Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Buster17 válasza #90933760 (#14900) üzenetére


Buster17
addikt

Zúzottkő

(#14902) netpeti98 válasza #90933760 (#14900) üzenetére


netpeti98
addikt

Ki kell sütni a bedrockot.

(#14903) K1nG HuNp válasza netpeti98 (#14902) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Azt ha te kisutod megtapsollak :))

2 zuzottkovet kisutsz es lesz rendes koved a gombhoz

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14904) netpeti98 válasza K1nG HuNp (#14903) üzenetére


netpeti98
addikt

Cobblestone a neve, látszik milyen régen játszottam. :B

(#14905) qisqaqas válasza netpeti98 (#14902) üzenetére


qisqaqas
senior tag

De előtte próbálj aludni Netherben. :)) A házadat pedig TNT blokkokból építsd fel ofc.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14906) #90933760


#90933760
törölt tag

Ok, megvannak a gombok.

Répa hol van? Kéne az állatok csalogatásához.
És akkor nem kell semmilyen ennivaló az állatoknak? Mert a wiki azt írja hogy füves réten kell tartani őket mert azt legelik. És ha kell akkor mennyi blokkot eszik egy állat?
Rakhatok össze mindenféle állatot, nem kell külön ólazni őket?

A helyüket leraktam földblokkokkal, de azokon csak akkor fog fű nőni ha rakok mellé füves blokkot is, ahhoz meg gyengéd érintésű eszköz kell, ahhoz meg nincs még bűvölőasztal, ahhoz meg nincs még obszidián, ahhoz meg nincs még gyémántcsákány, ahhoz meg nincs elég gyémántom. Oh, my shit.

(#14907) Teaway válasza #90933760 (#14906) üzenetére


Teaway
veterán

Keresel egy falut és a veteményesben találsz répát.

Sivatag közepén vagy, hogy nincs a közelben füves terület? :D
Összekötöd egy földsávval a füves és nem füves részeket és előbb-utóbb benövi az egészet a fű.

Nincs itthon csokid??

(#14908) #90933760 válasza Teaway (#14907) üzenetére


#90933760
törölt tag

Basszus, most komolyan falut kell keresgetnem?
Le akarom hozni az állatokat a szurdokba itt már megcsináltam nekik a helyet meg a veteményest is, csak füves rész nincs hogy az állatok területe befüvesedjen.

(#14909) Buster17 válasza #90933760 (#14908) üzenetére


Buster17
addikt

Mit értesz a fű alatt? Ha zöld a blokk akkor jó.

(#14910) #90933760 válasza Buster17 (#14909) üzenetére


#90933760
törölt tag

De nem zöld, most raktam le a földblokkokat és kéne közé tenni pár füveset is hogy az egész olyan legyen. Ahhoz még gyémántot kell előbb találnom, hogy meg tudjam csinálni a bűvölt csákányt.

(#14911) föccer válasza #90933760 (#14908) üzenetére


föccer
nagyúr

Játéktechnikailag nem kell nekik fűblokk. Azaz csak a bárányoknak, de nekik is csak akkor, ha nyírod őket. Ezt leszámítva akár cobble-n is lehetnek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14912) Teaway válasza #90933760 (#14908) üzenetére


Teaway
veterán

Építs lépcsőt földblokkokból a felszínre, azon is „lejön” a fű!

Nincs itthon csokid??

(#14913) #90933760 válasza föccer (#14911) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ok. Akkor csak répát kell keresnem, fűblokkot meg majd kapnak maguk alá ha lesz már bűvölt csákányom hozzá. De nagyon nem örülök neki hogy falut kell keresgetnem a répa miatt, úgyhogy ültetek azt is ha találok majd ne kelljen mindig elmenni érte. Próbáltam lökdösni őket, de elmennek.

A vetőmagok milyen gyorsan nőnek? Mert két nap alatt ugyanúgy vannak még mindig. Van víz mellettük. Ezek szerint szórni kell csontport rá, akkor már belátható időn belül nőnek?

(#14914) föccer válasza #90933760 (#14913) üzenetére


föccer
nagyúr

A búzának kell pár óra amíg megnő. 8 lépésben válik arathatóvá. A tök, dinnye még lassabban nő, de utána a termés viszonylag hamar megjön rá.

Mobokat pedig vasúttal kell szállítani, vagy ha rövid távra kell, akkor az eleségével lehet csalogatni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14915) K1nG HuNp válasza #90933760 (#14913) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Zombi is dobhat krumplit és répát is, eléggé gyakran /értsd: egy éjszaka zombivadászat alatt szinte biztos dob/

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14916) #90933760 válasza föccer (#14914) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hogy tudom csillébe tenni?
Akkor megyek zombit hentelni éjjel répáért. Répa a csalogatás miatt kell.

