Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Buster17 válasza #19617792 (#13600) üzenetére


Buster17
addikt

1. lépésnél beírom a mojangra regisztrál email címet és a minecraft.net is átáll az email címemre.

ÉS a gif cardként veszem meg?

(#13602) Buster17


Buster17
addikt

Utána jártam a dolgoknak és a mojangon ahova regisztráltam az email címemmel ott tudok migrálni felhasználónevet is de hogy migráljak kell lennie megvásárolva minecraftnak.

Meg ezen az oldalon tudok reedem codeot megadni. Ha gift cardal veszek kodot és megadom az oldalon akkor lesz már minecraft az acchoz csatolva és tudok is migrálni?

Gondolatban jól hangzik gyakorlatban is sikerülhet?

(#13603) Serricon


Serricon
senior tag

Boldog karácsonyt minden földtúrónak! :D

Használjátok boldogan az én ajándékom, valamint köszönöm azoknak akik rám is gondoltak. :R

[ Szerkesztve ]

(#13604) #56573440 válasza Serricon (#13603) üzenetére


#56573440
törölt tag

KSzonunk mindent szerverek ura;) bekeset Minden topiklakonak

(#13605) Buster17


Buster17
addikt

Boldog karit!!

Megajándékoztam magam egy minecraftal :DD

(#13606) föccer válasza Buster17 (#13605) üzenetére


föccer
nagyúr

:)

Gyere szerverre. Serricon-tól kérj címet, meg whitelistre való felkerülést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13607) Teaway


Teaway
veterán

Boldog Karácsonyt!

Nincs itthon csokid??

(#13608) jonnyjoker01 válasza Teaway (#13607) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Viszont! Sajnos most nem vagyok gépközelben, talán pocket editionban össze tudnék dobni egy fát gyorsan :D

Üdv. Johnny

(#13609) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Samsung telefonomon megveszem a Pocket Editont, utàna ugyan azzal a gmailos fiokommal bejelentkezem tableten, akkor a tableten is tudok vele jàtszani?Nem kell megvennem mègegyszer a jàtèkot?

[ Szerkesztve ]

(#13610) föccer válasza ProEvoFan (#13609) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg nem kell külön megvennded. Csak letöltöd rá és bejelentkezel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13611) jonnyjoker01 válasza föccer (#13610) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rossz sorrend... :DDD Először bejelentkezik play storeba, utána letölti :)

Üdv. Johnny

(#13612) ProEvoFan válasza föccer (#13610) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megvettem Samsung telón, de tableten játszik vele a gyermekem.Erre fogtam és a Samsung telefonról letöröltem, mert csak a gyereknek kellett tabletre...mit ad isten, visszakaptam a vásárlási összeget, de ennek ellenére tableten működik a játék.Google Playen a saját alkalmazásomban sem látszik már, meg emailt is kaptam a visszatérítésről, de a game az megy...ezt most nem értem, én nem akartam visszamondani a vásárlást, csak töröltem telefonról miközben tableten megy folyamat a játék...

[ Szerkesztve ]

(#13613) föccer válasza ProEvoFan (#13612) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom a mojangos regisztráció maradt, ezért tud belépni a tabon.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13614) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Itt az én furcsa karácsonyfám :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13615) Teaway válasza jonnyjoker01 (#13614) üzenetére


Teaway
veterán

Nem rossz! :)

Nincs itthon csokid??

(#13616) Buster17


Buster17
addikt

Pocket edition is megvettem és a barlang mélyén találtam egy zombi farmot :DDD van egy ketrec ami lángol és van benne egy zombi és folyamatossan körülözte szpannolnak a zombik. Ez mi?

(#13617) netpeti98 válasza Buster17 (#13616) üzenetére


netpeti98
addikt

Zombi spawner, ha raksz fáklyát a ketrecre akkor abbahagyja.

Nem is tudta, hogy így megindultak a Pocket Edition fejlesztésével. 1 éve még nagyon le volt maradva.

(#13618) Geryson válasza Buster17 (#13616) üzenetére


Geryson
addikt

Ha zombi pörög benne, akkor zombi. De van még csontvázas is, pókos sőt barlangi pókos is.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13619) Geryson


Geryson
addikt

Apropó! 2 napja böngészek tervrajzokat/blueprinteket, hogy egy sivatagi falut kibővítsek. Sajnos sehol nem találok sivatagit, csak a sima cobblestone-ost. Ötlete valakinek, hogy hol találhatok videót, bármit ahonnan puskázhatok?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13620) jonnyjoker01 válasza Geryson (#13619) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Készíts te egy tervrajzot. Annyira nem bonyolult.

