

Viszont, ha ennyi problémát okoz ez a dynamp, akkor szerintem nincs is rá szükség, meg leszünk nélküle. Hisz ez nem alap minecraft. Van journey map.

Viszont egy nether újra generálás még megoldható?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25532) haverkulum válasza janos1988 (#25531) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Elsősorban azért van bent a Ph!-s szerveren a dynmap, hogy aki nincs fent az is tudjon 1-2 dolgot írni chatre ha szeretne :) Amúgy meg nem nagy nyűg, csak figyelmetlen voltam és nem gondoltam rá, hogy ennyi világnak nagy lesz a térképe :D

(#25533) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Na, igazából kész vagyok, már rendereli a dynmap az új overworld térképeket, de ettől függetlenül lehet menni a szerverre :)

@janos1988: lehet csinálni netehr resetet ha szeretnél csak azért bólintsanak rá többen is :D

(#25534) PeL válasza haverkulum (#25533) üzenetére


PeL
addikt

Felőlem mehet, nekem nincs ott olyan ami pótolhatatlan lenne.

(#25535) Sanyaaa26 válasza haverkulum (#25533) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Csak kérdés, levetted a dynmapon belül a felbontást? Nem lesz vészes viszont nem fogja megenni a tárhelyet. "deftemplatesuffix: vlowres"

(#25536) apatyas válasza haverkulum (#25532) üzenetére


apatyas
Korrektor

"aki nincs fent az is tudjon 1-2 dolgot írni chatre ha szeretne"
-> hüvelykujjas

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25537) janos1988 válasza haverkulum (#25469) üzenetére


janos1988
addikt

Ennek nem lehet köze a mostani lagghoz/akadozáshoz?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25538) haverkulum válasza janos1988 (#25537) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nem, sajnos a ticktime mindenképp magas lesz mert ennyit bír a CPU egy szálon és amint pár komolyabb gép megépül vagy hurkok kerülnek a kábelekbe/csövekbe ott elkezd nőni a ticktime :( Ha az idézett beállítást visszakapcsolnám akkor csak azt érnénk el vele, hogy amint átlépi a határt kilőné magát a szerver (és újraindulna ha nem lennék lusta megírni hozzá a scriptet) viszont akkor lenne, hogy indulás után egyből újra akarna indulni.

(#25539) kisi válasza haverkulum (#25538) üzenetére


kisi
aktív tag

Állítólag az ender io-s csövek, kábelek keveseb lagot generálnak, nem tudom, ennek mennyi a valóságtartalna....ráadásul ott egy csövet lehet több dologra is használni, csak a ki,és bemeneteket kell színkódokkal ellátni.. Energia, item, meg folyadék csövek meg tudnak 1 blokkon belül egymás mellett menni, azaz, minimum 3 cső mehet egy kockán, párhuzamosan...

[ Szerkesztve ]

(#25540) PeL


PeL
addikt

Most úgy néz ki leállt megint a szeró, nem jön be a weboldala sem.

Szerk.: Vissza is jött, semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#25541) PeL


PeL
addikt

PO3 szeró szokott még backupolni? Mert mostanság sose látom hogy kiírná, csak azért fura...

(#25542) haverkulum válasza PeL (#25541) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Kikapcsoltam a beépített auto backupot, hogy ne laggoltasson az is, közben elkezdtem készíteni egy rsync alapú inkrementális backupot ami már tesztelés alatt van, ezzel pár óránként tudok minden szerverről csinálni normális backupot az itthoni nasra :)

(#25543) apatyas válasza haverkulum (#25542) üzenetére


apatyas
Korrektor

Epic Siege configja:
#The factor by which mob health and damage multipliers will be increased when bosses are killed [range: 0.0 ~ 3.4028235E38, default: 0.1]
S: "Boss Kill Modifier"=0.003

Ezt kérnénk nullára rakni. És nem kellene modot kihuzkodni a konfigból így. Sajnos ez a mod érzéketlen az egyes playerekre, csak a totált nézi.

#2: a dynen a floodolas erzekenyseget lehet meg csokkenteni? Beirtam 11 karakternyit es meg beszolt ra az elozo utan.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25544) PeL


PeL
addikt

Egy észrevétel az építkezős emberkéknek:

Builder's Wand-ot erősen ajánlott Dank Null-al használni, vagyis abban legyenek a cuccok amikből építeni akar az ember, mert ha simán inventoryból megy akkor valamiért durván lagoltatja a szervert ha kicsit több blokkot akarok wanddal lerakni...

(#25545) haverkulum válasza apatyas (#25543) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Beállítottam az epic siege configot + levettem 1sec-re a flood protectiont :)

(#25546) apatyas válasza haverkulum (#25545) üzenetére


apatyas
Korrektor

Köszi, azt mondják, jó lett.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25547) SmallWill


SmallWill
csendes tag

sziasztok!
valaki tud mondani egy jó modpackos szervert?

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25548) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A gyerek sokat nyaggat a Minecraft-ért, és Szeptember eleje óta eléggé odatette magát a suliban, úgyhogy majd karácsonyra lesz belőle neki valami :)

Egy Lenovo T420s-es laptopja van Win10-el, ezen próbáltam a store-os Minecraft-ot, de nem indul el. Ennek ilyen nagy a gépigénye? Bár nem mai gép és nincs is dedikált VGA sem benne.

Vagy vegyek neki egy Xbox-ot? Melyiken fut el normálisan ami nem túl drága?
Már ezer éve kinőttem ezekből a gamer dolgokból :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25549) PeL válasza SmallWill (#25547) üzenetére


PeL
addikt

Milyen modpackra gondoltál? Ha szereted a kihívást ott van a PH-s szerver, Project Ozone 3 v3.3.61 fut rajta jelenleg Kappa módban és skyblock világban (egyik legnehezebb pack ebben a módban). Viszont ha ide jönnél akkor kell csinálni neked szigetet mert a kezdő helyet már lakja valaki.

[ Szerkesztve ]

(#25550) apatyas válasza kraftxld (#25548) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia! A t420 legkisebb processzorán is futna akár, viszont az elmúlt évben vhol volt olyan tapasztalatom, hogy a javás verziót jóval régebbi java alá kellett rá telepíteni, az igencsak régi integrált videója miatt. Ebből kiindulva, lehet hogy a win10 verzió hasonló okok miatt nem megy. Keress rá, vmikor postoltam.
Bedrock verziót amit most már az MS üzletpolitikából kifolyóan, bosszatóan csak simán minecraftnak hívnak (konzolos és telefonos) itt nem valószínű, hogy ajánlani fogunk. Konzolon a konzolos játék nyilván jól megy, már ameddig nem építi tele az ifjonc bonyolult dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.