(#14917) föccer válasza #90933760 (#14916) üzenetére


föccer
nagyúr

Bele kell lökdösni. Csak vigyázz, nehogy elinduljon a csille a lökésektől. Látni fogod, hogy mikor szált be.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14918) #90933760 válasza föccer (#14917) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kiszállítani meg gondolom úgy kell hogy kiütöm alóla a csillét.
Átvadásztam egy éjszakát, töménytelen rohadt húson kívül semmi. És elhasználtam egy vaskardot. Lehet mégiscsak falut kéne keresni, mert kéne több féle növény is onnan.

Elindulok egy csákánnyal meg karddal tök egyenesen aztán csak belebotlok egybe egyszer és visszafele is könnyen megtalálom ha egyenesen megyek, de megvan a koordináta is. Ha meghalok úgy is az ágyam mellé rak vagy spawnpointra ami szintén ott az erőd mellett és akkor csákányon meg kardon kívül nem vesztek semmit.

(#14919) Teaway válasza #90933760 (#14918) üzenetére


Teaway
veterán

„csákányon meg kardon kívül nem vesztek semmit.”

Jaj, dehogynem!
Az összes XP oda lesz :( Az meg ugye kell a Bűvölőasztal használathoz.

(#14920) Baltoafarkas: Vmennyit visszakapsz belőle, ha visszamész a halál helyszínére...

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#14920) #90933760 válasza Teaway (#14919) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja tényleg az nullázódik. Azzal mit lehet kezdeni?

(#14921) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Amig nem vagy 20as ne felj elmenni es meghalni, 2 ejszaka alatt visszaszerzed, es meg gyemantod sincs szoval addigra meg 2szer isboven meglesz a 30as szint mikorra kell

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14922) #90933760 válasza K1nG HuNp (#14921) üzenetére


#90933760
törölt tag

42-es vagyok. Van gyémántom, csak annyi nincs hogy a csákány kijöjjön belőle. Márpedig kéne az obszidiánhoz, ami a bűvölőasztalhoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#14923) #56573440 válasza #90933760 (#14922) üzenetére


#56573440
törölt tag

az asztalban a bűvöléshez kell a szinted. körbepakolod az asztalt max 15-ig van haszna utána már csak jól néz ki, viszonylag kötött formában, egy blokk kimarad, utána jöhetnek a könyvek max 2 magasan az enchant table szintjétől,

ha használod az asztalt akkor lapis kell hozzá, az a kék kő ami magyarul passzolós kategória nekem, és a szintjeid. szintekből sok fog kelleni, ezért is építenek előbb utóbb az emberek mindenféle szörny farmokat, hogy gyorsabban összegyűlhessen, azért egy jó péncél összerakása karddal, íjjal, csákányból eleve kettőt érdemes (egy szerencsére a gyémánt-redstone-kvarc miatt) a másik meg igásló (eff 4-5 unbreaking 3) opcionálisan egy silk-es is :D

a szerveren volt(szerintem van is) egy pigman farm, amiben percenként brutális mennyiségűt kapsz, mindig el tudtuk használni ;]

(#14924) föccer válasza #90933760 (#14922) üzenetére


föccer
nagyúr

ha egy csákányt sem tusz lekrafotlni, akkor nics is gyémánotd. :D

Níitsz egy bányát 11 mélyen és fél óra alatt lesz bőven. Utána gyémánt csákánnyal meg már lehet bányászni rendesen, akkor jön a többi is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14925) #90933760 válasza #56573440 (#14923) üzenetére


#90933760
törölt tag

Lazurit a neve, az már van. Csináltam bányákat, de nem találtam három gyémánton kívül többet, hiába ástam körbe a környékét is. Persze még kettő kéne az asztalhoz. Még kutatok tovább. De most előbb inkább nem ások, hanem van három barlang a közelben azokba megyek le hátha nagyobb sikerrel találok gyémántot meg ott fogok találni obszidiánt is. Meg kell a csont a csontporhoz, kutyaidomításhoz úgyhogy jöhetnek skeletonok is, meg zombik is hátha közben dobnak répát.

