Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49351) petyametyo válasza kopepe (#49350) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Tudom-tudom ,de azért így jobb lett volna ,mert amúgy se értek hozzá :U

quailstorm Lehet azért kérek még segítséget :R

(#49352) kisspinyoo válasza quailstorm (#49347) üzenetére


kisspinyoo
tag

Hát utóbb ki derül fel tették a szoftot 0-ázták az ieme azonositót és kb gajra tették a telefonom most rendörségen van az ügy mivel konkértan olyan mintha lopott lenne a telefon el vitem másik szervízbe és ott közölték velem hogy nem nyulhatnak hozzá mert hogy 0 az ieme és hát csak úgy nyúlnak bele ha tudom igazolni honnan származik a telefon de szerencsémre meg lett a régi gari papír ahonnan vettem a telefont :) és most valszeg meg tudják csinálni .És nem tudom még mi lessz ennek a vége :)

Tisztelet pénz hírnév!

(#49353) kisspinyoo válasza quailstorm (#49349) üzenetére


kisspinyoo
tag

és az egészben az a szép hogy ök nem csináltak semmi ilyet hogy 0-ázták stb.. csak az a baj hogy úgye a telefonba minden benne van most a rendörségen vizsgálják a telefont hogy mikor és ki nyúlt bele stb... Mivel hogy nekem van igazam így súlyos büntetésre számíthat a szervíz :D

Tisztelet pénz hírnév!

(#49354) petyametyo válasza kopepe (#49350) üzenetére


petyametyo
aktív tag

A google tényleg a barátom,de amit találtam linkeket máshol azok se jók.Azért vetem ezt a telot hogy gyakoroljam ezeket a dolgokat de lehet ebből nem lesz semmi :F

(#49355) kopepe válasza petyametyo (#49354) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nyugi.Megnézem a gépemen megvan-e még a cucc ehez a telóhoz.Ha megvan megkapod :)

(#49356) petyametyo válasza kopepe (#49355) üzenetére


petyametyo
aktív tag

:R

(#49357) quailstorm válasza kisspinyoo (#49352) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tehetséges az aki egy Qualcomm termékből ki tudja ütni az IMEI-t...
asszem oda se kell többet menned (pénzkövetelésen kívül)

(#49354) petyametyo: mert mi kéne? CM7 telepítéses leírásom az még szerintem működik.

[ Szerkesztve ]

(#49358) petyametyo válasza quailstorm (#49357) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Igazából nem tudom :)) Azt se tudom hol kéne kezdenem,soha nem csináltam ilyet :)

(#49359) quailstorm válasza petyametyo (#49358) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az baj. Nekem azért segített az alapokban pár haver.
Ami témákra rákereshetsz, mit jelent a:
1 software reflash
2 android recovery
3 fastboot mode

De nekem van egy fasza step-by step leírásom, és annyiszor linkeltem már hogy még egyszer nem akarom. Szerintem 1-2 oldalon belül visszafele ott van.

(#49360) petyametyo válasza quailstorm (#49359) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Meg keresem :R

(#49361) kisspinyoo válasza quailstorm (#49357) üzenetére


kisspinyoo
tag

Hát meg oldották és ma kell rendörségre meni mert a szervíz tagadja az ellenük fel hozott vádakat szóval még azt is tagadják h a teló nálluk járt de nállam van az a papír amivel be adtam szervízre a készüléket szóval érdekes lessz mi sül ki ebből :)

Pecsét meg cim minden szar rajta van a papíron szóval így csak nem tudják le tagadni.

[ Szerkesztve ]

Tisztelet pénz hírnév!

(#49362) kopepe válasza petyametyo (#49360) üzenetére


kopepe
aktív tag

Hát a gépemen nem sok mindent találtam.
Leírás ugye az első oldalon,az összes hozzá való cucc pedig itt,huszonkettő oldalon :) A huszonkettediken vannak a legrégebbi dolgok :D

(#49363) petyametyo válasza kopepe (#49362) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Meg nézem ,köszönöm :R

(#49364) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Nem használom már a GT540-met, mert lecseréltem egy NoteII-re. Azonban az egyik ismerősömnek szüksége lenne rá.

