Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49051) wwenigma válasza kopepe (#49050) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Galaxy Miniből is csak a "lassabbat" azaz a 600asat tudom ajanlani, jobb-gyorsabb-stabilabb mint a Broadcom procis valtozat. Barátnénak volt, az lett lecserélve egy Sony Tipo-ra. Szintén ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49052) quailstorm válasza wwenigma (#49051) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pontosan, az S5570i még telefonnak sem jó... (dobálja a tornyot)
De az a baj a minivel, hogy súlyos kompromisszumot kell kötni kijelző terén, és AF sincs. Valamint hiába 2 hangszórós, elég gyatra. Szóval tényleg feljebb, és 512MB RAM alatt semmiképpen sem.

(#49053) kopepe


kopepe
aktív tag

Olvastam én is,hogy a mini s5570i a nagyobb procival sokkal szarabb mint a nem i-s.
Na jó de mindehez képest az ára miatt bejön.Egy évig nyúztam a minimet.Le a kalappal

[ Szerkesztve ]

(#49054) quailstorm válasza kopepe (#49053) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg próbáltam is, ne tudd meg ;] Annál rosszabb nem sok van. Talán a kezdeti szörnyek, mint a huawei U8500, U8120, meg alca OT-890. Főleg úgy, hogy elalszik benne a GSM modul, és amíg nem ébreszted fel a telót, nem tudnak hívni.

(#49055) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Sikerült életre keltem a halálból a GT540-et! 2.1 van rajta! Tudok olyan szoftvert adni ami nem omlik össze és egyszerűen a KDZ felteszi magának?

(#49056) quailstorm válasza Sly Bp. (#49055) üzenetére


quailstorm
nagyúr

KDZ-set nem, max a nem oly rég közzétett leírásomat követve tudsz egy CM7-et feltenni. Win7 64-hez is találtam drivert ha az kell szólj.

(#49057) Sly Bp. válasza quailstorm (#49056) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor marad ez!

(#49058) Smoker84


Smoker84
tag

Üdv újra beszámolok egy romról amit épp tesztelek,Stroke ROM 4.0 For LG GT540 néven lehet rá találni,felülete tökéletes,nekem elnyerte a tetszésemet,teljesítmény ideális,wifi működik,telefonálásra alkalmas,gps majd tesztelem még,ha működik frankon akkor marad egy kicsit ez a rom :) bízom benn hogy minden oké lesz vele,amire nekem kell.... :DD

[Itt lehet letölteni aki szintén szeretné tesztelni]

[ Szerkesztve ]

(#49059) SüdiLaller válasza Smoker84 (#49058) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

inkább innen: http://d-h.st/DXS a linked kaki sajnos. Ha nem tévedek ez tavaly szeptemberi?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49060) Smoker84 válasza SüdiLaller (#49059) üzenetére


Smoker84
tag

Köszi a link javítását,igen,relatív friss mondható

(#49061) Smoker84 válasza Smoker84 (#49058) üzenetére


Smoker84
tag

Javitanám saját magam,mivel nem jó romot linkeltem,kicsit összekevertem nem az van a telomon hanem [update-cm-9.0.0-RC0-IceCreamSwift-29052012-signed]

(#49062) SüdiLaller válasza Smoker84 (#49061) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Van egy killégám, akinek még GT540-e van, neki akkor ezt még felhúzom valamikor. systemet kell méretezni? már látom, min. 190MB, és nem műxik az fm rádió, ami neki szívfájdalom... lehet kimarad, bár spirit fm-mel megy, és van vagy 2 kompletten belakott recoveryje...

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49063) Smoker84 válasza SüdiLaller (#49062) üzenetére


Smoker84
tag

Találtam egy frissebb verziót itt a linkje [xda-cm-9.1.0-IceCreamSwift-19092012] nekem már ez van fent ,tökéletes,swap ot használja úgyhogy adjál neki,én nem particionáltam át semmit.

(#49064) coyote55 válasza Smoker84 (#49063) üzenetére


coyote55
őstag

Van ennél még újabb: [link] ha hinni lehet a dátumozásnak.

Memento Mori!