(#14926) föccer válasza #90933760 (#14925) üzenetére


föccer
nagyúr

A barlangok és a bányák ritkán mennek le 16 szint alá, inkább ásd a bányát.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14927) #90933760 válasza föccer (#14926) üzenetére


#90933760
törölt tag

Pedig itt lemennek, az elsőből kiszedtem több mint tíz gyémántot meg harminc aranyat. Meg húsz obszidiánt aztán jöttem is fel. Kész az enchant table, berakom a vascsákányt meg a lazuritokat. És akkor mire kattintsak hogy gyengéd érintése legyen?

(#14928) föccer válasza #90933760 (#14927) üzenetére


föccer
nagyúr

Azt nem lehet tudni, véletlen szerűen adja be az enchantokat. A silk egyébként is elég ritka, ne lepődj meg, hogy ha nem jön ki az első jónéhány próbálkozásra.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14929) #56573440 válasza #90933760 (#14927) üzenetére


#56573440
törölt tag

amit mondtam könyvespolcok megvannak? azok nélkül nem fog adni semmi érdekeset. azokkal lehet kitolni a varázslás határát, könyvek nélkül 1-2-3-as szinteket lehet max lőni, a max viszont 30, a magasabb enchant a jobb általában, de teljesen random, nem lehet megmondani hogy mi lesz a vége.

némi szintért a kész és enchantolt eszközöket össze lehet rakni egy üllőn, vagy enchantolt könyvet rárakni a kompatibilis cuccra

(#14930) #90933760 válasza #56573440 (#14929) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ezt a marhaságot hogy random dobálja be. Van polc de csak egy, mert rengeteg cukornád kellene a könyvekhez. 10 csákányt varázsoltam de mindegyik törésállóbb vagy hatékonyabb lett csak. Csinálok üllőt hogy össze tudjam rakni őket, de látom ahhoz meg rengeteg vas kell, még jó hogy van.
Egyszerűbb tényleg ha nekiállok falut keresni ott van könyv meg répa, növény is, az XP-k több mint felét úgy is elcsesztem erre a hülyeségre, meg az üllőhöz is kelleni fog el is fogy mind, úgyhogy már nyugodtan kipurcanhatok a falu keresés közben.
Mire visszaérek meg lemászik ide a fű is nem kell varázsolt csákány se.

(#14931) föccer válasza #90933760 (#14930) üzenetére


föccer
nagyúr

Cukornádat telepíteni kell és lesz szarásig. Víz mellé kell rakni és elég gyorsan nő.

Nem kell rohanni a játékban, széepn sorjában midnennel. Csak Black imádja már az első napon rátquarry-zni a servert, amíg össze nem dől :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14932) #56573440 válasza #90933760 (#14930) üzenetére


#56573440
törölt tag

igazából van egy varázsa ennek is, ugyanis a frankó cuccokért így rendesen meg kell dolgozni, nem csak ráklikkelek aztán kiadja a fullos enchantot olyat mindenki tudna:) ezzel viszont aki időt áldoz rá, csinál egy mobfarmot, annak jobb cuccai lesznek általában mint annak aki nem :)

mint mondtam a könyvespolc nagyon kell köré, silket nem fog adni egy polccal, ha az volt a cél teljesen fölöslegesen enchantoltál :B

ez a játék pontosan az aminek most látod. kell ez is az is amaz is, és soha nem érsz a végére:D ha van egy nagy cukornád farmod, akkor csinálhatsz egy automatát is már, stb:D

és akkor hol van még a wither gyilkolás, az end sárkány, és a többi finomság

és akkor még csak a belépőd van meg egy moddolt szerverre, ahol ennél csitrilliószor több lehetőség van, több blokk, gépek, varázslás, stb :K

föccer: ez tőled akinek ha jól emlékszem egy teknős programot írtam hogy az ipari mennyiségű blastot lepakolja nagyon fájt :D tickenként soha nem gyártottam hv solart... veled ellentétben :D

[ Szerkesztve ]

(#14933) Teaway válasza #90933760 (#14930) üzenetére


Teaway
veterán

„Mire visszaérek meg lemászik ide a fű is nem kell varázsolt csákány se.”

Ha eléred a látóhatárt* (nem tudom, hány száz blokk), akkor leáll az élet és a fű se mászik sehova se! :)

* a helyes értelmezést megmondják a többiek

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#14934) #90933760 válasza Teaway (#14933) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor még szerencse hogy mégse mentem el hanem lementem bányászni. Gondoltam a sok csákányomat elhasználom. Volt is értelme egy csomó cuccot szereztem. Közben a fű már közel jár. :DDD
Addig kialakítom a vizes csatornákat a kertben meg felkapálom. De azt hiszem növelni kell kicsit, mert sok mindent akarok ültetni. :DDD