Azonban ez a telefon vodafonos, neki meg T-s kártyája van. Konkrétumot nem akarok kérdezni, mert szerintem a szabályzatba ütközik. A lényeg találtam egy leírást, mely szerint a következő kóddal bejön egy menü:

2945#*540#

Ez a kód nekem nem hoz be semmit. Igaz a készülékbe most jelenleg nincs SIM kártya. Lehetséges, hogy a Cyanogen mod esetén másképpen kell előhozni azt az ablakot, ahová az unlock kódot kell írni?

(#49365) quailstorm válasza kisspepe (#49364) üzenetére


quailstorm
nagyúr

CM alatt nincs unlock...
Kénytelen vagy visszatenni egy gyárit, és aztán vissza a CM. Sztem joestone-nak van/volt CWM-ből flashelhető gyári ROMja is.

(#49366) radamsky


radamsky
senior tag

Na a régiek közül szerintem már csak én használom ezt a készüléket. Jo régi készülékem amire kellett az tökéletes
bár már köhög egy kicsit ugye még a gyári 2.1-es van rajta és lehet kellene egy kicsit frissiteni, legalább ujra huzni a 2,1-es verziot, ráeröszakolni valamit, mert jopár program már nem müködik ilyen pl a market

de valoszinü én is lecserélem 3 év után, mert megint repedezik az akksi, rejtélyes ujraindulások kikapcsolások amit csak akksikivétellel tudok ujra elinditani

jo kis telefon volt:DD

most éppen 2.1-es mod verziot keresek erre a készülékre

(#49367) radamsky


radamsky
senior tag

már nem tudom szerkeszteni

ez a progi érdekelne, nem találom a gépemen

v20bhunmod.kdz

(#49368) Destr4ct válasza radamsky (#49366) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Még nekem is megvan, habár már régen nem használom aktívan. Az aksija már nem nagyon bírja, és a hozzáadott sd kártya is elromlott. De azért ha eszembe jut, akkor felrakom töltőre, meg frissítgetem a programokat rajta. Jó kis teló volt, nincs szívem eladni :) (meg lehet, hogy nem is nagyon kellene senkinek rossz aksival, és sd-vel) Jelenleg egy CyanogenMod van rajta, Android 4.1.2. Egész jól fut, habár hívást meg ilyesmit nem teszteltem vele, az igaz.

2011-ben jött utána egy Galaxy S, ami most kerül lecserélésre pont a napokban egy Motorola Moto G-re.

Mennyibe is került annak idején a GT540? Vodafone-nál 44-46 körül volt azt hiszem.
Ha hasonlóan nagyon jó ár/érték arányú telót szeretnél újonnan, mint a GT540 volt, akkor én a Moto G-t ajánlom.
Itthon hivatalosan nem lehet kapni sajnos, szóval külföldi beszerzést kell eszközölni (vagy expansys). Nekem 50k-ból jött ki összvissz.

Szerk: v20bhunmod.kdz nekem megvan, ebéd után feltöltöm valahova, ha kell.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#49369) quailstorm válasza radamsky (#49367) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#49370) radamsky


radamsky
senior tag

amire én használom a telefont ahhoz elég egy olcsobb is:D
telefon, sms, illetve net megosztás, meg mp3-as lejátszoként használom

anno én előfizuval vettem 20 valamennyiért, igy én nem adok egy telefonért 50 ezret:D
meg mostmár a lényeg, hogy független legyen:D

nagyon nem merek belevágni ebbe a frissitésbe, pedig megoldhatja a problémát, mert mi van ha alatta kikapcsol:DD meg lusta vagyok archiválni

igen jo kis telefon, még most is amire kell elég, csak müködne a market, illetve ne kapcsoljon ki mert olyanja van:D

(#49371) quailstorm válasza radamsky (#49370) üzenetére


quailstorm
nagyúr

"csak müködne a market"
az utolsó őskövületeknél (értsd, 50 éves user) ez volt a végső érv a CM7 mellett...

(#49372) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Hello! Valaki találkozott már olyannal, hogy recoverybe belép,de ha rányomok bármire, akkor eltünik, rányomok megint,akkor előjön,de nemtudok belépni sehova, nemtudok semmit csinálni, csak annyi, h ott van. Próbáltam másik recoveryvel (szintén cwm) de ugyan ez.