Üdv. Johnny

(#13621) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Másik:

Üdv. Johnny

(#13622) #56573440 válasza Geryson (#13619) üzenetére


#56573440
törölt tag

Planetminecraft?

(#13623) Geryson válasza #56573440 (#13622) üzenetére


Geryson
addikt

Ezt most így nem vágom, de megnézem, hogy milyen oldalra kalauzolsz el! :) :R

jonnyjoker01: Végül is mondasz valamit!

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13624) #56573440 válasza Geryson (#13623) üzenetére


#56573440
törölt tag

az egyik legnagyobb mc gyűjtőoldal van ott minden. world save-ek faluk, stb.

(#13625) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Készen van a túlélő hardcore modpackem (mármint becsomagoltam egy zipbe :DDD ) A modlista itt található, hozzáadtam még a hostile worlds és a matmos modot. Aki szeretné kérni a zipet az püben érdeklődhet :)

Üdv. Johnny

(#13626) Buster17


Buster17
addikt

Az miért van hogy éjszaka a házam körül tele van szörnnyel és van amikor úgy érek haza hogy a házam tele van szörnnyel? Fény és ajtó mindenhol van!

(#13627) jonnyjoker01 válasza Buster17 (#13626) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezek szerint nem mindenhol :)

Üdv. Johnny

(#13628) Buster17 válasza jonnyjoker01 (#13627) üzenetére


Buster17
addikt

Zárt házba hogy a fenébe megy? Kerítésem is televan fákjával meg házon belülis fény van.

Lehet nem egy várral kellet volna kezdeni :DDD

(#13629) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tudja valaki, hogy hogyan lehet a Mo' Creatures modból eltávolítani egy élőlényt? (a hangya crasheket okoz)

Üdv. Johnny

(#13630) Geryson válasza Buster17 (#13628) üzenetére


Geryson
addikt

Hát akkor az tényleg nem teljesen zárt. :) A másik fontos dolog, hogy a mobok nem félnek a fénytől. Azaz ha tök világos a kecó és van egy sötét sarok, akkor ott szaporodnak és szépen elindulnak megkeresni, akár a világos részen is (hacsak nem napfény van).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13631) Buster17 válasza Geryson (#13630) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor jobbnak látom hogy inkább egy kuckót építsek magamnak. :)
De már elég fény van és nem szaporodnak. Viszont az idegesít hogy nyilaz a csonit nemlátom sehol, elbújok és még akkor is és nincs sehol. Ez bug?

(#13632) Geryson válasza Buster17 (#13631) üzenetére


Geryson
addikt

Nem bug az, ott lesz az valahol. Ameddig nincs jó fegyvered (íjad) és páncélod, addig érdemes este aludni mindig egyet és akkor rögtön világosban leszel megint.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13633) Teaway válasza Buster17 (#13631) üzenetére


Teaway
veterán

Majd ha lesz normális felszerelésed, várni fogod az estét. Kirohansz, és egész éjjel irtod az ellent. Én is ugyanezt csinálom, nappal pedig bányászok. (Nappal szinte még nem is láttam még az otthonom :DDD )

Éjszakai kép a viskóról és a kertről:

Nincs itthon csokid??

(#13634) Serricon válasza Teaway (#13633) üzenetére


Serricon
senior tag

Próbálj egy nappali képet, mert ezen nem látszik semmi..

;]

(#13635) föccer válasza Serricon (#13634) üzenetére


föccer
nagyúr

Invisible mod. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13636) Buster17 válasza Geryson (#13632) üzenetére


Buster17
addikt

Falon keresztül is át lő?

(#13637) #56573440 válasza Buster17 (#13636) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem. de elég jól céloznak a fa ajtón pl néha betalálnak és mozgás közben és egészen hatékonyan követnek le :)

a folyamatos sérülésre lehet magyarázat a mérgezés, a varázslók tudnak olyan potion-t ráddobni ami szépen leviszi az életed lassan...