(#49065) Smoker84


Smoker84
tag

Már fent is van a telon,nem rossz,szerintem az előző verziókban való juraindulgatást javíthatták,meg a videó lejátszást.gyorsabb nem lett.de használható mindennapi rom,véleményem szerint. :D

(#49066) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Sziasztok!lenne egy pár tippem azoknak akik lassúnak találják a GT-540-et,Nálam cm 7.2-ben beválik
1:Töltsétek le a Marketbol a System Tuner nevű appot a Marketbol,ingyenes és zseniális.
2:Van egy zseniális lag mentesitő App,a Seeder.
Nálam bevált.
3:Kapcsoljatok ki minden felesleges Animációt!
4:Létezik egy build.prop nevű rendszerfájl abban is sok hasznosat lehet beállitani,ám csak óvatosan.
5:Van egy olyan opció is,amellyel a Cpu renderelést lehet lekapcsolni,és bekapcsolni GPU Renderelést.
Bizony azis sokat gyorsit rajta.
6:Fontos hogy ne hagyjuk azt hogy a rendszer maga üritse a Ramot.Ugyanis olyankor még a Launchert is kizárhatja!
7:Keressünk olyan appokat amiknek kevesebb a ram igénye,természetesen egy komolyabb weblaptol kiakad,de 256mb rammal ne is csodálkozzatok!
8:Nálam furcsamód egy Cm theme váltás is hozott gyorsulást a görgetés sebességében.
Most pl Touchwiz theme-t használok és a görgetés simán megy 60-70 fps-el.

Link a Cpu renderelés kikapcsolásához,bocsi hogy igy de mobilrol vagyok
Lehet hogy eggyes Cm romokban alapbol ezek be vannak állitva,én már találkoztam olyannal.

LINK: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1887997

[ Szerkesztve ]

(#49067) Smoker84 válasza Smoker84 (#49065) üzenetére


Smoker84
tag

Észrevétel a Rom ról.,frankó,gyors,napi használatra alkalmas,gps,wifi müködik hibátlanul,rádiot nem probáltam mert nincs rá szükségem,ami zavar benne nagyon kevés app ot enged sd re át tenni,és rom install után,mielött át particionáltam a telot,system 190Mb a többi maradt appoknak,tehát rom install és nézem a fentmaradó helyet,appot még nemis telepítettem de már 60mb foglalt.Ötlet erre valakinek ? ha kevesebb system patriciot adok neki el fogja vajon birni ? :W

(#49068) wwenigma válasza Smoker84 (#49067) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha megnezned mennyit foglal a system particio, abbol kiderül vajon fel fog e menni rá? +10 megát minimum számolj rá.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49069) Smoker84 válasza wwenigma (#49068) üzenetére


Smoker84
tag

Pont ezért mert alig van hely visszatértem a 2.1 re kicsit.

(#49070) Vic61


Vic61
senior tag

Hali!

Vettem egy unlock kódot. Azonban hiába írom be a tárcsázóba a 2945#*540# -t, rám se hederít a teló, nem tudom beírni a kódot. Android 2.3.7-es, CM 7.2.0-RC0
Szerintetek hol a bibi?

Samsung Galaxy Fold

(#49071) quailstorm válasza Vic61 (#49070) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kénytelen leszel addig visszarakni a 2.1-et... Csak azon van unlockmenü... francia 2.1, általam tesztelt

(#49072) SüdiLaller válasza Vic61 (#49070) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Vissza kell butítani ehhez a művelethez. asszem 2.1 ig elég. Majd ha kész, felnyomod a cm7et megint, arra nem emlékszem hogy recoverys 2.1 jó e hozzá ezen a környéken keresgélj.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49073) SüdiLaller válasza quailstorm (#49071) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

de gyors vagy :D

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49074) Vic61 válasza quailstorm (#49071) üzenetére


Vic61
senior tag

Nagyon szépen köszönöm...mindkettőtöknek... :R :R :R

Samsung Galaxy Fold

(#49075) Vic61 válasza Vic61 (#49074) üzenetére


Vic61
senior tag

Recovery engedélyezett V20B Magyar rom nem jó? Azt recoveryből is felnyomhatom... :F

Samsung Galaxy Fold

(#49076) quailstorm válasza Vic61 (#49075) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Halvány gőzöm nincs. Az biztos hogy a ROMfastboot az semmit nem csinál a rendszerrel, tehát ha azt felrakod 2.3.7-re, akkor brick.
Mi az hogy recovery engedélyezett? Gondolom azt is KDZ-vel kell feltolni. 2.1 meg nem tudom van-e recoveryből telepíthető, sosem kerestem :DDD
A tiszta az, ha felrakod amit küldtem, majd újralépcsőzöl. Nemrég írtam le. A datát úgyis bukod, 10 percet spórolhatsz a recoveryzéssel, vagy csinálsz egy szép téglát, amivel lehet szenvedni.