(#14935) föccer válasza #90933760 (#14934) üzenetére


föccer
nagyúr

Ennél nagyobb kert nem kell.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14936) #90933760 válasza föccer (#14935) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ennél egy picit nagyobb lesz, de nem baj. Az automatikát én kihagyom belőle. :DDD Legalábbis még egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#14937) qisqaqas válasza #90933760 (#14936) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Így termesztek cukornádat. Remek dolog amugy. :)

Egyébként szörnyfarmot építenék. Van valakinek egy jó és bevált designja? Egyelőre csak a drop érdekel, ha kis munkával átalakítható XP farmra később az nem volna hátrány, de az még a jövő zenéje. Amit neten találtam az vagy a mellettem levő Extreme Hill biom teljes kőkészlete kevés lenne hozzá, vagy nem működött.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14938) #90933760 válasza qisqaqas (#14937) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én a hagyományos verzióval oldottam meg, hosszúkás kert olyan 20x50 méretű és két folyó. A négy szélére megy a nád, a többi terület meg asszem 4-4 blokkig vizes. Majd még kicsit alakítanom kell hogy befedje. És akkor oda meg minden más növény. De szerintem nem is kell ennyi nád.
Szemben meg ugyanekkora terület lekerítve az állatoknak, oda csak beengedem őket együtt aztán kész.

(#14939) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Tudtok egy jó fejlődős RPG modot vagy modpackot mondani? Egyszer azt hiszem láttam valahol egy olyat, hogy ahogy egyre több questet csinálsz meg, annál jobb fegyvereket/armort kapsz és annál erősebbek lesznek a mobok (1000+ atk kard, 500000+ hp szörnyek stb).

Üdv. Johnny

(#14940) qisqaqas válasza #90933760 (#14938) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Kreatív módban próbálok KFC-t csinálni :D ilyen sültcsirke generátor vagy mi. Működik, csak baromi lassan indul be. Először kell egy brutál tojásfarm, aztán utána jöhet a sütöde. Legalábbis ha megfelelő sebességgel akarod hogy menjen. Persze nem 1 sültcsirke/mp a cél de még lassú. :( Onnantól már csak barom és bárány kell. Gyapjút azt ugye lehet nyírni, de a kabátot nem lehet lesegíteni a marhákról. : :(

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14941) #56573440 válasza qisqaqas (#14937) üzenetére


#56573440
törölt tag

mob farmra van pár alternatíva, jó lenne definiálni hogy melyikre gondolsz :)

1: talán a legegyszerűbb: meglévő spawnerre épülő. ebből aztán van ezer féle design moboktól függően pl ez is használható rá továbbra is, ez egy emelős ejtős okosság. annyi a szabály hogy 16 blokkon belül kéne lenni a playernek, másképp nem működik. ezen a 16 blokkon át hogy oldod meg az utaztatást az csak a kreativitásodon múlikgerinek a ph szerveren van egy dual cavespideres spawnere, ő összefolyó vízzel oldotta meg a gyűjtést. az is egy egész elterjedt megoldás és egyszerű is :) a mobok megölése meg megint olyan lehet amilyet akarsz, az egyik olcsó megoldás a lava blade

2: a spawn mechanikát kihasználó farmok. ezekben nincs spawner és kb így néznek ki vizes árkok a kékek 2 mélyek, "fölöttük" trapdoor de lecsukva. a mobok azt hiszik hogy át tudnak rajta menni, így ha mászkálnak akkor beesnek a vízbe. a középső gyűjtőcsatornába esnek, onnantól meg tőled függ mennyit esnek, ha xp-re kell akkor 22 blokkon egy piston betol egy blokkot és kézzel agyonverhetőek egyetlen ütéssel, vagy potival, aztán ha kiveszi a piston akkor nagyobbat esnek és meghalnak maguktól. a páncélos mobok viszont túlélhetnek egészen nagy esést is, pl a csirkén lovagló zombi meg akármennyit. ezeket általában az égbe építik, és amennyire lehet tenger fölé, így minimalizálható a föld alatti üregekben spawnoló mobok miatt kieső forgalom a spawnerben (a spawn mechanika korlátozza a chunkokban egyszerre jelenlévő mobok számát), de még így is érdemes kivilágítani mindent a környéken. nagy meló de ha irdatlan dropp kell... :D a vizes csatorna 2x2-es hogy a pókokat is lehozhasd, a belmagasság pedig csak 3 blokk, mert akkor nem tudnak bespawnolni az endermanek, akik ugye vízbe sétálva eleve teleportálnak, tehát nem tudod lehozni őket, cserébe viszont foglalják az értékes helyet a spawnerben