(#13638) mikk2000 válasza Teaway (#13633) üzenetére


mikk2000
őstag

Mi a normális felszerelés? :)

(#13639) #56573440 válasza mikk2000 (#13638) üzenetére


#56573440
törölt tag

amivel érdemes reggelig hentelni? hardon dia szett, enchantolva, egy pár speed és strength potival esetleg :D

(#13640) Geryson válasza #56573440 (#13639) üzenetére


Geryson
addikt

Ezt biztosan érti egy kezdő vaníliás! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#13641) mikk2000 válasza Geryson (#13640) üzenetére


mikk2000
őstag

Nagyjából felfogtam azért :) Gyémánt páncél megbűvölve. Sima bűvölőt nem akarok csinálni, mivel hülyét kapnék attól hogy véletlenszerűen ad a cuccra pluszt, láttam modot amivel én állítom be mit akarok [link], de ahhoz végzet szeme kell, tehát el kell látogassak az alvilágba előbb.

Italokat lehet főzőállvánnyal készíteni, úgy olvastam, de ahhoz is alvilági cuccok kellenek, de ott még nem jártam.

(#13642) #56573440 válasza mikk2000 (#13641) üzenetére


#56573440
törölt tag

melyik mc verzióra teszed? 1.7.10-re lehet max ezt a modot, egyébként 1.8 alatt már látod hogy nagyságrendlileg mit fog adni, ha nem kell akkor enchantolok lvl 1-re valamit és ezzel resetelem. ;)

(#13643) mikk2000 válasza #56573440 (#13642) üzenetére


mikk2000
őstag

Majd ha megszereztem a hozzávalókat csak akkor csinálom meg. :) Nem csalok, csak ha kipróbálok egy modot mert úgy gyorsabb, aztán visszarakom a mentést. :) Hátizsákot persze muszáj volt beszereznem, mert hülyét kaptam attól hogy felveszek két virágot és már nincs több helyem, de ez szinte az összes játékban így van, mindenhol az volt az első amit kiütöttem.

Mint írtam az 1.8 iszonyat lagolt amit mástól is olvastam, szóval maradtam az 1.7.10 szériánál, arra már rengeteg mod van ami azzal kompatibilis, és tulajdonképp az előző széria, tehát nem túl régi.

(#13644) nbarnabas válasza mikk2000 (#13638) üzenetére


nbarnabas
tag

Az elején én is mindig rossz sorrendben állítottam magam elé a célokat/projekteket.
És csak sokára jöttem rá, hogy mivel érdemes kezedeni, és mit kell későbbre hagyni.
Az első fő cél legyen az, hogy meglegyen a teljes gyémánt páncél, és a gyémánt szerszámok.
Ehhez az kell, hogy a felszínen 10-30 búza, és 5-10 fa álllandóan újra ültetve.
A bázistól menjen le egy lépcső 12-es szintig. Ott elhelyezni 3-4 sütőt. Craftolós asztalt.1-10 ládát,
Innen meg a lehető legjobb bányász módszerrel csak ezen a szinten, és lejjebb áskálódni.
Legyen nálad mindig egy vödör víz, craft asztal, 1-2 stack fa, 1 stack stick, szén, kaja.
Fém szerszámokból egyet-egyet is tarts magadnál, de a fém csákányt az elején csak az érdekre pazarold, kő mindig ott van melletted.
Ahogy megvan az első pár vas, elsőnek csákányt, aztán vödröt készíts. Ezután jöhet a teljesen páncél, kard, és többi szerszám.
Amint megvan a teljes gyémánt páncél, kard, szerszám arzenál, akkor lehet kezdeni az enchantolást.
Eddig ha nem találkoztál egy mobbal sem, már csupán az ércekből, sütésből szép xp-t gyűjtöttél.

Amivel még sokat lehet tanulni, hogy mivel érdemes kezdeni a játék elején, az az UHC (Ultra HardCore) videó sorozatok youtubeon. Mivel ott nincs öngyógyulás és csak egy élete van, szinte biztos, hogy azonnal és mindig a legszükségesebbet fogja csinálni.

Persze amit fentebb írtam, az eléggé unalmas, így bármikor el lehet menni kalandozni. De amikor már teljes vaspáncélunk van legalább, és mindig vigyél magaddal elég kaját, fát, szént, ágyat. Ha túl messzire és/vagy túl sok cuccot gyűjtöttél be, akkor gondolkodás nélkül a túléléshez szükségtelen dolgokat dobd bele egy helyben elkészített ládába, jegyezd meg a koordinátákat, és majd vissza mész érte később.