(#49373) quailstorm válasza nincskedvem (#49372) üzenetére


quailstorm
nagyúr

rossz gombokat nyomkodod, a home asszem ez a hide/unhide gomb, neked meg a kamerát kéne vakarni

(#49374) nincskedvem válasza quailstorm (#49373) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

mindegyik gombra így reagál

ez alapján felraktam ezt a romot,de bootloop.

[ Szerkesztve ]

(#49375) quailstorm válasza nincskedvem (#49374) üzenetére


quailstorm
nagyúr

pedig anno én is azzal dolgoztam, szal nincs ötletem mi van :F

(#49376) nincskedvem válasza quailstorm (#49375) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

megoldottam, sikerült felrakni egy twrp-t meg a rom is fenn. azért köszönöm!

(#49377) tzimash


tzimash
őstag

Sziasztok!

Miért felejti el látni a teló a helyi wifi hálózatot? másik telefon meg a TV látja, az lg meg egyik napról a másikra nem is veszi észre.

(#49378) tzimash válasza tzimash (#49377) üzenetére


tzimash
őstag

Megoldottam közben. Az volt a baj, hogy egyik nap áttettem másik channel-re a wifit, hogy a szomszédok kevésbé zavarjanak, ez valamiért nem esett jól a telefonnak, visszaraktam az eredetire és rendbe jött.

(#49379) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lassan szanálom a gépről a GT540 cucokat, ha valakinek kell valami (ROM, ilyenek) akkor most szóljon vagy hallgasson örökre... :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49380) quailstorm válasza wwenigma (#49379) üzenetére


quailstorm
nagyúr

esetleg egy magyar 2.1 kdz-hez jöhetne

(#49381) wwenigma válasza quailstorm (#49380) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

ITT nézzél szét. Remelem igy jo.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49382) quailstorm válasza wwenigma (#49381) üzenetére


quailstorm
nagyúr

köszi
AHUNBK, gondolom ez a magyar független, és egy fájl azt cső

LG-RDTT az mi? Működő KDZ updater mellett jó az valamire?

(#49383) wwenigma válasza quailstorm (#49382) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az gyk. a KDZ updater. Ha jol emlekszem. :B Windows enabler kell hozza (inditani majd systrayen jobbklikk és enable) es akkor aktivak a gombjai - én azzal flasheltem a telomat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49384) quailstorm válasza wwenigma (#49383) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tehát egy régi verzió, amire semmi szükségem, igaz?

(#49385) lgopti


lgopti
újonc

Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem, tanácsokra! :)

LG optimus GT540 telom kijelezte, hogya virtuális memoria kicsi, ezért elkezdtem kitörölni a böngésző gyorsítótárát stb, de a beállításoknál véletlenül rámentem, hogy adatok törlése.

A telefonom ezután szürkés lett, nem lehetett semmire használni, gyári visszaállítással visszahoztam, tudok telefonálni, smsezni, böngészni, de nem tudok rá semmilyen applikációt feltenni, gmail-be nem lép be, ha kér gmailes felhasználónevet és jelszót, nem lép be, újat regisztrálni nem tudok.

Telefon bekapcsolásánál ezt irja ki: System UIDs Inconsistent: UIDs on the system are inconsistent, you need to wipe your data partition or your device will be unstable. Ezt egy I'm Feeling Lucky gombbal lehet kinyomni, de baj eddig nem történt.

Miután kinyomtam, kiirja, hogy Market ( process com.android.vending) az alkalmazás váratlanul megállt, próbálja újra.

Market nem müködik, appokat nem tudok felrakni. Vodás vagyok, és a telefont nem rootoltam. A vodafonnál már nem egytechnikai szakértőt próbáltam, nem tudtak ezzel mit kezdeni, nem találtak rá frissítést.

Hogyan tudnám a helyzetet megoldani? Nagyon jól jönne a segítségetek? Milyen adatot adjak még meg?
Firmware verzió: 2.1-update1
Alap verzió: 2.6.29
Software verzió: GT540-V20c-Mar-10-2011

(#49386) quailstorm válasza lgopti (#49385) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez volt az a lépés ahol nekem átadták a telefont meg pénzt én meg 3 óra múlva visszaadtam 2.3.7-tel...