3: spec spawnerek. itt főleg az enderman és a pigman játszik és mindkettő xp-re megy rá főleg (azért a gold és az enderpearl se kutya na :D). enderman vonalom docm csinált jó videót a fixről hogy megy, itt az ejtés 42 blokk kell legyen mivel több az életük. xp-re jelenleg az ultimate megoldás ez. sok anyag, egyébként jelentősen kevesebből is összehozható, szerveren én is csináltam egy mutációt belőle, szerintem megérte ;]

ezen túl még van ezer működő witch farm 1.8-ra, docm megint ajánlott pl, ezzel pl a bottle, glow-redstone, spider eye, sugar, stick loot várható, de ha épp vas szűkében vagy... ebből egy mcwill mutáció van szerintem a ph szerón így szemre, egészen jónak tűnik.

és persze ezen kívül ezer meg egy forma és funkció, ha nincs spawn annak általában megvan az oka, általában világos van bent, túl sok mob spawnol a környéken, nem hardon játszol ;] túl közel vagy vagy túl távol ;)

[ Szerkesztve ]

(#14942) Mottie válasza jonnyjoker01 (#14939) üzenetére


Mottie
őstag

HQM most a menő mod (igaz nem modpack, csak egy mod) -> Hardcore Quest

Be Victorious!

(#14943) jonnyjoker01 válasza Mottie (#14942) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm, megnézem.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#14944) #56573440 válasza jonnyjoker01 (#14939) üzenetére


#56573440
törölt tag

egész biztosan egy hqm-re épülő pack volt az, de hogy melyik...

ami ilyesmi mod arra ez ugrott be

ez meg alapból vicces. amikor felkel a blood moon nem tudsz aludni, mobspawn eldurvul, még komolyabb páncélban is fenekeltek el szerveren hordák semmi perc alatt:D

(#14945) Cucuska2 válasza #56573440 (#14944) üzenetére


Cucuska2
őstag

Jajj, hogy én ezt hogy utáltam a Terrariában...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14946) #56573440 válasza Cucuska2 (#14945) üzenetére


#56573440
törölt tag

én egy szerverre összerakott packban játszottam vele először, felcuccoltam páncéllal, mondom kimegyek rendetrakok én seperc alatt :D kb 20 másodperc múlva a sarokban pityeregtem és vártam hogy felkeljen a nap :DDD amikor 10 zombi oszt minden irányból, berobban két creeper, és jön 4-5 wither cat, akkor csak korlátozott mértékben nevetek ;]

(#14947) qisqaqas válasza #56573440 (#14941) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ez nem semmi. A 2. kategória érdekel egyelőre, de a pigmenfarm is odaver. Netherbe majd akkor fogok csak lemenni ha reális esély van arra hogy egy darabban visszajutok. :)

Most tápolni fogok, meg legyalulom a hegyet a házam mellett. Ha találok spawnert akkor ki fogom használni. Volt egy zombis a kezdőponttól nem messze csak balf4sz voltam és szétütöttem. :W

Ha kell anyag akkor meg egy smoothstone farm is készülni fog. (Könyebb bányászni mint a cobblestone-t elvileg)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14948) #56573440 válasza qisqaqas (#14947) üzenetére


#56573440
törölt tag

az simán működhet. mondom azoknál arra kell figyelni, hogy megfelelő magasságból ejtsed őket, te is megfelelő helyen állj, itt egy kis magyarázat milyen messze kéne állnod hogy beinduljon a passzív spawner (a spawn padok 24 és 32 blok között kéne legyenek, alatta nem spawnolnak a mobok, fölötte meg nem mozognak), és amennyire lehet a föld alatt ki kéne világítani minden járatot, üreget, ha szárazföldre építed akkor a felszínt is, legalább 32 blokkos körzetben. persze enélkül is menni fog, csak jelentősen kevesebb mobbal

a nether simán túlélhető páncél nélkül is, íjjat viszel a ghast enchant nélkül is 2 lövés, és ha elkerülöd a fortokat akkor nem igazán fogsz összefutni se wither skelivel se blaze-el. a pigmen meg passzív amíg nem bántod :)

[ Szerkesztve ]

(#14949) Mottie válasza #56573440 (#14946) üzenetére


Mottie
őstag

Én tegnap este ragequitteltem a szeróról :D Miután 1-es helyett Q-t nyomtam void világban és a mágnes nem húzta vissza a Draco Staff of Powert... :D

Be Victorious!

(#14950) csoki válasza Mottie (#14949) üzenetére


csoki
senior tag

lol :DD majd csinálsz másikat :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.