(#49077) Vic61 válasza quailstorm (#49076) üzenetére


Vic61
senior tag

A "recovery engedélyezett" szöveget az 1 hsz.-ből másoltam, ez egy recoveryből telepíthető .zip ROM.
Azt nem tudom, hogy "visszalépni" lehet-e brick nélkül, más telón ez megoldható ha teljes wipe és format van.
(system, cache, data)
...de nagyon köszönöm az infót, hallgatok Rád....visszarakom a .kdz ROM-ot. :R

Samsung Galaxy Fold

(#49078) quailstorm válasza Vic61 (#49077) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én a link mögött ezt találtam: [link]
Még mindig nem értem mi akar lenni a recovery engedélyezett, most akkor van benne? Nincs? Mert az a tapasztalatom, hogy ezek a mod izék önállóan nem működnek, a francián semmit nem változtatott pl, csak lett fastboot mód, mindössze ennyi. Azt meg hiába rakod fel CM7-re...
Amit küldtem ROM, az egy unbrick tutorial része, ugyanis nekem sikerült brickelni, szóval az bármikor telepíthető veszély nélkül. Aztán meg meddig tart feltolni egy ROMfastbootot és parancssorból egy recovery-t?
Ez nem az a telefon ahol szívesen kísérleteznék, ettől függetlenül elképzelhető hogy működik, de inkább válaszd a biztos utat.
Egyébként nekem anno volt egy gyökereknek való program, ami spanyol volt, és alapból felrakott egy recovery-s ROMot(ami egyébként bootloopolt, de recovery volt benne...), de töröltem, mert számomra nehézkes volt a használata.
Szóval még mindig ott tartunk, hogy hol van itt 2.1 zipben?

MOD:
Közben megvan mit akarsz te: eztet itt
3mas wipe után szerintem felment, ezt próbáld ki. Max ha brick, akku ki, hangerő le és usb-be dug, és CS_emergency-ben felrakod a franciát meg az out.kdz-t.

(#49079) Comecee válasza Vic61 (#49070) üzenetére


Comecee
csendes tag

Szia!
[link] innen szedj le egy recoveryből felrakható black romot, én is így csináltam

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#49080) Vic61 válasza quailstorm (#49078) üzenetére


Vic61
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek... :R

Samsung Galaxy Fold

(#49081) Vic61


Vic61
senior tag

Nos, CWM-mel nem tudom visszarakni a régi romot, hibaüzenettel megáll flash közben. Talán a v5.0.2.7-es recovery-t is vissza kellene "butítani", csak nemtudom, hogyan. A .kdz végű romot próbáltam download módban LG-RDTT_1.0.5.4 letöltése után a leírt windows enabler-rel és UpTestEx original segítségével, de a táblázatba nem lehet semmit betallózni. Magyarul, hogyan tudom felrakni a .kdz romot a jelenlegi CM 7.2.0-ra?
pfffffffffff....okosítani sokkal egyszerűbb volt.... :DD

Samsung Galaxy Fold

(#49082) quailstorm válasza Vic61 (#49081) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mi ez a bonyolítás, nem kell semmilyen enabler. ezzel próbáld

(#49083) Vic61 válasza quailstorm (#49082) üzenetére


Vic61
senior tag

Nahát, ez tökéletesen sikerült...ki is kódoltam, hálás köszönetem...visszaállítást ugyanúgy kell, ahogy a joestone blogjában le van írva? :R :R :R :F

Samsung Galaxy Fold

(#49084) quailstorm válasza Vic61 (#49083) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem értem a kérdést.
Van egy recovery-s backupod a 2.3.7-ről? Mert akkor keresd vissza a leírásom, menj el a recoveryig, és rakd vissza. Joestone leírásai meg kib.... régiek.