(#13645) mikk2000 válasza nbarnabas (#13644) üzenetére


mikk2000
őstag

Kösz az infókat, mondjuk már nem vagyok annyira az elején, pár napja már tettem képet a gazdaságomról.

Mostanában kezdtem jobban gyémántra gyúrni, csak hát elég ritka szegény. A 10-es szint körül áskálódok, ahogyan blackrulz írta. Kajám bőven van, azzal nincsen gond már. Az elején persze szopás volt.

Nagyjából rájöttem arra amiket írsz, a kőeszközök nagyon jók mivel olcsóak és nem túl lassúak, csak észnél kell lenni hogy néha váltani kell ha az ember talál valamit, különben nem bányászik ki semmit :)

Mobbal jó sokkal találkoztam már, mert az ember alig tesz pár lépést meg csinál valamit és már este van, sajnos a mai világban mindent ilyen idegbeteg gyorsra terveznek, persze erre is tettem modot ami ezen segít...

A videókkal kapcsolatban annyit, hogy az angolom messze van attól hogy ilyen normál tempójú szöveget megértsek.

A tárolás már nem gond, ahogy írtam, hátizsákokkal meg van oldva, sőt automatikusan szortíroz is, szabályok alapján.

Kösz az infókat! :)

(#13646) jonnyjoker01 válasza mikk2000 (#13645) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az milyen szopás amikor stripmining közben elfogy a kajád, az italod, nem tudsz sprintelni, szomjúság szint 1,5/10- ből, ha eléri a 0-át instant meghalsz, közben 3 óriás veri szét a barlangot és feléd halad, miközben hallod, hogy egy ellenséges portál megnyílt a felszínen és jópár csákányos zombi ás lefele kb 25 normál zombi társaságában. Ha megpróbálsz harcolni sok folyadékot vesztesz, insta halál. Ha van nálad fa és a közelben víz akkor talán tudnál inni, hacsak nem mérgezett a víz és meghalsz. Ahhoz, hogy kiszűrd a vizet már nincs idő. Ha megpróbálsz elmenekülni, talán egy trollal találod szembe magad, akinek az egyik erőssége, hogy olyan élet regenerálása van, mintha egy Notch almát evett volna. Talán szerencsés vagy és nem vérzel, tehát a zombik nem tudnak olyan könnyen követni, viszont a lépteid hangja újakat vonz köréd. Talán DrZhark megkíméli az életed és nem találkozol farkasemberrel akit csak arany karddal lehet megölni.

És még sorolhatnám. Modokkal annyi lehetőség jön be a játékba, hogy mai napig csak ámulok, hogy a Minecraft izgalmasabb a Battlefield 4-nél.

Szerk. Ez hosszú lett elnézést :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13647) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Mi lehet a gond? Pastebin

:R

Üdv. Johnny

(#13648) #19617792 válasza jonnyjoker01 (#13647) üzenetére


#19617792
törölt tag

java.lang.NoClassDefFoundError

MoCreatures hiányol valamit. vagy csak szimplán bugos, mint a szemét. ;]

(#13649) jonnyjoker01 válasza #19617792 (#13648) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ahhh. 1.7.10-en nem vót ilyen problematika. No kko' ezt a monstert is canspawn=false-re kell állítanom, csak úgy, mint az entnél :O

Üdv. Johnny

(#13650) mikk2000 válasza nbarnabas (#13644) üzenetére


mikk2000
őstag

A youtube videókról annyit hogy direkt szopatósan csinálják, hogy véletlenül se találd ki mi miért működik.

Itt van mondjuk ez , dupla vasajtó nyitása egy gombbal. Működik. De nem értettem miért köti össze duplán meg alul is, miért nem köt rá csomót akkor? Aztán kipróbáltam és lőn, elég csak összekötni egy oldalt, és kész, működik.

Aztán ott voltak a cukornád arató videók, dugattyúval. Mindegyik elsírja hogy túl sok esik le az aljára, ami fenn marad, nem mind tolódik be a vízbe. Nem volt annyi eszük hogy ne csak középen üssék ki, mert akkor értelemszerűen a legfelső sor alulra esik, szabadesés következtében.

Azt hiszem videók helyett inkább itt fogok kérdezni ha nagyon elakadok :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.