[link] [link]

(#49387) lgopti válasza quailstorm (#49386) üzenetére


lgopti
újonc

Egyébként nem lehetne megoldani, hogy a marketet leszedem valahonnan gépről és ráteszem a telóra?

Rossz így, hogy nem tudok applikációt tenni az okostelefonomra.

Amit küldtél linket az jó? Még sose csináltam ilyet, átlag felhasználó vagyok, nem nyúltam még így bele a telefonba.

Nem lehet, hogy ha megpróbálom, akkor végképp nem tudom majd használni a telefont, mert elromlik, miközben javítom és a telefonom használhatatlanná válik?

Tudtok valami tippet adni? Más megoldás is létezik?

Marketet nem lehet leszedni, illetve most már Google Play van, de tökmindegy, mert Gmailre se tudok menni, meg semmi olyan progit használni a telomon, amihez szükség van, a felhasználónévre és jelszóra, ami az android miatt kellett regisztrálni.

Egyébként köszönöm a tanácsot!

(#49388) lgopti válasza lgopti (#49387) üzenetére


lgopti
újonc

Tehát nem is tudom a Gmail-es fiókomat az Androiddal szinkronizálni.

(#49389) quailstorm válasza lgopti (#49387) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én már majdnem tönkretettem de otthon USB kábellel vissza lehetett hozni.
Ha pontosan követed az utasításokat nem lesz baj.

A system UID inconsistent miatt újra rakni a gyári romot minimum kéne, onnan meg csak egy kis ugrás egy normális oprendszer.

(#49390) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Erre a telóra melyik a legjobb/legstabilabb ROM? Valamilyen 2.1-nél újabb jólenne, tehát jöhet custom ROM is, vagy csak az. Telepítési leírást is kaphatnék?
Ezt néztem ki egyébként:[link]

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#49391) quailstorm válasza rmartin94 (#49390) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jól hangzik, majd nemsoká kapok egy GT540-et érintő cserére, kipróbálom rajta.
SDSL-re esküsznek sokan, nálam vagy nem volt stabil, vagy tetű volt.
ezt használtam csak jó régi
olvass vissza a leírásomért a fórumban, nem kell sokat...

(#49392) pikszel válasza quailstorm (#49391) üzenetére


pikszel
őstag

+1 az ASIS-ra. Stabil és minden működik hibátlanul.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49393) Upo válasza pikszel (#49392) üzenetére


Upo
addikt

Az nekem is egész jól ment csak kicsit félre van kalibrálódva az érintő. yári rommal kalibrálás után jó, tehát nem hardver hiba. Valamelyik lengyel romot is használtam, egész tűrhető volt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#49394) quailstorm válasza Upo (#49393) üzenetére


quailstorm
nagyúr

SDSL4-ben vagy annak az AOSP variánsában találsz kalibrációt, de 100% HW hiba. Ha az érintő jó, akkor nem kell kalibrálni.

(#49395) pikszel válasza Upo (#49393) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam nem jelentkezett ilyen bibi. Számomra tökéletes.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49396) coyote55 válasza quailstorm (#49394) üzenetére


coyote55
őstag

Azért az gyanús, hogy gyári ROM esetén nincs csúszás...

Memento Mori!

(#49397) quailstorm válasza coyote55 (#49396) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak manuális kalibrálás után. Alapadatokkal nem hiszem hogy jó neki. Használtam pár GT540-et, különböző állapotban.

(#49398) coyote55 válasza quailstorm (#49397) üzenetére


coyote55
őstag

Ezt értem, de gyári ROM esetén lehet kalibrálni, mással meg nem? Ezt tartom furcsának.

Memento Mori!

(#49399) quailstorm válasza coyote55 (#49398) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2.2-es android óta nem létezik a funkció. Meg nagyon a rezisztív érintő mint fogalom se.

(#49400) coyote55 válasza quailstorm (#49399) üzenetére


coyote55
őstag

Na ja... GT540 viszont még van használatban (az enyém az idősebb lányom "finom" kezei között senyved :O )

Memento Mori!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.