(#49085) Vic61 válasza quailstorm (#49084) üzenetére


Vic61
senior tag

Felraktam a v20b ROm-ot...viszont NINCS recovery mód....legalábbis, ha kikapcs-home gombot nyomok, fastboot mód jön be....és ráadásul én barom, nem csináltam backup mentést... :W :W :W
...körbenéztem, és már nem is élnek a régi fájlok, amivel lépcsőzve felmehetnék a CM7-ig, mint régen... :F

Samsung Galaxy Fold

(#49086) quailstorm válasza Vic61 (#49085) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt olvastad már? Mert ebből minden él. Vagy ha nem szólj.

(#49087) SüdiLaller válasza Vic61 (#49085) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Nemrég csináltam egy pakkot amiben minden benne van ami kell a kezdéshez, még driverek is, meg valami használható 2.3.7 rom. all in one packom
szekr.: .rar-ban van, a jelszó : dafuq

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49088) Vic61 válasza quailstorm (#49086) üzenetére


Vic61
senior tag

Nahát, ismételt hálás köszönetem a segítségetekért (+SüdiLaller :DDD )... :R :R :R

Samsung Galaxy Fold

(#49089) kois21


kois21
tag

2.1 V20B rootolt szoftver van fent. El akarom adni a telefont.
1.) Ha gyári visszaállítást elindítom akkor még megmarad a root? Superuser, Busybox Installer, Titanium backup, Link2sd progikat le kell előtte menteni az SD kártyára?
2.) 2.3.7-re frissítés mennyire egyszerű? Van rootolt verzió?

Nem szeretném téglázni a telefont.

(#49090) Smoker84 válasza kois21 (#49089) üzenetére


Smoker84
tag

2.3.7 es zip letölt,másol sd re,telefon indit recovery módban.wipe... install 2.3.7 es zip.vár míg végez,örül újj Rom :)

(#49091) quailstorm válasza kois21 (#49089) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Leírásom nullról...
De mostanában is csak erről ment a duma, olvass vissza. Érdemes felraknod a 2.3.7-et. Megdobja az értéket, meg a használhatóságot. A 2.1 egy szar.
Moddolt ROMon NEM ÉRDEMES a gyári visszaállítást használni, nem várt következményekkel is járhat.
A Mur4ik 2.3.7-en aránylag jól működik a visszaállítás.
2.3.7-ből meg csak rootolt van.

(#49092) kois21 válasza quailstorm (#49091) üzenetére


kois21
tag

A legfontosabb, hogy a google accountom kerüljön le e telefonról. Ezt a gyári visszaállításon kívül mivel lehet elérni?

(#49093) quailstorm válasza kois21 (#49092) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hozzáadsz egy másikat, és törlöd az előzőt. Meg van az újratelepítés...

(#49094) kois21 válasza quailstorm (#49093) üzenetére


kois21
tag

Próbáltam új fiókba bejelentkezni, de pér perc után kiírja, hogy nem tud megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel. Pedig wifin fel tudok menni netre. A tabletemen is kipróbáltam, ott simán letrejött az új fiók. Mi lehet a gond?

(#49095) kois21 válasza kois21 (#49094) üzenetére


kois21
tag

Gyári visszaállítás megoldotta a dolgot. Eladtam a telefont.

(#49096) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék!
Így próbáltam frissíteni a telefont: 2.3.7

A 14-es pontnál végig mentem,de áll "waiting for device" felirattal és nem telepít!Tudna valaki segíteni?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#49097) coyote55 válasza krisz12071 (#49096) üzenetére


coyote55
őstag

A "Fastboot" mód bejön?

Memento Mori!

(#49098) krisz12071 válasza coyote55 (#49097) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Ahogy ott is írja,a kamera+power megnyomására bejön az LG felirat,majd fekete kép háttérvilágítással.Ez a fastboot nem?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#49099) coyote55 válasza krisz12071 (#49098) üzenetére


coyote55
őstag

Elméletileg...
A PC eszközkezelőben mit látsz?
Milyen op.rendszert használsz?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#49100) krisz12071 válasza coyote55 (#49099) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Xp-m van!
Eszközkezelőben az Android mellett felkiáltójel.Nincsenek telepítve az illesztőprogramok.
Felraktam pedig a leírtakat!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.